TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 24/24 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:50 Scooby-Doo [i] 07:50 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:20 Prasiatko Babe [i] 10:05 Postrach Denis (HD) [i] 12:10 Diabolská svokra (HD) [i] 14:15 Lúpež po taliansky [i] 16:50 Vitajte v džungli [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:20 Gotham I. - NOVÝ SERIÁL 1-2/22 [i] 00:40 Šerifovia (HD) [i] 03:00 Gotham I. 1-2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 06:40 Nils a divé husi [i] 06:50 Myška Margo [i] 06:55 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Červíčkovia: Športovci [i] 07:30 Blanche: Beznádejný prípad [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Pokračujte v šou [i] 07:50 Veselá farma II [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:05 Hrdinovia mýtov a legiend: Faetón a slnečný voz [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou [i] 10:05 Hrady a zámky Európy: Estremadura v Portugalsku 4/5 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 15:10 Zlatá klasika: Oslobodenie 1/5 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN: Vyhadzov 2/8 [i] 21:15 Pán Selfridge I. 3/10 [i] 22:00 Pán Selfridge I. 4/10 [i] 22:50 Agatha Christie : Poirot: Záhada Modrého vlaku [i] 00:25 Pán Selfridge I. 3/10 [i] 01:10 Pán Selfridge I. 4/10 [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Test magazín: Nanuky [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 On air [i] 10:00 Bohoslužba [i] 11:40 Koniari sveta: Akhaliovia [i] 12:10 Bienále ilustrácií Bratislava 2013 [i] 12:25 Svetská krása [i] 13:30 Televízny posol [i] 14:05 Hitlerove tajné zbrane [i] 14:55 Folklórna festival Heľpa 2015: Ozývaj sa hlase... [i] 16:10 Ktosi je za dverami [i] 17:00 Návraty k hereckým legendám: Božidara Turzonovová [i] 17:35 Straty a nálezy: Naďa 5/5 [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - ČISTENIE ZUBOV [i] 19:05 Myška Margo [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Slovo [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 V TICHU [i] 21:30 Zabudnite na Mozarta [i] 22:55 Noc v archíve: Veľký výlet na Šíravu [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Koniari sveta: Akhaliovia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Gumkáči IV. [i] 08:30 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 09:55 Riddick: Kronika temna [i] 12:25 Flintstonovci [i] 14:25 Armageddon [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Telefónna búdka [i] 00:20 Tajomná diera [i] 02:25 Ako uloviť boháča [i] 03:50 KRIMI 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov 5,6 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Tajomná diera [i] 11:00 Hawaii 5.0 V. 18 [i] 11:55 Agentúra Jasno 10 [i] 12:50 TOP APLIKÁCIE [i] 13:35 Kúzla Davida Blainea: Utopený zaživa [i] 14:35 Profesionáli: Hovorkyňa 1/16 [i] 15:30 Zátoka [i] 17:30 Chalani na povel [i] 19:45 Profesionáli: Semafor 2 [i] 20:30 Lov na zabijaka [i] 22:35 Machete [i] 00:45 Kúzla Davida Blainea: Utopený zaživa [i] 01:40 Ničitelia mýtov 6 [i] 02:35 Profesionáli: Semafor 2 [i] 03:05 Doktori 80,81,82,83 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 41 [i] 07:30 Sestra Hawthornová II. 2 [i] 08:25 xXx: Nová dimenze 1 [i] 10:20 Grand Hotel II. 8 [i] 12:05 Profil zločinu V. 4 [i] 13:05 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 14:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 18:00 Vražedná čísla VI. 14 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 21:00 The Karate Kid (2010) 1 [i] 23:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 00:35 Myšlenky zločince X. 5 [i] 01:30 Vražedná čísla VI. 14 [i] 02:25 Vražedná čísla VI. 16 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 06:00 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 06:25 Dílna zatracenců: Velká vášeň, Chevelle [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Posedlost Mustangy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty o jídle [i] 09:05 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 09:55 Co se dělo dál? 1 [i] 10:25 Co se dělo dál? 2 [i] 10:50 Carbonarův efekt 1 [i] 11:15 Carbonarův efekt 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:35 Války kontejnerů: Osm tun zábavy [i] 13:05 Války kontejnerů: S větrem o závod [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 14:25 Lovci automobilových perel: Triumph Herald [i] 15:20 Království skládek: Můj život, mé harampádí [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy: Alpha Romeo 4C [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy: Pagani Huayra [i] 17:10 V zákulisí megaletiště: Selhání je nepřijatelné [i] 18:05 Králové trůnů: Záchodová chata [i] 19:00 Pouliční kouzelník [i] 20:00 Dvojí přežití: Noční můra v Namibii [i] 21:00 Lov s Joelem Lambertem: V zákulisí [i] 22:00 Říční příšery: Aljašský zabiják v chladné vodě [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Vládnout je těžké [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Naprosté potrhlosti [i] 00:55 Kola, která zklamou: Zátah [i] 01:25 Kola, která zklamou: Nezvyklá silnice [i] 01:50 Dvojí přežití: Noční můra v Namibii [i] 02:40 Lov s Joelem Lambertem: V zákulisí [i] 03:30 Říční příšery: Aljašský zabiják v chladné vodě [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek: Vládnout je těžké [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bolkoviny [i] 07:20 Dnes neordinuji [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Pohádka začíná aneb kletba 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Král ozvěny [i] 14:10 Čertova nevěsta [i] 15:30 Duhová kulička [i] 16:50 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 1/5 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Krkatá bába 5/39 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Kráska v nesnázích [i] 23:50 Případy inspektora Lynleyho: Vysvobození 1/2 [i] 01:00 Profil zločinu IV [i] 01:55 Čtyři v tom 3 [i] 02:40 Na cestě po Srí Lance [i] 03:05 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 03:10 Jak se vede, sousede? [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:20 Cestománie [i] 04:50 Postřehy odjinud [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Sára a kachnička [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1058/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmy z Václaváku 1 [i] 09:35 Na houby: Pozdní sběr 13/13 [i] 10:00 Zvláštní znamení touha [i] 10:30 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete mě? ZJ [i] 12:50 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 6/20 [i] 13:20 Sváteční slovo pedagoga Pavla Wienera [i] 13:25 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Smát se s anděly [i] 14:45 Na cestě po Penangu [i] 15:10 Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 16:05 Válečníci: Richard Lví Srdce [i] 16:55 Na plovárně s Kim Novak [i] 17:25 S kosatkami pod hladinou [i] 18:15 Rok jinak Kateřiny Grausové [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Mýtus jménem Rommel: Ten, který prohrál [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dva muži ve městě [i] 21:40 Vendeta [i] 23:25 Americké století očima Olivera: Stonea 10/10 [i] 00:25 Dallaský atentát [i] 02:00 Babylon [i] 02:30 Mezi životem a smrtí: Rodinná pouta 10/10 [i] 03:10 Aleje [i] 03:20 Příběhy železné opony [i] 03:35 Zapomenuté výpravy [i] 04:00 Osudové okamžiky [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Senzační Spiderman 4 [i] 06:30 Král džungle 17 [i] 07:00 Jen počkej, zajíci! 13, 14 [i] 07:20 Příběhy Toma a Jerryho II 11 [i] 07:50 Jak vycvičit draky 6 [i] 08:15 Jak byl dobyt Západ [i] 10:15 Víkend: Hry bez hranic [i] 11:15 Gympl s (r)učením omezeným: Někteří chtějí až moc 40 [i] 12:40 A zase jedna Popelka [i] 14:25 Jak napálit advokáta [i] 16:05 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 18:10 Comeback: Boží frisbee [i] 18:50 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:20 Střepiny [i] 23:00 Nebezpečné hry [i] 01:05 Odložené případy IV: Po porodu 4 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko: Žít jsem začal po smrti [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:40 Winx Club VI: Ztracená knihovna 7 [i] 08:10 Tajemství války: Špionky 2. světové války 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Výměna rolí 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:35 Tři mušketýři II: Obvinění 9 [i] 14:45 Tři mušketýři II: Soud a trest 10 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Léčitel 2 [i] 21:30 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 00:20 Gondíci s. r. o. [i] 01:25 Vegas I: Není všechno zlato 3 [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru X: Vražedná minulost [i] 03:50 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 07:35 Frasier VI. 11-12/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Rebelka z predmestia II. 19-20/22 [i] 11:20 Roztomilé mrchy II. 24-25/25 [i] 13:35 Nezvestná dcéra [i] 15:20 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 17:20 Tanec je môj život [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:10 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 00:00 Horúca krv II. 33-34/36 [i] 02:00 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 04:00 Bostonské vraždy III. 9/15 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ikona0 [i] 13:40 Upíří sestry0 [i] 15:20 Charlieho malá tajemství0 [i] 17:10 New Worlds 1 [i] 18:05 Albert Nobbs0 [i] 20:05 Sedm psychopatů0 [i] 22:00 Dealer0 [i] 23:35 Krvelačný netvor0 [i] 01:05 Píseční žraloci0 [i] 02:35 Sedm psychopatů0 [i] 04:25 Dealer0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Formule [i] 10:30 Tenis [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Tenis [i] 13:15 Veslování [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk se zamiluje 6 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk řeší stý případ 7 [i] 09:00 Ach, ty Vánoce [i] 11:00 Bigfoot [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Záchranářský komplex 7 [i] 15:00 Námořní hlídka 1: Zkouška odvahy 8 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:00 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Zničená kapela 10 [i] 21:00 Baba na zabití [i] 22:50 Téměř dokonalý zločin [i] 01:00 Až na krev [i]