TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:55 Komisár Rex I. 1/13 [i] 11:55 Mentalista VI. 2/22 [i] 12:50 Odložený prípad II. 8/23 [i] 13:50 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 23:10 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X [i] 01:05 Doktorka mafie 4/13 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 4/22 [i] 02:45 Upírske denníky III. 3/22 [i] 03:30 Odložený prípad II. 8/23 [i] 04:15 Komisár Rex I. 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Úžasné krajiny: Alsaská nížina [i] 06:20 Berlin, Berlin: Hormóny sú hlúpe 42 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Sľubná liečba 125 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Svadba 43 [i] 10:00 Nash Bridges: Tajné vyšetrovanie 91 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve matky [i] 14:25 Slovensko chutí [i] 15:10 Slovensko v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Opálové pobrežie [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Súboje 2/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska po taliansky [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Murdochove záhady I.: Presklenný strop 1/13 [i] 23:05 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Súboje 2/17 [i] 23:50 Nash Bridges: Tajné vyšetrovanie 91 [i] 00:35 Reportéri [i] 01:00 Láska po taliansky [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Križovatky medicíny: Sľubná liečba 125 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 08:35 Myška Margo [i] 08:45 Požiarnik Sam I a II: Veľký vynálezca [i] 08:55 Požiarnik Sam I a II: Všetko najlepšie [i] 09:05 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 09:25 Pavol zasahuje: Robiť zázraky sa zakazuje 6/7 [i] 09:55 Slovenské kino: Hra na dieťa [i] 10:50 Vašimi očami: Benátky [i] 11:15 Koniari sveta: Basutovia [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 SIESTA: Folklórny festival Východná 2009 [i] 12:40 Pulzovanie nášho vesmíru [i] 13:40 Bože, nedaj láske zahynúť [i] 14:20 Zborovňa: Stužková [i] 14:55 Koniari sveta: Bojovníci z Markézskych ostrovov [i] 15:25 Ambulancia: Nádory hltana a hrtana [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Vašimi očami: Hamburg [i] 17:25 Straty a nálezy: Julka 2/5 [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:40 Večerníček: Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 19:00 Myška Margo [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vesmír dokorán 1/4 [i] 21:00 Moderná doba [i] 22:25 Nesmrteľní: Kvety a Lucia [i] 23:35 Cassovia jazz [i] 00:20 Polícia [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: A bi ho do hlavy! [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Ani plot ju nezastavil [i] 09:40 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 24 hodín: Dnes neumieraj 11,12 [i] 00:55 Hawaii 5.0 III. 8 [i] 01:55 Modrí templári III. 23/23 [i] 02:35 24 hodín: Dnes neumieraj 11,12 [i] 03:55 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 77 [i] 05:40 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 06:30 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 14 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 7 [i] 10:45 Modrí templári III. 22 [i] 11:50 Áno, šéfe! USA VII. 3 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 16 [i] 14:00 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 11,12 [i] 15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 16:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:45 Agenti S.H.I.E.L.D. 4 [i] 18:45 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 20:30 Prometheus [i] 23:00 Chcem zmeniť svoje telo [i] 01:00 Najväčšie a ešte väčšie 6/6 [i] 01:50 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 02:40 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce 9 [i] 03:15 Najväčšie a ešte väčšie 6/6 [i] 04:00 Chcem zmeniť svoje telo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 14 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 20 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 09:50 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 10:45 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 14 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 20 [i] 13:30 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu III. 1 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 21 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 15 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 00:00 Vraždy v Sandhamnu II. 2 [i] 01:00 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 11 [i] 05:35 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 06:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 06:25 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 06:50 Jak to dělají? 7 [i] 07:15 Berte to jako varování: Mistři tvořivosti [i] 08:10 Bitvy o zavazadla 8 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 09:55 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Růžový Cadillac 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 13:30 Troy 1 [i] 14:25 Troy 2 [i] 15:20 Troy 3 [i] 16:15 Troy 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Rození obchodníci: Range Rover [i] 19:00 Jak to dělají? 12 [i] 19:30 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie 9 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie 10 [i] 21:00 Válka skladů v Kanadě: Roy Dirnbeck [i] 21:30 Válka skladů v Kanadě 13 [i] 22:00 Království skládek: Pracuj pilně, pěkně si užívej [i] 23:00 Lovci automobilových perel: Triumph Herald [i] 00:00 Rození obchodníci: AMC Pacer – Kalifornie [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší: USA [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie 9 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie 10 [i] 02:40 Válka skladů v Kanadě: Roy Dirnbeck [i] 03:05 Válka skladů v Kanadě 13 [i] 03:30 Království skládek: Pracuj pilně, pěkně si užívej [i] 04:20 Lovci automobilových perel: Triumph Herald [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Madagaskaru [i] 10:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:55 Čtyři v tom 3 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Kufr [i] 13:30 Soudkyně Amy [i] 14:15 Svědectví [i] 14:35 To je vražda, napsala [i] 15:20 Tlusťoch [i] 16:15 Cestománie [i] 16:40 Besipky: Je to na rodičích [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Pomluva 2/13 [i] 21:00 Cesta do Vídně a zpátky [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Schimanski [i] 00:00 Kriminalista [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Objektiv [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Zkus mít vkus [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Virus polaris [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Den, kdy zmizel Měsíc [i] 09:45 Cestující potraviny [i] 10:35 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 10:50 Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš [i] 11:40 Příběhy domů: Pohled kláštera [i] 12:00 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 13:00 Velkolepá plavba Kryštofa: Kolumba 2/2 [i] 13:55 Mýtus jménem Rommel: Ten, který prohrál [i] 14:40 Věda na vlastní kůži 4/50 [i] 15:35 Newyorské metro [i] 16:25 Sicílie [i] 17:15 Od višní do višní [i] 18:15 Na houby: V pěstírnách 12/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Islandská peříčka [i] 19:20 Ztracené adresy: Kristiánov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Belgie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Pološero - Uvězněni v těle [i] 22:00 Svatba jako řemen [i] 23:35 Kanadská soda [i] 23:55 EXPOminuty 2015 [i] 00:05 K oblakům vzhlížíme [i] 01:15 Kvarteto [i] 01:40 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:05 Bílá místa [i] 03:50 Za každou cenu? [i] 04:15 Příběhy železné opony [i] 04:30 Búrajú starú pec [i] 04:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2863 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Kutil Tim 2 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 10 [i] 13:40 Beze stopy VII: Kostlivec ve skříni 16 [i] 14:40 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Sex nebo grog? 352 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Nebát se [i] 18:25 Ulice 2864 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to jen sen 590 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Univerzální voják: Zpět v akci [i] 23:55 Kriminálka Las Vegas XIII: Nebát se [i] 00:40 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Kutil Tim 2 [i] 02:25 Áčko: Tak dost! Teď bude po mém! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Sex nebo grog? 352 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Koridor starších [i] 06:55 Winx Club VI: Bloomix 4 [i] 07:25 M*A*S*H 254 [i] 08:15 M*A*S*H 255 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Podezření z vraždy 12 [i] 10:15 Žena zákona: Druhý komplic 29 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Malí trpaslíci, dlouhé stíny 11 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Na rozcestí 1/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Srdce z ledu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Kdo je kdo? [i] 00:05 Právo a pořádek XVII: Nový příslib 14 [i] 01:05 Živí mrtví III: Očista 12 [i] 02:05 Slunečno, místy vraždy III: Ostrov 9 [i] 03:05 To je vražda, napsala VII: Podezření z vraždy 12 [i] 03:55 Wolffův revír VIII: Malí trpaslíci, dlouhé stíny 11 [i] 04:40 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 Teresa 57-58/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 132/182 [i] 11:20 Dila 35-36 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 36-37/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 9/22 [i] 20:40 Mentalista VI. 4/22 [i] 21:40 Dila 37-38 [i] 23:55 Druhá šanca II. 7/16 [i] 00:55 Frasier [i] 01:15 Seinfeld [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0