Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex I. 11/13 [i] 06:50 Scooby-Doo [i] 07:40 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:35 Šarlotina pavučinka [i] 10:25 Dva a pol chlapa X. [i] 10:50 Ten chlapec je postrach 2 [i] 12:50 Všetky moje ex (HD) [i] 14:50 Policajná akadémia 2 (HD) [i] 16:45 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Gotham I. 5-6/22 [i] 00:55 Nezvratný osud 5 (HD) [i] 02:40 Policajná akadémia 2 (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ceruzkine príhody [i] 06:40 Ebb a Flo [i] 06:45 Lisa a Paul: Zničený močiar [i] 06:50 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:15 Červíčkovia: Kamaráti [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Vilko stráži úľ [i] 07:50 Veselá farma II [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:05 Hrdinovia mýtov a legiend: Midasove zlaté ruky [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme IV.: Súostrovie Bijágos [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 14:25 MS vo vodnom slalome [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN: Beskydské šelmy 4/8 [i] 21:15 Pán Selfridge I. 7/10 [i] 22:00 Pán Selfridge I. 8/10 [i] 22:50 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 23:40 Pán Selfridge I. 7/10 [i] 00:30 Pán Selfridge I. 8/10 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Čarovné miesta Zeme IV.: Súostrovie Bijágos [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 5 minút po dvanástej: POVEDZ MI TO DO OČÍ [i] 06:50 Test magazín: Test magazín [i] 07:00 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Banícka sv. omša [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Tenis - Davis Cup [i] 13:50 Futbal FORTUNA LIGA [i] 16:20 Hokej - extraliga [i] 18:55 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 19:00 Ebb a Flo [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - TMA [i] 19:10 Lisa a Paul: V Reného reštaurácii [i] 19:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:45 V oku mora [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dosky 2015 [i] 21:50 CYKLISTIKA - MS 2015 v Richmonde [i] 23:00 Kinorama [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:15 On air [i] 00:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 Gumkáči V. [i] 09:15 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 10:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:25 Nezvestní 1,2/25 [i] 13:20 JOJ V MESTE [i] 13:25 Largo Winch 2 [i] 15:55 JOJ V MESTE [i] 16:00 Starí frajeri [i] 17:50 JOJ V MESTE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Rozpútané peklo [i] 01:00 Terminátor [i] 03:10 Spoveď [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov II. 17,18 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Peklo v raji [i] 10:55 Hawaii 5.0 V. 20 [i] 11:50 Agentúra Jasno 12 [i] 12:50 TOP APLIKÁCIE [i] 13:30 Kúzla Davida Blainea: Magický muž [i] 14:30 Pre hrsť dolárov [i] 16:30 JOJ V MESTE [i] 17:35 Arthur a Minimojovia [i] 19:40 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16/16 [i] 20:30 Terminátor [i] 22:40 Pozná ju ako svoje boty [i] 01:25 Zmiznutie v Mexiku [i] 03:05 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 03:55 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 6 [i] 07:55 Salt 1 [i] 09:45 Grand Hotel II. 10 [i] 11:15 Profil zločinu V. 7 [i] 12:15 Profil zločinu V. 9 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 14:10 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 16:05 Dívka odjinud II. 3 [i] 17:05 Dívka odjinud II. 4 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 21:00 Nebezpečné hry 4 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 23:40 Myšlenky zločince X. 9 [i] 00:35 Nebezpečné hry 4 1 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 06:00 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 06:25 Dílna zatracenců: Nadšení z vozu Gasser [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Rychlý prodej [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chaos automobilových honiček/dovádění zvířat [i] 09:05 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 09:55 Co se dělo dál? 5 [i] 10:25 Co se dělo dál? 6 [i] 10:50 Carbonarův efekt 5 [i] 11:15 Carbonarův efekt 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 12:35 Války kontejnerů: Nelehké časy [i] 13:05 Války kontejnerů: Nová krev [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 6 [i] 14:25 Lovci automobilových perel: Citroën H Van [i] 15:20 Království skládek: Problémy [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy: Tříkolka Morgan [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy: Ginetta G40 [i] 17:10 Odborník na bazény: Bazén pro večírky s vínem [i] 18:05 Králové trůnů: Venkovní záchod [i] 19:00 Pouliční kouzelník 2 [i] 20:00 Dvojí přežití: Mayský chaos [i] 21:00 Lov s Joelem Lambertem: Mexiko [i] 22:00 Říční příšery: Hrůzy jižního Pacifiku [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Pekelné zvony [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Samé blázniviny [i] 00:55 Kola, která zklamou: Psi za volantem [i] 01:25 Kola, která zklamou: Neuvěřitelné [i] 01:50 Dvojí přežití: Mayský chaos [i] 02:40 Lov s Joelem Lambertem: Mexiko [i] 03:30 Říční příšery: Hrůzy jižního Pacifiku [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: Pekelné zvony [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Bolkoviny [i] 07:25 Ryba na suchu [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Rozvod 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Probuzená skála [i] 14:00 100 + 1 princezna [i] 15:00 Naděje má hluboké dno [i] 16:20 Po stopách hvězd [i] 16:50 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 3/5 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Grunt 7/39 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Milenci a vrazi [i] 23:40 Nicolas Le Floch [i] 01:30 Profil zločinu IV [i] 02:20 Čtyři v tom 3 [i] 03:10 Hobby naší doby [i] 03:35 13. komnata Dagmar Peckové [i] 04:00 Sváteční slovo evangelického teologa Michaela Otřísala [i] 04:10 Žiješ jenom 2x [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu II [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1060/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z: Václaváku 3 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 8/20 [i] 12:40 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval [i] 13:15 Sváteční slovo evangelického teologa Michaela Otřísala [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Srdce pro Majdan [i] 14:45 Na cestě po severní Nigérii [i] 15:10 Království Mustang 1/4 [i] 16:05 2000 let britské historie: Ostrov pokladů 1/7 [i] 16:50 Na plovárně s Pavlem Kosatíkem [i] 17:20 Krása fauny [i] 18:15 Rok jinak Hany Hniličkové [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zbraně 2. světové války [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tenkrát v Americe [i] 23:45 Benátský syndrom [i] 00:40 Bojovníci ze severu [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Co se zpívá na Havaji [i] 02:20 Biebrza [i] 02:35 Domorodci versus náplava [i] 03:00 Co jste hasiči... [i] 03:20 Zapomenuté výpravy [i] 03:45 Potomci Trismegistovi [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Senzační Spiderman 8 [i] 06:40 Král džungle 21 [i] 07:05 Návrat do budoucnosti 3 [i] 07:30 Show Toma a Jerryho 2 [i] 08:00 Jak vycvičit draky 10 [i] 08:25 Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku [i] 10:10 Víkend: Muži v naději [i] 11:10 Gympl s (r)učením omezeným: Mikulášské překvápko 42 [i] 12:35 Addamsova rodina [i] 14:35 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 16:40 Na pytlácké stezce [i] 18:15 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 18:50 Comeback: Zabijačka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:30 Střepiny [i] 23:10 Ozbrojení a nebezpeční [i] 00:45 Beze stopy IV: Pacient X 12 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Áčko: Pomohl mi blázinec [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 07:40 Winx Club VI: Zamilovaný netvor 21 [i] 08:10 Tajemství války: Nacistické zlato 5 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Smrt u 18. jamky 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Jak se staví sen [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 18:00 Teď vaří šéf! v Paříži [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Agrometal 4 [i] 21:40 Prci, prci, prcičky 2 [i] 23:50 Gondíci s. r. o. [i] 01:05 Vegas I: Spořádaní občané 5 [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 03:35 Prci, prci, prcičky 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 07:35 Frasier VI. 19-20/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Môj nový tučný život IV. 1/13 [i] 11:15 Roztomilé mrchy III. 3-4/24 [i] 13:45 Falošný milionár [i] 15:35 Rosamunde Pilcherová: Sen jedného leta [i] 17:35 Láska s výstrahou [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:10 Jedz, modli sa a miluj [i] 00:15 Skutočný príbeh: Rodinné hriechy [i] 01:55 Vráť mi moje dieťa [i] 03:20 Môj nový tučný život IV. 1/13 [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Ester to rozčísne0 [i] 08:15 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Merlinův učeň0 [i] 13:40 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 15:15 Umírající zvíře0 [i] 17:10 New Worlds 3 [i] 18:05 Pokojný bojovník0 [i] 20:10 Legionář0 [i] 22:00 Oldboy0 [i] 23:45 Smrtící parazit0 [i] 01:20 Maturitní sex0 [i] 02:40 Legionář0 [i] 04:20 Oldboy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Plochá dráha [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Vytrvalostní závody [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cestovní vozy [i] 14:30 Kanoistika [i] 16:15 Snooker [i] 18:15 Motorky [i] 19:00 Motorky [i] 19:30 Motorky [i] 20:15 Motorsport [i] 20:30 Kanoistika [i] 21:15 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk bojuje s radnicí 16 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Oblíbený seriál pana Monka 1 [i] 09:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 11:00 Ohnivá zkáza [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Žoldáci 1 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Šťastná náhoda 2 [i] 15:00 Námořní hlídka 2: Rukojmí 3 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 18:00 Knihovníci 1: A Santova půlnější pouť 4 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Neprávem odsouzený 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Není úniku 1 [i] 21:00 12 opic [i] 23:30 Kletba bratří Grimmů [i] 01:30 Začalo to jedné žhavé noci [i] 03:30 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 1. část 5 [i] 04:20 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 11 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 12 [i] 06:00 Planeta Země po vymření lidstva: Uzavřené a pohřbené 6 [i] 06:55 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Ve stínu kakaovníku 2 [i] 08:00 Pouště a život 2 [i] 09:00 Mořští netvoři: Pravěké dobrodružství0 [i] 09:50 Safari v divočině 2 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 5 [i] 12:00 Nákladné delikatesy: Sýr 5 [i] 12:30 Nákladné delikatesy: Lanýže 6 [i] 13:00 Utajená města Asie: Sarawak. 8 [i] 14:00 Spojený svět 1 [i] 15:00 Invaze škůdců 4 [i] 16:00 Evoluce: Příběh člověka 3 [i] 17:00 Pohledy Z Kosmu 1 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 2 [i] 18:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 4 [i] 19:00 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i] 20:00 Ivan Hrozný0 [i] 21:00 Rytíři 3 [i] 22:00 Severní Korea: Život v uzavřeném světě0 [i] 23:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Best of 18 [i] 00:00 Protibombová jednotka 13 [i] 00:55 Martin Luther King: Záznamy atentátu0 [i] 01:55 Severní Korea: Život v uzavřeném světě0 [i] 02:50 Ivan Hrozný0 [i] 03:50 Jak se to dělá: salonky a sešity 7 [i] 04:00 Planeta Země po vymření lidstva: Uzavřené a pohřbené 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO