Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Kukučka [i] 10:55 Komisár Rex I. 4/13 [i] 11:55 Mentalista VI. 5/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 11/23 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 15/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. - NOVÁ SÉRIA 2/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 2/24 [i] 00:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:40 Teória veľkého tresku VI. 15/24 [i] 01:05 Doktorka mafie 6/13 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 6/22 [i] 02:45 Upírske denníky III. 5/22 [i] 03:30 Odložený prípad II. 11/23 [i] 04:15 Komisár Rex I. 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Asijina voľba 2/88 [i] 06:45 Križovatky medicíny: Vianočná terapia 128 [i] 07:30 Úžasné krajiny: Čierny les [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:10 Asijina voľba 3/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Únik 94 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dom [i] 14:40 Občan za dverami [i] 15:05 Svet v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Beaufortain [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Deň pravdy 4/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kvalifikácia ME 2016 vo futbale: Slovensko - Ukrajina [i] 22:50 Futbal - Kvalifikácia ME 2016 vo futbale - zostrihy [i] 23:35 Nash Bridges: Únik 94 [i] 00:20 Komisár Montalbano: Pes z hliny [i] 02:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky medicíny: Vianočná terapia 128 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy a komentáre [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Fokus práca "N" [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Myška Margo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ŠKOLA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na ľudovú nôtu [i] 09:00 Kráľovná noci v kamennom mori [i] 10:05 Súčasné bývanie [i] 10:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 11:00 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 11:25 Família: Família - 40+2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Ján Popluhár [i] 12:55 Štúdio šport - beseda [i] 14:00 Spravodliví medzi národmi: Spravodliví [i] 14:15 ArtSpektrum [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Štúrovské časy: Slovenské osobnosti [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Súčasné bývanie [i] 16:25 Góly - body - sekundy [i] 16:45 Encyklopédia slovenských obcí: Domaša [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera: Juraj Briškár [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus zdravie "N" [i] 18:45 Večerníček: Valibuk [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ŠKOLA [i] 19:00 Myška Margo [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Telo [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Bitka o Stalingrad: Stalingradská bitka - Nad priepasťou 1/2 [i] 20:55 Bitka o Stalingrad: Stalingradská bitka - Bod zlomu 2/2 [i] 21:40 GEN.sk: Jozef Jablonický [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Večera s Havranom: Rodová rovnosť alebo ideológia? [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Horor na lodi [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Chránená dielňa [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Dcéra za majetok [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Motív 1/13 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 10 [i] 00:55 Modrí templári IV. 2 [i] 01:55 Motív 1/13 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:50 KRIMI 04:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 84 [i] 05:40 Ničitelia mýtov 9,10 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 9 [i] 10:40 Modrí templári IV. 1/22 [i] 11:55 Áno, šéfe! USA II. 6 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 14:05 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 15:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 16:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 7 [i] 18:45 Simpsonovci VII. 21,22 [i] 19:45 Profesionáli: Kroner 4 [i] 20:30 Telefónna búdka [i] 22:10 Letecké katastrofy X. 6/6 [i] 23:10 Vojna vo farbe: Adolf Hitler [i] 00:40 Walking Dead IV. 2 [i] 01:40 Ničitelia mýtov 10 [i] 02:30 Profesionáli: Kroner 4 [i] 03:05 Vojna vo farbe: Adolf Hitler [i] 04:15 Walking Dead IV. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 17 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 09:50 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 10:45 Vraždy v Sandhamnu III. 3 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 17 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 23 [i] 13:30 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 15:20 Merlin IV. 1 [i] 16:15 Království I. 1 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 18 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 21:00 Sociální síť 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 00:15 Profil zločinu V. 3 [i] 01:15 Sociální síť 1 [i] 03:15 Profil zločinu V. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 14 [i] 05:35 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 06:00 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i] 06:25 Jak se to dělá 1 [i] 06:50 Jak to dělají? 10 [i] 07:15 Berte to jako varování: Zkoušeno na lidech [i] 08:10 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 09:55 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Pontiac Trans Am 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 12:35 V zákulisí megaletiště: Selhání je nepřijatelné [i] 13:30 Pátá rychlost 5 [i] 14:25 Pátá rychlost 6 [i] 15:20 Pátá rychlost 7 [i] 16:15 Pátá rychlost 8 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 19:00 Jak to dělají? 15 [i] 19:30 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 2 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 2 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů: Výpravy na smetiště [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Superrychlé El Camino [i] 00:00 Pouliční psanci: Souboj v New Orleans [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 6 [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 2 [i] 02:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem 2 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů: Výpravy na smetiště [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Superrychlé El Camino [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Patagonii [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Po stopách hvězd [i] 11:30 Rudyho má každý rád: Miluju tě 2/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Vraždila Jessica? [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Nevěra [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Balvan 3/13 [i] 21:00 Tajemství rodu Jaromíra Hanzlíka [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Případy detektiva Murdocha VI [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Hercule Poirot [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:25 Toulavá kamera [i] 00:55 Žiješ jenom 2x [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Cestománie [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Pavel Blatný a milenka hudba [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 09:55 Boj o život: Na vrcholu sil 4/6 [i] 10:45 Rok jinak Kateřiny Grausové [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Zvláštní znamení touha [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Vyšetřování leteckých nehod: Extrémní počasí [i] 14:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/12 [i] 15:05 Válečníci: Richard Lví Srdce [i] 15:55 Mýtus jménem Rommel: Spiklenec [i] 16:40 Vesmír: Spadlo to z nebe [i] 17:25 Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci [i] 18:15 Bedekr II. [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 19:20 Kanadská soda [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 20:55 Česká pivní válka [i] 22:10 Experti [i] 23:35 Film o filmu GANGSTER KA [i] 23:45 Ztracený ráj 2/8 [i] 00:30 Americké století očima Olivera: Stonea 10/10 [i] 01:30 Pološero - Uvězněni v těle [i] 01:55 Myslím, tedy slam [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:25 Experiment Z [i] 03:50 Vacenovjáci [i] 04:30 Brno Open 2006 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2866 [i] 10:05 10 Pravidel jak sbalit holku [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 13 [i] 13:40 Beze stopy VII: Srdce na dlani 19 [i] 14:40 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Šikanisty nesnáším 355 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Únosce a unesená 3 [i] 18:25 Ulice 2867 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíme se vzít 591 [i] 21:35 Víkend: Zemský ráj to na pohled [i] 22:40 Stalker: Ztracená a nalezená 15 [i] 23:30 Černá listina: Kontraktor č. 145 2 [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas: Únosce a unesená 3 [i] 01:10 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: Peklo v podzemí [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Šikanisty nesnáším 355 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Cyklondo [i] 06:35 Winx Club VI: Svatyně zeleného draka 9 [i] 07:05 M*A*S*H 4 [i] 07:50 M*A*S*H 5 [i] 08:45 M*A*S*H 6 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Případ záhadného zaměstnance 15 [i] 10:25 Žena zákona: Muž dvou tváří 32 [i] 12:25 Wolffův revír VIII: Diplomacie v koncích 14 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 14:35 Policejní bažanti IV: Návrat domů 2 [i] 15:35 Inga Lindström: Tajemství zámku Gripsholm [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Chceš to písemně? 344 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart V: Na nitkách osudu 11 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Zub za zub 16 [i] 01:30 Takoví normální Američané I: U moci 4 [i] 02:30 To je vražda, napsala VII: Případ záhadného zaměstnance 15 [i] 03:15 Wolffův revír VIII: Diplomacie v koncích 14 [i] 04:00 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 28-29/182 [i] 06:40 Teresa 63-64/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 135/182 [i] 11:20 Dila 39-40 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 More lásky 42-43/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 11/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 12/22 [i] 20:40 Mentalista VI. 6/22 [i] 21:40 Dila 41-42 [i] 23:50 Druhá šanca II. 9/16 [i] 00:50 Frasier [i] 01:10 Seinfeld [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dokud nás smrt nerozdělí0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 14:20 Love Lasts Three Years0 [i] 16:00 Big Screen 8 [i] 16:15 Odpor0 [i] 18:35 Černý přízrak0 [i] 20:15 Lidi, co znám0 [i] 22:00 Dům na konci ulice0 [i] 23:45 Django0 [i] 01:15 Frankensteinka0 [i] 02:40 Lidi, co znám0 [i] 04:20 Dům na konci ulice0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i]