Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista VI. 4/22 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:50 Scooby-Doo [i] 07:50 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:20 Ace Ventura Junior [i] 10:20 Mike a Molly III. 20/23 [i] 10:50 2 baby na mizine II. 18/24 [i] 11:15 SUPERSTAR magazín [i] 11:30 SUPERSTAR [i] 13:40 Tanec je môj život [i] 16:15 Diabolská svokra (HD) [i] 18:20 Smotánka - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Lúpež po taliansky [i] 23:05 Šerifovia (HD) [i] 01:50 Expendables: Nezničiteľní [i] 03:20 Nájomný zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 06:45 Nils a divé husi [i] 06:50 Myška Margo [i] 07:00 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Červíčkovia: Stavitelia [i] 07:30 Blanche [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Expres vážka [i] 07:50 Veselá farma II [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:05 Hrdinovia mýtov a legiend: Kadmos a Európa [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď zlyhá srdce 16/16 [i] 10:50 Hudba - Made in Slovakia: MEDIALBANANA & DMS [i] 11:20 On air [i] 11:55 Toskánska vášeň 6/12 [i] 13:25 Čo je nové, mačička? [i] 15:20 Milujem Slovensko [i] 16:45 Víkend [i] 17:25 Cestou necestou: Khao Lak [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Futbal - Kvalifikácia ME 2016 vo futbale: Španielsko - Slovensko [i] 22:50 Futbal - Kvalifikácia ME 2016 vo futbale - zostrihy [i] 23:35 Hudba - Made in Slovakia: MEDIALBANANA & DMS [i] 00:00 Čo je nové, mačička? [i] 01:45 Elisa z Rivombrosy II 9/13 [i] 03:25 Toskánska vášeň 6/12 [i] 04:50 Víkend [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:55 Národnostné správy [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Universum: Návrat dudoka [i] 09:50 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 10:40 Vašimi očami: Čína: Guilin [i] 11:05 Koniari sveta: Indiáni z kmeňa Kadiweus [i] 11:35 Netrpezlivosť srdca [i] 13:20 Magazín Ligy majstrov [i] 13:50 Ežo Vlkolinský [i] 15:10 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín: Nanuky [i] 15:45 Výlet do Paríža [i] 17:00 Návraty k hereckým legendám: Soňa Valentová [i] 17:30 Straty a nálezy: Peter 4/5 [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina- BAD LUCK [i] 19:05 Myška Margo [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:50 Pesničky z Hviezdičky: Baby ježibaby [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Hitlerove tajné zbrane [i] 20:50 HiSTORY [i] 20:55 Frigo na mašine [i] 22:15 Veľká žranica [i] 00:20 Umenie [i] 00:50 Československý filmový týždenník [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Koniari sveta: Indiáni z kmeňa Kadiweus [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Gumkáči IV. [i] 08:30 Chalani na povel [i] 11:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:20 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 15:25 Áno, šéfe! [i] 16:30 Áno, šéfe! USA VII. [i] 17:35 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Armageddon [i] 23:55 Machete [i] 02:15 30 dní dlhá noc [i] 04:00 KRIMI 04:25 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 79 [i] 05:50 Ničitelia mýtov 3,4 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 10:00 Áno, šéfe! USA VII. 5 [i] 10:55 Ničitelia mýtov - Špeciál [i] 12:20 Báječná dovolenka [i] 14:25 Riskni to s PLUS! [i] 15:30 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 16:15 Agentúra Jasno 10 [i] 17:10 Hawaii 5.0 V. 18 [i] 18:15 TOP APLIKÁCIE [i] 18:35 Simpsonovci VII. 17,18 [i] 19:40 Profesionáli: Hovorkyňa 1/16 [i] 20:30 Osudové leto [i] 22:45 Zločinci III. 1,2/20 [i] 23:40 Zákon gangu V. 2 [i] 00:45 Ničitelia mýtov 3,4 [i] 01:50 Profesionáli: Hovorkyňa 1/16 [i] 02:30 Zločinci III. 2 [i] 02:50 Zákon gangu V. 2 [i] 03:40 Ničitelia mýtov - Špeciál [i] 04:30 Doktori 80,81 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 1 [i] 07:55 Kráska a zvíře II. 3 [i] 08:50 Bílá královna I. 3 [i] 10:05 Bílá královna I. 4 [i] 14:10 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 22 [i] 17:05 Vlčí mládě III. 23 [i] 18:00 Profil zločinu V. 3 [i] 19:00 Profil zločinu V. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 21:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 23:00 Kráska a zvíře III. 5 [i] 23:55 Hannibal III. 3 [i] 00:55 Vlčí mládě III. 22 [i] 01:50 Vlčí mládě III. 23 [i] 02:30 Hannibal III. 3 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 13 [i] 05:35 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 06:00 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Odsouzen k záhubě [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Vydělávat není snadné [i] 11:40 V divočině s Bearem Gryllsem: Zac Efron [i] 12:35 V divočině s Bearem Gryllsem: Ben Stiller [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem: Channing Tatum [i] 14:25 Impozantní letadla: Blue Angels [i] 15:20 Extrémní stroje: Tajfun [i] 16:15 Pozor, pozor: Selhání je nepřijatelné [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 18:05 Mrazivé zlato: Přizpůsob se, nebo zemři [i] 19:00 Pátá rychlost 1 [i] 19:30 Pátá rychlost 2 [i] 20:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 3 [i] 21:00 Vzestup strojů: Obrovské rypadlo [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: S námi není nuda [i] 23:00 Pozor, pozor: Selhání je nepřijatelné [i] 00:00 Dešifrovaná neštěstí: Vlaky [i] 00:55 Nejlepší policisté 1 [i] 01:50 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny 3 [i] 02:40 Vzestup strojů: Obrovské rypadlo [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: S námi není nuda [i] 04:20 Pozor, pozor: Selhání je nepřijatelné [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Bolkoviny [i] 07:05 Hovory H z Paláce K [i] 07:50 Uspořená libra [i] 08:25 Slavnosti sněženek [i] 09:50 13. komnata Soni Červené [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o lidech a Boží lékárně [i] 14:05 Pane králi, jdeme z dáli [i] 15:00 Dnes neordinuji [i] 16:35 To byl Jiří Sovák [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Krásno [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 01:00 Schimanski [i] 02:30 Manéž Bolka Polívky [i] 03:45 Jak se vede, sousede? [i] 04:25 Padající květináč [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:25 Sára a kachnička [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Svítit na cestu [i] 09:30 Folklorika [i] 09:55 Bedekr II. [i] 10:25 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 11:20 Vyšetřování leteckých nehod: Extrémní počasí [i] 12:10 Babylon [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 14:00 Bonbónky světa [i] 14:20 Basketbal: Česko - Estonsko [i] 16:45 Paraguayský dům z lufy [i] 17:40 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 5/6 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Newyorské metro [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rozbité zrcadlo [i] 21:45 Most II 1/10 [i] 22:45 Most II 2/10 [i] 23:45 Dealer 3 [i] 01:30 Ztracený ráj 1/8 [i] 02:15 EXPOminuty 2015 [i] 02:25 Posedlá generace [i] 02:50 Příběhy železné opony [i] 03:05 Z vesnice město [i] 03:20 Zapomenuté výpravy [i] 03:45 Osudové okamžiky [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Tito - Poslední svědci testamentu 1/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Senzační Spiderman 3 [i] 06:55 Král džungle 16 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! 11, 12 [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 10 [i] 08:10 Jak vycvičit draky 5 [i] 08:40 Rodinka: Slavíme! 1 [i] 09:10 Comeback: Změna je pivo [i] 09:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:40 Volejte Novu [i] 11:15 SuperStar [i] 13:25 Výměna manželek II [i] 14:55 Příšerná tchyně [i] 16:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:10 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 18:45 Comeback: Zlatá ledvina [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ocelová pěst [i] 22:55 Kniha přežití [i] 01:00 Nečekaná hvězda [i] 02:35 Novashopping 03:10 Áčko: Vydírá mě přes sex! [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:50 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:20 Winx Club VI: Vír plamenů 6 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Příběh hraček 3 [i] 11:20 Z jiného úhlu [i] 13:20 Zamilovaný profesor [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:30 Hlídač [i] 23:45 Oheň [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 04:00 Hlídač [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Úsmev ženy [i] 07:35 Frasier VI. 9-10/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 83-85/126 [i] 13:50 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 15:50 Stať sa hviezdou [i] 18:00 Nezvestná dcéra [i] 20:00 Leto v Grécku [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 00:00 Porotkyňa [i] 02:10 Prežila som peklo [i] 03:40 Šiesty zmysel II. 9/13 [i] 04:25 Úbohá Nasťa 71-72 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 O myšce a medvědovi0 [i] 07:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ikona0 [i] 13:40 Igor0 [i] 15:15 Cesta za snem0 [i] 16:55 Ďáblova pouta 1 [i] 18:35 Ďáblova pouta 2 [i] 20:15 Neprůstřelný mnich0 [i] 22:05 Narušitel0 [i] 23:40 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru0 [i] 01:10 Neprůstřelný mnich0 [i] 02:55 Narušitel0 [i] 04:30 Pevnost draků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:15 Veslování [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Spi, miláčku, spi 12 [i] 06:00 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6 [i] 07:00 Námořní hlídka 1: Záchranářský komplex 7 [i] 08:00 Námořní hlídka 1: Zkouška odvahy 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 11:00 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 12:00 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 13:00 V utajení 2: Na druhém konci světa 7 [i] 14:00 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 15:00 Bigfoot [i] 17:00 Robocroc [i] 19:00 Holka jako lusk [i] 21:00 Téměř dokonalý zločin [i] 23:10 Baba na zabití [i] 01:00 Pavoukotřesení [i] 03:00 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 2 [i] 06:00 Planeta Země po vymření lidstva: Zanechaná těla 1 [i] 07:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2 [i] 08:00 Přírodní ostrovy pokladů 1 [i] 09:00 Podnájemníci z říše členovců0 [i] 10:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 1 [i] 11:00 Divoká Aljaška0 [i] 12:00 Úžasná jídla: Mořské plody 8 [i] 12:30 Úžasná jídla: Grilované potěšení 9 [i] 13:00 Utajená města Asie: Thajsko 3 [i] 14:00 Jak jsme vymysleli svět 1 [i] 15:00 Lidská tvář dat0 [i] 16:00 Objevování vesmíru: Extrémní prostředí 3