TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:50 Komisár Rex I. 10/13 [i] 11:50 Mentalista VI. 10/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 17/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 8/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. [i] 00:10 Dva a pol chlapa X. [i] 00:35 Teória veľkého tresku VI. [i] 01:00 Doktorka mafie 12-13/13 [i] 02:45 Upírske denníky III. 11/22 [i] 03:30 Odložený prípad II. 17/23 [i] 04:15 Komisár Rex I. 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 8/88 [i] 06:30 Úžasné krajiny: Vogézy [i] 06:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návrat [i] 07:30 TV ŠANCA [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Všetko alebo nič 8/17 [i] 09:10 Asijina voľba 9/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Jackpot 2. 100 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozdiel [i] 14:40 Taxík [i] 15:10 Slovensko v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Marais Poitevin [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Pád na dno 9/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Domov, sladký domov [i] 21:10 Rieka života: Dieťa Dunaja [i] 22:40 Reportéri [i] 23:10 Murdochove záhady I.: Vypustite psy 3/13 [i] 23:55 Nash Bridges: Jackpot 2. 100 [i] 00:40 Reportéri [i] 01:05 Murdochove záhady I.: Vypustite psy 3/13 [i] 01:55 Rieka života: Dieťa Dunaja [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Lisa a Paul: Lisa a učí lietať [i] 07:25 V oku mora [i] 07:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:35 Ceruzkine príhody [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CHAIR [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Piesne moje,piesne [i] 08:55 Chlapi [i] 10:10 Súčasné bývanie [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta III. (Pezinok) [i] 11:25 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Hollywood vo vojne: Tvárou v tvár diktátorom 2/3 [i] 13:30 Posledný portrét [i] 14:35 VAT [i] 15:05 Štúrovské časy: Dejiny kresťanstva [i] 15:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Peter Juščák [i] 15:40 Rómsky magazín [i] 16:05 Súčasné bývanie [i] 16:30 GBS+ [i] 16:45 Encyklopédia slovenských obcí: Cinobaňa [i] 17:05 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta IV. (Modra a okolie - 1. diel) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - CHAIR [i] 19:00 Lisa a Paul: Prvá návšteva [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:40 Táraninky [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 20:45 Futbal Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Môj pes Killer [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Test magazín: Grilovacie klobásy [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť s podvodníkom [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Nedostaneš ani fuka [i] 09:40 Rodinné záležitosti: Dedičstvo, Opičia láska [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Sestry na nože [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Motív 5 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 15 [i] 00:50 Modrí templári IV. 8 [i] 01:50 Motív 5 [i] 02:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 11 [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 11,12 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 22/22 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 14 [i] 10:40 Modrí templári IV. 7 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA II. 3 [i] 13:05 Kosti 11 [i] 14:05 Profesionáli: Batman 12 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 9,10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 23 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 13 [i] 18:45 Simpsonovci VIII. 11,12 [i] 19:40 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 20:30 Cumlikátor [i] 22:30 Po stopách UFO 2 [i] 23:30 Vojna vo farbe: Deň víťazstva [i] 00:30 Walking Dead IV. 7 [i] 01:30 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 02:20 Po stopách UFO 2 [i] 03:05 Walking Dead IV. 7 [i] 03:55 Vojna vo farbe: Deň víťazstva [i] 04:40 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 1 [i] 07:10 Vražedná čísla III. 24 [i] 08:05 Království I. 7 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 09:55 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 10:50 Merlin IV. 7 [i] 11:45 Vražedná čísla III. 24 [i] 12:40 Království I. 7 [i] 13:30 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 15:20 Merlin IV. 8 [i] 16:15 Království I. 8 [i] 17:10 Vražedná čísla IV. 1 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 21:00 NCIS: New Orleans I. 1 [i] 21:55 NCIS: New Orleans I. 2 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 23:50 Havaj 5-0 III. 2 [i] 00:50 NCIS: New Orleans I. 1 [i] 01:45 NCIS: New Orleans I. 2 [i] 02:25 Havaj 5-0 III. 2 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Opály/kaskadérská letadla/nugát [i] 05:35 Jak se to dělá: Dostavníky, silniční odrazky, vypalovaná keramika a zakázkové motocyklové nádrže [i] 06:00 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i] 06:25 Jak se to dělá 8 [i] 06:50 Jak to dělají? 17 [i] 07:15 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 09:55 Dvojí přežití: Konec v nedohlednu, 2. část [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 7 [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 18:05 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 19:00 Jak to dělají?: Šafrán/ledové silnice/Shelby [i] 19:30 Jak se to dělá: Repliky jílových dýmek, fontánky na pití, pomerančový likér a kladkové luky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě 17 [i] 22:00 Království skládek: Krmení obra [i] 23:00 Lovci automobilových perel: Citroën H Van [i] 00:00 Rození obchodníci 7 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Itálie [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě 16 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě 17 [i] 03:30 Království skládek: Krmení obra [i] 04:20 Lovci automobilových perel: Citroën H Van [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Buenos Aires [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Čtyři v tom 3 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Síla hypnózy [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:20 Boty [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Neviditelný cyklista [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Čistka 6/13 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Schimanski [i] 23:55 Kriminalista [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Objektiv [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Nejsilnější exploze [i] 09:45 Pilulky, pudry, balzámy - historie farmacie [i] 10:40 Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi [i] 11:30 Příběhy domů: Třicet lopat renesance [i] 11:50 Coimbra [i] 12:05 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 12:55 Zbraně 2. světové války [i] 13:45 Věda na vlastní kůži 6/50 [i] 14:35 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Bitevní vrtulník AH-64D Apache [i] 15:35 Dovolená ve dvou - dítě v ceně [i] 16:35 Panství Downton V 2/10 [i] 17:25 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Okoun nilský 5/6 [i] 18:15 Zvláštní znamení touha [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajný život skal: Pohádkový kraj [i] 19:20 Ztracené adresy: Katzelsdorf [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa - speciál [i] 21:45 Cestománie [i] 22:15 Pološero - Fetišisté a jejich lásky [i] 22:45 Hra o jablko ...mezi mužem a ženou ve filmu režisérky Věry Chytilové . [i] 00:15 Kanadská soda [i] 00:40 EXPOminuty 2015 [i] 00:50 Evropa dnes [i] 01:15 Barevný klapot podkov [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Putování za muzikou [i] 02:35 Jak neprodat zážitky [i] 03:05 Příběhy železné opony [i] 03:20 Porodní bába [i] 03:35 Zapomenuté výpravy [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2873 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Kutil Tim 8 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie III 20 [i] 13:40 Odložené případy III: Slib 2 [i] 14:40 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Začít znova 362 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Sex, lži a larvy 10 [i] 18:25 Ulice 2874 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi dvěma muži 594 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Vysoká hra patriotů [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas: Sex, lži a larvy 10 [i] 01:25 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Kutil Tim 8 [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Začít znova 362 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 06:35 Winx Club VI: Kouzelný totem 18 [i] 07:05 M*A*S*H 18 [i] 07:55 M*A*S*H 19 [i] 08:50 M*A*S*H 20 [i] 09:25 To je vražda, napsala VII: Podfuk podle Nicka Cullhanea 22 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Smrt na ledě 2 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: Léčba zločinnosti 6 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 14:35 Policejní bažanti IV: Co jsme kdo ztratil 9 [i] 15:35 Loď snů: Srí Lanka 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Kdo je kdo? [i] 00:05 Právo a pořádek XVII: Vražda vydavatelky 16 [i] 01:05 Živí mrtví III: Vítejte v katakombách 16 [i] 02:05 Spravedlnost v krvi III 1 [i] 02:55 To je vražda, napsala VII: Podfuk podle Nicka Cullhanea 22 [i] 03:50 Hawaii 5-0 IV: Léčba zločinnosti 6 [i] 04:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 Teresa 77-78/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 142/182 [i] 11:20 Dila 49-50 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 56-57/164