Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex I. 7/13 [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Scooby-Doo [i] 07:50 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:45 Prasiatko Babe v meste [i] 10:35 Dva a pol chlapa X. [i] 11:05 Postrach Denis opäť zasahuje (HD) [i] 12:40 Fotri sú lotri (HD) [i] 14:50 Policajná akadémia (HD) [i] 16:50 Vrahúni [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 23:00 Gotham I. 3-4/22 [i] 00:55 Vrahúni [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Valibuk [i] 06:35 Ebb a Flo [i] 06:40 Myška Margo [i] 06:50 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:15 Červíčkovia: Záhradníci [i] 07:25 Požiarnik Sam IX [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Outsider [i] 07:50 Veselá farma II [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:05 Hrdinovia mýtov a legiend: Aktaiónove psy [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:05 Hrady a zámky Európy: Južné Anglicko 5/5 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 15:05 Zlatá klasika: Oslobodenie 2/5 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN: Na vode 3/8 [i] 21:10 Pán Selfridge I. 5/10 [i] 22:00 Pán Selfridge I. 6/10 [i] 22:45 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe [i] 00:20 Pán Selfridge I. 5/10 [i] 01:05 Pán Selfridge I. 6/10 [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Hrady a zámky Európy: Južné Anglicko 5/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 5 minút po dvanástej: SUSED PRISŤAHOVALEC [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 09:50 Test magazín: Grilovacie klobásy [i] 10:00 On air [i] 10:20 Medveď;Pytačky [i] 11:35 Família: Família - Iné farby života [i] 12:00 Ľudská láska [i] 13:00 Orientácie [i] 14:00 Futbal FORTUNA LIGA [i] 16:20 Hokej - extraliga [i] 18:55 Večerníček: Valibuk [i] 19:00 Ebb a Flo [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - PLANÉTY [i] 19:10 Myška Margo [i] 19:20 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:15 Deti [i] 22:00 Cudzí obed [i] 23:45 Kinorama [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Tempo [i] 01:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Gumkáči V. [i] 09:00 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža [i] 10:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:20 Flintstonovci 2 [i] 13:15 Rio [i] 15:20 Pán a pani Smithovci [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Con Air [i] 01:10 Správna sexi trojka [i] 03:15 Prísľuby z Východu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Veľký [i] 08:00 EUROMINUTY [i] 09:00 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 10:55 Hawaii 5.0 V. 19 [i] 11:55 Agentúra Jasno 11 [i] 12:55 TOP APLIKÁCIE [i] 13:35 Kúzla Davida Blainea: Uväznený v ľade [i] 14:40 Profesionáli: Mních 8 [i] 15:40 Balík dolárov [i] 17:35 Denník slabocha [i] 19:30 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 20:30 Špeciálna jednotka [i] 22:45 Nebezpečná misia [i] 00:40 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 01:45 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 02:30 Nebezpečná misia [i] 04:20 Doktori 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 4 [i] 07:55 Terminator Salvation 1 [i] 10:10 Grand Hotel II. 9 [i] 12:00 Profil zločinu V. 6 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 14:05 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 15:05 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 16:05 Dívka odjinud II. 1 [i] 17:05 Dívka odjinud II. 2 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 21:00 Příšerný host 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 23:40 Myšlenky zločince X. 7 [i] 00:35 Příšerný host 1 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 03:00 Dívka odjinud II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 06:00 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 06:25 Dílna zatracenců: Velká vášeň, Chevelle – 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Zvýšený Jeep [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ještě nižší spotřeba/ochrana při nárazu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 09:55 Co se dělo dál? 3 [i] 10:25 Co se dělo dál? 4 [i] 10:50 Carbonarův efekt 3 [i] 11:15 Carbonarův efekt 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:35 Války kontejnerů: Zimní hry [i] 13:05 Války kontejnerů: Divoké vlny [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 3 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 4 [i] 14:25 Lovci automobilových perel: Jaguar XJS [i] 15:20 Království skládek: Skrytý smysl [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy: Caterham Seven [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy: Bugatti Veyron [i] 17:10 Odborník na bazény: Bazén u útesu [i] 18:05 Králové trůnů: Venkov versus město [i] 19:00 Pouliční kouzelník 1 [i] 20:00 Dvojí přežití: Nikdo není sám [i] 21:00 Lov s Joelem Lambertem: Nový Zéland [i] 22:00 Říční příšery: Kanadská hrůza [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Hodina pravdy [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: S námi není nuda [i] 00:55 Kola, která zklamou: Připravuje se [i] 01:25 Kola, která zklamou: Zločinci za volantem [i] 01:50 Dvojí přežití: Nikdo není sám [i] 02:40 Lov s Joelem Lambertem: Nový Zéland [i] 03:30 Říční příšery: Kanadská hrůza [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: Hodina pravdy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Bolkoviny [i] 07:15 Dva týdny štěstí [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Svatba 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vápenička [i] 14:00 Světýlka z blat [i] 15:00 Robinsonka [i] 16:15 Po stopách hvězd [i] 16:45 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 2/5 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Směšný vrah 6/39 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Líbánky [i] 23:35 Případy inspektora Lynleyho: Vysvobození 2/2 [i] 00:50 Profil zločinu IV [i] 01:45 Čtyři v tom 3 [i] 02:30 Hobby naší doby [i] 02:55 13. komnata Milana Kňažka [i] 03:20 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 03:30 Manéž Bolka Polívky [i] 04:35 Jak se vede, sousede? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Sára a kachnička [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1059/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 2 [i] 09:35 Zvláštní znamení touha [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 10:55 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 7/20 [i] 12:45 Sváteční slovo teologa Bedřicha Jeteliny [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 Cesty víry: Po stopách mistra Jana [i] 14:10 Na cestě po Bernských Alpách [i] 14:40 Železná díra [i] 15:35 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 16:30 Válečníci: Atilla [i] 17:20 Jimmy a zaříkávač velryb [i] 18:15 Rok jinak René Kujana [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Mýtus jménem Rommel: Spiklenec [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Policajt [i] 21:40 Osudový kruh [i] 00:00 Touha po kráse [i] 00:55 Mrtví na náhradní díly [i] 01:45 Babylon [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:50 Bitevní pole domácích prací [i] 03:15 Ženy v boji [i] 03:40 Islám po česku [i] 04:05 Domov ztracený [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Senzační Spiderman 6 [i] 06:55 Král džungle 19 [i] 07:20 Návrat do budoucnosti 1 [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 13 [i] 08:10 Jak vycvičit draky 8 [i] 08:40 Neuvěřitelná cesta [i] 10:15 Víkend: Zemský ráj to na pohled [i] 11:20 Gympl s (r)učením omezeným: Tajemná kontrola 41 [i] 12:45 Holky z lepší společnosti [i] 14:30 Pane, vy jste vdova! [i] 16:35 Pod Jezevčí skálou [i] 18:15 Comeback: Křik kormorána [i] 18:50 Comeback: Let mouchy [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:30 Střepiny [i] 23:10 Vlk [i] 01:30 Beze stopy II: Odkaz 18 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:40 Winx Club VI: Mýtix 14 [i] 08:10 Tajemství války: Zbraně stínové války 4 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Zlé sémě 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Big Ben II: Smrt bílého koně 2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Sklípek 3 [i] 21:30 Prci, prci, prcičky [i] 23:40 Gondíci s. r. o. [i] 00:50 Vegas I: (I)legální 4 [i] 01:40 Tajemství války: Zbraně stínové války 4 [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 04:10 Prci, prci, prcičky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 07:35 Frasier VI. 15-16/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Rebelka z predmestia II. 21-22/22 [i] 11:20 Roztomilé mrchy III. 1-2/24 [i] 13:45 Vráť mi moje deti [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 17:50 Posadnutá učiteľom [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:25 Príšerne nahlas a neuveriteľne blízko [i] 00:00 Horúca krv II. 35-36/36 [i] 02:00 Príšerne nahlas a neuveriteľne blízko [i] 04:00 Bostonské vraždy III. 10/15 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 13:35 Poslední templář 2 [i] 15:10 Zorro0 [i] 17:10 New Worlds 2 [i] 18:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 18:35 Nic než pravda0 [i] 20:25 Je tady někdo?0 [i] 22:00 Ať vejde ten pravý0 [i] 00:00 Mořská bestie0 [i] 01:25 Maniac Cop0 [i] 02:50 Záhada Lucy Keyes0 [i] 04:25 Je tady někdo?0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Cestovní vozy [i] 08:00 Cestovní vozy [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:15 Jezdectví [i] 10:30 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 12:45 Formule [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:30 Cyklistika [i] 21:00 Watts [i] 21:15 Sports Insiders [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 01:45 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Druhý bratr pana Monka 10 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk na vozíčku 11 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a dáma od vedle 12 [i] 09:00 Svatba o Vánocích [i] 11:00 Trosečníci [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Vzorný otec 10 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Tajná zásilka 11 [i] 15:00 Námořní hlídka 1: Temná voda 12 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 18:00 Knihovníci 1: Rohy rozporu 3 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Vévodkyně z George 3 [i] 20:00 Rookie Blue 6: 74 zvláštních okamžiků 11 [i] 21:00 12 opic [i] 23:40 Chicago [i] 02:10 Národ upírů [i] 04:00 Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 7 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 8 [i] 06:00 Planeta Země po vymření lidstva: Drahé kovy 4 [i] 07:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 5 [i] 08:00 Přírodní ostrovy pokladů 4 [i] 09:00 Madagaskar: Země chameleonů0 [i] 10:00 Člověk a bestie 2 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 3 [i] 12:00 Nákladné delikatesy: Šafrán 1 [i] 12:30 Nákladné delikatesy: Káva 2 [i] 13:00 Utajená města Asie: Sečuánsko a Čchung-čching 6 [i] 14:00 Jak jsme vymysleli svět 4 [i] 15:00 Invaze škůdců 2 [i] 16:00 Evoluce: Příběh člověka 1 [i] 17:00 Pohledy Z Kosmu 3 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 4 [i] 18:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 2 [i] 19:00 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i] 20:00 Biblické rány 2 [i] 21:00 Rytíři 1 [i] 22:00 Hitler: Osudová přitažlivost 2 [i] 23:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Francouzská cizinecká legie 16 [i] 00:00 Protibombová jednotka 11 [i] 00:50 Pohnout horou: Stavba smrtonosné železnice0 [i] 02:00 Hitler: Osudová přitažlivost 2 [i] 03:00 Biblické rány 2 [i] 04:00 Planeta Země po vymření lidstva: Drahé kovy 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příběh somálských pirátů