TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 8/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:55 Scooby-Doo [i] 07:55 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:20 Fantastický maznáčik [i] 10:10 Mike a Molly III. 21/23 [i] 10:35 2 baby na mizine II. 19/24 [i] 11:05 SUPERSTAR [i] 13:30 Veľký tato (HD) [i] 15:25 Fotri sú lotri (HD) [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Expendables: Nezničiteľní 3 (HD) [i] 23:10 S.W.A. . 2: Pod paľbou [i] 01:00 Blbec na večeru (HD) [i] 03:00 S.W.A. . 2: Pod paľbou [i] 04:20 Odložený prípad II. 13/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Valibuk [i] 06:45 Ebb a Flo [i] 06:50 Myška Margo [i] 06:55 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Červíčkovia: Sochári [i] 07:30 Požiarnik Sam IX [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nočný let [i] 07:55 Veselá farma II [i] 08:05 Veselá farma II [i] 08:10 Hrdinovia mýtov a legiend: Daimón a Pýtias [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Lekári z ostrovov 1/13 [i] 10:55 Hudba - Made in Slovakia: HORKÝŽE SLÍŽE & LAVAGANCE [i] 11:25 On air [i] 12:00 Toskánska vášeň 7/12 [i] 13:40 Večierok [i] 15:25 Milujem Slovensko [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Cestou necestou: Istria [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobré úmysly [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:40 Hudba - Made in Slovakia: HORKÝŽE SLÍŽE & LAVAGANCE [i] 23:10 Večierok [i] 00:45 Elisa z Rivombrosy II 10/13 [i] 02:20 Toskánska vášeň 7/12 [i] 03:55 Elisa z Rivombrosy II 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Národnostné správy [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:35 Československý filmový týždenník [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 10:00 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:30 Cesta [i] 10:55 Ambulancia: Vstaň a choď! (náhrada končatiny) [i] 11:25 VAT [i] 11:55 5 minút po dvanástej: SUSED PRISŤAHOVALEC [i] 12:55 Kvarteto [i] 13:35 Dnes večer hrám ja: Dve poviedky s Emíliou Vášáryovou [i] 14:20 Hory, batoh, kamera [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Halali [i] 16:35 Zomierajú postojačky [i] 16:50 Test magazín: Grilovacie klobásy [i] 17:05 Herecké legendy: Michal Dočolomanský [i] 17:20 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 18:45 Večerníček: Valibuk [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA [i] 19:00 Myška Margo [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Rastliny [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Ďaleká cesta [i] 21:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Daniely Kodajovej [i] 22:20 Neznáme dejiny Spojených štátov: Druhá svetová vojna [i] 23:25 Post mortem [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 Gumkáči IV. [i] 08:45 Denník slabocha [i] 10:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:15 Largo Winch [i] 15:30 Áno, šéfe! [i] 16:35 Áno, šéfe! USA VII. [i] 17:40 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:00 Machete zabíja [i] 01:15 Prísľuby z Východu [i] 03:10 Machete zabíja [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov II. 1,2/26 [i] 08:00 EUROMINUTY [i] 09:00 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA 10/10 [i] 10:55 Ničitelia mýtov: Hollywoodský špeciál [i] 12:20 Veľký [i] 14:35 Riskni to s PLUS! [i] 15:40 Profesionáli: Bordel 7 [i] 16:35 JOJ V MESTE [i] 17:40 Hawaii 5.0 V. 19 [i] 18:40 TOP APLIKÁCIE [i] 19:00 Simpsonovci VIII. 4 [i] 19:30 Profesionáli: Mních 8 [i] 20:30 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 22:25 Zločinci III. 3,4 [i] 23:25 Zákon gangu V. 4 [i] 00:20 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 01:20 Profesionáli: Mních 8 [i] 02:05 Zločinci III. 3,4 [i] 02:45 Zákon gangu V. 4 [i] 03:30 Doktori 5 [i] 04:10 Ničitelia mýtov II. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 3 [i] 07:55 Kráska a zvíře II. 4 [i] 08:50 Bílá královna I. 5 [i] 10:00 Bílá královna I. 6 [i] 11:15 Zločin I. 1 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 14:10 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 16:00 Vlčí mládě III. 24 [i] 16:55 Vlčí mládě IV. 1 [i] 17:50 Profil zločinu V. 5 [i] 18:55 Profil zločinu V. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 21:00 Terminator Salvation 1 [i] 23:10 Kráska a zvíře III. 6 [i] 00:05 Hannibal III. 4 [i] 01:05 Vlčí mládě III. 24 [i] 02:00 Vlčí mládě IV. 1 [i] 02:45 Hannibal III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 18 [i] 05:35 Jak se to dělá: Domorodé léčivé bubny, hrozinky, stereoskopické zobrazovače a páskové mikrofony [i] 06:00 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Fantom Works 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Drahý dinosaurus [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Profit za Big Boye [i] 11:40 V divočině s Bearem Gryllsem: Tom Arnold [i] 12:35 V divočině s Bearem Gryllsem: Tamron Hallová [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem: Deion Sanders [i] 14:25 Impozantní letadla: NOAA [i] 15:20 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 16:15 Pozor, pozor: Dům naruby [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 18:05 Mrazivé zlato: Půlnoční závod [i] 19:00 Pátá rychlost 3 [i] 19:30 Pátá rychlost 4 [i] 20:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 4 [i] 21:00 Vzestup strojů: Jedinečný dragster [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Samé blázniviny [i] 23:00 Pozor, pozor: Dům naruby [i] 00:00 Dešifrovaná neštěstí: Laviny [i] 00:55 Nejlepší policisté 2 [i] 01:50 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 4 [i] 02:40 Vzestup strojů: Jedinečný dragster [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Samé blázniviny [i] 04:20 Pozor, pozor: Dům naruby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:00 Hovory H z Paláce K [i] 07:40 Polopatě [i] 08:30 Alexandr Dumas starší: Dobytí Paříže 1/3 [i] 09:45 Gejzír [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Berenika [i] 13:55 Taneček přes dvě pekla [i] 15:00 Dva týdny štěstí [i] 16:40 Žízeň po životě [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Láska je láska [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Cesta do Indie [i] 01:35 Schimanski [i] 03:05 Padající květináč [i] 03:35 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Sára a kachnička [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Správci skanzenu [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Barevný klapot podkov [i] 10:25 Bedekr II. [i] 10:50 Vyšetřování leteckých nehod: Oheň na palubě [i] 11:45 Hitlerův wehrmacht: Útok na Evropu 1/5 [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:10 Babylon [i] 13:35 Hon na lišku [i] 15:20 Tajný život skal: Pohádkový kraj [i] 15:50 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 16:45 Záchranné akce ve Skalnatých horách [i] 17:40 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 6/6 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Boeing 747 - verze 8 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlo pod sluncem [i] 21:55 Most II 3/10 [i] 22:55 Most II 4/10 [i] 23:55 Peníze těch druhých [i] 01:40 Ztracený ráj 2/8 [i] 02:25 EXPOminuty 2015 [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Brno Open 2009 [i] 03:25 Z očí do očí [i] 04:00 Dokud nás Bůh nerozdělí [i] 04:25 Teď jsem to konečně já [i] 04:55 Tito - Poslední svědci testamentu 2/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 5 [i] 06:45 Král džungle 18 [i] 07:10 Jen počkej, zajíci! 15, 16 [i] 07:40 Příběhy Toma a Jerryho II 12 [i] 08:05 Jak vycvičit draky 7 [i] 08:30 Rodinka 2 [i] 09:05 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 09:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:30 Volejte Novu [i] 11:10 SuperStar [i] 13:25 Výměna manželek II [i] 14:55 Poslední prázdniny [i] 17:05 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:15 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 18:45 Comeback: Bejk [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Non-Stop [i] 22:30 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:30 Střelci na útěku [i] 02:05 Novashopping 02:35 Áčko: Z kaskadéra vozíčkářem. Nelituji. [i] 03:50 DO-RE-MI [i] 04:35 Rodinka 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:05 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:35 Winx Club VI: Kmotra víl 13 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 11 [i] 09:55 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 12:20 Casino Royale [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru XI: Krvavá svatba [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:55 Hanebný pancharti [i] 01:15 Zlověstné ticho [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru XI: Krvavá svatba [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Leto v Grécku [i] 07:35 Frasier VI. 13-14/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 86-89/126 [i] 15:25 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 17:25 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 20:00 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 00:00 Na linke je vrah [i] 01:40 Vráť mi moje deti [i] 03:00 Šiesty zmysel II. 10/13 [i] 03:40 Na streche [i] 04:25 Úbohá Nasťa 75-76 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 13:35 Poslední templář 1 [i] 15:05 Hříbě: Hříbě0 [i] 16:30 Děti planety Duna 1 [i] 18:05 Kon-Tiki0 [i] 20:10 Emperor0 [i] 22:00 Teror0 [i] 23:35 Útěk z MS-10 [i] 01:10 Márnice0 [i] 02:45 Emperor0 [i] 04:30 Teror0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 12:45 Formule [i] 14:00 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 23:30 Tenis [i] 23:45 Tenis [i] 01:45 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Mnoho povyku pro Maru 4 [i] 06:00 Námořní hlídka 1: Vzorný otec 10 [i] 07:00 Námořní hlídka 1: Tajná zásilka 11 [i] 08:00 Námořní hlídka 1: Temná voda 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 11:00 V utajení 2: Dvojí život 9 [i] 12:00 V utajení 2: Údajný vládce světa 10 [i] 13:00 V utajení 2: Smolná série 11 [i] 14:00 V utajení 2: Berlín 12 [i] 15:00 Trosečníci [i] 17:00 Bigfoot [i] 19:00 Trhák pana Bowfingera [i] 21:00 Chicago [i] 23:30 12 opic [i] 02:10 Tasmánští čerti [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 5 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 6 [i] 06:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vážné ohrožení 3 [i] 07:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 4 [i] 08:00 Přírodní ostrovy pokladů 3 [i] 09:00 Kaloni0 [i] 10:00 Člověk a bestie 1 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 2 [i] 12:00 Úžasná jídla: Báječné párky 12 [i] 12:30 Úžasná jídla: Neobyčejné sendviče 13 [i] 13:00 Utajená města Asie: Řeka Jang Ce a Velký čínský kanál 5 [i] 14:00 Jak jsme vymysleli svět 3