TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 11:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:35 2 baby na mizine II. 16/24 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 13:05 Odložený prípad II. 6/23 [i] 14:05 Monk VII. 3/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 20/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:26 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno, erotika [i] 23:05 Tajný agent (HD) [i] 01:15 Šiesty zmysel II. 8/13 [i] 02:15 Bostonské vraždy III. 8/15 [i] 02:55 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 20/24 [i] 03:35 Monk VII. 3/16 [i] 04:15 Kobra 11 XVIII. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Život rýb: V srdci útesu [i] 06:20 Berlin, Berlin: Silvia 39 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Zlomené srdcia 121 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Hrdina roka 40 [i] 10:00 Nash Bridges: Krajné riešenie 88 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Svätý Peter 2/2 [i] 14:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bratia [i] 14:40 HiSTORY [i] 14:45 Slovensko chutí [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Ľadové výšiny [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:20 Radosť zo života: Karol Duchoň [i] 21:50 Nedodržaný sľub [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:10 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Ľadové výšiny [i] 02:40 Nedodržaný sľub [i] 04:50 Svätý Peter 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Profesionál [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:40 Bolek a Lolek na prázdninách: Pytliak [i] 08:50 Požiarnik Sam I a II: Trevorov výcvik [i] 08:55 Požiarnik Sam I a II: Stratené koleso [i] 09:05 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MALÁ PRINCEZNÁ [i] 09:25 Pavol zasahuje: Nie je Takáč ako Takáč [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:20 Z mesta do mesta: Trnava [i] 10:45 VAT [i] 11:25 Živá panoráma [i] 11:55 SIESTA: Jubilejný koncert Márie Macoškovej. [i] 12:25 Vášeň vidieckeho herca [i] 12:50 Bakalárske návraty 1997: Papučiar [i] 13:10 Dobrý večer,majster Dusík [i] 14:00 Zborovňa: Telo a soľ [i] 14:30 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Mária [i] 14:45 Ladislav Šidelský jubiluje: Klenoty Spišskej Soboty [i] 15:10 Riečny vejár Bodrogu [i] 15:35 Celý život za kamerou [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Extrémne v horách [i] 17:25 Koniec veľkých prázdnin: Nádej zomiera posledná [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MALÁ PRINCEZNÁ [i] 19:00 Bolek a Lolek na prázdninách: Žirafa [i] 19:10 Požiarnik Sam I a II: Normanove žartíky [i] 19:20 Požiarnik Sam I a II: Požiar v stodole [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:45 Táraninky: Jaskyne [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 21:35 Smrť chodí po horách [i] 23:05 BJD 2014: Slovenské kapely - 1.časť [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Malá Viera [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Nevďačný vnuk [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Pijem, lebo sa nudím [i] 09:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 Ako som prežil: Bez východiska [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 23:15 Leningrad [i] 01:45 Vec: Počiatok [i] 03:50 Ako som prežil: Bez východiska [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Magnum VIII. 4 [i] 06:00 Doktori 66,67 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 13/13 [i] 09:50 Hawaii 5.0 III. 5 [i] 10:45 Modrí templári III. 20 [i] 12:00 Šéf v utajení III. 13/13 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 14:15 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 16:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 17:05 Šéf v utajení IV. 1,2/16 [i] 19:00 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 20:35 Odvaha pod paľbou [i] 23:00 Jastrabia žena [i] 01:35 It's always Sunny in Philadelphia 9,10/10 [i] 02:20 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 03:10 Nečakaná hrozba [i] 04:35 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 9 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 16 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 09:50 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 10:45 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 9 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 16 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 17 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 10 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev 3 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 01:00 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i] 01:55 True Blood - Pravá krev 3 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 19): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 59 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 6) 3 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Svět hackerů 12 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Čolci a kořínky 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Ostrov hrochů 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 11:40 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Malá auta 3 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Nečekaná situace 6 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 5): Pobřežní katastrofa 8 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Ray a Ugur: voda 1 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Výkonná auta 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 19): Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa 4 [i] 20:00 Kouzlo vědy (Series 2): Vodárna 9 [i] 20:30 Kouzlo vědy (Series 2): Špionážní centrum z dob studené války 10 [i] 21:00 Pozor, pozor (Series 1): Těžký úkol 4 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Psi za volantem 17 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Neuvěřitelné 18 [i] 23:00 Podivní žraloci 3 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 00:55 Běsnění (Series 1): Běsnění živlů - 2 5 [i] 01:50 Kouzlo vědy (Series 2): Vodárna 9 [i] 02:15 Kouzlo vědy (Series 2): Špionážní centrum z dob studené války 10 [i] 02:40 Pozor, pozor (Series 1): Těžký úkol 4 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Psi za volantem 17 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Neuvěřitelné 18 [i] 04:20 Podivní žraloci 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton IV 7/10 [i] 09:50 Na cestě po Réunionu [i] 10:15 Po stopách hvězd [i] 10:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Soudkyně Amy [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Poklad Inků [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Princezna a písař [i] 21:25 Král sokolů [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 23:00 Všechnopárty [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Deník sloní rodiny 5/5 [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 4/20 [i] 09:30 Jihoafrická republika, duhová země [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Nadpřirozené jevy ve světle vědy II: Telepatie zvířat 4/4 [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan [i] 12:50 Život savců: Společenský žebříček 9/10 [i] 13:40 Ve znamení želvy [i] 14:30 Po stopách Emila Holuba [i] 15:20 Poutní místa: Stará Boleslav [i] 15:40 Válečníci: Spartakus [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 4/50 [i] 17:25 Boj o život: Dospívání 3/6 [i] 18:15 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 4/6 [i] 20:55 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Anténovec vláknovitý 3/6 [i] 21:50 Klepání na nebeskou bránu [i] 23:15 Impérium - Mafie v Atlantic: City III 1/12 [i] 00:15 Letecké katastrofy: Tragédie bez zjevné příčiny [i] 01:05 330 metrů pod hladinou moře [i] 01:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 12/12 [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:30 Auto moto lásky [i] 03:55 Tváře času [i] 04:35 Historické návraty [i] 04:55 Setkat se s filmem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 2859 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo nezabíjí 588 [i] 11:10 Dva a půl chlapa XII 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie III 6 [i] 13:20 Beze stopy VII: Víra v zázrak 12 [i] 14:20 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Vstaň a choď 348 [i] 16:35 Máma II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Nezapomeneš [i] 18:25 Ulice 2860 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muži v naději [i] 22:45 Poslední mise [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Nezapomeneš [i] 01:15 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 02:00 Máma II 22 [i] 02:20 Novashopping 02:50 Doktorka z Dixie III 6 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Vstaň a choď 348 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 06:50 Winx Club IV: Osudný den 24 [i] 07:20 M*A*S*H 246 [i] 08:15 M*A*S*H 247 [i] 09:05 To je vražda, napsala VII: Velká Twainova loupež 8 [i] 10:10 Žena zákona: Dvojí život 25 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Soudce 7 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Činy mrtvých 7 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nerovný boj 1/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Léto na ostrově [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Obecná škola [i] 22:25 Ten nejlepší [i] 01:10 Mamánek [i] 03:05 To je vražda, napsala VII: Velká Twainova loupež 8 [i] 03:55 Wolffův revír VIII: Soudce 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 14-15/182 [i] 06:40 Teresa 49-50/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 129/182 [i] 11:20 Dila 31-32 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 29-30/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Priatelia [i] 19:40 Dr. House I. 5/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Domov na kľúč [i] 22:35 Tesne vedľa [i] 01:05 Dýchaj! [i] 02:20 Priatelia [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3-4/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 05:45 Big Screen 15 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Snílek0 [i] 08:15 Big Screen 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 'Světlušky v zahradě0 [i] 13:50 Big Screen 13 [i] 14:05 Co čas nezahojil0 [i] 16:15 Irská odplata0 [i] 17:50 Žít po svém0 [i] 19:45 Krvavá volba0 [i] 22:00 Experiment0 [i] 23:45 Lovci myšlenek0 [i] 01:30 Krvavá volba0 [i] 03:35 Experiment0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Watts [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:45 Atletika [i] 10:15 Atletika [i] 12:45 Atletika [i] 13:00 Atletika [i] 15:45 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Atletika [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:45 Rally [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 06:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Bojovníci 15 [i] 09:20 Dobrá manželka 5: Divný rok 22 [i] 10:20 Holka jako lusk [i] 12:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i] 15:20 Dobrá manželka 6: Spojení 1 [i] 16:20 Smrt jí sluší [i] 18:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 2 [i] 19:20 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 20:20 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 21:20 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 22:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 23:20 Milenec nebo vrah [i] 01:50 Protiproud [i] 03:30 Dobrá manželka 6: Spojení 1