TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Kukučka [i] 11:05 Komisár Rex I. 5/13 [i] 12:05 Mentalista VI. 6/22 [i] 13:00 Odložený prípad II. 12/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 16/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. - NOVÁ SÉRIA 3/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 3/24 [i] 00:05 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:30 Teória veľkého tresku VI. 16/24 [i] 01:00 Doktorka mafie 7/13 [i] 01:50 Hrozba z temnoty VI. 7/22 [i] 02:35 Upírske denníky III. 6/22 [i] 03:15 Odložený prípad II. 12/23 [i] 03:50 Komisár Rex I. 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Asijina voľba 3/88 [i] 06:45 Križovatky medicíny: Moja sestra, moja lekárka 129 [i] 07:30 Úžasné krajiny: Región Beaufortain [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Deň pravdy 4/17 [i] 09:10 Asijina voľba 4/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Mimo dohľad 95 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 14:30 Postav dom , zasaď strom [i] 15:00 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Úžasné krajiny: Región Perigord [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nehoda 5/17 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Taxi [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks III.: Zlý chlapec 3/3 [i] 23:30 Nash Bridges: Mimo dohľad 95 [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Taxi [i] 02:00 Vrchný inšpektor Banks III.: Zlý chlapec 3/3 [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus zdravie "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Myška Margo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEJÁRE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Bratislavský Vienok [i] 09:05 Doloroso [i] 10:10 Súčasné bývanie [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 11:25 Reportér [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Bitka o Stalingrad: Stalingradská bitka - Nad priepasťou 1/2 [i] 13:15 Bitka o Stalingrad: Stalingradská bitka - Bod zlomu 2/2 [i] 13:55 Cesty, kam vediete..? [i] 14:35 Pred rokmi... [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Súčasné bývanie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:40 Encyklopédia slovenských obcí: Raslavice [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta II. (zo Skalice cez Klatov do Holíča) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 18:45 Večerníček: Valibuk [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEJÁRE [i] 19:00 Myška Margo [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: ZOO [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Universum: Planéta vrabcov [i] 21:00 ZAMLČANÁ IDENTITA [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Polícia [i] 22:55 Profesionál [i] 23:15 Noc v archíve: Veľký výlet na Šíravu [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Inžinier kupliarom [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Patríme k sebe [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Rodinu si nevyberáš [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:50 Motív 2 [i] 23:50 Hawaii 5.0 III. 11 [i] 00:50 Modrí Templári IV. 3 [i] 01:45 Motív 2 [i] 02:40 OCHRANCOVIA: Rodinu si nevyberáš [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 85/85 [i] 05:40 Ničitelia mýtov 11,12 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 18 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 10 [i] 10:40 Modrí templári IV. 2 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA 7 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20 [i] 14:00 Profesionáli: Kroner 4 [i] 14:55 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 8 [i] 18:40 Simpsonovci VII. 23,24 [i] 19:40 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 20:30 Profesionál 3,4 [i] 22:40 Zločin III. 3,4 [i] 00:35 Walking Dead IV. 3 [i] 01:30 Ničitelia mýtov 11 [i] 02:20 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 03:05 Walking Dead IV. 3 [i] 03:45 Zločin III. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 3 [i] 07:10 Vražedná čísla III. 18 [i] 08:05 Království I. 1 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 09:55 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 10:50 Merlin IV. 1 [i] 11:45 Vražedná čísla III. 18 [i] 12:40 Království I. 1 [i] 13:35 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 15:25 Merlin IV. 2 [i] 16:20 Království I. 2 [i] 17:15 Vražedná čísla III. 19 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 8 [i] 22:50 Hannibal III. 4 [i] 23:50 Vzpomínky III. 11 [i] 00:50 Myšlenky zločince X. 8 [i] 01:45 Hannibal III. 4 [i] 02:30 Vzpomínky III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 15 [i] 05:35 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 06:00 Jak se to dělá: Pružiny/dlažební kostky/piána [i] 06:25 Jak se to dělá 2 [i] 06:50 Jak to dělají? 11 [i] 07:15 Berte to jako varování: Páni svého prostředí [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 09:55 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 10:50 Rychle a hlasitě: 71 Scat Pack Challenger, 2. část [i] 11:40 Rození obchodníci: DeLorean [i] 12:35 Záchrana klasických aut: DeLorean [i] 13:30 Fantastické inženýrství: Šanghajský maglev [i] 14:25 Fantastické inženýrství: Airbus A380 [i] 15:20 Obnažená města: Podzemní město – Londýn [i] 16:15 Obnažená města: Pouštní město – Dubaj [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Rození obchodníci: DeLorean [i] 19:00 Jak to dělají? 16 [i] 19:30 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 20:00 Parádní útočiště pro muže 3 [i] 21:00 Neuvěřitelné bazény: Potíže růstu [i] 22:00 Odborník na bazény: Japonská vodní zahrada [i] 23:00 Podmořští lovci, Austrálie 2 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice 13 [i] 00:55 Přežili jsme: Zčistajasna [i] 01:50 Parádní útočiště pro muže 3 [i] 02:40 Neuvěřitelné bazény: Potíže růstu [i] 03:30 Odborník na bazény: Japonská vodní zahrada [i] 04:20 Podmořští lovci, Austrálie 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Algarve [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 Tajemství rodu Jaromíra Hanzlíka [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Psí život [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:20 Bloček [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 První republika 2/11 [i] 21:40 Čtyři v tom 3 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Profil zločinu IV [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Na stopě [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Strážnice 2009 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 5/6 [i] 09:50 Na houby: Pozdní sběr 13/13 [i] 10:20 Hitlerův wehrmacht: Útok na Evropu 1/5 [i] 11:15 Počesku [i] 11:25 Náš venkov: Svítit na cestu [i] 11:50 10 % Afriky [i] 12:20 Slepá důvěra [i] 12:50 Folklorika [i] 13:20 Istrijské variace [i] 13:45 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 6/20 [i] 14:15 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 14:35 Evropa dnes [i] 15:05 Boj o život: Na vrcholu sil 4/6 [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Belgie [i] 17:20 Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Auto Moto Revue [i] 19:25 Příběhy domů: Pohled kláštera [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 21:00 Na cestě po Bernských Alpách [i] 21:30 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Mrtví na náhradní díly [i] 23:20 Queer: Chapinero [i] 23:45 Impérium - Mafie v Atlantic City: III 2/12 [i] 00:40 Křesťanský magazín [i] 01:10 Chcete mě? ZJ [i] 01:35 Pod lampióny [i] 02:25 Za zvířaty do Keni [i] 02:50 Když je táta za mřížemi [i] 03:15 Neznámá Indonésie [i] 04:05 Brno Open 2011 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2867 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíme se vzít 591 [i] 11:30 Kutil Tim 4 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 14 [i] 13:40 Beze stopy VII: Tvrdé přistání 20 [i] 14:40 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Šlechetný zachránce 356 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Autogram pro pana Johnsona 4 [i] 18:25 Ulice 2868 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XV: Zlá krev 3 [i] 22:35 Sniper 2 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas: Autogram pro pana Johnsona 4 [i] 01:05 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kutil Tim 4 [i] 02:45 Áčko: Příliš stará na porod? [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Šlechetný zachránce 356 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Království přichází [i] 06:55 Winx Club VI: Tajný skleník 10 [i] 07:25 M*A*S*H 7 [i] 08:20 M*A*S*H 8 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Tajemství krále parádníka 16 [i] 10:15 Žena zákona: Domácí násilí 33 [i] 12:25 Wolffův revír VIII: Srážka 15 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 14:35 Policejní bažanti IV: Není lepší, je jiná 3 [i] 15:35 Loď snů 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Život bez mobilu 5 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Kinobazar [i] 00:10 Hawaii 5-0 III: Tajemství 7 [i] 01:05 Živí mrtví III: Mezi třema očima 13 [i] 02:05 Takoví normální Američané I: Šifra 5 [i] 02:55 To je vražda, napsala VII: Tajemství krále parádníka 16 [i] 03:50 Wolffův revír VIII: Srážka 15 [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 30-31/182 [i] 06:40 Teresa 65-66/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 136/182 [i] 11:20 Dila 41-42 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 44-45/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 12/22 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 13/22 [i] 20:40 Mentalista VI. 7/22 [i] 21:40 Dila 43-44 [i] 00:00 Druhá šanca II. 10/16 [i] 01:00 Frasier [i] 01:20 Seinfeld [i] 01:40 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odpor0 [i] 14:25 Muž, který se směje0 [i] 16:05 Dvojí nepřítel0 [i] 17:55 Zvláštní vztahy0 [i] 19:35 Kauza CIA0 [i] 22:00 Cesta do pekel0 [i] 23:40 Divoké husy0 [i] 01:55 Kauza CIA0 [i] 04:10 Cesta do pekel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis