TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:50 Komisár Rex I. 11/13 [i] 11:50 Mentalista VI. 11/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 18/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 20/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 9/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:20 Nezvratný osud 5 (HD) [i] 00:15 Šiesty zmysel II. 11/13 [i] 01:15 Bostonské vraždy III. 11/15 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. [i] 02:50 Odložený prípad II. 18/23 [i] 03:30 Teória veľkého tresku VI. [i] 03:50 Komisár Rex I. 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 9/88 [i] 06:35 Úžasné krajiny: Marais Poitevin [i] 07:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdiel [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Pád na dno 9/17 [i] 09:10 Asijina voľba 10/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Skalnaté a tvrdé miesto 101 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Autorita [i] 14:35 Hurá do záhrady [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Údolie Loiry [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Búšenie srdca 10/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Cestou necestou: Šanghaj [i] 22:15 Večerné správy RTVS [i] 22:25 Brutálna Nikita [i] 00:20 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Brutálna Nikita [i] 04:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Polícia [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Lisa a Paul: Prvá návšteva [i] 07:25 Ebb a Flo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZÁHADY RAKETOVEJ ULICE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Soľ zeme [i] 09:15 Vysoká cena [i] 10:05 Súčasné bývanie [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta IV. (Modra a okolie - 1. diel) [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 12:55 Ambulancia: Očné "muchy" - problémy starnúcich očí [i] 13:20 GEN.sk: Kamil Peteraj [i] 13:35 Adresa ja, adresa ty [i] 14:25 Televíkend [i] 15:00 Tenis - Davis Cup [i] 20:10 Červené víno 2/3 [i] 21:20 Família: Família - "... aby vyrastali spolu" [i] 21:55 Predstav si [i] 23:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Skoro ma zabila učiteľka [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Už nevládzem [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:50 Zamrznutá zem [i] 01:20 Černobyľské denníky [i] 03:05 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 03:55 KRIMI 04:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 12 [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 13,14 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 1/22 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 15 [i] 10:45 Modrí templári IV. 8 [i] 12:00 Áno, šéfe! USA II. 4 [i] 13:10 Kosti 12 [i] 14:10 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 11,12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 24/24 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 14 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 13,14 [i] 19:45 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 20:30 Largo Winch 2 [i] 23:00 Nahí v raji II. 3 [i] 00:00 Camelot 2 [i] 01:00 Zákon gangu V. 5 [i] 01:55 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 02:40 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 03:20 Camelot 2 [i] 04:05 Prvé oddelenie II. [i] 04:25 Doktori 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 5 [i] 07:05 Hannibal Post Mortem III. 6 [i] 07:15 Vražedná čísla IV. 1 [i] 08:10 Království I. 8 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 10:00 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 10:55 Merlin IV. 8 [i] 11:50 Vražedná čísla IV. 1 [i] 12:45 Království I. 8 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 15:30 Merlin IV. 9 [i] 16:25 Království I. 9 [i] 17:15 Vražedná čísla IV. 2 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 20:05 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 21:05 Kráska a zvíře III. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 18 [i] 23:00 Od soumraku do úsvitu I. 1 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 6 [i] 01:10 Kráska a zvíře III. 7 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev 6 [i] 02:55 Od soumraku do úsvitu I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Šafrán/ledové silnice/Shelby [i] 05:35 Jak se to dělá: Repliky jílových dýmek, fontánky na pití, pomerančový likér a kladkové luky [i] 06:00 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i] 06:25 Jak se to dělá 9 [i] 06:50 Jak to dělají? 18 [i] 07:15 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 09:55 Dvojí přežití: Nebezpečné duny [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 11:40 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 12:35 Dvojí přežití: Výprava do kaňonů [i] 13:30 Zlatá horečka: Zlato v krvi [i] 14:25 Zlatá horečka: Monumentální těžba [i] 15:20 Zlatá horečka: Parkerova nehoda [i] 16:15 Zlatá horečka: Jen samí pošetilci [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 18:05 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 19:00 Jak to dělají?: Toaletní papír/absint/kriketové míčky [i] 19:30 Jak se to dělá: Hedvábný papír na ubrousky, přívěsy, pantofle a motocyklové helmy [i] 20:00 Pouliční kouzelník 2 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení: Letecká akrobacie [i] 22:00 Kola, která zklamou: Dálniční bojovníci [i] 22:30 Kola, která zklamou: Ošklivé smyky [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka 3 [i] 00:00 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i] 00:55 Běsnění: Běsnění strojů [i] 01:50 Pouliční kouzelník 2 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení: Letecká akrobacie [i] 03:30 Kola, která zklamou: Ošklivé smyky [i] 03:55 Kola, která zklamou: Dálniční bojovníci [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Mazurských jezerech [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:50 Žízeň po životě [i] 11:45 Blondýna [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:40 Slepice na smetaně [i] 14:55 První republika 3/11 [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin: Beskydské šelmy 4/16 [i] 21:00 13. komnata Dagmar Peckové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Silvestrovský koktejl [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 01:25 Designtrend [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 Zahrada je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 7/20 [i] 09:30 Záchranné akce ve Skalnatých horách [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 12:40 Válečníci: Atilla [i] 13:30 Jimmy a zaříkávač velryb [i] 14:20 Chcete mě? ZJ [i] 14:50 Koleje v srdci Arábie [i] 15:15 Příběhy zvědavých přírodovědců 3/10 [i] 15:40 Vyšetřování leteckých nehod: Oheň na palubě [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 7/50 [i] 17:25 Boj o život: Poslední roky 6/6 [i] 18:15 Rok jinak René Kujana [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy II 1/3 [i] 21:00 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Kostlín obrovský 6/6 [i] 21:45 Panství Downton V 3/10 [i] 22:35 Wallander III: Než přijde mráz 3/3 [i] 00:10 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 4/12 [i] 01:05 Pološero - Fetišisté a jejich lásky [i] 01:30 Cesty víry: Po stopách mistra Jana [i] 01:55 Náš venkov: Správci skanzenu [i] 02:25 Hodní a zlí Němci [i] 02:50 Mrtvé studny [i] 03:10 Zapomenuté výpravy [i] 03:35 Potomci Trismegistovi [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2874 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi dvěma muži 594 [i] 11:30 Kutil Tim 9 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie III 21 [i] 13:40 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 14:40 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Sám proti prohnilým 363 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Vraždy na silnici I´ patnáct 11 [i] 18:25 Ulice 2875 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pompeje [i] 22:25 Next [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas: Vraždy na silnici I´ patnáct 11 [i] 01:05 Dr. House VI: Impozantní selhání 3 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kutil Tim 9 [i] 02:45 Prásk [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Sám proti prohnilým 363 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony [i] 06:35 Winx Club VI: Královnou pro jeden den 19 [i] 07:05 M*A*S*H 20 [i] 07:55 M*A*S*H 21 [i] 08:45 M*A*S*H 22 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka 1 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Krvavé diamanty 3 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: V utajení 7 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 14:35 Policejní bažanti IV: Jsi tady 10 [i] 15:35 Loď snů: Myanmar 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Quantum of Solace [i] 22:35 Terminátor [i] 00:45 Kukuřičné děti [i] 02:45 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka 1 [i] 03:30 Hawaii 5-0 IV: V utajení 7 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 44-45/182 [i] 06:40 Teresa 79-80/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 143/182 [i] 11:20 Dila 51-52 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 58-59/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House I. 20/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:15 Láska s výstrahou [i] 23:20 Vráť mi moje dieťa [i] 01:10 Priatelia [i] 02:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18-19/22 [i] 03:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:20 Úbohá Nasťa 77-78 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Soul Kitchen0 [i] 08:15 Big Screen 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Vášeň v tanci0 [i] 14:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 14:35 Černý korzár0 [i] 16:40 'Bílý oleandr0 [i] 18:35 Temné vody0 [i] 20:15 Patro smrti0 [i] 22:00 Domino0 [i] 00:05 Speciální jednotka0 [i] 01:50 Patro smrti0 [i] 03:25 Domino0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Plochá dráha [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Sports Insiders [i] 12:00 Watts [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:45 Jezdectví [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 23:15 Silové sporty [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Plochá dráha [i] 03:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Odhalení 8 [i] 06:10 Námořní hlídka 2: Rození kapitáni 4 [i] 07:10 Městečko Haven 5: Morbidnost 9