TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Madagaskar (HD) [i] 07:15 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:40 Sheena, kráľovná džungle (HD) [i] 10:00 Škorpión 21-22/22 [i] 11:55 Klamár, klamár [i] 13:40 Slunce, seno, erotika [i] 16:05 Križovatka smrti 3 [i] 17:45 FARMA - ZAČÍNAME [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 SUPERSTAR [i] 22:00 Prci, prci, prcičky: Stretávka (HD) [i] 00:40 Vo štvorici po opici 3 (HD) [i] 02:35 Prci, prci, prcičky: Stretávka (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Levík Raa Raa 52/52 [i] 07:30 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nenásytné žaby [i] 07:50 Veselá farma II [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:10 Hrdinovia mýtov a legiend: Bellerofontes a Pegasos [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:25 Jazdi Hlavou [i] 09:35 Hrady a zámky Európy: Bádensko-Würtembersko 3/5 [i] 10:30 Slovensko v obrazoch [i] 10:50 Svet v obrazoch [i] 11:15 HiSTORY [i] 11:25 Chlapská dovolenka [i] 12:15 Agatha Christie : Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 14:00 Letecké dni SIAF 2015 [i] 16:10 Herec Milan Kňažko jubiluje: Choď a nelúč sa [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 DOKTOR MARTIN: Pražák 1/8 [i] 21:15 Pán Selfridge I. 1/10 [i] 22:15 Pán Selfridge I. 2/10 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 00:45 Režisér Miloslav Luther jubiluje: Krok do tmy [i] 02:45 Pán Selfridge I. 1/10 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Kto bol Weinwurm [i] 09:35 Súď ma a skúšaj [i] 10:50 Smäd [i] 11:20 Jánošíkov dar [i] 12:15 Família: Família - Životný reštart [i] 12:45 Senior klub [i] 13:20 Záhradníkov pes [i] 14:55 Folklórna festival Heľpa 2015: Pozdrav Heľpe [i] 16:00 Ktosi je za dverami [i] 16:55 Pralesy Európy: La Gomera [i] 17:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lenky Filipovej [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Leopold Haverl [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - NECHTY [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Poklad [i] 19:10 Požiarnik Sam I a II: Príhoda s televízorom [i] 19:20 Požiarnik Sam I a II: Nenájdený poklad [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Francúzske koncentračné tábory [i] 21:30 Marína Kráľovičová 70 rokov na divadelných doskách: LENI [i] 22:50 Noc v archíve: Veľký výlet do Tatier [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Gumkáči [i] 09:10 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 10:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:35 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 14:20 Avatar [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 HUSTÉ LETO [i] 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Zabite Downa [i] 01:05 Výkupné [i] 03:00 NOVINY TV JOJ 03:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Doktori 70,71 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 L.A. Apokalypsa [i] 10:40 Agentúra Jasno I. 9 [i] 11:45 TOP APLIKÁCIE [i] 12:05 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 13:30 Stratené hviezdy [i] 14:40 LETNÁ 100 [i] 15:40 JOJ V MESTE [i] 16:30 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 17:20 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 19:40 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 20:35 Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly [i] 23:30 Ikarus [i] 01:25 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 02:15 Výhra [i] 04:00 Doktori 70,71 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Falco II. 6 [i] 07:55 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 08:45 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 09:40 Grand Hotel II. 7 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 12:00 Komisař Rex, mladá léta 1 [i] 13:50 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 14:45 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 15:40 Spider-Man 3 1 [i] 18:10 Vražedná čísla VI. 11 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 21:00 Posedlá 1 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 00:55 Vražedná čísla VI. 11 [i] 01:50 Vražedná čísla VI. 12 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Dominikánská republika 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 3): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 06:25 Automobilové podzemí (Series 1): V ohrožení 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Mini mýty 5 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 15 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 2) 16 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 13 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 25 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 3): Podivný konec 2 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 3): New York 3 [i] 13:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 13 [i] 14:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 14 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): DeLorean DMC-12 6 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Aston Martin Vantage V12 S 1 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Jaguar F-Type 9 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Globální letiště 4 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Velký zápach a doupě pro starého mládence 3 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Borneo 10 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5) 12 [i] 21:00 Štvanice (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 22:00 Říční příšery (Series 7): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 23:00 Žraloci: floridská hrozba [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Bláznivosti 17 [i] 00:55 Co se dělo dál? (Series 1) 9 [i] 01:25 Co se dělo dál? (Series 1) 10 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5) 12 [i] 02:40 Štvanice (Series 1): Co předcházelo 1 [i] 03:30 Říční příšery (Series 7): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 04:20 Žraloci: floridská hrozba [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bolkoviny [i] 07:35 Požehnaný věk [i] 08:40 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:10 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Velké sedlo: Povodeň [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O třech ospalých princeznách [i] 14:10 Prsten krále řeky [i] 15:15 Po stopách hvězd [i] 15:40 Panenka [i] 17:05 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Beáta 4/39 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Konec básníků v Čechách [i] 23:40 Případy inspektora Lynleyho VI [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 13. komnata Soni Červené [i] 02:20 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 02:25 Manéž Bolka Polívky [i] 03:40 Cestománie [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:30 Padající květináč [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Derren Brown - Seance [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Sára a kachnička [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1057/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: V srdci [i] 09:35 Na houby: V pěstírnách 12/13 [i] 10:00 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 10:50 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 11:50 Záhady starého Egypta: Homérovo "město sta bran" 9/10 [i] 12:05 Záhady starého Egypta: Život na konci světa 10/10 [i] 12:20 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 12:45 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 12:55 Srí Lanka - země slonů [i] 13:20 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 5/20 [i] 13:50 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Anténovec vláknovitý 3/6 [i] 14:40 Život savců: Potrava a myšlení 10/10 [i] 15:35 Válečníci: Cortéz [i] 16:25 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 16:55 New York - jablko, které se nepřejí [i] 17:50 Sicílie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Boj o život: Dospívání 3/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Smrt darebáka [i] 22:05 Ochránce [i] 00:15 Americké století očima Olivera: Stonea 9/10 [i] 01:15 Tajemství železnic [i] 01:40 Židé 3/5 [i] 02:35 Židé 4/5 [i] 03:25 Všichni pod Říp! [i] 03:55 Záhoranka a Hornosušská [i] 04:30 Poválečné období [i] 04:50 Sejdeme se v Eurocampu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Senzační Spiderman 2 [i] 07:00 Král džungle 15 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! 9, 10 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 9 [i] 08:20 Jak vycvičit draky 4 [i] 08:50 Ďáblovy zlaté vlasy [i] 10:10 Víkend: Nový začátek [i] 11:10 Gympl s (r)učením omezeným: Zlámaná srdce 39 [i] 12:40 Wild Wild West [i] 14:45 Matěji, proč tě holky nechtějí? [i] 16:15 Vy nám taky, šéfe! [i] 18:10 Comeback: Změna je pivo [i] 18:45 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SuperStar [i] 22:00 Střepiny [i] 22:50 Vzorec pro vraždu [i] 01:15 Odložené případy IV: Běsnění [i] 02:00 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:50 Výměna manželek II [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Očarovaní [i] 07:40 Winx Club IV: Poslední boj 26 [i] 08:10 Tajemství války: Ultra Enigma 2 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Nekalá konkurence 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Tři mušketýři II: Svatba plná překážek 7 [i] 14:45 Tři mušketýři II: Marnotratný otec 8 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři II: Výlet 1 [i] 21:30 Nebezpečná rychlost [i] 00:10 Gondíci s. r. o. [i] 01:15 Vegas I: Rychlé peníze 2 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 03:45 Nebezpečná rychlost [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 68 [i] 05:50 Inga Lindsrömová: Bláznivá láska [i] 07:35 Frasier VI. 7-8/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Rebelka z predmestia II. 17-18/22 [i] 11:15 Roztomilé mrchy II. 22-23/25 [i] 13:40 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 15:40 Úsmev ženy [i] 17:45 Zaskočení láskou [i] 20:00 Skutočný príbeh: Princezná Diana - Pravda o jej smrti [i] 22:00 Doktori 10/10 [i] 23:40 Horúca krv II. 31-32/36 [i] 01:55 Skutočný príbeh: Princezná Diana - Pravda o jej smrti [i] 03:20 Dýchaj! [i] 04:35 Frasier VI. 7/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bílý oleandr0 [i] 14:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 14:35 Ten Největší0 [i] 16:30 Big Screen 14 [i] 16:45 Hačikó - příběh psa0 [i] 18:25 Barva pleti0 [i] 20:20 Dům snů0 [i] 22:00 V zajetí teroru0 [i] 23:35 Zrůda0 [i] 01:25 Lekce umírání0 [i] 02:55 Dům snů0 [i] 04:30 V zajetí teroru0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Atletika [i] 07:15 Atletika [i] 07:30 Atletika [i] 08:45 Rally [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:45 Atletika [i] 12:15 Atletika [i] 12:30 Atletika [i] 14:30 Atletika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Vytrvalostní závody [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:00 Atletika [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:15 Rally [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Prozíravost 2: Kobra 13 [i] 06:00 Prozíravost 2: Posedlost 14 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 2 [i] 09:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 11:00 Věk dinosaurů [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 15:00 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:00 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 19:00 Doylův okrsek 1: Otcové a synové 1 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Ninety Degrees 9 [i] 21:00 Zakletá Ella [i] 23:00 Začalo to jedné žhavé noci [i] 01:00 Nevěsta přes internet [i] 03:00 Městečko Haven 4: Ztráty a nálezy 4 [i] 04:00 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 12 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 10 [i] 07:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 1 [i] 08:00 Jak pohnout horou?0 [i] 09:00 Akce anakonda0 [i] 10:00 Divoké Německo 4 [i] 11:00 Dobrodružství Hugha ve Skandinávii: Nórsko 3 [i] 12:00 Úžasná jídla: Lahodné omáčky 6 [i] 12:30 Úžasná jídla: Smažené lahůdky 7 [i] 13:00 Utajená města Asie: Singapur. 2 [i] 14:00 Hlubokomořští dobrodruzi: Potápěči Delta industrial 2 [i] 15:00 Lov dinosaurů 4 [i] 16:00 Objevování vesmíru 2 [i] 17:00 Pohledy Z Kosmu 1 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 2 [i] 18:00 Utajený šéf 1 [i] 19:00 Utajený šéf 2