Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Komisár Rex I. 13/13 [i] 11:55 Mentalista VI. 12/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 21/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 11/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 11/24 [i] 00:10 Dva a pol chlapa X. [i] 00:40 Teória veľkého tresku VI. 21/24 [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 2/24 [i] 02:00 Hrozba z temnoty VI. 13/22 [i] 02:45 Upírske denníky III. 13/22 [i] 03:50 Komisár Rex I. 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 12/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Región Agrigento [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smrť [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 12/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Stratený laptop 103 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Synček [i] 14:40 Domov, sladký domov [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Baskicko [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Núdzové pristátie 11/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Nerozvážni: Pilot 1/13 [i] 22:45 Luther I. 1/6 [i] 23:40 Nash Bridges: Stratený laptop 103 [i] 00:25 Nerozvážni: Pilot 1/13 [i] 01:10 Luther I. 1/6 [i] 02:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Lisa a Paul: V Reného reštaurácii [i] 07:25 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:35 Ceruzkine príhody [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - POŠTA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zblízka i zďaleka [i] 09:00 Veľký Mogul [i] 10:00 Súčasné bývanie [i] 10:25 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 10:55 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta V. (Modra a okolie - 2. diel) [i] 11:20 Família: Família - "... aby vyrastali spolu" [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Obrázky z prírody: Zelená perla oceánu č.2 [i] 12:55 Večera s Havranom: Rodová rovnosť alebo ideológia? [i] 14:05 Spravodliví medzi národmi: Spravodliví [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 Portréty finalistov Anasoft litera: Erik Šimšík [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Osudy umeleckých diel: Gauginova hus [i] 16:25 GBS+ [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Tajov [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta VI. (Červenokamenské panstvo a Trnava) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Ivan Kolenič [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - POŠTA [i] 19:00 Lisa a Paul: Močiar ostane [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Mattia z Neapola [i] 19:50 Jurošík pre nepočujúcich: Jurošík a piadimužík Dvojbrada [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Vojna v Iraku: Zmena režimu 1/3 [i] 21:05 Churchillova "tajná mŕtvola" [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Večera s Havranom: Matica slovenská [i] 00:00 Festivaly 2015: GRAPE [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Vojna v Iraku: Zmena režimu 1/3 [i] 02:00 Tempo [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Orgie u susedky [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Niečo za niečo [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Farár, Vojna Malíkovcov [i] 11:00 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Motív 6 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 17 [i] 00:50 Modrí templári IV. 10 [i] 01:50 Motív 6 [i] 02:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 18 [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 21,22 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 3 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 16 [i] 10:40 Modrí templári IV. 9 [i] 13:05 Kosti 13 [i] 14:00 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 17,18 [i] 16:00 Vtierka Castle 1/10 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 16 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 19,20 [i] 19:40 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 20:30 Rozpútané peklo [i] 22:40 Letecké katastofy XIII. 2 [i] 23:40 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 1/2 [i] 00:45 Walking Dead IV. 8 [i] 01:40 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 02:30 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 1/2 [i] 03:20 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 04:00 Walking Dead IV. 8 [i] 04:40 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vražedná čísla IV. 3 [i] 07:55 Království I. 10 [i] 08:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 09:50 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 10:40 Merlin IV. 10 [i] 11:40 Vražedná čísla IV. 3 [i] 12:35 Království I. 10 [i] 13:30 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 15:20 Merlin IV. 11 [i] 16:20 Království I. 11 [i] 17:15 Vražedná čísla IV. 4 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 21:00 Chceš mě, chci tě 1 [i] 22:50 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 23:45 Profil zločinu V. 5 [i] 00:50 Chceš mě, chci tě 1 [i] 02:30 Profil zločinu V. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 05:35 Jak se to dělá: U-zámky, vigvamy, francouzské rohlíky a zavazadla na kolečkách [i] 06:00 Jak se to dělá: Individuální dopravní prostředky/pouliční hodiny/bubnové blány/bubny [i] 06:25 Jak se to dělá 11 [i] 06:50 Jak to dělají? 20 [i] 07:15 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 09:55 Dvojí přežití: Na konci cesty k novým začátkům [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 11:40 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 12:35 Fantastické inženýrství: Most Rio-Antirio [i] 13:30 Pátá rychlost 13 [i] 14:25 Pátá rychlost 14 [i] 15:20 Pátá rychlost 15 [i] 16:15 Pátá rychlost 17 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 18:05 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 19:00 Jak to dělají?: Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy [i] 19:30 Jak se to dělá: Kočárky, montované domy, dřevěné flétny a cyklistické pláště [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 4 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů: Teď nebo nikdy [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Král vozů Camaro [i] 00:00 Pouliční psanci: Je to hodná holka [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Zamotaný parašutista [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 4 [i] 02:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem 4 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů: Teď nebo nikdy [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Král vozů Camaro [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:50 Na cestě po Peru [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Po stopách hvězd [i] 11:30 Rudyho má každý rád: Dívat, nesahat 4/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Comeback na Broadway [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Trafika [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Past 7/13 [i] 21:00 Tajemství rodu Miroslava Donutila [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Případy detektiva Murdocha VI [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Hercule Poirot [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 00:55 13. komnata Dagmar Peckové [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo evangelického teologa Michaela Otřísala [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království Mustang 1/4 [i] 09:50 Boj o život: Poslední roky 6/6 [i] 10:40 Rok jinak Hany Hniličkové [i] 11:10 Perlorodka říční [i] 11:20 Nedej se [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Letecké katastrofy: Osudná nepozornost [i] 14:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 4/12 [i] 15:05 2000 let britské historie: Ostrov pokladů 1/7 [i] 15:50 Zbraně 2. světové války [i] 16:40 Vesmír: Planety s prstencem [i] 17:25 Svět plazů a obojživelníků: Obrnění obři [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy zvědavých přírodovědců 3/10 [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 20:55 Na východ od ráje [i] 21:50 Díky za každé nové ráno [i] 23:35 Ztracený ráj 4/8 [i] 00:20 Benátský syndrom [i] 01:15 Pološero - Fetišisté a jejich lásky [i] 01:40 Plzeňská synagoga [i] 01:55 Hraje vám... Stříbrňanka [i] 02:30 Pozdní sběr [i] 02:55 Brno Open 2008 [i] 03:40 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 03:50 Diskodrom 2007 [i] 04:35 Magie v ulicích [i] 04:50 Chcete je? ZJ [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2876 [i] 10:00 Kameňák [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie IV 1 [i] 13:40 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 14:40 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kůl v plotě 365 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Výbuch 13 [i] 18:25 Ulice 2877 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hon na lišku 595 [i] 21:35 Víkend [i] 22:45 Stalker: Láska zraňuje 19 [i] 23:30 Černá listina: Gina Zanetakosová č. 152 6 [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas: Výbuch 13 [i] 01:15 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Áčko: Rozvod pomohl, beru si tě znovu! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Jako kůl v plotě 365 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Star Wars: Impérium útočí [i] 06:55 Winx Club VI: Hymna 23 [i] 07:25 M*A*S*H 25 [i] 08:20 M*A*S*H 26 [i] 09:15 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda 3 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Odpolední láska 5 [i] 12:20 Hawaii 5-0 IV: Šťastné díkůvzdání 9 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 14:35 Policejní bažanti IV: Pod palbou 12 [i] 15:30 Loď snů: Bali 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Večírek 346 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart V: Bez usmíření 13 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Nelítostně 18 [i] 01:35 Takoví normální Američané I: Věrný až do konce 10 [i] 02:35 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda 3 [i] 03:20 Hawaii 5-0 IV: Šťastné díkůvzdání 9 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:35 Teresa 83-84/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 145/182 [i] 11:15 Dila 53-54 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 62-63/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House I. 22/22 [i] 20:30 Rosamunde Pilcherová: Prameň mladosti [i] 22:30 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 00:35 Druhá šanca II. 16/16 [i] 01:20 Frasier [i] 01:40 Seinfeld [i] 02:00 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 50-51/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Svatba na spadnutí0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Cukr, med a feferonka0 [i] 14:05 Tvář anděla0 [i] 16:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 16:35 Ďáblova ruka0 [i] 18:20 Mobius0 [i] 20:15 V rytmu soulu0 [i] 22:00 Limit0