TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 11:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:35 2 baby na mizine II. 15/24 [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 13:00 Odložený prípad II. 5/23 [i] 14:00 Monk VII. 2/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 19/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 FARMA - ZAČÍNAME [i] 23:05 Škorpión 22/22 [i] 00:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 19/24 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 02:00 Psych, s. r. o. VI. 15/16 [i] 02:45 Monk VII. 2/16 [i] 03:30 Teória veľkého tresku VI. 8/24 [i] 03:50 Kobra 11 XVIII. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Berlin, Berlin: Čo by bolo, keby... 38 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Rodinné putá 120 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Silvia 39 [i] 10:00 Nash Bridges: Paranoja 87 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Svätý Peter 1/2 [i] 14:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Prvýkrát [i] 14:50 Postav dom, zasaď strom [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: V srdci útesu [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pravda 13/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Hrdina proti svojej vôli [i] 22:10 Smrť prezidenta [i] 23:40 Nash Bridges: Paranoja 87 [i] 00:25 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pravda 13/13 [i] 01:10 Hrdina proti svojej vôli [i] 03:00 Svätý Peter 1/2 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:40 Bolek a Lolek na prázdninách: Prvý deň prázdnin [i] 08:45 Požiarnik Sam I a II: Šarkan [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:20 V oku mora [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 09:30 Pavol zasahuje: Kto by sa bál zlého vlka [i] 10:00 Z mesta do mesta: Piešťany [i] 10:30 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:50 VAT [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 SIESTA: Keby som ja mala zo zlata hrabličky [i] 12:25 Generálka [i] 13:00 Bakalári [i] 14:10 Zborovňa: Rintintin [i] 14:40 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Milan [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Pohanský hrad [i] 15:25 Ambulancia: Zdanlivá demencia [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 17:25 Koniec veľkých prázdnin: Neúnosné bremeno slobody [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Pytliak [i] 19:15 Požiarnik Sam I a II: Trevorov výcvik [i] 19:25 Požiarnik Sam I a II: Stratené koleso [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Z mesta do mesta: Trnava [i] 20:35 Malá Viera [i] 22:45 Nesmrteľní: Dlhá cesta domov [i] 00:05 Cassovia jazz 1999 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Spanštel si [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Za chyby sa platí [i] 09:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 24 hodín: Dnes neumieraj 10 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 5 [i] 00:50 Modrí templári III. 20 [i] 01:50 24 hodín: Dnes neumieraj 10 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 06:00 Doktori 64,65 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 12 [i] 09:50 Hawaii 5.0 III. 4 [i] 10:45 Modrí templári III. 19 [i] 11:55 Šéf v utajení III. 12 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 21 [i] 14:10 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 15:05 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 16:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 22/22 [i] 18:00 Šéf v utajení III. 13/13 [i] 18:55 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 20:35 Dr. Dolittle 4 [i] 22:30 Najväčšie a ešte väčšie 5 [i] 23:30 Mafstory XI.: Včely, Kasíno 10,11 [i] 00:25 Ničitelia mýtov V. 21 [i] 01:30 Bostonský škrtič: Nevypovedaný príbeh [i] 03:00 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 03:40 Magnum VIII. 4 [i] 04:20 Mafstory XI.: Včely, Kasíno 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:15 Vražedná čísla III. 8 [i] 08:10 Havaj 5-0 II. 15 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 09:55 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 10:50 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 11:45 Vražedná čísla III. 8 [i] 12:40 Havaj 5-0 II. 15 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 16 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 23:55 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 02:35 Vraždy v Sandhamnu II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 19): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 58 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 6) 2 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Medvědí kuchyně 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Návrat z Afriky 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Americké ikony 2 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Soupeření začíná 1 [i] 14:25 Sibiřský podíl (Series 1): Návrat domů 9 [i] 15:20 Dřevorubci v močálech (Series 1): Bouře 9 [i] 16:15 Američtí dřevorubci (Series 1): Pracovní směna na hřbitově 9 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Malá auta 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 19): Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony 3 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 7 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 8 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Mimo hru 25 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Je třeba zavřít obchod? 26 [i] 22:00 Království skládek (Series 1): Problémy 3 [i] 23:00 Kubánský žralok [i] 00:00 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 2): Brazílie 3 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 7 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 8 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Mimo hru 25 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Je třeba zavřít obchod? 26 [i] 03:30 Království skládek (Series 1): Problémy 3 [i] 04:20 Kubánský žralok [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton IV 6/10 [i] 09:50 Na cestě po Rattanakiri [i] 10:15 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:45 Hovorově Horňas [i] 11:40 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Soudkyně Amy [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Panství Downton IV 7/10 [i] 15:35 Ohnivé ženy se vracejí [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Odečítání 20/20 [i] 21:00 Ďáblova lest: Brána nebes 3/3 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Falešné obvinění [i] 23:40 Konec semestru [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Scilly - ostrov narcisů [i] 09:25 Válečníci: Spartakus [i] 10:15 Tajná zbraň Konfederace [i] 11:50 Vesmír: Smrtící hvězdy [i] 12:35 Svět plazů a obojživelníků: Pravda o studenokrevnosti [i] 13:25 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 2/2 [i] 14:20 Vyšetřování leteckých nehod: Lidské selhání [i] 15:10 Tajemství železnic [i] 15:40 Empire State Building [i] 16:25 Nadpřirozené jevy ve světle vědy: II: Telepatie zvířat 4/4 [i] 17:20 Expedice Borneo 3/3 [i] 18:10 Deník sloní rodiny 5/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Záhady starého Egypta: Oslnivý sluneční bůh 8/10 [i] 19:15 Všechna sláva... olympijská [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Na cestě po Ostravsku [i] 22:00 Zločin II 9/10 [i] 22:55 Zločin II 10/10 [i] 00:00 Hákový kříž nad Římem [i] 00:55 EXPOminuty 2015 [i] 01:05 Derren Brown - Seance [i] 01:55 Náš venkov: Biodynamické zemědělství [i] 02:25 Ta naša kapela [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:25 Dítě na tahu [i] 03:50 Malá posádková hudba [i] 04:30 Baroko [i] 04:50 Děti našich rodičů aneb Jak se [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2858 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa XII: Nedávej opici zbraň [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie III 5 [i] 13:20 Beze stopy VII: Hledá se rodina 11 [i] 14:20 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Přece to nevzdáme 347 [i] 16:35 Máma II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka New York IX [i] 18:25 Ulice 2859 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo nezabíjí 588 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Parchanti [i] 00:15 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 01:05 Máma II 21 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Doktorka z Dixie III 5 [i] 02:35 Prásk [i] 03:05 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Přece to nevzdáme 347 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Souboj [i] 06:50 Winx Club IV: Souboj 23 [i] 07:25 M*A*S*H 244 [i] 08:15 M*A*S*H 245 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Návrat Prestona Gilese 7 [i] 10:15 Žena zákona: Svěření do péče 24 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Smrt v uniformě 6 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Staré tajemství 2/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Farma u jezera [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - UNIKÁTNÍ SESTŘIH [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Kdo je kdo? [i] 00:05 Právo a pořádek XVII: Nenávistné řeči 13 [i] 01:05 Živí mrtví III: Domov 10 [i] 02:05 Slunečno, místy vraždy III: Fontána mládí 8 [i] 03:05 To je vražda, napsala VII: Návrat Prestona Gilese 7 [i] 03:50 Wolffův revír VIII: Smrt v uniformě 6 [i] 04:40 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 12-13/182 [i] 06:40 Teresa 47-48/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 128/182 [i] 11:20 Dila 29-30 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 27-28/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 4/22 [i] 20:40 Mentalista VI. 1/22 [i] 21:40 Dila 31-32 [i] 23:55 Druhá šanca II. 4/16 [i] 00:55 Kráľovná juhu 63/63 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:40 Kráľovná juhu 63/63 [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Báječný život po životě0 [i] 08:15 Big Screen 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 'Zkáza lodi Estonie0 [i] 14:10 Big Screen 14 [i] 14:25 Nebezpečná metoda0 [i] 16:10 'Světlušky v zahradě0 [i] 18:00 Co čas nezahojil0 [i] 20:10 Ztracen v Arménii0 [i] 22:00 Mexický kartel0 [i] 00:00 Souboj0 [i] 01:40 Ztracen v Arménii0 [i] 03:20 Mexický kartel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Atletika [i] 08:15 Atletika [i] 08:30 Atletika [i] 09:00 Watts [i] 10:00 Cyklistika [i]