TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Kukučka [i] 10:50 Komisár Rex I. 8/13 [i] 11:50 Odložený prípad II. 15-16/23 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 6/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. [i] 00:10 Dva a pol chlapa X. [i] 00:35 2 baby na mizine II. 19/24 [i] 01:00 Doktorka mafie 9/13 [i] 02:00 Hrozba z temnoty VI. 9/22 [i] 02:45 Upírske denníky III. 8/22 [i] 03:30 Mentalista VI. 9/22 [i] 04:15 Komisár Rex I. 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Asijina voľba 6/88 [i] 06:45 Križovatky medicíny: Nezvyčajný pôrod 132 [i] 07:30 Úžasné krajiny: La Serra da Estrela [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nebezpečná zlosť 7/17 [i] 09:10 Asijina voľba 7/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Chýbajúci kľúč 98 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Predsudky [i] 14:35 DOKTOR MARTIN: Na vode 3/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Les Fontainebleau [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Veľké preteky [i] 21:55 Kolonáda 2/13 [i] 22:50 Občan za dverami [i] 23:15 Nash Bridges: Chýbajúci kľúč 98 [i] 00:00 Veľké preteky [i] 01:35 Kolonáda 2/13 [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Križovatky medicíny: Nezvyčajný pôrod 132 [i] 04:45 On air [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tempo [i] 06:15 Fokus rodina "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Myška Margo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASLÍK ROKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hudobné nástroje a zoskupenia [i] 09:00 Kukučia nôta [i] 10:05 Kvarteto [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta I. (Devín a Bratislava) [i] 11:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Daniely Kodajovej [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Geo report: Trubadúr z Azerbajdžanu [i] 13:25 Mestá a tváre: Kysuce, Medziobdobie [i] 13:50 Stanislav Dusík [i] 14:35 Kinorama [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Karpatsko - nemecký [i] 16:00 Súčasné bývanie [i] 16:25 Autosalón [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera:Márius Kopcsay [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Valibuk [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASLÍK ROKA [i] 19:00 Lisa a Paul: Škola života [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:40 Táraninky [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Hankin kufor [i] 21:40 Spravodliví medzi národmi: Spravodliví [i] 21:55 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 BJD 2014: Joe Locke (USA) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Futbalová hviezda [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Rehoľníčka [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Naivka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Vtierka Castle VII. 9 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 13 [i] 00:55 Modrí templári IV. 5 [i] 01:50 Vtierka Castle VII. 9 [i] 02:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov II. 5,6 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 16, 17 [i] 11:00 Matlock III. 3 [i] 12:00 Psí guru 4 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 23 [i] 14:15 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 15:10 Simpsonovci VIII. 4 [i] 15:50 Prvé oddelenie II. [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 11 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 5,6 [i] 19:40 Profesionáli: Vražda 10 [i] 20:30 Taxi [i] 22:30 Na vlastné nebezpečenstvo [i] 00:15 Psí guru 4 [i] 01:15 Profesionáli: Vražda 10 [i] 02:05 Nečakaná hrozba [i] 03:30 Matlock III. 3 [i] 04:25 Doktori 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 44 [i] 07:30 Vražedná čísla III. 21 [i] 08:25 Království I. 4 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 10:10 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 11:00 Merlin IV. 4 [i] 11:55 Vražedná čísla III. 21 [i] 12:50 Království I. 4 [i] 13:45 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 15:35 Merlin IV. 5 [i] 16:30 Království I. 5 [i] 17:20 Vražedná čísla III. 22 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 2 [i] 22:00 Hannibal III. 4 [i] 23:00 Jak prosté III. 5 [i] 00:00 Jak prosté III. 6 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 01:45 Havaj 5-0 III. 2 [i] 02:30 Hannibal III. 4 [i] 03:15 Jak prosté III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Neuvěřitelné bazény: Horská oáza [i] 06:00 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i] 06:25 Jak se to dělá 5 [i] 06:50 Jak to dělají? 14 [i] 07:15 Berte to jako varování: Totální neúspěchy [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 09:55 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Výprava do Barrett Jackson – 2. část [i] 11:40 Rození obchodníci: Bel Air [i] 12:35 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník: Paříž [i] 13:30 Dvojí přežití: Zásah jednou ranou [i] 14:25 Dvojí přežití: Výprava do kaňonů [i] 15:20 Dvojí přežití: Usměj se a vydrž to [i] 16:15 Dvojí přežití: Země bažin [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Rození obchodníci: Bel Air [i] 19:00 Jak to dělají? 19 [i] 19:30 Jak se to dělá: Koňské uzdy, ovesné cereálie, šperky s tyrkysem a elektrické skútry [i] 20:00 Mrazivé zlato: Rozděleni nebo podrobeni [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 22:00 Dvojí přežití: Místo zřícení, 2. část [i] 23:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 6 [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Sonorská poušť, Arizona [i] 00:55 Kdo uspěje?: Vojenský odstřelovač [i] 01:50 Mrazivé zlato: Rozděleni nebo podrobeni [i] 02:40 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 03:30 Dvojí přežití: Místo zřícení, 2. část [i] 04:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:50 Na cestě po Albánii [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 Doktor Martin: Na vodě 3/16 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Za volantem fantom [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Kbelík [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint: Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz a 3/7 [i] 21:00 Rudyho má každý rád: Směrodatná odchylka 3/12 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Kriminalista [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:40 Designtrend [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ztracený ráj 2/8 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 09:55 Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci [i] 10:45 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Okoun nilský 5/6 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Po stopách mistra Jana [i] 12:30 Klíč [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1059/2379 [i] 13:10 Tito - Poslední svědci testamentu 3/13 [i] 14:10 Uchem jehly [i] 14:35 Věda na vlastní kůži 6/50 [i] 15:30 Jimmy a zaříkávač velryb [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 3/12 [i] 17:20 Záchranné akce ve Skalnatých horách [i] 18:15 Na cestě po Bernských Alpách [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Spadlo to z nebe [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův wehrmacht: Zvrat 2/5 [i] 21:00 Bitevní vrtulník AH-64D Apache [i] 21:55 Misie [i] 00:00 Krásné lži [i] 01:40 Koleje v srdci Arábie [i] 02:05 Queer: Chapinero [i] 02:35 Co vidí, kdo nevidí [i] 03:00 Příběhy železné opony [i] 03:15 Za prací na konečnou [i] 03:30 Zapomenuté výpravy [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2870 [i] 10:10 Hotel snů: Mexiko [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Doktorka z Dixie III 17 [i] 13:40 Beze stopy VII: Pravda 23 [i] 14:40 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zelené světlo 359 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Pokrevní pouta 7 [i] 18:25 Ulice 2871 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurva se neříká [i] 22:35 Stalker: Spasení 16 [i] 23:20 Černá listina: Wu-ťing č. 84 3 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas: Pokrevní pouta 7 [i] 01:05 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Střepiny [i] 02:45 Áčko: Rozešli jsme se, tak už mi dej pokoj! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zelené světlo 359 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky [i] 06:55 Winx Club VI: Záhada Calavery 15 [i] 07:25 M*A*S*H 13 [i] 08:20 M*A*S*H 14 [i] 09:15 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu syna 19 [i] 10:20 Žena zákona: Pekelný den 36 [i] 12:20 Hawaii 5-0 IV: Skrytá pravda 3 [i] 13:20 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 14:30 Policejní bažanti IV: Kostlivci ve skříni 6 [i] 15:25 Loď snů: Bermudy 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Život bez mobilu 5 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Záhadné zmizení [i] 01:15 Takoví normální Američané I: Věř mi 6 [i] 02:20 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu syna 19 [i] 03:05 Hawaii 5-0 IV: Skrytá pravda 3 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 Teresa 71-72/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 139/182 [i] 11:20 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 50-51/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 15/22 [i] 17:25 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House I. 16/22 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VI. 9/22 [i] 21:40 Dila 47-48 [i] 01:00 Frasier [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Dostihová horečka0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti planety Duna 1 [i] 13:40 New Worlds 2 [i] 14:35 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 16:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 16:45 Instruktor Schmidt0 [i] 18:25 Férovej zloděj0 [i] 20:20 Albert Nobbs0 [i] 22:20 Libertin0 [i] 00:15 Mistři magie0 [i] 02:15 Blue Valentine: Milostný příběh0 [i] 04:05 Libertin0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Motorsport [i] 08:45 Snooker [i] 11:30 Jezdectví [i] 12:30 Sports Insiders [i] 13:00 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:45 Tenis [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:15 Jezdectví [i] 21:15 Watts [i] 21:30 Tenis [i] 22:30 Sports Insiders