TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Komisár Rex I. 6/13 [i] 12:00 Mentalista VI. 7/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 13/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 17/24 *12Dolby Sur [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. - NOVÁ SÉRIA 4/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 4/24 [i] 00:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:35 Teória veľkého tresku VI. 17/24 *12Dolby Sur [i] 01:05 Doktorka mafie 8/13 [i] 02:00 Hrozba z temnoty VI. 8/22 [i] 02:50 Upírske denníky III. 7/22 [i] 03:30 Odložený prípad II. 13/23 [i] 04:10 Komisár Rex I. 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Asijina voľba 4/88 [i] 06:45 Križovatky medicíny: Dve bábätká 130 [i] 07:30 Úžasné krajiny: Región Perigord [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nehoda 5/17 [i] 09:10 Asijina voľba 5/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Prepad 96 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Z kola von [i] 14:40 Taxík [i] 15:10 Slovensko v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Bordelais [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zámena 6/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rieka života: Stratená v Amazónii [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Murdochove záhady I.: Aké jednoduché, milý Murdoch 2/13 [i] 23:05 Nash Bridges: Prepad 96 [i] 23:50 Reportéri [i] 00:20 Murdochove záhady I.: Aké jednoduché, milý Murdoch 2/13 [i] 01:05 Rieka života: Stratená v Amazónii [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:05 Križovatky medicíny: Dve bábätká 130 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Myška Margo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - MEWSPAPERS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zvonce v živote človeka [i] 09:00 Vec svedomia [i] 10:10 Súčasné bývanie [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta II. (zo Skalice cez Klatov do Holíča) [i] 11:30 Tradície v súčasnosti [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Universum: Planéta vrabcov [i] 13:25 ZAMLČANÁ IDENTITA [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Súčasné bývanie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Včeláre [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus právo "N" [i] 18:45 Večerníček: Valibuk [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - MEWSPAPERS [i] 19:00 Myška Margo [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Jeseň [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Mongolsko [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Vesmír dokorán 2/4 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Ambulancia: Vstaň a choď! (náhrada končatiny) [i] 23:10 Zázrak [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Test magazín: Nanuky [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Akrobacia v posteli [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: "Hviezda" [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Prepadnutá v bráne [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 Česko Slovensko má talent [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Motív 3 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 12 [i] 00:55 Modrí templári IV. 4 [i] 01:50 Motív 3 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:50 KRIMI 04:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Doktori 1/85 [i] 05:50 Ničitelia mýtov 13,14 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 19 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 11 [i] 10:40 Modrí templári IV. 3 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA 8 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 21 [i] 14:00 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 19 [i] 16:55 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 9 [i] 18:45 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 19:15 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 19:45 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 20:30 Largo Winch [i] 22:40 Po stopách UFO 1/8 [i] 23:40 Vojna vo farbe: Vylodenie v Normandii [i] 00:45 Walking Dead IV. 4 [i] 01:40 Ničitelia mýtov 13 [i] 02:30 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 03:10 Vojna vo farbe: Vylodenie v Normandii [i] 04:20 Walking Dead IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 42 [i] 07:30 Vražedná čísla III. 19 [i] 08:20 Království I. 2 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 10:05 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 11:00 Merlin IV. 2 [i] 11:55 Vražedná čísla III. 19 [i] 12:45 Království I. 2 [i] 13:35 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 15:25 Merlin IV. 3 [i] 16:20 Království I. 3 [i] 17:15 Vražedná čísla III. 20 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 1 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 02:40 Havaj 5-0 III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 16 [i] 05:35 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 06:00 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i] 06:25 Jak se to dělá 3 [i] 06:50 Jak to dělají? 12 [i] 07:15 Berte to jako varování: Divokost v krvi [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 09:55 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 10:50 Rychle a hlasitě: 80. léta a Coronet [i] 11:40 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 6 [i] 13:30 Troy 5 [i] 14:25 Troy 6 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 19:00 Jak to dělají? 17 [i] 19:30 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Hroší kůže [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Vylepšený náklaďák [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě 14 [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě 15 [i] 22:00 Království skládek: Vyhov mi [i] 23:00 Lovci automobilových perel: Jaguar XJS [i] 00:00 Rození obchodníci 6 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: Polsko [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Hroší kůže [i] 02:15 Hledači pokladů na aukcích: Vylepšený náklaďák [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě 14 [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě 15 [i] 03:30 Království skládek: Vyhov mi [i] 04:20 Lovci automobilových perel: Jaguar XJS [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Pays de la Loire [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hity roku [i] 11:10 Čtyři v tom 3 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Milenci a jiní vrazi [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Listonošky [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Z pohledu dítěte [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Druhá rodina 4/13 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Schimanski [i] 00:05 Kriminalista [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Objektiv [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přezůvky s sebou [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Spadlo to z nebe [i] 09:45 Slepá důvěra [i] 10:20 Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci [i] 11:10 Příběhy domů: 400 let na gruntě [i] 11:30 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 12:20 Mýtus jménem Rommel: Spiklenec [i] 13:05 San Pietro [i] 13:45 Věda na vlastní kůži 5/50 [i] 14:40 Chcete je? ZJ [i] 14:45 Boeing 747 - verze 8 [i] 15:30 Česká pivní válka [i] 16:45 Panství Downton V 1/10 [i] 17:50 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Jeseter bílý 4/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Istrijské variace [i] 19:20 Ztracené adresy: Tamovice [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Komorské ostrovy [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Vymítači zla [i] 21:55 Pěsti ve tmě [i] 23:35 Kanadská soda [i] 00:00 EXPOminuty 2015 [i] 00:10 Evropa dnes [i] 00:35 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 10 % Afriky [i] 02:00 Z očí do očí [i] 02:35 Ústav [i] 03:00 Brno Open 2012 [i] 04:00 Strážnice 2011 [i] 04:55 Okouzlení IV [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2868 [i] 10:15 Výměna manželek [i] 11:30 Kutil Tim 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 15 [i] 13:40 Beze stopy VII: Labyrinty 21 [i] 14:40 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Prodaný ženich 357 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Přátelé a milenky 5 [i] 18:25 Ulice 2869 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec dobrý, všechno dobré 592 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Úhel pohledu [i] 23:50 Kriminálka Las Vegas: Přátelé a milenky 5 [i] 00:40 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Kutil Tim 5 [i] 02:20 Áčko: Mám autistické dítě. Pomůžou mu šamani? [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Prodaný ženich 357 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Podraz [i] 06:55 Winx Club VI: Zmařené sny 11 [i] 07:25 M*A*S*H 9 [i] 08:20 M*A*S*H 10 [i] 09:15 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce 17 [i] 10:20 Žena zákona: Poslední terapie 34 [i] 12:25 Hawaii 5-0 IV 1 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 14:35 Policejní bažanti IV: Děcka nejsou v pohodě 4 [i] 15:35 Loď snů: Seychely 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Kdo je kdo? [i] 00:05 Právo a pořádek XVII: Země snů 15 [i] 01:05 Živí mrtví III: Kořist 14 [i] 02:05 Slunečno, místy vraždy III: Nekonečné léto 10 [i] 03:05 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce 17 [i] 03:50 Hawaii 5-0 IV 1 [i] 04:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 32-33/182 [i] 06:40 Teresa 67-68/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 137/182 [i] 11:20 Dila 43-44 [i]