Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 11/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo [i] 08:00 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:50 Zoznámte sa s Davom (HD) [i] 10:40 Mike a Molly III. 22/23 [i] 11:10 2 baby na mizine II. 20/24 [i] 11:40 SUPERSTAR [i] 14:05 Klik [i] 16:20 Všetky moje ex (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Elitní zabijaci [i] 23:05 Kráčajúca skala [i] 00:50 Smrtiaca nákaza [i] 02:25 Zrodenie vlkolaka [i] 03:55 Šiesty zmysel II. 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Ceruzkine príhody [i] 06:50 Ebb a Flo [i] 06:55 Lisa a Paul: Vtáčia škola [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Červíčkovia: Akrobati [i] 07:35 Požiarnik Sam IX [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nový Šelby [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:10 Veselá farma II [i] 08:20 Hrdinovia mýtov a legiend: Androkles a lev [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:15 Lekári z ostrovov 2/13 [i] 11:00 Hudba - Made in Slovakia: AMO & Rust2Dust [i] 11:35 On air [i] 12:05 Toskánska vášeň 8/12 [i] 13:45 Veľký blondín s čiernou topánkou [i] 15:20 Milujem Slovensko [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Cestou necestou: Šanghaj [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Tajomstvo [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Hudba - Made in Slovakia: AMO & Rust2Dust [i] 23:05 Veľký blondín s čiernou topánkou [i] 00:30 Elisa z Rivombrosy II 11/13 [i] 02:10 Toskánska vášeň 8/12 [i] 03:40 Elisa z Rivombrosy II 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Národnostné správy [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 5 minút po dvanástej: POVEDZ MI TO DO OČÍ [i] 12:30 Magazín Ligy majstrov [i] 13:00 Tenis - Davis Cup [i] 13:55 Vodný slalom - MS [i] 17:00 Farmárska revue [i] 17:25 Herecké legendy: Michal Dočolomanský [i] 17:35 Ruleta [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:55 Ebb a Flo [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA [i] 19:05 Lisa a Paul: Zničený močiar [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Cestovanie [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Transport z raja [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Vincenta Polakoviča [i] 22:15 Neznáme dejiny Spojených štátov: Roosevelt, Truman a Wallace [i] 23:15 Malé životné etudy [i] 00:50 Magazín Európskej ligy [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Gumkáči V. [i] 08:05 Arthur a Minimojovia [i] 10:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:30 Pozná ju ako svoje boty [i] 15:30 Áno, šéfe! [i] 16:40 Áno, šéfe! USA VII. [i] 17:40 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:45 Paralelné svety [i] 01:15 Amatéri nakrúcajú porno [i] 03:10 Zradiť brata [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori [i] 05:50 Ničitelia mýtov II. 15,16 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VIII. 13,14 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA II. 5 [i] 10:55 Ničitelia mýtov: Nákupny špeciál [i] 12:20 Brewsterove milióny [i] 14:30 Riskni to s PLUS! [i] 15:35 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 16:25 Agentúra Jasno 12 [i] 17:20 Hawaii 5.0 V. 20 [i] 18:20 TOP APLIKÁCIE [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 20:30 Zamrznutá zem [i] 22:40 Zločinci III. 5,6 [i] 23:35 Zákon gangu V. 6 [i] 00:35 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 01:40 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 02:25 Zločinci III. 5,6 [i] 03:05 Zákon gangu V. 6 [i] 03:50 Doktori 14,15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 5 [i] 07:55 Kráska a zvíře II. 5 [i] 08:50 Kráska a zvíře II. 6 [i] 09:45 Bílá královna I. 7 [i] 11:00 Bílá královna I. 8 [i] 12:15 Zločin I. 2 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 14:10 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 16:10 Vlčí mládě IV. 2 [i] 17:05 Vlčí mládě IV. 3 [i] 18:00 Profil zločinu V. 7 [i] 19:00 Profil zločinu V. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 21:00 Dům na špatné adrese 1 [i] 23:10 Kráska a zvíře III. 7 [i] 00:05 Hannibal III. 5 [i] 01:00 Vlčí mládě IV. 2 [i] 01:50 Vlčí mládě IV. 3 [i] 02:35 Hannibal III. 5 [i] 03:20 Zločin I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Toaletní papír/absint/kriketové míčky [i] 05:35 Jak se to dělá: Hedvábný papír na ubrousky, přívěsy, pantofle a motocyklové helmy [i] 06:00 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Fantom Works 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Ceněné zbraně [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Úplně bez sebe [i] 11:40 Bear Grylls: bod zlomu: Ray a Ugur: voda [i] 12:35 Bear Grylls: bod zlomu: Toby a Jim: bakterie/vybíravost v jídle [i] 13:30 Bear Grylls: bod zlomu: Neo a Joe: krysy a pavouci [i] 14:25 Impozantní letadla: Omega [i] 15:20 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 16:15 Pozor, pozor: Lodě plné bomb [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 18:05 Mrazivé zlato: Smrt z výšin [i] 19:00 Pátá rychlost 5 [i] 19:30 Pátá rychlost 6 [i] 20:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 5 [i] 21:00 Vzestup strojů: Letadlová loď [i] 22:00 Idris Elba: bez omezení: Závody rallye [i] 23:00 Pozor, pozor: Lodě plné bomb [i] 00:00 Dešifrovaná neštěstí: Zřícení mostů [i] 00:55 Nejlepší policisté 3 [i] 01:50 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 5 [i] 02:40 Vzestup strojů: Letadlová loď [i] 03:30 Idris Elba: bez omezení: Závody rallye [i] 04:20 Pozor, pozor: Lodě plné bomb [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:40 Polopatě [i] 07:35 Alexandr Dumas starší: Marnotratný otec 2/3 [i] 09:05 Ženich uvízl [i] 09:50 Gejzír [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 A nebojíš se, princezničko? [i] 14:00 Princezna za tři koruny [i] 14:55 Ryba na suchu [i] 16:25 Oči Petra Čepka [i] 17:25 Hercule Poirot [i] 18:20 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Veni, vidi, vici [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:45 Dívka v parku [i] 00:30 Schimanski [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Sama doma [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu II [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Neolokátor [i] 09:25 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Bedekr II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Osudná nepozornost [i] 11:40 Hitlerův wehrmacht: Zvrat 2/5 [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Všechna sláva... olympijská [i] 13:55 Dotěrný chlap [i] 15:20 Tajný život skal: Skrytá moře naší země [i] 15:50 Kamera na cestách: Jižní Korea, asijský tygr [i] 16:45 Stromodům v Kostarice [i] 17:40 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy II 1/3 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bitevní vrtulník AH-64D Apache [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vražda v Orient expresu [i] 22:10 Most II 5/10 [i] 23:05 Most II 6/10 [i] 00:05 Rudý labyrint [i] 02:05 Ztracený ráj 3/8 [i] 02:50 EXPOminuty 2015 [i] 03:00 Chcete je? ZJ [i] 03:05 Konec vodáctví v Česku [i] 03:30 Srnčí hody [i] 03:50 Osudové okamžiky [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Tito - Poslední svědci testamentu 3/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 7 [i] 06:45 Král džungle 20 [i] 07:10 Návrat do budoucnosti 2 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 1 [i] 08:05 Jak vycvičit draky 9 [i] 08:30 Rodinka: Teče nám do bot 3 [i] 09:05 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 09:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:30 Volejte Novu [i] 11:10 SuperStar [i] 13:25 Výměna manželek II [i] 15:00 Krásná pokojská [i] 17:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 18:50 Comeback: Třinácté pivo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zatím spolu, zatím živi [i] 22:30 Terminator Salvation [i] 00:40 Nezvratný osud 3 [i] 02:20 Novashopping 02:50 Áčko: Mám každé dítě s jiným [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 08:15 Winx Club VI: Stellina oslava 20 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 21 [i] 10:40 Kdekoli, jen ne tady [i] 13:10 Quantum of Solace [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:45 Práskač [i] 00:10 Gothika [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 03:40 Práskač [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 07:30 Frasier VI. 17-18/24 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sultán 90-92/126 [i] 13:55 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 15:55 Skutočná láska [i] 18:00 Vráť mi moje dieťa [i] 20:00 Inga Lindströmová: Druhá šanca [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 00:05 Čierna vdova [i] 01:50 Pochybná sláva [i] 03:35 Na streche [i] 04:25 Úbohá Nasťa 79-80 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Merlinův učeň0 [i] 13:40 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 15:10 Opuštěný kaňon0 [i] 16:30 Děti planety Duna 2 [i] 18:05 Nadějné vyhlídky0 [i] 20:20 Hačikó - příběh psa0 [i] 22:00 Revenge of the Green Dragons0 [i] 23:40 Po(d)vedená charita0 [i] 01:20 'McBain0 [i] 03:00 Kočičí slečna0 [i] 04:25 Revenge of the Green Dragons0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Plochá dráha [i] 07:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Watts [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Kanoistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Cestovní vozy [i] 00:00 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Morbidnost 9 [i] 06:00 Námořní hlídka 2: Žoldáci 1 [i] 07:00 Námořní hlídka 2: Šťastná náhoda 2 [i] 08:00 Námořní hlídka 2: Rukojmí 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 11:00 V utajení 2: Holka jako ty 13 [i] 12:00 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 13:00 V utajení 2: Mistrovské dílo 15 [i] 14:00 V utajení 2: Nikdy neodeslaný dopis 16 [i] 15:00 Ohnivá zkáza [i] 17:00 Superurychlovač [i] 19:00 Zakletá Ella [i] 21:00 Kletba bratří Grimmů [i] 23:00 Orlové práva [i] 01:30 Až na krev [i] 04:30 Můj přítel Monk 7: Pan Monk rozhoduje zápasy playoff 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 9 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 10 [i] 06:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vetřelci 5 [i] 06:55 Bez vykořisťování: malí farmáři, velké nápady: Hořká pachuť cukru 1 [i] 08:00 Pouště a život 1 [i] 09:00 David Attenborough: Pouštní moře 1 [i] 09:55 Safari v divočině 1 [i] 11:05 Divoká planeta: Severní amerika 4 [i] 12:00 Nákladné delikatesy: Šunka 3 [i] 12:30 Nákladné delikatesy: Ptačí hnízda 4 [i] 13:00 Utajená města Asie: Filipíny 7 [i] 14:00 Jak jsme vymysleli svět 5 [i] 15:00 Invaze škůdců 3 [i] 16:00 Evoluce: Příběh člověka 2 [i] 17:00 Pohledy Z Kosmu 5 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 6 [i] 18:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 3 [i] 19:00 Katastrofa: Náraz asteroidu 3 [i] 20:00 Biblické rány 3 [i] 21:00 Rytíři 2 [i] 22:00 Hitler: Osudová přitažlivost 3 [i] 23:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i]