TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Flintstonovci: Svadba v Bedrocku [i] 07:35 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:40 Astro Boy [i] 09:35 Megamozog (HD) [i] 11:25 Madagaskar (HD) [i] 13:05 Ženích na odstrel [i] 15:15 Zita na krku [i] 15:55 Sekerovci [i] 16:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po opici 3 (HD) [i] 22:45 Piraňa 3D [i] 00:40 Tajný agent (HD) [i] 02:40 Vo štvorici po opici 3 (HD) [i] 04:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 20/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Levík Raa Raa 51/52 [i] 07:30 Blanche [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Dúhový peľ [i] 07:50 Veselá farma II [i] 07:55 Veselá farma II [i] 08:05 Hrdinovia mýtov a legiend: Prometeus a Pandorina skrinka [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Muž s poslaním: Keď príde čas odísť 15/16 [i] 10:10 On air [i] 10:30 Husiarka a kráľ [i] 11:30 Toskánska vášeň 5/12 [i] 13:00 Zlatná krajina [i] 14:15 Levia rodina [i] 15:45 Radosť zo života: Karol Duchoň [i] 16:15 NAJ dedinka Slovenska [i] 17:20 Prerušená pieseň [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vlčie diery [i] 22:25 Režisér Miloslav Luther jubiluje: Krok do tmy [i] 00:20 Elisa z Rivombrosy II 8/13 [i] 02:00 Toskánska vášeň 5/12 [i] 03:30 Levia rodina [i] 04:55 Elisa z Rivombrosy II 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 10:25 Piloti [i] 10:55 Nebojme sa slovenčiny [i] 11:10 Superhrdinovia: Elixír 8/12 [i] 11:40 Superhrdinovia: Level 9/12 [i] 12:15 Púšťou a pralesom 3/3 [i] 13:00 Encyklopédia slovenských obcí: Drienčany [i] 13:15 Magazín Ligy majstrov [i] 13:45 Čierny slnovrat [i] 15:00 Koniec veľkých prázdnin: Straty a nálezy [i] 16:30 Pred rokmi... [i] 17:00 Milan Kňažko jubiluje: Clavijo [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Milan Kňažko [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - COMPUTER [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Dobrodružstvo na púšti [i] 19:10 Požiarnik Sam I a II: Zatúlané mača Róza [i] 19:20 Požiarnik Sam I a II: Stanovanie bez stanu [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Múzeá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Neznámi hrdinovia [i] 21:00 HiSTORY [i] 21:10 Tvár v rose [i] 22:20 História jedného dokumentu: Vojnový denník [i] 22:50 Československý filmový týždenník [i] 23:00 Pralesy Európy: La Gomera [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Timon a Pumbaa II. [i] 07:45 Gumkáči [i] 08:20 Dr. Dolittle 4 [i] 09:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 11:25 INKOGNITO [i] 12:55 BUČKOVCI 3 [i] 14:25 Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly [i] 17:35 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Avatar [i] 00:05 Ikarus [i] 02:05 Vyklepaný Gary [i] 03:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Magnum VIII. 5 [i] 06:05 Doktori 68,69 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 10:00 Šéf v utajení IV. [i] 10:55 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 12:20 Jastrabia žena [i] 14:45 Matkina posadnutosť [i] 16:45 Agentúra Jasno I. 9 [i] 17:50 TOP APLIKÁCIE [i] 18:15 L.A. Apokalypsa [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 20:35 Leningrad [i] 23:00 Adam hľadá Evu 9,10 [i] 00:45 Črepiny [i] 01:55 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 02:50 BUČKOVCI 3 [i] 03:50 INKOGNITO [i] 04:55 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tajnosti a lži I. 9 [i] 07:50 Kráska a zvíře II. 1 [i] 08:40 Kráska a zvíře II. 2 [i] 09:30 Bílá královna I. 1 [i] 10:40 Bílá královna I. 2 [i] 11:50 Kde najdeš někoho, jako jsem já? I. 2 [i] 13:40 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 14:35 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 15:30 Falco II. 6 [i] 16:25 Vlčí mládě III. 20 [i] 17:15 Vlčí mládě III. 21 [i] 18:05 Tajnosti a lži I. 9 [i] 19:00 Tajnosti a lži I. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 21:00 Spider-Man 3 1 [i] 23:35 Kráska a zvíře III. 4 [i] 00:35 Hannibal III. 2 [i] 01:35 Vlčí mládě III. 20 [i] 02:25 Vlčí mládě III. 21 [i] 03:10 Hannibal III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 19): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 3): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 18) 9 [i] 07:45 Pátá rychlost (Series 18) 10 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): Chevelle 1970 a Velle 1926 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Útok čtyřkolky 1 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Buď, anebo 2 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Výsledek nezištného úsilí 3 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Disko a kostky 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 11:40 Obrovské meče (Series 1): Zabiják draků 4 [i] 12:35 Obrovské meče (Series 1): Pekelný pes 5 [i] 13:30 Obrovské meče (Series 1): Ničitel 6 [i] 14:25 Impozantní letadla: C-17 Globemaster 2 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Sea Hawk, Atlas, Collosus 5 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Kapitán Amerika č. 1 2 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Tanečnice z Vegas 3 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 13 [i] 18:05 Troy (Series 1) 5 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Pagani Huayra 8 [i] 20:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 21:00 Vzestup strojů (Series 1): Těžkotonážní helikoptéra 5 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté potrhlosti 18 [i] 23:00 Obrovský mako [i] 00:00 Říční příšery: rozparovač obličejů [i] 01:50 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 02:40 Vzestup strojů (Series 1): Těžkotonážní helikoptéra 5 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté potrhlosti 18 [i] 04:20 Obrovský mako [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Hovory H z Paláce K [i] 07:10 Po stopách hvězd [i] 07:35 Úsměvy Zdeňka Řehoře [i] 08:20 Píseň pro Rudolfa III.: Betlém 8/8 [i] 09:35 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:05 Manželská tonutí: Smečka cti 4/4 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Když hraje klarinet [i] 14:00 Dick Whittington [i] 15:20 Začalo to karafiátem [i] 16:40 Slušňák mu sluší [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty [i] 21:00 Revival [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Prime [i] 00:35 Schimanski [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:20 Jak se vede, sousede? [i] 04:00 Nové Hrady [i] 04:15 Zahrada je hra [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Noddyho angličtina [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Bílé samoty Zadních hor [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Na cestě po Ostravsku [i] 10:25 Letem světem: Skotsko [i] 10:55 Země stvořená lidmi: Jídlo, oheň a voda 3/3 [i] 11:45 Pád Singapuru 2/2 [i] 12:35 Vyšetřování leteckých nehod: Technické chyby [i] 13:30 Velké manévry [i] 15:10 Špion II: Krycí název: Veselé Vánoce 11/11 [i] 15:55 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 16:50 Exil na Svaté Heleně [i] 17:45 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 4/6 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Expedice Borneo 3/3 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Smrt na Nilu [i] 22:20 Pokoj 1408 [i] 00:00 Dealer 2 [i] 01:40 Mezi životem a smrtí 9/10 [i] 02:20 Příběhy obrácení 6/6 [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:20 Vlčnovjanka [i] 04:00 Kněží v podzemí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 1 [i] 06:50 Král džungle 14 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! 7, 8 [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 8 [i] 08:10 Jak vycvičit draky 3 [i] 08:40 Prezidentův syn [i] 10:40 Volejte Novu [i] 11:20 Diana [i] 13:30 Výměna manželek II [i] 14:55 Jonesovi [i] 16:55 Legenda o Zorrovi [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jack a obři [i] 22:40 Benga v záloze [i] 00:50 Screamers: Hon na člověka [i] 02:35 Novashopping 03:10 Áčko: Milujeme se, přestože máš AIDS! [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:55 Ninjago: Špioni [i] 07:25 Winx Club IV: Morganino tajemství 25 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:15 Beethoven 2 [i] 11:15 Dudlíkátor [i] 13:25 Královské intriky [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mamma Mia! [i] 22:45 Aréna mrtvých [i] 00:45 Smrtící fachman [i] 02:35 Obecná škola [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 67 [i] 05:50 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 07:35 Frasier VI. 5-6/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 81-82/126 [i] 13:05 Tajomná záhrada [i] 15:10 Miluj svojho nepriateľa [i] 17:15 Prvý rytier [i] 20:00 Úsmev ženy [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 00:05 Sedem rokov v Tibete [i] 02:25 Prvý rytier [i] 04:35 Domov na kľúč [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 05:45 Big Screen 14 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Ester to rozčísne0 [i] 08:15 Big Screen 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Irská odplata0 [i] 13:40 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 14:10 Žít po svém0 [i] 16:05 Big Screen 12 [i] 16:20 Bílý oleandr0 [i] 18:20 Ten Největší0 [i] 20:20 Až vyjde měsíc0 [i] 22:00 Blue Jean Cop0 [i] 23:40 Mrtvá hlídka0 [i] 01:15 Není kam utéct0 [i] 02:55 Až vyjde měsíc0 [i] 04:25 Blue Jean Cop0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    12:00 Atletika [i] 12:15 Atletika [i] 15:15 Atletika [i] 15:30 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Atletika [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Rally [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Atletika [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 06:00 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 07:00 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 08:00 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 11:00 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 12:00 V utajení 2: Znovu na začátku 1 [i] 13:00 V utajení 2: Suvenýr z Paříže 2 [i] 14:00 V utajení 2: Zrádce 3 [i] 15:00 Smrt jí sluší [i] 17:00 40 dnů a nocí [i] 19:00 Věk dinosaurů [i] 21:00 Nevěsta na útěku [i] 23:20 Zničující střet [i] 01:00 Začalo to jedné žhavé noci [i] 03:00 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 04:00 Prozíravost 2: Bratrstvo 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 11 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 9 [i] 07:00 Lovci drahokamů 14 [i] 08:00 Nebezpečný svět: Nejnebezpečnější silnice světa 3 [i] 09:00 Napsáno na kameni0 [i] 10:00 Divoké Německo 3 [i] 11:00 Dobrodružství Hugha ve Skandinávii: Dánsko 2 [i] 12:00 Úžasná jídla: Šťavnatá sousta 4 [i] 12:30 Úžasná jídla: Ohnivé chutě 5 [i] 13:00 Utajená města Asie: Vietnam 1 [i] 14:00 Hlubokomořští dobrodruzi: Potápěči Delta industrial 1 [i] 15:00 Lov dinosaurů 3 [i] 16:00 Objevování vesmíru 1 [i] 17:00 Pohledy Z Kosmu 5 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 6 [i] 18:00 Utajený šéf 5 [i] 19:00 Utajený šéf 6 [i] 20:00 Katastrofy, které otřásly světem 6 [i] 21:00 Vietnamská váka, Historie a důsledky 3 [i] 22:00 Wehrmacht 3 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 9 [i] 00:10 Protibombová jednotka 6