TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Kukučka [i] 10:50 Komisár Rex I. 12/13 [i] 11:50 Odložený prípad II. 19-20/23 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 10/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 10/24 [i] 00:10 Dva a pol chlapa X. [i] 00:35 2 baby na mizine II. 20/24 [i] 01:05 Sherlock a Watsonová I. 1/24 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 12/22 [i] 02:45 Upírske denníky III. 12/22 [i] 03:50 Komisár Rex I. 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Počasie [i] 05:15 Asijina voľba 10/88 [i] 06:00 Úžasné krajiny: Údolie Loiry [i] 06:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Autorita [i] 07:05 TV ŠANCA [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Búšenie srdca 10/16 [i] 09:10 Asijina voľba 11/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Svižný začiatok 102 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Smrť [i] 14:35 DOKTOR MARTIN: Beskydské šelmy 4/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Agrigento [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Dokonalý muž [i] 21:50 Kolonáda 3/13 [i] 22:45 Nash Bridges: Svižný začiatok 102 [i] 23:30 Víkend [i] 23:55 Občan za dverami [i] 00:25 Dokonalý muž [i] 01:55 Kolonáda 3/13 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 On air [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Separé [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Lisa a Paul: Zničený močiar [i] 07:25 Ebb a Flo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VÝMENA ROLÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pozýva vás Stupavanka [i] 09:10 Mário, zapískaj ...! [i] 10:30 Reportér [i] 11:00 Mestá a tváre: Tvrdošín [i] 11:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Vincenta Polakoviča [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Geo report: Auvergne: Na ostrí noža [i] 13:25 Z labyrintu sveta do raja duše [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:30 Portréty finalistov Anasoft litera: Juraj Briškár [i] 15:35 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 16:00 Súčasné bývanie [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta V. (Modra a okolie - 2. diel) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Alta Vášová [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VÝMENA ROLÍ [i] 19:00 Lisa a Paul: V Reného reštaurácii [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Djedan z Južnej Afriky [i] 19:50 Jurošík pre nepočujúcich: Jurošík a zemepán [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Eugéniovia [i] 21:25 Gen.sk: Zuzana Mináčová [i] 21:40 Spravodliví medzi národmi: Spravodliví [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 BJD 2014: Bellita y Jazztumbatá feat Glenda (Kuba) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:05 Eugéniovia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Dobrá mama [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Alergia [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:30 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Vtierka Castle VII. 10 [i] 00:05 Hawaii 5.0 III. 16 [i] 01:05 Modrí templári IV. 9 [i] 02:00 Vtierka Castle VII. 10 [i] 02:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ: Alergia [i] 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 17 [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 19,20 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 18,19 [i] 10:55 Matlock III. 4 [i] 12:00 Psí guru 5 [i] 13:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 14:15 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16/16 [i] 15:15 Simpsonovci VIII. 15,16/25 [i] 16:10 Prvé oddelenie II. [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 15 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 17,18 [i] 19:40 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 20:30 Paralelné svety [i] 22:40 Insomnia [i] 01:15 Psí guru 5 [i] 02:05 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 02:45 Insomnia [i] 04:40 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 3 [i] 07:30 Vražedná čísla IV. 2 [i] 08:25 Království I. 9 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 11:05 Merlin IV. 9 [i] 12:00 Vražedná čísla IV. 2 [i] 12:55 Království I. 9 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 15:35 Merlin IV. 10 [i] 16:30 Království I. 10 [i] 17:25 Vražedná čísla IV. 3 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 20:10 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 21:05 Havaj 5-0 III. 3 [i] 22:00 Hannibal III. 5 [i] 23:00 Jak prosté III. 7 [i] 00:00 Jak prosté III. 8 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 01:50 Havaj 5-0 III. 3 [i] 02:30 Hannibal III. 5 [i] 03:15 Jak prosté III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Neuvěřitelné bazény: Ráj v zátoce [i] 06:00 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i] 06:25 Jak se to dělá 10 [i] 06:50 Jak to dělají? 19 [i] 07:15 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Lesní požár v Lousianě [i] 09:55 Dvojí přežití: Ledovcový pád [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 12:35 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník: Anglie [i] 13:30 Dvojí přežití: Místo zřícení, 1. část [i] 14:25 Dvojí přežití: Z popela, 1. část [i] 15:20 Dvojí přežití: Z popela, 2. část [i] 16:15 Dvojí přežití: Skrz naskrz [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 18:05 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 19:00 Jak to dělají?: Salát/provaz/inzulin [i] 19:30 Jak se to dělá: U-zámky, vigvamy, francouzské rohlíky a zavazadla na kolečkách [i] 20:00 Mrazivé zlato: Zpět do jámy lvové [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 22:00 Dvojí přežití 12 [i] 23:00 Bear Grylls: bod zlomu: Ray a Ugur: voda [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Napospas osudu: pravidla přežití [i] 00:55 Kdo uspěje?: Bojový potápěč amerického letectva [i] 01:50 Mrazivé zlato: Zpět do jámy lvové [i] 02:40 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 03:30 Dvojí přežití 12 [i] 04:20 Bear Grylls: bod zlomu: Ray a Ugur: voda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Padající květináč [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Belize [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Doktor Martin: Beskydské šelmy 4/16 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy II [i] 14:45 To je vražda, napsala: Kongres volá [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Lalůček [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint: Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz a 4/7 [i] 21:00 Rudyho má každý rád: Dívat, nesahat 4/12 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Kriminalista [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Postřehy odjinud [i] 00:55 Žiješ jenom 2x [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ztracený ráj 3/8 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Jižní Korea, asijský tygr [i] 09:55 Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi [i] 10:45 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Kostlín obrovský 6/6 [i] 11:30 Babylon [i] 12:00 Cesty víry: Srdce pro Majdan [i] 12:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1060/2379 [i] 13:05 Tito - Poslední svědci testamentu 4/13 [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Věda na vlastní kůži 7/50 [i] 15:25 Krása fauny [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 4/12 [i] 17:20 Stromodům v Kostarice [i] 18:15 Na cestě po severní Nigérii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Nejsilnější exploze [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův wehrmacht: Válečné zločiny 3/5 [i] 21:00 Bentley Mulsanne [i] 21:50 Jako za starejch časů [i] 23:20 Barneyho ženy [i] 01:30 Queer: Shibari Kinbaku [i] 02:00 Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde! [i] 02:55 Být jabloňovým květem [i] 03:25 Laická služba [i] 04:20 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2875 [i] 10:10 Hotel snů: Seychely [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 22 [i] 13:40 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 14:35 Dr. House VI: Tyran 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Trochu moc lásky najednou 364 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: 500 °C 12 [i] 18:25 Ulice 2876 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák [i] 22:35 Stalker: V lesích 18 [i] 23:20 Černá listina: Kurýr č. 85 5 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas: 500 °C 12 [i] 01:10 Dr. House VI: Tyran 4 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Střepiny [i] 02:50 Áčko: Homosexuál? Já tě to odnaučím! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Trochu moc lásky najednou 364 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Star Wars: Padawanská hrozba [i] 06:35 Winx Club VI: Hudební kavárna 22 [i] 07:05 M*A*S*H 22 [i] 07:55 M*A*S*H 23 [i] 08:50 M*A*S*H 24 [i] 09:25 To je vražda, napsala VIII: Noční děsy 2 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Smolařka Marie 4 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: Nechtěný parťák 8 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 14:35 Policejní bažanti IV: Tajnosti 11 [i] 15:30 Loď snů: Singapur a Bali 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Španělský večírek 7 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Černá vdova [i] 01:05 Takoví normální Američané I: Úkryt 9 [i] 02:10 To je vražda, napsala VIII: Noční děsy 2 [i] 02:55 Hawaii 5-0 IV: Nechtěný parťák 8 [i] 03:40 Autosalon [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 Teresa 81-82/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 144/182 [i] 11:15 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 60-61/164 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 17:25 Krok za krokom [i] 18:25 Priatelia [i] 19:30 Dr. House I. 21/22 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VI. 12/22 [i] 21:40 Dila 53-54 [i] 00:05 Druhá šanca II. 15/16 [i] 01:00 Frasier [i] 01:25 Seinfeld [i] 01:45 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 48-49/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Báječný život po životě0 [i] 08:15 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti planety Duna 2 [i] 13:40 New Worlds 3 [i] 14:35 Cukr, med a feferonka0 [i] 16:35 Tvář anděla0 [i] 18:35 Joe the King0 [i] 20:20 Až vyjde měsíc0 [i] 22:00 'Lovci myšlenek0 [i] 23:50 Blue Jean Cop0 [i] 01:25 Vítej v džungli0 [i] 02:45 Až vyjde měsíc0 [i] 04:15 'Lovci myšlenek0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Lukostřelba [i] 09:00 Watts [i] 09:30 Motorsport [i] 09:45 Snooker [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:30 Kanoistika [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Ztracený 7 [i] 06:20 Námořní hlídka 2: Rození kapitáni 4 [i] 07:20 Městečko Haven 5: Mortalita 10 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 4: Zlá krev 9 [i] 09:20 Dobrá manželka 6: Čerstvé maso 16