TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Kukučka [i] 11:00 Komisár Rex I. 9/13 [i] 12:00 Mentalista VI. 9/22 [i] 13:00 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 7/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. [i] 00:05 Dva a pol chlapa X. [i] 00:35 Teória veľkého tresku VI. [i] 01:00 Doktorka mafie 11/13 [i] 02:00 Hrozba z temnoty VI. 11/22 [i] 02:40 Upírske denníky III. 10/22 [i] 03:25 Odložený prípad II. 16/23 [i] 04:10 Komisár Rex I. 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Prorok Rak [i] 07:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sivá koža [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 8/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Jackpot 1. 99 [i] 10:50 Zuzanka Hraškovie [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návrat [i] 14:35 Postav dom, zasaď strom [i] 15:05 Svet v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Vogézy [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Všetko alebo nič 8/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Nash Bridges: Jackpot 1. 99 [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Občan za dverami [i] 01:10 Komisár Montalbano: Tvar vody [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Lisa a Paul: Prvá láska [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PALIČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Orava [i] 08:50 Mandarínka a Sokrates [i] 09:40 Tak ďaleko, tak blízko [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) [i] 11:30 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Hankin kufor [i] 14:10 Spravodliví medzi národmi: Spravodliví [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 Portréty finalistov Anasoft litera:Richard Pupala [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Súčasné bývanie [i] 16:25 TU SME DOMA [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta III. (Pezinok) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PALIČKY [i] 19:00 Lisa a Paul: Lisa a učí lietať [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:40 Táraninky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Posledný portrét [i] 21:05 Hollywood vo vojne: Tvárou v tvár diktátorom 2/3 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Polícia [i] 22:55 Profesionál [i] 23:15 Pred rokmi... [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Emigrantom doma [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Webkamera svedkom [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VAR LEPŠIE AKO TVOJA [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:50 Motív 4 [i] 23:50 Hawaii 5.0 III. 14 [i] 00:50 Modrí templári IV. 7 [i] 01:50 Motív 4 [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov II. 9,10 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 21 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 13 [i] 10:45 Modrí templári IV. 6 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA II. 2 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 25/25 [i] 14:00 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 7,8 [i] 15:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 12 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 9,10 [i] 19:40 Profesionáli: Batman 12 [i] 20:30 Profesionál 5,6/6 [i] 22:45 Zločin III. 5,6 [i] 00:40 Walking Dead IV. 6 [i] 01:35 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 02:25 Profesionáli: Batman 12 [i] 03:05 Walking Dead IV. 6 [i] 03:50 Zločin III. 6 [i] 04:50 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 1 [i] 07:30 Vražedná čísla III. 23 [i] 08:25 Království I. 6 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 11:05 Merlin IV. 6 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 23 [i] 12:50 Království I. 6 [i] 13:40 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 15:25 Merlin IV. 7 [i] 16:20 Království I. 7 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 24 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 23:00 Hannibal III. 5 [i] 00:00 Vzpomínky III. 12 [i] 01:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 01:55 Hannibal III. 5 [i] 02:40 Vzpomínky III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 20 [i] 05:35 Jak se to dělá: Kleštičky na nehty, nefritové golfové hole, ledové víno a vodní lyže [i] 06:00 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i] 06:25 Jak se to dělá 7 [i] 06:50 Jak to dělají? 16 [i] 07:15 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 09:55 Dvojí přežití: Konec v nedohlednu, 1. část [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 11:40 Rození obchodníci: Morgan [i] 12:35 Záchrana klasických aut: Corvette [i] 13:30 Obnažená města: Město zemětřesení – San Francisco [i] 14:25 Obnažená města: Starobylé město – Řím [i] 15:20 Obnažená města: Přístavní město – Sydney [i] 16:15 Obnažená města: Ledové město – Toronto [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 18:05 Rození obchodníci: Morgan [i] 19:00 Jak to dělají?: Opály/kaskadérská letadla/nugát [i] 19:30 Jak se to dělá: Dostavníky, silniční odrazky, vypalovaná keramika a zakázkové motocyklové nádrže [i] 20:00 Impozantní bary: Bubinga a bílý bar [i] 21:00 Parádní útočiště pro muže 1 [i] 22:00 Odborník na bazény: Další jedinečné bazény [i] 23:00 Podmořští lovci, Austrálie 3 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Hold kamarádovi [i] 00:55 Přežili jsme: Bratrstvo [i] 01:50 Impozantní bary: Bubinga a bílý bar [i] 02:40 Parádní útočiště pro muže 1 [i] 03:30 Odborník na bazény: Další jedinečné bazény [i] 04:20 Podmořští lovci, Austrálie 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Dominikánské republice [i] 10:25 13. komnata Milana Kňažka [i] 10:55 Tajemství rodu Natálie Kocábové [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Smrt jde na děkovačku [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:20 Spodky [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 První republika 3/11 [i] 21:45 Čtyři v tom 3 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Profil zločinu IV [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 Geocaching [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 6/6 [i] 09:50 Hitlerův wehrmacht: Zvrat 2/5 [i] 10:45 Náš venkov: Správci skanzenu [i] 11:15 Putování za muzikou [i] 11:40 Barevný klapot podkov [i] 12:10 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 12:25 Tajný život skal: Pohádkový kraj [i] 12:50 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 7/20 [i] 13:20 Příběhy zvědavých přírodovědců: Rychlé ryby aneb O halančících 2/10 [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:10 Pilulky, pudry, balzámy - historie farmacie [i] 15:05 Boj o život: Střední věk 5/6 [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Komorské ostrovy [i] 17:20 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Auto Moto Revue [i] 19:25 Příběhy domů: 400 let na gruntě [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jižní Korea, asijský tygr [i] 21:00 Na cestě po severní Nigérii [i] 21:30 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Bojovníci ze severu [i] 23:25 Film o filmu GANGSTER KA [i] 23:35 Queer: Shibari Kinbaku [i] 00:05 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 3/12 [i] 01:00 Železná díra [i] 01:55 Křesťanský magazín [i] 02:20 Chcete mě? ZJ [i] 02:50 Nic nám není svaté [i] 03:10 Divnopis [i] 03:20 Richard [i] 03:35 Zapomenuté výpravy [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2872 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Krušné začátky 593 [i] 11:30 Kutil Tim 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie III 19 [i] 13:40 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 14:40 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední dávka 361 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Nelítostně 9 [i] 18:25 Ulice 2873 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XV: Kniha stínů 4 [i] 22:40 Sniper 3 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas: Nelítostně 9 [i] 01:10 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Kutil Tim 7 [i] 02:50 Áčko: Pomoc, moje je čarodějnice [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední dávka 361 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 06:55 Winx Club VI: Prokletí Fearwoodu 17 [i] 07:25 M*A*S*H 17 [i] 08:20 M*A*S*H 18 [i] 09:15 To je vražda, napsala VII: Žena se špatnou pověstí 21 [i] 10:20 Místo činu: Kolín 1 [i] 12:20 Hawaii 5-0 IV: Padlý hrdina 5 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 14:30 Policejní bažanti IV: V dobrém i ve zlém 8 [i] 15:30 Loď snů: Thajsko 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Italské rytmy 6 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 III: Žena plná zla 8 [i] 00:45 Živí mrtví III: Život plný utrpení 15 [i] 01:45 Takoví normální Američané I: Status quo 8 [i] 02:45 To je vražda, napsala VII: Žena se špatnou pověstí 21 [i] 03:35 Hawaii 5-0 IV: Padlý hrdina 5 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 40-41/182 [i] 06:35 Teresa 75-76/152 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V náručí diabla 141/182 [i] 11:15 Zázrak v Lurdoch [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 54-55/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 18/22 [i] 20:40 Mentalista VI. 10/22 [i] 21:40 Dila 49-50 [i] 00:00 Druhá šanca II. 13/16 [i] 01:00 Frasier [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 42-43/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 600 kilo zlata0 [i] 08:15 Big Screen 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Co čas nezahojil0 [i] 14:10