TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:05 Scooby-Doo a nešťastný vlkolak [i] 08:05 Príbeh žraloka [i] 09:50 Lovecká sezóna [i] 11:40 Za plotom [i] 13:20 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 15:10 Hra o Niké [i] 15:15 Ako vycvičiť draka (HD) [i] 17:15 Dívka na koštěti [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 23:10 Odložený prípad II. [i] 01:05 Doktorka mafie 2/13 [i] 02:05 Hrozba z temnoty VI. 2/22 [i] 02:45 Upírske denníky III. 1/22 [i] 03:25 Križovatka smrti 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Úžasné krajiny: Región Ardéche [i] 06:20 Berlin, Berlin: Svadobné šaty 41 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Agónia a extáza 123 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Willy Fog: Cesta do stredu Zeme [i] 09:55 Zhŕňajova nevesta [i] 11:40 Dámsky klub Špeciál [i] 13:10 Fontána pre Zuzanu III [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Braček a sestrička [i] 15:55 Raňajky u Tiffanyho [i] 17:50 Tri gaštanové kone [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Obecná škola [i] 22:00 Lidice [i] 00:00 Raňajky u Tiffanyho [i] 01:50 Obecná škola [i] 03:25 Dámsky klub Špeciál [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Extrémni experti [i] 06:20 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1980- 1990 [i] 07:10 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1990 - 2000 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Požiarnik Sam I a II: Samov veľký deň [i] 08:40 Požiarnik Sam I a II: Neúspešný vynález [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 08:55 V oku mora [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž-FILM [i] 09:05 Zlatý Amos [i] 10:05 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 10:35 Čenkovej deti [i] 11:45 Most [i] 12:55 Škandál v Melodias banke [i] 14:10 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 15:00 Cesty Slovenskom [i] 16:00 SĽUK - 65 rokov [i] 17:25 Biely chumáč: Dobrodružstvá malého bobra [i] 18:45 Večerníček: Bol raz jeden zámoček,bol raz jeden hrad [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž-FILM [i] 19:05 Myška Margo [i] 19:10 Požiarnik Sam I a II: Zlodej v Pontypandy [i] 19:20 Požiarnik Sam I a II: Sam vždy nemôže [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divoké Slovensko [i] 21:00 Zlaté opojenie [i] 22:30 Nesmrteľní: Náramok [i] 23:45 Cassovia jazz 1999 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 Gumkáči IV. [i] 08:35 Lovci [i] 10:35 Sedem statočných [i] 13:35 Muž so železnou maskou [i] 16:30 Šanghajskí rytieri [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 Prometheus [i] 01:00 Priepasť [i] 03:25 Profesionáli vs. Mafstory [i] 04:10 KRIMI 04:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov V. 26,27 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Tiene Toskánska [i] 10:55 JOJ V MESTE [i] 11:55 Simpsonovci VII. 8 [i] 12:40 Áno, šéfe! USA VII. 1/10 [i] 14:00 Lovci [i] 15:55 Priepasť [i] 18:40 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 19:40 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 20:30 Sedem statočných [i] 23:10 Osudové zlyhanie [i] 01:25 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 02:20 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 02:55 Osudové zlyhanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 09:00 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 10:00 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i] 11:00 Vražedná čísla III. 12 [i] 12:00 Havaj 5-0 II. 18 [i] 13:00 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 15:00 Vraždy v Sandhamnu II. 2 [i] 16:00 Havaj 5-0 II. 19 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 21:00 Mizerové 2 1 [i] 23:50 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 00:45 Profil zločinu V. 2 [i] 01:45 Mizerové 2 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 19): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 06:00 Jak se to dělá 61 [i] 06:25 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 06:50 Jak to dělají? 5 [i] 07:15 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i] 08:10 Bitvy o zavazadla 6 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 09:05 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 09:55 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Přestavba vozu Chevy C-10 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 12:35 V zákulisí megaletiště: Globální letiště [i] 13:30 Pátá rychlost 1 [i] 14:25 Pátá rychlost 2 [i] 15:20 Pátá rychlost 3 [i] 16:15 Pátá rychlost 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 19:00 Jak to dělají?: Vanilka/kotvy [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 1 [i] 21:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 1 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů: Velký náklad [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot 13 [i] 00:00 Pouliční psanci: Nejrychlejší z jihovýchodu 2 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Smrtelný kouzelnický trik [i] 01:50 Výprava za pokladem: Hadí ostrov 1 [i] 02:40 Na ostrově s Bearem Gryllsem 1 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů: Velký náklad [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Srí Lance [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:00 Po stopách hvězd [i] 11:30 Rudyho má každý rád: Narozeniny 1/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Panství Downton IV 9/10 [i] 13:15 Soudkyně Amy [i] 14:00 Abeceda hvězd [i] 14:35 To je vražda, napsala: Vražda Sherlocka Holmese 1/2 [i] 15:20 Tlusťoch [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města po dvaceti letech: Tajemství 1/13 [i] 21:00 Tajemství rodu Jiřiny Bohdalové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Případy detektiva Murdocha VI [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Hercule Poirot [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Toulavá kamera [i] 00:50 Cestománie [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 New York - jablko, které se nepřejí [i] 09:25 Zapomenutý faraon [i] 10:00 Boj o život: Dospívání 3/6 [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 11:00 Na houby: V pěstírnách 12/13 [i] 11:25 Letecké katastrofy: Tragédie bez zjevné příčiny [i] 12:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 1/12 [i] 13:20 Válečníci: Cortéz [i] 14:10 Mýtus jménem Rommel: Válečník [i] 14:55 Mýtus jménem Rommel: Ten, který prohrál [i] 15:40 Válka o tunel [i] 16:10 Vesmír: Den, kdy zmizel Měsíc [i] 16:55 Velkolepá plavba Kryštofa: Kolumba 2/2 [i] 17:50 Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Příběh létající pevnosti [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 21:00 K oblakům vzhlížíme [i] 22:10 Hoří, má panenko [i] 23:25 Ztracený ráj 1/8 [i] 00:10 Americké století očima Olivera: Stonea 9/10 [i] 01:10 Židé 5/5 [i] 02:05 Říkají jim perpeťáci [i] 02:45 Farář nebo flanďák [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Světští [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2861 [i] 10:15 Bermudský trojúhelník [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 8 [i] 13:40 Beze stopy VII: Přátelé a sousedé 14 [i] 14:40 Dr. House V: V zájmu vyššího dobra 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Půlnoc je půlnoc 350 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Ve skrytu [i] 18:25 Ulice 2862 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsi vrah, Bobo! 589 [i] 21:35 Víkend: Hry bez hranic [i] 22:40 Stalker: Zprávy 13 [i] 23:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Dokud nás smrt nerozdělí 24 [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Ve skrytu [i] 01:10 Dr. House V: V zájmu vyššího dobra 14 [i] 01:55 Novashopping 02:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Dveře do léta 349 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Půlnoc je půlnoc 350 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Den draka [i] 06:55 Winx Club VI: Legendárium 2 [i] 07:25 M*A*S*H 250 [i] 08:15 M*A*S*H 251 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Vražda ve Fis dur 10 [i] 10:15 Žena zákona: Příležitostné známosti 27 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Útěk z místa nehody 9 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: V pasti 1/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Osudové setkání [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Tři dny u moře 343 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart V: Uzavřená záležitost 10 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Krevní msta 15 [i] 01:35 Takoví normální Američané I 1 [i] 02:55 To je vražda, napsala VII: Vražda ve Fis dur 10 [i] 03:45 Wolffův revír VIII: Útěk z místa nehody 9 [i] 04:30 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Larina voľba 18-19/182 [i] 06:40 Teresa 53-54/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:20 V náručí diabla 131/182 [i] 11:40 Kráska a zviera 1-2/2 [i] 15:50 More lásky 33/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 6/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 7/22 [i] 20:40 Mentalista VI. 2/22 [i] 21:40 Dila 33-34 [i] 00:20 Druhá šanca II. 5/16 [i] 01:10 Frasier [i] 01:35 Seinfeld [i] 01:55 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:00 Domov na kľúč [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Joe the King0 [i] 08:15 Big Screen 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Mongol - Čingischán0 [i] 14:15 Čtvrtý anděl0 [i] 16:00 4.3.2.10 [i] 18:00 Zvláštní vztahy0 [i] 19:40 Zkrocená hora0 [i] 22:00 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 00:05 Legionář0 [i] 01:50 Zkrocená hora0 [i] 04:00 3:10 Vlak do Yumy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 10:30 Motokros [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 15:15 Atletika [i] 16:15 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 06:20 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6 [i] 07:20 Městečko Haven 4: William 9 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 09:20 Dobrá manželka 6: Věc důvěry 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 12:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 15:20 Dobrá manželka 6: Milý Bože 3 [i] 16:20 Ach, ty Vánoce [i] 18:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 19:20 Námořní hlídka 1: Záchranářský komplex 7 [i] 20:20 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 21:20 PREMIÉRA Rookie Blue 6: Zničená kapela 10 [i] 22:20 Knihovníci 1: Meč v kameni 2 [i] 23:20 Doylův okrsek 1: Návrat anděla 2 [i] 00:20 Nevěsta na útěku [i] 02:20 V utajení 2: Jako psanci 6 [i] 03:20 Dobrá manželka 6: Milý Bože 3 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 [i] 06:30 Raroh lovecký pokračuje ve svém letu0 [i] 07:00 Příběh sýra 1 [i] 07:30 New York Město Jídla: New York město jídla 3 [i] 08:00 Brutální fyzika 1