TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Labakan [i] 07:30 Scooby-Doo [i] 08:05 Tom a Jerry: Dobrodružstvo s obrom (HD) [i] 09:20 Scooby-Doo: Prvá záhada [i] 11:05 Lovecká sezóna 2 (HD) [i] 12:40 Nebojsa (HD) [i] 14:35 Evan Všemohúci [i] 16:40 Hra o Niké [i] 16:45 Múmia: Hrob dračieho cisára (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. [i] 00:10 Dva a pol chlapa X. [i] 00:40 Teória veľkého tresku VI. [i] 01:10 Doktorka mafie 10/13 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 10/22 [i] 02:50 Upírske denníky III. 9/22 [i] 03:35 Evan Všemohúci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Asijina voľba 7/88 [i] 06:50 Križovatky medicíny: Nezvyčajný pôrod 132 [i] 07:35 Úžasné krajiny: Les Fontainebleau [i] 08:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Predsudky [i] 08:35 TV ŠANCA [i] 09:00 Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov [i] 10:30 Národná púť k Sedembolestnej Panne Márii [i] 12:50 Prorok Rak [i] 13:30 Heidi [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sivá koža [i] 15:55 Zuzanka Hraškovie [i] 17:05 Svätá Barbora [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Popoluška 1/2 [i] 21:55 Popoluška 2/2 [i] 23:45 Svätá Barbora [i] 01:40 Popoluška 1/2 [i] 03:20 Popoluška 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy a komentáre [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy RTVS z regiónov [i] 06:25 Encyklopédia slovenských obcí: Súľov - Hradná [i] 06:40 Súčasné bývanie [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Lisa a Paul: Škola života [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HODINY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tebe slovenská spieva krajina... [i] 08:55 Starý včelár [i] 09:55 Aj kone sa hrajú [i] 11:05 Na vysokej skale: Prekliata [i] 11:55 Pútnické miesto Marianka [i] 12:20 Tanec medzi črepinami [i] 13:45 Matka Sedembolestná [i] 14:35 Matka [i] 15:50 Família: Família - Na dno a potom naspäť [i] 16:20 Vo vetre kopýt [i] 16:50 Slávnosť vo vinici - Vinobranie [i] 17:25 Poklady.sk: Slovenské tango [i] 17:45 Nech sa niekto opováži alebo ako Ďuro Konôpka o fujaru prišiel [i] 18:45 Večerníček: Ceruzkine príhody [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HODINY [i] 19:00 Lisa a Paul: Prvá láska [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:40 Táraninky [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tak ďaleko, tak blízko [i] 21:30 Slnko v sieti [i] 23:05 Pozvánka do divadla: Quo vadis [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Gumkáči V. [i] 08:50 Flintstonovci 2 [i] 10:45 Rio [i] 12:45 Taxi [i] 14:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:10 Veľká oriešková lúpež [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Cumlikátor [i] 22:40 Denné svetlo [i] 01:15 Modrí templári IV. 6 [i] 02:10 Živí a mŕtvi [i] 03:45 KRIMI 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov II. 7,8 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Simpsonovci VIII. 5,6 [i] 09:45 Ničitelia mýtov: Nadrozmerný špeciálny diel [i] 12:05 Áno, šéfe! USA II. 1/13 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 24 [i] 14:10 Ostrov pokladov [i] 16:15 Denné svetlo [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 7,8 [i] 19:40 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 20:30 Ohňová búrka [i] 22:30 Letecké katastofy XIII. 1/10 [i] 23:30 Walking Dead IV. 5 [i] 00:25 Ničitelia mýtov II. 7,8 [i] 02:15 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 03:00 Walking Dead IV. 5 [i] 03:40 Letecké katastofy XIII. 1/10 [i] 04:25 Doktori 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 5 [i] 07:10 Cesty života I. 45 [i] 07:40 Vražedná čísla III. 22 [i] 08:30 Království I. 5 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 10:15 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 11:10 Merlin IV. 5 [i] 12:05 Vražedná čísla III. 22 [i] 12:55 Království I. 5 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 15:30 Merlin IV. 6 [i] 16:25 Království I. 6 [i] 17:20 Vražedná čísla III. 23 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 20:05 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 21:00 Únos vlaku 1 2 3 1 [i] 23:05 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 00:00 Profil zločinu V. 4 [i] 01:00 Únos vlaku 1 2 3 1 [i] 02:50 Profil zločinu V. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 19 [i] 05:35 Jak se to dělá: Koňské uzdy, ovesné cereálie, šperky s tyrkysem a elektrické skútry [i] 06:00 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i] 06:25 Jak se to dělá 6 [i] 06:50 Jak to dělají? 15 [i] 07:15 Berte to jako varování: Městské legendy [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 09:55 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Dodávka G10 [i] 11:40 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 12:35 Fantastické inženýrství: Letadlová loď [i] 13:30 Pátá rychlost 9 [i] 14:25 Pátá rychlost 10 [i] 15:20 Pátá rychlost 11 [i] 16:15 Pátá rychlost 12 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 19:00 Jak to dělají? 20 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kleštičky na nehty, nefritové golfové hole, ledové víno a vodní lyže [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 3 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů: Sami doma [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vozy Fairlane a Firebird [i] 00:00 Pouliční psanci: Trvalý strážný [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 7 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 3 [i] 02:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem 3 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů: Sami doma [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Vozy Fairlane a Firebird [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Ontariu [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Po stopách hvězd [i] 11:30 Rudyho má každý rád: Směrodatná odchylka 3/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Záhadná smrt knížete Děsu [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:20 Zuby [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Zpověď 5/13 [i] 21:00 Tajemství rodu Natálie Kocábové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Případy detektiva Murdocha VI [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Hercule Poirot [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Toulavá kamera [i] 00:55 13. komnata Milana Kňažka [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení IV [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 09:55 Boj o život: Střední věk 5/6 [i] 10:45 Rok jinak René Kujana [i] 11:15 Nedej se [i] 12:05 Zvláštní znamení touha [i] 12:30 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Vyšetřování leteckých nehod: Oheň na palubě [i] 14:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 3/12 [i] 15:00 Válečníci: Atilla [i] 15:50 Zbraně 2. světové války [i] 16:40 Vesmír: Nejsilnější exploze [i] 17:25 Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Příběhy zvědavých přírodovědců: Rychlé ryby aneb O halančících 2/10 [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 20:55 Dovolená ve dvou - dítě v ceně [i] 21:55 Štěstí [i] 23:40 Ztracený ráj 3/8 [i] 00:25 Touha po kráse [i] 01:20 Pološero - Vymítači zla [i] 01:50 San Pietro [i] 02:25 Lid versus národní parky [i] 02:55 Jak se žije v podhradí [i] 03:10 Zapomenuté výpravy [i] 03:35 Potomci Trismegistovi [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2871 [i] 10:10 Nebezpečný vlak [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie III 18 [i] 13:40 Beze stopy VII: Pod hladinou 24 [i] 14:40 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Až do dna 360 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Neznámý 8 [i] 18:25 Ulice 2872 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Krušné začátky 593 [i] 21:35 Víkend: Muži v naději [i] 22:40 Stalker: Nebezpečná hra 17 [i] 23:25 Černá listina: Lazebník č. 161 4 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas: Neznámý 8 [i] 01:10 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Vyhrála jsi, už nemám nikoho! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Až do dna 360 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Hrozba Sithů [i] 06:50 Winx Club VI: Vpád nemrtvých 16 [i] 07:20 M*A*S*H 15 [i] 08:15 M*A*S*H 16 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Jasná vražda 20 [i] 10:10 Žena zákona: Černý anděl 37 [i] 12:20 Hawaii 5-0 IV: Dokud vás smrt nerozdělí 4 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 14:30 Policejní bažanti IV: Pátek třináctého 7 [i] 15:30 Loď snů: Chile 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Promiň 345 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart V: Bunkr 12 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Na vlastní pěst 17 [i] 01:35 Takoví normální Američané I: Povinnost a čest 7 [i] 02:30 To je vražda, napsala VII: Jasná vražda 20 [i] 03:15 Hawaii 5-0 IV: Dokud vás smrt nerozdělí 4 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Larina voľba 38-39/182 [i] 06:40 Teresa 73-74/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 140/182 [i] 11:20 Dila 47-48 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 52-53/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House I. 17/22 [i] 20:30 Zázrak v Lurdoch [i] 23:00 Rozhovory s Bohom [i] 01:15 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:40 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Snílek0 [i] 08:15 Big Screen 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 13:40 Big Screen 8 [i] 14:00 Instruktor Schmidt0 [i] 15:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 16:10 Co čas nezahojil0 [i] 18:15 Vrtěti ženou0 [i] 20:00 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 22:00 Holky na tahu0 [i] 23:30 Já a ty0 [i] 01:05 Tři0 [i] 02:40 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 04:35 Holky na tahu0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:15 Watts [i] 06:30 Sports Insiders [i] 07:00 Snooker [i] 07:30 Snooker [i] 08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Jezdectví [i] 16:45 Fotbal [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Sports Insiders [i] 20:30 Watts [i] 20:45 Snooker [i] 22:30 Snooker [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Formule [i] 00:00 Motokros [i] 00:30 Wrestling [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 4: Ztráty a nálezy 5 [i] 06:20 Námořní hlídka 2: Žoldáci 1