TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Komisár Rex I. 7/13 [i] 11:55 Mentalista VI. 8/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 14/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 18/24 *12Dolby Sur [i] 15:30 Dva a pol chlapa X. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. - NOVÁ SÉRIA 5/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:20 Rukojemníci (HD) [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 5/24 [i] 01:20 Šiesty zmysel II. 10/13 [i] 02:20 Bostonské vraždy III. 10/15 [i] 03:00 Odložený prípad II. 14/23 [i] 03:50 Komisár Rex I. 7/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Asijina voľba 5/88 [i] 06:45 Križovatky medicíny: Miláčik doktorky Thortonovej 131 [i] 07:30 Úžasné krajiny: Región Bordelais [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zámena 6/17 [i] 09:10 Asijina voľba 6/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Tvrdá cela 97 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Aféra [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: La Serra da Estrela [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nebezpečná zlosť 7/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Cestou necestou: Istria [i] 22:15 Večerné správy RTVS [i] 22:25 Magická hlbočina [i] 00:40 Nikto nie je dokonalý [i] 01:50 Magická hlbočina [i] 04:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Polícia [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus právo "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Myška Margo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - STAREC, KTORÝ LIETAL [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 A pri tom speve [i] 09:10 Samorasty [i] 10:05 Súčasné bývanie [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 11:25 Televízny posol [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Vesmír dokorán 2/4 [i] 13:15 Alkoholizmus [i] 13:55 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 14:30 Ambulancia: Vstaň a choď! (náhrada končatiny) [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Góly - body - sekundy [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Ružín [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta I. (Devín a Bratislava) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Ivan Kolenič [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus rodina "N" [i] 18:45 Večerníček: Valibuk [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - STAREC, KTORÝ LIETAL [i] 19:00 Myška Margo [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Mesto [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Červené víno 1/3 [i] 21:20 Família: Família - Iné farby života [i] 21:55 Futurologický kongres [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Syn si postavil hlavu [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Večný študent [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Syn je ťuťmák [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Špeciálna jednotka [i] 01:25 Dom hrôzy [i] 03:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:00 Áno, šéfe! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 2 [i] 05:40 Ničitelia mýtov 15,16/16 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 20 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 12 [i] 10:40 Modrí templári IV. 4 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA 9 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 22 [i] 14:00 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 14:55 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 10 [i] 18:40 Simpsonovci VIII. 2,3 [i] 19:40 Profesionáli: Bordel 7 [i] 20:30 Pán a pani Smithovci [i] 23:00 Nahí v raji II. 2 [i] 00:00 Camelot 1/10 [i] 01:05 Zákon gangu V. 3 [i] 02:00 Ničitelia mýtov 15 [i] 02:45 Profesionáli: Bordel 7 [i] 03:30 Camelot 1/10 [i] 04:25 Doktori 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 4 [i] 07:10 Vražedná čísla III. 20 [i] 08:05 Království I. 3 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 09:55 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 10:50 Merlin IV. 3 [i] 11:45 Vražedná čísla III. 20 [i] 12:40 Království I. 3 [i] 13:35 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 15:25 Merlin IV. 4 [i] 16:20 Království I. 4 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 21 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 17 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 5 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 01:10 Kráska a zvíře III. 6 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev 5 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 17 [i] 05:35 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 06:00 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i] 06:25 Jak se to dělá 4 [i] 06:50 Jak to dělají? 13 [i] 07:15 Berte to jako varování: Kovbojové chaosu [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Utah [i] 09:55 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Výprava do Barrett Jackson – 1. část [i] 11:40 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 12:35 Zkus přežít: Ostrov smrti [i] 13:30 Zlatá horečka: Loď Vikingů [i] 14:25 Zlatá horečka: Tvrdě za svým [i] 15:20 Zlatá horečka: Prokletý pozemek [i] 16:15 Zlatá horečka: Velké spousty zlata [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 19:00 Jak to dělají? 18 [i] 19:30 Jak se to dělá: Domorodé léčivé bubny, hrozinky, stereoskopické zobrazovače a páskové mikrofony [i] 20:00 Pouliční kouzelník 1 [i] 21:00 Idris Elba: bez omezení: Závody rallye [i] 22:00 Kola, která zklamou: Zvířata versus kola [i] 22:30 Kola, která zklamou: Jedno kolo [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Auta, beton a nárazy [i] 00:00 Berte to jako varování: Hrdinové a šprýmaři [i] 00:55 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 01:50 Pouliční kouzelník 1 [i] 02:40 Idris Elba: bez omezení: Závody rallye [i] 03:30 Kola, která zklamou: Jedno kolo [i] 03:55 Kola, která zklamou: Zvířata versus kola [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Auta, beton a nárazy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Malajsii [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:55 To byl Jiří Sovák [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Blondýna [i] 14:55 První republika 2/11 [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Na vodě 3/16 [i] 20:55 13. komnata Milana Kňažka [i] 21:19 Výsledky losování Šťastných 10 21:20 Všechnopárty [i] 22:15 Silvestrovský koktejl [i] 23:10 Profesionálové [i] 00:05 Kriminálka Paříž [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Jak se vede, sousede? [i] 02:00 Designtrend [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 6/20 [i] 09:30 Paraguayský dům z lufy [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 S kuchařem kolem světa: Komorské ostrovy [i] 11:55 Válečníci: Richard Lví Srdce [i] 12:45 S kosatkami pod hladinou [i] 13:35 Chcete mě? ZJ [i] 14:05 Počesku [i] 14:15 Příběhy zvědavých přírodovědců: Rychlé ryby aneb O halančících 2/10 [i] 14:35 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 15:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/12 [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 6/50 [i] 17:25 Boj o život: Střední věk 5/6 [i] 18:15 Rok jinak Kateřiny Grausové [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - CHOPN II [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 6/6 [i] 20:55 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Okoun nilský 5/6 [i] 21:50 Panství Downton V 2/10 [i] 22:40 Wallander III: Mrtví ve člunu 2/3 [i] 00:10 Impérium - Mafie v Atlantic City: III 3/12 [i] 01:05 Pološero - Vymítači zla [i] 01:30 Cesty víry: Smát se s anděly [i] 02:00 Náš venkov: Svítit na cestu [i] 02:25 Brno Open 2012 [i] 03:10 Prorok Mohamed a ženy [i] 03:55 Vražda na Buchlově [i] 04:50 Stop: Zpovědi - doktorka [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2869 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec dobrý, všechno dobré 592 [i] 11:30 Kutil Tim 6 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 16 [i] 13:40 Beze stopy VII: Oddanost 22 [i] 14:40 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Exkurze ke zkrachovalci 358 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Kdopak jsi? 6 [i] 18:25 Ulice 2870 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák [i] 22:30 Pařba ve Vegas [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas: Kdopak jsi? 6 [i] 01:25 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Kutil Tim 6 [i] 03:05 Prásk [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Exkurze ke zkrachovalci 358 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 06:55 Winx Club VI: Třpyt ve stínech 12 [i] 07:25 M*A*S*H 11 [i] 08:20 M*A*S*H 12 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? 18 [i] 10:15 Žena zákona: Chyby mládí 35 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV: Ryba na suchu 2 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 14:30 Policejní bažanti IV: Trocha jedu 5 [i] 15:30 Loď snů: Mexiko 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Casino Royale [i] 23:20 Vycházející slunce [i] 02:10 Let číslo 93 [i] 04:30 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 34-35/182 [i] 06:40 Teresa 69-70/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 138/182 [i] 11:20 Dila 45-46 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 48-49/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House I. 15/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:15 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 23:45 Posadnutá učiteľom [i] 01:20 Priatelia [i] 02:15 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 13-14/22 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:25 Úbohá Nasťa 73-74 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:15 Big Screen 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odysseus0 [i] 13:45 Wordplay0 [i] 15:20 Můj Vůdce: Skutečně skutečná0 [i] 17:00 Znovu se zamilovat0 [i]