Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:15 Rodinné prípady [i] 11:10 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:35 2 baby na mizine II. 13/24 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 13:05 Odložený prípad II. 3/23 [i] 14:00 Monk VI. 16/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 17/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 Svokra [i] 23:05 Škorpión 21/22 [i] 00:10 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 17/24 [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 02:05 Psych, s. r. o. VI. 13/16 [i] 02:45 Monk VI. 16/16 [i] 03:30 Mike a Molly III. 8/23 [i] 03:45 Kobra 11 XVII. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Život rýb: Stravovanie [i] 06:20 Berlin, Berlin: Šťastná rodina 36 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Nákazlivá láska 118 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Láska je... 37 [i] 10:00 Nash Bridges: Kontroverzné rozhodnutie 85 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Tunel slobody 2/2 [i] 13:50 HiSTORY [i] 14:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nikdy nie je neskoro [i] 14:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Čudáci [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Zlý deň 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:00 Konečná stanica [i] 23:40 Nash Bridges: Kontroverzné rozhodnutie 85 [i] 00:25 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Zlý deň 11/13 [i] 01:10 Komisár Montalbano: Majstrovský ťah [i] 02:45 Tunel slobody 2/2 [i] 04:15 Križovatky medicíny: Nákazlivá láska 118 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:35 Bolek a Lolek na prázdninách: Hra na rytierov [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HUDBA [i] 09:25 Piesočná potvorka: Posledné želanie [i] 09:55 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1970 - 1980 [i] 10:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Kamenný odkaz [i] 11:10 VAT [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 SIESTA: Materina pieseň [i] 12:45 Recept od starej mamy [i] 13:30 Bakalárske návraty 1997: Kúsok mäsa [i] 13:50 Šláger na šláger [i] 14:05 Zborovňa: Temné sily [i] 14:40 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Zoltán [i] 14:45 100. výročie narodenia prof. Virsíka: Liečim, teda som [i] 15:25 Ambulancia: Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Koniari sveta: Stokmeni od Snežnej rieky [i] 17:25 Koniec veľkých prázdnin: Prvý deň v druhom živote [i] 18:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HUDBA [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Kempovanie [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Stratená ponorka - tragédia K 129 [i] 20:50 Fragmenty [i] 22:20 Svojsky mladí [i] 23:15 Cassovia jazz 1995 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Ničia mi matku [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Gangster [i] 09:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 24 hodín: Dnes neumieraj 8 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 3 [i] 00:50 Modrí templári III. 18 [i] 01:50 24 hodín: Dnes neumieraj 8 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Magnum VIII. 2 [i] 06:00 Doktori 60,61 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 10 [i] 09:50 Hawaii 5.0 III. 2 [i] 10:50 Modrí templári III. 17 [i] 12:00 Šéf v utajení III. 10 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 14:15 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 15:00 Simpsonovci VI. 22,23 [i] 15:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 16:55 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 20 [i] 17:55 Šéf v utajení III. 11 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 24,25/25 [i] 19:50 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 20:35 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 22:30 Letecké katastrofy X. 5 [i] 23:30 Mafstory XI.: Utopenec na úteku, Béla v kóme 8,9 [i] 00:30 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 01:30 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 02:10 Magnum VIII. 3 [i] 02:50 Mafstory XI.: Utopenec na úteku, Béla v kóme 8,9 [i] 03:40 Letecké katastrofy X. 5 [i] 04:25 Doktori 60 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:20 Vražedná čísla III. 6 [i] 08:15 Havaj 5-0 II. 13 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 09:55 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 10:50 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 11:45 Vražedná čísla III. 6 [i] 12:40 Havaj 5-0 II. 13 [i] 13:35 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 15:25 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 14 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 7 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 21:00 Mizerové 1 [i] 23:15 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 00:15 Profil zločinu V. 1 [i] 01:20 Mizerové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce 13 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 56 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Navigační systém GPS/hliník 20 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 1 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Zpráva v lahvi 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Unášeni mořem 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Letiště nikdy nespí 3 [i] 13:30 Impozantní letadla: C-17 Globemaster 2 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Na palubě Queen Mary II 1 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Letadlová loď 8 [i] 16:15 Obnažená města (Series 2): Chicago 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Ikony 80. let 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 19): Vidle/karamely/formy na bábovky 1 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol (Series 4) 9 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 3): Merlinův Jidáš 5 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 23:00 Nevěsta žraloka z Čelistí [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Nejrychlejší z jihovýchodu: (Díl 6) 1 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 4 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol (Series 4) 9 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 3): Merlinův Jidáš 5 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 04:20 Nevěsta žraloka z Čelistí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton IV 4/10 [i] 09:50 Na cestě po Kanagawě [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 12:55 Soudkyně Amy [i] 13:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Panství Downton IV 5/10 [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:40 Besipky: Děti na silnici [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Procento hnisavých komplikací 19/20 [i] 21:00 Ďáblova lest: Vražedný kód 2/3 [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Komici na jedničku [i] 23:00 Případ ještě nekončí [i] 00:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 09:25 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 1/2 [i] 10:25 Boj o život: Dětství 2/6 [i] 11:15 Na cestě po Máchově kraji [i] 11:45 Expedice Borneo 2/3 [i] 12:35 Příběhy obrácení 6/6 [i] 13:00 Empire State Building [i] 13:50 Velká vlastenecká válka: Bitva o [i] 14:40 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 15:00 Židé 4/5 [i] 15:55 Mýtus jménem Rommel: Válečník [i] 16:40 Vesmír: Smrtící hvězdy [i] 17:25 Svět plazů a obojživelníků: Pravda o studenokrevnosti [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenutý faraon [i] 19:30 Koněspřežka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 20:55 Letecké katastrofy: Tragédie bez zjevné příčiny [i] 21:45 Skřivánci na niti [i] 23:20 Letem světem: Malajsie [i] 23:50 Špion II: Krycí název: Pochybný bestseller 9/11 [i] 00:10 Špion II: Krycí název: Poslední večeře 10/11 [i] 00:35 Nadpřirozené jevy ve světle vědy II: Král Artuš 3/4 [i] 01:25 Ruská ruleta [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:55 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 03:35 Já v množném čísle [i] 04:05 Moravěnka [i] 04:45 Gotika [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 2856 [i] 10:00 Katastrofa letu č. 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie III 3 [i] 13:20 Beze stopy VII: Jde do tuhého 9 [i] 14:15 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: MUDr. Lidumil 345 [i] 16:35 Máma II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 15 [i] 18:25 Ulice 2857 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Říkám NE! 587 [i] 21:35 Víkend: Nový začátek [i] 22:40 Stalker: Memoáry 11 [i] 23:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Hrátky s ohněm 22 [i] 00:20 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 01:20 Máma II 19 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Doktorka z Dixie III 3 [i] 02:50 Stalker: Volání o pomoc 10 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: MUDr. Lidumil 345 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Pozvání [i] 06:50 Winx Club IV: Hudební soutěž 21 [i] 07:25 M*A*S*H 240 [i] 08:15 M*A*S*H 241 [i] 09:10 To je vražda, napsala VII: Rodinné šperky 5 [i] 10:15 Žena zákona: Smrt podle plánu 22 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Žanetin útěk 4 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nutkání 2/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Cesta k tobě [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Cesty domů III: Brzdové hadičky 342 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart V: Muž bez tváře 9 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Muži v černém 14 [i] 01:35 Okrsek 22: Ztráty a nálezy 11 [i] 02:30 To je vražda, napsala VII: Rodinné šperky 5 [i] 03:20 Wolffův revír VIII: Žanetin útěk 4 [i] 04:05 Prima ZOOM SVĚT [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 8-9/182 [i] 06:40 Teresa 43-44/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Krok za krokom [i] 10:55 Dila 25-26 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 23-24/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Priatelia [i] 19:45 Dr. House I. 2/22 [i] 20:40 Mentalista I. [i] 21:40 Dila 27-28 [i] 23:45 Druhá šanca II. 2/16 [i] 00:40 Kráľovná juhu 59-60/63 [i] 01:55 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:10 Kráľovná juhu 59-60/63 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Po(d)vedená charita0 [i] 08:15 Big Screen 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Koko0 [i] 14:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 14:45 Soul Kitchen0 [i] 16:30 Tajemný muž0 [i] 18:25 Highlander 50 [i] 20:05 Nitro0 [i] 22:00 Pryč od pece0 [i] 00:00 Kámoš na pořád0 [i] 01:35 Nitro0 [i] 03:20 Pryč od pece0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Kanoistika [i] 09:45 Cyklistika [i] 11:15 Atletika [i] 12:45 Atletika [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Atletika [i] 15:15 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Atletika [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Motorky [i] 23:00 Závody GT [i]