TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Komisár Rex I. 2/13 [i] 11:50 Mentalista VI. 3/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 9/23 [i] 13:50 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 12/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 24/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:30 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:30 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. [i] 01:30 Šiesty zmysel II. 9/13 [i] 02:10 Bostonské vraždy III. 9/15 [i] 02:50 Odložený prípad II. 9/23 [i] 03:35 Dva a pol chlapa IX. [i] 03:55 Komisár Rex I. 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Úžasné krajiny: Opálové pobrežie [i] 06:20 Berlin, Berlin: Svadba 43 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Rytmus srdca 126 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Asijina voľba 1/88 [i] 10:00 Nash Bridges: El Diablo 92 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dôvera [i] 14:35 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ile de Ré [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Obžalovaný 3/17 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:40 Cestou necestou: Khao Lak [i] 22:10 Hypnotizér [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:10 Hypnotizér [i] 04:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Profesionál [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 08:35 Myška Margo [i] 08:45 Dobrodružstvá myšiek [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie-FERDO MRAVEC [i] 09:25 Pavol zasahuje: Niekedy zasa dovidenia 7/7 [i] 10:00 Vesmír dokorán 1/4 [i] 10:50 Vašimi očami: Čína: Šanghaj [i] 11:20 Koniari sveta: Bojovníci z Markézskych ostrovov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 SIESTA: Etnografický atlas Slovenska [i] 13:00 Duchovo nájomné [i] 13:45 Bakalárske návraty 1997: Spravodlivá vec [i] 14:10 Zborovňa: Kyslík [i] 14:45 Národnostné správy [i] 14:50 Koniari sveta: Wakiovia [i] 15:25 Televíkend [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Vašimi očami: Čína: Guilin [i] 17:30 Straty a nálezy: Veronika 3/5 [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie-FERDO MRAVEC [i] 19:00 Myška Margo [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:40 Táraninky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Universum: Návrat dudoka [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Festivaly 2015: BAŽANT POHODA 2015 [i] 21:45 Diktátor [i] 23:45 BJD 2014: Slovenské kapely - 2.časť [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Veľké tajomstvo [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Plavčík [i] 09:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:50 X FACTOR [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 Lov na zabijaka [i] 01:00 30 dní dlhá noc [i] 03:10 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 03:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:30 Áno, šéfe! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Doktori 78 [i] 06:30 Ničitelia mýtov 2 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 15 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 8 [i] 10:40 Modrí templári III. 23/23 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA VII. 4 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 17 [i] 14:05 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 16 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:55 Agenti S.H.I.E.L.D. 5 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 19:50 Hoď svišťom II.: Pôrod 10/10 [i] 20:30 Riddick: Kronika temna [i] 23:00 Nahí v raji II. 1/8 [i] 00:00 Adam hľadá Evu 11/11 [i] 00:55 Zákon gangu V. 1/13 [i] 02:00 Ničitelia mýtov 2 [i] 02:50 Adam hľadá Evu 11/11 [i] 03:50 Zákon gangu V. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 1 [i] 07:10 Vražedná čísla III. 15 [i] 08:05 Havaj 5-0 II. 21 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 09:55 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 10:50 Vraždy v Sandhamnu III. 1 [i] 11:45 Vražedná čísla III. 15 [i] 12:40 Havaj 5-0 II. 21 [i] 13:30 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu III. 2 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 22 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 16 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 5 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev 4 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 01:05 Kráska a zvíře III. 5 [i] 01:55 True Blood - Pravá krev 4 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 12 [i] 05:35 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 06:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 06:25 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 06:50 Jak to dělají? 8 [i] 07:15 Berte to jako varování: Tvůrci či podvodníci [i] 08:10 Bitvy o zavazadla 9 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 09:55 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Scat Pack Challenger – 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:35 Zkus přežít: Mayská oběť [i] 13:30 Zlatá horečka: Nová krev [i] 15:20 Zlatá horečka: Z popela [i] 16:15 Zlatá horečka: Zlatý hoch [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 19:00 Jak to dělají? 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 20:00 Pouliční kouzelník [i] 21:00 Pozor, pozor: Papiňák [i] 22:00 Kola, která zklamou: Kolize na dálnici [i] 22:30 Kola, která zklamou: Bláznivé úniky [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Požár, selhání a pády na obličej [i] 00:00 Berte to jako varování: Svět hackerů [i] 00:55 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 01:50 Pouliční kouzelník [i] 02:40 Pozor, pozor: Papiňák [i] 03:30 Kola, která zklamou: Kolize na dálnici [i] 03:55 Kola, která zklamou: Bláznivé úniky [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka: Požár, selhání a pády na obličej [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po severním Isánu [i] 10:20 Kluci v akci [i] 10:45 Slušňák mu sluší [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Šance [i] 13:30 Soudkyně Amy [i] 14:20 Spící princ [i] 15:00 První republika 1/11 [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bedekr II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Pražák 1/16 [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Slavnosti sněženek [i] 23:20 Profesionálové [i] 00:10 Kriminálka Paříž [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Sabotáž [i] 05:40 Počesku [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 5/20 [i] 09:30 České stopy na březích Amazonky [i] 10:30 Exil na Svaté Heleně [i] 11:25 Cestománie [i] 11:55 Postřehy odjinud [i] 12:00 S kuchařem kolem světa: Belgie [i] 13:00 Válečníci: Cortéz [i] 13:50 Život savců: Potrava a myšlení 10/10 [i] 14:40 Příběhy zvědavých přírodovědců 1/10 [i] 15:05 Vyšetřování leteckých nehod: Extrémní počasí [i] 15:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 1/12 [i] 16:55 Věda na vlastní kůži 5/50 [i] 17:50 Boj o život: Na vrcholu sil 4/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Na pomoc životu - dech života [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 5/6 [i] 21:00 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Jeseter bílý 4/6 [i] 21:50 Panství Downton V 1/10 [i] 23:00 Wallander III: Podzimní událost 1/3 [i] 00:35 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 2/12 [i] 01:30 Pološero - Uvězněni v těle [i] 01:55 Náš venkov: Bílé samoty Zadních hor [i] 02:25 31 z Doxu [i] 02:50 Příběhy železné opony [i] 03:05 Podkovář Fredy [i] 03:20 Zapomenuté výpravy [i] 03:45 Osudové okamžiky [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Drazí rodičové, já se žením - vdávám [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2864 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to jen sen 590 [i] 11:30 Kutil Tim 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 11 [i] 13:40 Beze stopy VII: Výběr poroty 17 [i] 14:40 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Slibem nezarmoutíš 353 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas: Důkazy nelžou 1 [i] 18:25 Ulice 2865 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Probudím se včera [i] 22:55 Rychlejší [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas: Důkazy nelžou 1 [i] 01:40 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Kutil Tim 3 [i] 03:20 Prásk [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Slibem nezarmoutíš 353 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Změna větru [i] 06:55 Winx Club VI: Zlaté auditorium 5 [i] 07:25 M*A*S*H 1 [i] 08:15 M*A*S*H 2 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Dopravní přestupek 13 [i] 10:15 Žena zákona: Krevní pouto 30 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Nedůvěryhodný svědek 12 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Na rozcestí 2/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Osudová výměna [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Slečna slušňák [i] 22:45 Přímý zásah [i] 00:45 Projekt Vzkříšení [i] 02:50 To je vražda, napsala VII: Dopravní přestupek 13 [i] 03:35 Wolffův revír VIII: Nedůvěryhodný svědek 12 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 24-25/182 [i] 06:40 Teresa 59-60/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 133/182 [i] 11:20 Dila 37-38 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 38-39/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House I. 10/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:05 SUPERSTAR magazín [i] 21:30 Tanec je môj život [i] 00:05 Prežila som peklo [i] 01:45 Priatelia [i] 02:15 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8-9/22 [i] 03:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:25 Úbohá Nasťa 69-70 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:15 Big Screen 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hledá se Amanda0 [i] 13:45 Královský víkend0 [i] 15:25 Podvod0 [i] 17:05 Láska přichází zvolna: Láska přichází zvolna0 [i] 18:40 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 20:30 Mnich0 [i] 22:15 Oběť0 [i] 00:20 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 01:45 Mnich0 [i] 03:25 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:45 Veslování [i] 13:45 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 06:20 Námořní hlídka 1: Ztracený Thor 9 [i]