TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:00 Búrlivé víno [i] 10:20 Rodinné prípady [i] 11:15 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:40 2 baby na mizine II. 14/24 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 13:05 Odložený prípad II. 4/23 [i] 14:00 Monk VII. 1/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 18/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 Svokra [i] 23:05 Zámena manželiek [i] 00:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 18/24 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 02:20 Psych, s. r. o. VI. 14/16 [i] 03:05 Monk VII. 1/16 [i] 03:50 Kobra 11 XVII. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Život rýb: Čudáci [i] 06:20 Berlin, Berlin: Láska je... 37 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Streľba vo svadobný deň 119 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Čo by bolo, keby... 38 [i] 10:00 Nash Bridges: Zachráňte šimpanza 86 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Konečná stanica [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Puto [i] 14:50 Jazdi Hlavou [i] 14:55 Nebíčko v papuľke: Gazdovský dvor [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Nočný život [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Deti 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Honba za Jantárovou komnatou [i] 22:05 Vrchný inšpektor Banks III.: Deti ulice 1/3 [i] 23:35 Nash Bridges: Zachráňte šimpanza 86 [i] 00:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Deti 12/13 [i] 01:05 Honba za Jantárovou komnatou [i] 02:55 Konečná stanica [i] 04:30 Križovatky medicíny: Streľba vo svadobný deň 119 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:40 Bolek a Lolek na prázdninách: Kempovanie [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - CESTY [i] 09:25 Pavol zasahuje: Kde sa podel Paľo [i] 09:55 Stratená ponorka - tragédia K 129 [i] 10:40 Koniari sveta: Stokmeni od Snežnej rieky [i] 11:10 VAT [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 SIESTA: Kedz sebe zašpivam [i] 13:00 Konto [i] 13:55 Vraj celý život niekam bežím [i] 14:20 Zborovňa: Džungľa [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Jelšovská biela pani [i] 15:25 Ambulancia: Nadýchnuť sa do života [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 17:25 Koniec veľkých prázdnin: Pomsty starej vlasti [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - CESTY [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Prvý deň prázdnin [i] 19:10 Požiarnik Sam I a II: Šarkan [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Z mesta do mesta: Piešťany [i] 20:30 Liga majstrov - zápasy [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 Cassovia jazz 1995 [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Daj mi šancu [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: My sme dediči [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 24 hodín: Dnes neumieraj 9 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 4 [i] 00:50 Modrí templári III. 19 [i] 01:50 24 hodín: Dnes neumieraj 9 [i] 02:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Magnum VIII. 3 [i] 06:00 Doktori 62,63 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 11 [i] 09:50 Hawaii 5.0 III. 3 [i] 10:45 Modrí templári III. 18 [i] 11:55 Šéf v utajení III. 11 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 14:10 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 15:05 Simpsonovci VI. 24,25/25 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 10 [i] 16:55 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 21 [i] 17:55 Šéf v utajení III. 12 [i] 18:50 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 19:55 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 20:35 Kmeň Andromeda 1,2/2 [i] 00:25 Statoční piloti druhej svetovej vojny [i] 01:50 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 02:40 Kmeň Andromeda 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vražedná čísla III. 7 [i] 08:05 Havaj 5-0 II. 14 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 09:55 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 10:50 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 7 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 14 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 15:20 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 15 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 8 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 4 [i] 23:00 Hannibal III. 2 [i] 00:00 Vzpomínky III. 9 [i] 01:00 Hannibal III. 2 [i] 01:55 Vzpomínky III. 9 [i] 02:40 Sestra Hawthornová II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 19): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 57 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 6) 1 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Setkání s medvědem 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pokousání 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Ikony 80. let 1 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 2): VW Beetle 11 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): Kde mám své Mercury? 4 [i] 15:20 Automobilové podzemí (Series 1): Napadeni 4 [i] 16:15 Prodej klasických vozů (Series 1): Pekelné Camino 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Americké ikony 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 19): Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články 2 [i] 20:00 Parádní útočiště pro muže (Series 1) 1 [i] 21:00 Neuvěřitelné bazény (Series 1): V bryndě 4 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Luxusní bazén 8 [i] 23:00 Návrat bílého sériového vraha [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Lov nad mraky 11 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 1): Mimo nebezpečí 4 [i] 01:50 Parádní útočiště pro muže (Series 1) 1 [i] 02:40 Neuvěřitelné bazény (Series 1): V bryndě 4 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Luxusní bazén 8 [i] 04:20 Návrat bílého sériového vraha [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton IV 5/10 [i] 09:50 Na cestě po Québeku [i] 10:20 13. komnata Soni Červené [i] 10:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 11:40 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 12:55 Soudkyně Amy [i] 13:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Panství Downton IV 6/10 [i] 15:30 Ohnivé ženy [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Stín smrtihlava [i] 21:30 Poklad Inků [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Schimanski [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 01:30 Objektiv [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Moravský rok [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Země stvořená lidmi: Jak cestujeme 2/3 [i] 09:20 Život savců: Společenský žebříček 9/10 [i] 10:10 Pád Singapuru 2/2 [i] 11:00 Hákový kříž nad Římem [i] 12:00 Náš venkov: Biodynamické zemědělství [i] 12:25 Ta naša kapela [i] 12:50 Na houby: V pralese 11/13 [i] 13:20 Divnopis [i] 13:25 Svatba aneb Setkání romského druhu [i] 14:20 Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 15:15 Záhady starého Egypta: Oslnivý sluneční bůh 8/10 [i] 15:30 Jihoafrická republika, duhová země [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Kolumbie [i] 17:20 Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 18:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 4/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:15 Gongfu v srdci Evropy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 21:00 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 21:25 Letem světem: Skotsko [i] 21:55 Lidé z maringotek [i] 23:25 Americké století očima Olivera: Stonea 8/10 [i] 00:20 Invaze 1968. Ruský pohled [i] 01:20 Vyšetřování leteckých nehod: Lidské selhání [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:45 Mesiáš 2009 [i] 03:10 Lučanka [i] 03:50 V Lysicích na zámku [i] 04:30 Renesance a manýrismus [i] 04:50 Útěky a odchody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2857 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Říkám NE! 587 [i] 11:25 Dva a půl chlapa XII 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie III 4 [i] 13:20 Beze stopy VII: Občanská válka 10 [i] 14:15 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyť, jak můžeš 346 [i] 16:35 Máma II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Las Vegas XIII: In vino veritas [i] 18:25 Ulice 2858 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XV 1 [i] 22:40 Firewall [i] 00:45 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 01:35 Máma II 20 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Doktorka z Dixie III 4 [i] 03:05 Stalker: Memoáry 11 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Chyť, jak můžeš 346 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 06:50 Winx Club IV: Ledová věž 22 [i] 07:25 M*A*S*H 242 [i] 08:15 M*A*S*H 243 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Pro krásu vše 6 [i] 10:15 Žena zákona: Minulost se vrací 23 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Vidět Amsterodam a zemřít 5 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Staré tajemství 1/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Shledání v Eriksbergu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Splněný sen 2 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 III: Oběť 5 [i] 00:45 Živí mrtví III: Král sebevrahů 9 [i] 01:45 Okrsek 22: Jak se čistí špína 12 [i] 02:40 To je vražda, napsala VII: Pro krásu vše 6 [i] 03:30 Wolffův revír VIII: Vidět Amsterodam a zemřít 5 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 10-11/182 [i] 06:40 Teresa 45-46/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 127/182 [i] 11:20 Dila 27-28 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 25-26/164 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 2/22 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:00 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 3/22 [i] 20:40 Mentalista I. [i] 21:40 Dila 29-30 [i] 23:45 Druhá šanca II. 3/16 [i] 00:45 Kráľovná juhu 61-62/63 [i] 02:00 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:10 Kráľovná juhu 61-62/63 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 05:45 Big Screen 14 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Dostihová horečka0 [i] 08:10 Big Screen 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tajemný muž0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 14:25 Highlander 50 [i] 16:05 'Zkáza lodi Estonie0 [i] 18:10 Nebezpečná metoda0 [i] 20:00 Druhá míza0