TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 SUPERSTAR [i] 10:40 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:05 2 baby na mizine II. 17/24 [i] 11:30 Mike a Molly III. 19/23 [i] 12:00 Mentalista VI. 1/22 [i] 12:55 Odložený prípad II. 7/23 [i] 13:50 FARMA - ZAČÍNAME [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 21/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 23:10 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. [i] 01:05 Doktorka mafie 1/13 [i] 01:55 Hrozba z temnoty VI. 1/22 [i] 02:40 Psych, s. r. o. VI. 16/16 [i] 03:20 Piraňa 3D [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Slovensko v obrazoch [i] 06:20 Berlin, Berlin: Hrdina roka 40 [i] 07:10 Križovatky medicíny: To chce nemocnicu! 122 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Svadobné šaty 41 [i] 10:00 Nash Bridges: Ošklbaní 89 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Macocha [i] 14:40 DOKTOR MARTIN: Pražák 1/8 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Ardéche [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Jean od Floretty [i] 22:15 Manon od prameňa [i] 00:05 Jean od Floretty [i] 02:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Križovatky medicíny: To chce nemocnicu! 122 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:35 Bolek a Lolek na prázdninách: Stopári [i] 08:45 Požiarnik Sam I a II: Príhoda s televízorom [i] 08:55 Požiarnik Sam I a II: Nenájdený poklad [i] 09:05 Zázračný ateliér [i] 09:10 V oku mora [i] 09:15 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZUBY MÚDROSTI [i] 09:25 Pavol zasahuje: Zločin storočia 4/7 [i] 09:55 Superhrdinovia: Ťaháky 10/12 [i] 10:25 Superhrdinovia: Ina 11/12 [i] 11:00 Superhrdinovia: Legenda 12/12 [i] 11:35 VAT [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 SIESTA: Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005 [i] 13:25 Cengá do triedy [i] 14:00 Bakalárske návraty 1997: Lada [i] 14:20 Zborovňa: Psycho [i] 14:55 Koniari sveta: Chovatelia z Connemary [i] 15:25 Ambulancia: Výmena kĺbu - Totálne nové koleno [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Vašimi očami: Grécko [i] 17:30 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 17:50 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:15 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZUBY MÚDROSTI [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Dobrodružstvo na mori [i] 19:15 Požiarnik Sam I a II: Samov veľký deň [i] 19:25 Požiarnik Sam I a II: Neúspešný vynález [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1980- 1990 [i] 20:50 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1990 - 2000 [i] 21:40 VAT [i] 22:10 Kid [i] 23:00 Francúzske koncentračné tábory [i] 00:25 Colnica: Susedia [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Umelec [i] 08:25 Šanghajskí rytieri [i] 10:55 Profesionáli vs. Mafstory [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 STRATENÉ HVIEZDY [i] 13:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 HUSTÉ LETO [i] 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 24 hodín: Dnes neumieraj [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 6 [i] 00:55 Modrí templári III. 21 [i] 01:55 24 hodín: Dnes neumieraj [i] 02:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:30 KRIMI 03:55 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Doktori 72,73 [i] 06:30 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 V SIEDMOM NEBI [i] 11:05 JOJ V MESTE [i] 12:10 Matlock III. 1/20 [i] 13:35 Fórky, vtipky XXII. [i] 14:00 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 14:55 Psí guru 3 [i] 15:55 Prvé oddelenie II. [i] 16:50 Agenti S.H.I.E.L.D. 1,2/22 [i] 18:45 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 20:30 Výkupné [i] 22:15 Vyklepaný Gary [i] 00:10 Mafstory IX.: Zákerný boss, Zapálené lýtka 12,13 [i] 01:15 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 02:10 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 02:45 Mafstory IX.: Zákerný boss, Zapálené lýtka 12,13 [i] 03:35 Matlock III. 1/20 [i] 04:20 Doktori 74,75 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 10 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 17 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 09:50 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 10:45 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 10 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 17 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 18 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 12 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 22:00 Hannibal III. 2 [i] 23:00 Jak prosté III. 2 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 00:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 01:45 Posedlá 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Všude samé ryby 17 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 60 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 6) 4 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Odysea chorvatské jeskyně 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Proti proudu řeky 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Výkonná auta 4 [i] 12:35 Dynamo: neuvěřitelný kouzelník (Series 4): USA 1 [i] 13:30 Troy (Series 1) 3 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): New Orleans 2 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Nejlepší hity II 14 [i] 16:15 Co se dělo dál? (Series 2) 9 [i] 16:40 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 19): Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling 5 [i] 20:00 Mrazivé zlato (Series 3): Boj o zlato 10 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 23:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Thajsko 6 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Námořní pyrotechnici 5 [i] 01:50 Mrazivé zlato (Series 3): Boj o zlato 10 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 04:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení IV [i] 09:55 Na cestě po Jižní Dobrudže [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Panství Downton IV 8/10 [i] 13:35 Soudkyně Amy [i] 14:20 Ohnivé ženy mezi námi [i] 15:25 Tlusťoch [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint: Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz a 1/7 [i] 21:00 Rudyho má každý rád: Narozeniny 1/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Bydlení je hra [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 09:20 Svět plazů a obojživelníků: Pravda o studenokrevnosti [i] 10:10 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Anténovec vláknovitý 3/6 [i] 11:05 Poutní místa: Stará Boleslav [i] 11:20 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 11:50 Československý filmový týdeník 1057/2379 [i] 12:05 Židé 5/5 [i] 13:00 Tito - Poslední svědci testamentu 1/13 [i] 13:55 Koňský den po mongolsku [i] 14:35 Věda na vlastní kůži 4/50 [i] 15:30 Život savců: Potrava a myšlení 10/10 [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 1/12 [i] 17:20 Exil na Svaté Heleně [i] 18:15 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Smrtící hvězdy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 21:00 Newyorské metro [i] 21:50 Mandolína kapitána Corelliho [i] 23:55 Mezi životem a smrtí: Rodinná pouta 10/10 [i] 00:35 Svatba aneb Setkání romského druhu [i] 01:30 Návrat orla skalního [i] 01:55 Vesnicopis [i] 02:15 Co zbylo z Gutha-Jarkovského [i] 02:40 Příběhy železné opony [i] 02:55 Na konci světa [i] 03:15 Zapomenuté výpravy [i] 03:40 Osudové okamžiky [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Mami, já chci bratříčka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2860 [i] 10:15 Hotel snů: Thajsko [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Doktorka z Dixie III 7 [i] 13:40 Beze stopy VII: Ztracená 13 [i] 14:40 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dveře do léta 349 [i] 16:58 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvá z naší školy [i] 18:25 Ulice 2861 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky 2 [i] 22:45 Stalker: Tajnosti a lži 12 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba IX: V prachu 23 [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvá z naší školy [i] 01:15 Novashopping 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 06:55 Winx Club VI: Inspirace Sirenixu 1 [i] 07:25 M*A*S*H 248 [i] 08:15 M*A*S*H 249 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Balada pro Blue Lady 9 [i] 10:15 Žena zákona: Smrt na břehu řeky 26 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Jednoho dne v máji 8 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nerovný boj 2/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Letní romance [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Splněný sen 2 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Gorily v mlze - Příběh Dian Fosseyové [i] 01:45 Okrsek 22: Až překročí Rubikon 13 [i] 02:45 To je vražda, napsala VII: Balada pro Blue Lady 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Larina voľba 16-17/182 [i] 06:40 Teresa 51-52/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 130/182 [i] 11:20 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 More lásky 31-32/164 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 5/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House I. 6/22 [i] 20:30 Kráska a zviera 1-2/2 [i] 00:45 Frasier [i] 01:15 Seinfeld [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Svatba na spadnutí0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hačikó - příběh psa0 [i] 13:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 14:15 Barva pleti0 [i] 16:10 Mongol - Čingischán0 [i] 18:20 Čtvrtý anděl0 [i] 20:05 Odsouzení0 [i] 22:00 Riddick0 [i] 00:10 Šílená jízda0 [i] 02:05 Odsouzení0 [i] 03:55 Riddick0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Watts [i] 13:15 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 06:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Drtivý tlak 8 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i] 09:20 Dobrá manželka 6: Spojení 1 [i] 10:20 Zakletá Ella [i] 12:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 2 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 15:20 Dobrá manželka 6: Věc důvěry 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 19:20 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6