TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Komisár Rex I. 3/13 [i] 11:50 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 13:10 FARMA - DUEL [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. - NOVÁ SÉRIA 1/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Kukučka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 1/24 [i] 00:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 00:35 Teória veľkého tresku VI. 14/24 [i] 01:05 Doktorka mafie 5/13 [i] 02:00 Hrozba z temnoty VI. 5/22 [i] 02:50 Upírske denníky III. 4/22 [i] 03:30 Mentalista VI. 5/22 [i] 04:15 Komisár Rex I. 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Asijina voľba 1/88 [i] 06:45 Križovatky medicíny: Neortodoxná liečba 127 [i] 07:30 Úžasné krajiny: Ile de Ré [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Obžalovaný 3/17 [i] 09:10 Asijina voľba 2/88 [i] 10:05 Nash Bridges: Rýchly zásah 93 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Otec [i] 14:35 DOKTOR MARTIN: Vyhadzov 2/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Čierny les [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Amélia z Montmartru [i] 22:15 Kolonáda 1/13 [i] 23:10 Nash Bridges: Rýchly zásah 93 [i] 23:55 Amélia z Montmartru [i] 01:50 Kolonáda 1/13 [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Križovatky medicíny: Neortodoxná liečba 127 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Národnostné správy [i] 06:45 Profesionál [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Myška Margo [i] 07:30 V oku mora [i] 07:35 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 07:45 Zázračný ateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLÁSKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ozveny práce na strednom Považí [i] 09:00 A počúvaj brata [i] 10:05 Akademik Emil Belluš [i] 10:40 Košatý strom plný pozorných očí [i] 11:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivana Fialu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Kráľovná horských riek [i] 12:55 Turčianski zemani dnes [i] 13:25 V TICHU [i] 15:00 Štúrovské časy: Trezor [i] 15:30 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Súčasné bývanie [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty finalistov Anasoft litera : Peter Balko [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Fokus práca "N" [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLÁSKA [i] 19:05 Myška Margo [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Vlaky [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Štúdio šport - beseda [i] 21:10 Ján Popluhár [i] 21:40 Spravodliví medzi národmi: Spravodliví [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 Festivaly 2015: FEST ANČA [i] 23:30 BJD 2014: John Scofield Trio feat Steve Swallow,Bill Stewart (USA) [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Sám vojak v poli [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Týraný otec [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Zlomená čeľusť [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Vtierka Castle VII. 8 [i] 23:50 Hawaii 5.0 III. 9 [i] 00:50 Modrí templári IV. 1/22 [i] 01:50 Vtierka Castle VII. 8 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:50 KRIMI 04:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov 7,8 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 14, 15 [i] 10:55 Matlock III. 2 [i] 11:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 18 [i] 14:10 Profesionáli: Semafor 2 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 17,18 [i] 16:00 Prvé oddelenie II. [i] 16:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 6 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 19:45 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 20:30 Pretekárska akadémia [i] 22:30 Pod povrchom [i] 01:15 Ničitelia mýtov 8 [i] 02:10 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 02:50 Pod povrchom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 16 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 22 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 09:50 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 10:45 Vraždy v Sandhamnu III. 2 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 16 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 22 [i] 13:30 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu III. 3 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 23 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 17 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 1 [i] 22:00 Hannibal III. 3 [i] 23:00 Jak prosté III. 3 [i] 00:00 Jak prosté III. 4 [i] 01:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 01:50 Havaj 5-0 III. 1 [i] 02:35 Hannibal III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Neuvěřitelné bazény: Plavání s rybami [i] 06:00 Jak se to dělá 65 [i] 06:25 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 06:50 Jak to dělají? 9 [i] 07:15 Berte to jako varování: Opravdoví mistři [i] 08:10 Bitvy o zavazadla 10 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 09:55 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Pontiac Trans Am 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 12:35 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník: Indie [i] 13:30 Dvojí přežití: Nikdo není sám [i] 14:25 Dvojí přežití: Mayský chaos [i] 15:20 Dvojí přežití: Na pokraji [i] 16:15 Dvojí přežití: Konec cesty [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 18:05 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 19:00 Jak to dělají? 14 [i] 19:30 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 20:00 Mrazivé zlato: Šedesát stupňů odloučení [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 22:00 Dvojí přežití: Zimní smršť, 2. část [i] 23:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rwanda [i] 00:55 Kdo uspěje?: Odstřelovač americké námořní pěchoty [i] 01:50 Mrazivé zlato: Šedesát stupňů odloučení [i] 02:40 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 03:30 Dvojí přežití: Zimní smršť, 2. část [i] 04:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Doktor Martin: Pražák a vyhazov 1+2/16 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala: Všechno lítá, co peří má [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:20 Trapas [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Labyrint: Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz a 2/7 [i] 21:05 Rudyho má každý rád: Miluju tě 2/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ztracený ráj 1/8 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 09:55 Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš [i] 10:45 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Jeseter bílý 4/6 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Smát se s anděly [i] 12:30 Televizní klub neslyšících [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1058/2379 [i] 13:15 Tito - Poslední svědci testamentu 2/13 [i] 14:10 Uchem jehly [i] 14:40 Věda na vlastní kůži 5/50 [i] 15:30 S kosatkami pod hladinou [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/12 [i] 17:20 Paraguayský dům z lufy [i] 18:15 Na cestě po Penangu [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Den, kdy zmizel Měsíc [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův wehrmacht: Útok na Evropu 1/5 [i] 21:00 Boeing 747 - verze 8 [i] 21:50 Práskač [i] 23:40 Vrať se mi [i] 01:30 Queer: Bogotart [i] 02:00 Z očí do očí [i] 02:35 Brno Open 2007 [i] 03:15 Pro sjednocenou Evropu [i] 04:10 Setkání se sousedy [i] 04:55 Na houby: Pozdní sběr 13/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2865 [i] 10:15 Hotel snů: Mauritius [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 12 [i] 13:40 Beze stopy VII: Světlo na konci tunelu 18 [i] 14:40 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jistota je jistota 354 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Nečekaná změna 2 [i] 18:25 Ulice 2866 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 10 Pravidel jak sbalit holku [i] 22:20 Stalker: Moje hrdinka 14 [i] 23:10 Černá listina: Ranko Zamani 1 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas: Nečekaná změna 2 [i] 01:00 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 Áčko: Dokážu vám existenci Boha! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Jistota je jistota 354 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 06:35 Winx Club VI: Útok sfingy 8 [i] 07:05 M*A*S*H 2 [i] 07:50 M*A*S*H 3 [i] 08:45 M*A*S*H 4 [i] 09:20 To je vražda, napsala VII: Kdo zabil J. B. Fletcherovou? 14 [i] 10:25 Žena zákona: Bez motivu 31 [i] 12:25 Wolffův revír VIII: Hrdinka 13 [i] 13:25 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 14:35 Policejní bažanti IV 1 [i] 15:35 Inga Lindström: Hvězdy nad Ölandem [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Dluh 4 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Pták na drátě [i] 01:15 Takoví normální Američané I: Gregory 3 [i] 02:15 To je vražda, napsala VII: Kdo zabil J. B. Fletcherovou? 14 [i] 03:00 Wolffův revír VIII: Hrdinka 13 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 26-27/182 [i] 06:40 Teresa 61-62/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 134/182 [i] 11:20 Leto v Grécku [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 40-41/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House I. 11/22 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista VI. 5/22 [i] 21:40 Dila 39-40 [i] 00:10 Druhá šanca II. 8/16 [i] 01:10 Frasier [i] 01:30 Seinfeld [i] 01:50 Priatelia [i] 02:35 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 08:15 Big Screen 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Albert Nobbs0 [i] 14:05 New Worlds 1 [i] 15:00 Big Screen 17 [i] 15:15 Dokud nás smrt nerozdělí0 [i] 17:00 Love Lasts Three Years0 [i] 18:45 2 dny v New Yorku0 [i] 20:25 Bláznivá svatba0 [i] 22:00 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie0 [i] 23:45 Poslední kondor0 [i] 01:20 Sex nebo život!0 [i] 02:50 Bláznivá svatba0 [i] 04:20 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Motorsport [i] 09:15 Formule [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 14:15 Motorsport [i] 14:30 Watts [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]