TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 10:50 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň - 4x [i] 12:50 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 14:00 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 22/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 23:10 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. [i] 01:10 Doktorka mafie 3/13 [i] 02:10 Hrozba z temnoty VI. 3/22 [i] 02:50 Upírske denníky III. 2/22 [i] 03:35 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Svet v obrazoch [i] 06:20 Berlin, Berlin: Svadobné šaty 41 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Konkurenti 124 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Hormóny sú hlúpe 42 [i] 10:00 Nash Bridges: Obchod s bielym mäsom 90 [i] 10:50 Tri gaštanové kone [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Boj o dieťa [i] 14:35 Hurá do záhrady [i] 15:05 Svet v obrazoch [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Alsaská nížina [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nerozhodný 1/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ronin [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks III.: Slepá láska 2/3 [i] 23:45 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nerozhodný 1/17 [i] 00:30 Nash Bridges: Obchod s bielym mäsom 90 [i] 01:15 Ronin [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 08:35 Myška Margo [i] 08:45 Požiarnik Sam I a II: Zlodej v Pontypandy [i] 08:55 Požiarnik Sam I a II: Sam vždy nemôže [i] 09:05 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLILIEK [i] 09:25 Pavol zasahuje: Päť čiernych pudlíkov 5/7 [i] 09:55 Divoké Slovensko [i] 10:50 Biely chumáč: Dobrodružstvá malého bobra [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 SIESTA: Vrábeľské deti pradú [i] 13:00 Dlhá cesta domov [i] 13:40 Obrazáreň Františka Zvaríka [i] 14:20 Zborovňa: Lyže [i] 14:55 Koniari sveta: Basutovia [i] 15:25 Ambulancia: Muži, neignorujte karcinóm prostaty! [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Vašimi očami: Bulharsko [i] 17:30 Straty a nálezy: Rudo 1/5 [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLILIEK [i] 19:05 Myška Margo [i] 19:10 Požiarnik Sam I a II: Veľký vynálezca [i] 19:20 Požiarnik Sam I a II: Všetko najlepšie [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovenské kino: Hra na dieťa [i] 21:00 Svetlá veľkomesta [i] 22:25 Nesmrteľní: Diabol [i] 23:50 Polícia [i] 00:05 Profesionál [i] 00:20 Cassovia jazz 1996 [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Lump [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Mňa nevyhodíš [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 11:00 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 24 hodín: Dnes neumieraj [i] 00:10 Hawaii 5.0 III. 7 [i] 01:10 Modrí templári III. 22 [i] 02:05 24 hodín: Dnes neumieraj [i] 02:50 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu [i] 03:30 KRIMI 03:55 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 76 [i] 05:40 Ničitelia mýtov V. 28,29 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 13 [i] 09:45 Hawaii 5.0 III. 6 [i] 10:45 Modrí templári III. 21 [i] 12:00 Áno, šéfe! USA VII. 2 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 15 [i] 14:10 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 14 [i] 17:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:55 Agenti S.H.I.E.L.D. 3 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 11,12 [i] 19:50 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 20:30 Profesionál 1,2/6 [i] 23:10 Zločin III. 1,2/12 [i] 01:00 Walking Dead IV. 1/16 [i] 01:50 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 02:40 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 03:15 Walking Dead IV. 1/16 [i] 04:20 Zločin III. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 13 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 09:50 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 10:45 Vraždy v Sandhamnu II. 2 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 13 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 19 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu II. 3 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 20 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 14 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 20:00 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 6 [i] 23:00 Hannibal III. 3 [i] 00:00 Vzpomínky III. 10 [i] 01:00 Myšlenky zločince X. 6 [i] 01:55 Hannibal III. 3 [i] 02:40 Vzpomínky III. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Vanilka/kotvy [i] 05:35 Jak se to dělá 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice [i] 06:25 Jak se to dělá: Sady klíčů, kožená obuv a řetězy na kola [i] 06:50 Jak to dělají? 6 [i] 07:15 Berte to jako varování: Povolení na vzrušující zážitky [i] 08:10 Bitvy o zavazadla 7 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 09:55 Dvojí přežití: Na pánev [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Růžový Cadillac 1 [i] 11:40 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 12:35 Záchrana klasických aut: Ferrari [i] 13:30 Fantastické inženýrství: Letadlová loď [i] 14:25 Fantastické inženýrství: Most Rio-Antirio [i] 15:20 Fantastické inženýrství: Šanghajská věž [i] 16:15 Fantastické inženýrství: Letiště Kensai [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 19:00 Jak to dělají? 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 20:00 Parádní útočiště pro muže 2 [i] 21:00 Neuvěřitelné bazény: Zelený závistí [i] 22:00 Odborník na bazény: Sportovní bazén [i] 23:00 Podmořští lovci, Austrálie: Nové začátky [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Díkůvzdání v osadě [i] 00:55 Přežili jsme: Zlato [i] 01:50 Parádní útočiště pro muže 2 [i] 02:40 Neuvěřitelné bazény: Zelený závistí [i] 03:30 Odborník na bazény: Sportovní bazén [i] 04:20 Podmořští lovci, Austrálie: Nové začátky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Kypru [i] 10:25 13. komnata Soni Červené [i] 10:55 Tajemství rodu Jiřiny Bohdalové [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Panství Downton IV 10/10 [i] 13:20 Soudkyně Amy [i] 14:05 Dovolená [i] 14:30 To je vražda, napsala: Vražda Sherlocka Holmese 2/2 [i] 15:15 Tlusťoch [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 První republika 1/11 [i] 21:45 Čtyři v tom 3 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Profil zločinu IV [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 01:10 Na stopě [i] 01:30 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Zkus mít vkus [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Diplomaté, vojevůdci, státníci - [i] 05:45 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 4/6 [i] 09:50 Záhady starého Egypta: Homérovo "město sta bran" 9/10 [i] 10:00 Záhady starého Egypta: Život na konci světa 10/10 [i] 10:15 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 11:10 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 11:20 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 11:45 Náš venkov: Bílé samoty Zadních hor [i] 12:15 Ta naša kapela [i] 12:40 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 13:40 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 5/20 [i] 14:10 Srí Lanka - země slonů [i] 14:35 Kvarteto [i] 15:05 Cestující potraviny [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan [i] 17:20 New York - jablko, které se nepřejí [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 19:05 Koňský den po mongolsku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 21:00 Na cestě po Penangu [i] 21:30 Bedekr II. [i] 21:55 Zvláštní znamení touha [i] 22:25 Dallaský atentát [i] 00:00 Queer: Bogotart [i] 00:30 Impérium - Mafie v Atlantic City III 1/12 [i] 01:25 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 01:50 Vyšetřování leteckých nehod: Technické chyby [i] 02:40 Volání extremismu [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Pasekáři [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Krajina [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2862 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsi vrah, Bobo! 589 [i] 11:30 Kutil Tim 1 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 9 [i] 13:40 Beze stopy VII: Chameleon 15 [i] 14:40 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Dálnice do pekla 351 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Nečekaný obrat [i] 18:25 Ulice 2863 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XV 2 [i] 22:35 Neznámý svůdce [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas XIII: Nečekaný obrat [i] 01:30 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Kutil Tim 1 [i] 03:10 Střepiny [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Dálnice do pekla 351 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Největší obavy [i] 06:55 Winx Club VI: Škola v oblacích 3 [i] 07:25 M*A*S*H 252 [i] 08:15 M*A*S*H 253 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Rodinný lékař 11 [i] 10:15 Žena zákona: Smrt na útěku 28 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Stínová bytost 10 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: V pasti 2/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Dům plný vzpomínek [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Pivo k snídani 3 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 III: Ten den 6 [i] 00:45 Živí mrtví III: Nejsem Jidáš 11 [i] 01:45 Takoví normální Američané I: V časové tísni 2 [i] 02:45 To je vražda, napsala VII: Rodinný lékař 11 [i] 03:35 Wolffův revír VIII: Stínová bytost 10 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Larina voľba 20-21/182 [i] 06:40 Teresa 55-56/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Krok za krokom [i] 10:50 Dila 33-34 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 More lásky 34-35/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 7/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 8/22 [i] 20:40 Mentalista VI. 3/22 [i] 21:40 Dila 35-36 [i] 23:55 Druhá šanca II. 6/16 [i] 00:50 Frasier [i] 01:10 Seinfeld [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Larina voľba 22-23/182 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Černý korzár0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 4.3.2.10