Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:40 Zámena manželiek [i] 11:00 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:30 2 baby na mizine II. 12/24 [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 13:00 Odložený prípad II. 2/23 [i] 14:00 Monk VI. 15/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 16/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 Zita na krku [i] 00:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 16/24 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 02:15 Psych, s. r. o. VI. 12/16 [i] 03:00 Monk VI. 15/16 [i] 03:50 Kobra 11 XVII. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Berlin, Berlin: Na prvý pohľad 35 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Test otcovstva 117 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Šťastná rodina 36 [i] 10:05 Nash Bridges: Bumerang 84 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Tunel slobody 1/2 [i] 14:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamaráti na život a na smrť [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:05 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Stravovanie [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sicílska rebelka [i] 22:05 Policajti z centra: Brat 14/14 [i] 23:00 Banditi 13/13 [i] 23:45 Nash Bridges: Bumerang 84 [i] 00:30 Sicílska rebelka [i] 02:15 Policajti z centra: Brat 14/14 [i] 03:10 Tunel slobody 1/2 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:35 Bolek a Lolek na prázdninách: Nepravý dedko [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál- RUČNÉ PRÁCE [i] 09:25 Piesočná potvorka: Dobrodružstvo s Indiánom [i] 09:50 Žijúci neznámy vojak [i] 10:50 Šport Festival Trenčín [i] 11:15 VAT [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 SIESTA: Drotárske ozveny [i] 12:50 Bakalárske návraty 1997: Vo výťahu [i] 13:05 Frndolína [i] 14:10 Zborovňa: Večnosť [i] 14:45 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Marta [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Strach [i] 15:25 Ambulancia: Ťažkosti s krčnou chrbticou [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Koniec veľkých prázdnin: Úzka brána do šíreho sveta [i] 18:35 Necelebrity: Štefan Korpa [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál- RUČNÉ PRÁCE [i] 19:00 Bolek a Lolek na prázdninách: Hra na rytierov [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1970 - 1980 [i] 20:55 Žalujem [i] 22:50 Colnica: Naši vedľa nás [i] 23:15 Festival maďarskej hudby [i] 23:45 A predsa sa točí [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Je to aj naše! [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Macher [i] 09:55 Kutyil s.r.o. [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:00 24 hodín: Dnes neumieraj 7 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 2 [i] 00:55 Modrí templári III. 17 [i] 01:55 24 hodín: Dnes neumieraj 7 [i] 02:45 DIVOKÉ KONE II. [i] 03:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 58,59 [i] 07:30 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 9 [i] 09:50 Nočné prepadnutie [i] 11:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 18 [i] 14:15 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 15:05 Psí guru 2 [i] 16:05 Prvé oddelenie II. [i] 16:55 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 19 [i] 17:55 Šéf v utajení III. 10 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 22,23 [i] 19:55 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 20:35 Pád Bieleho domu [i] 23:00 Magic Mike: Bez nohavíc [i] 01:25 Ničitelia mýtov V. 18 [i] 02:15 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 02:45 Magnum VIII. 2 [i] 03:30 Doktori 58,59 [i] 04:50 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:15 Vražedná čísla III. 5 [i] 08:15 Havaj 5-0 II. 12 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 10:05 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 8 [i] 11:55 Vražedná čísla III. 5 [i] 12:50 Havaj 5-0 II. 12 [i] 13:45 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 15:30 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 16:25 Havaj 5-0 II. 13 [i] 17:15 Vražedná čísla III. 6 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 22:00 Hannibal III. 1 [i] 23:00 Jak prosté III. 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 01:50 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Záchrana na poslední chvíli 16 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 55 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Džínovina/skleničky na víno 19 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nákup na safari 13 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 11 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Zatopená amazonská džungle 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Zamrzlé pláně 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (Series 3): Velká Británie 4 [i] 13:30 Troy (Series 1) 2 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): Niagara 8 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 16:15 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 16:40 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nákup na safari 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce 13 [i] 20:00 Mrazivé zlato (Series 3): Zlato z Eqi 9 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 5): Pobřežní katastrofa 8 [i] 23:00 Ostrov megažraloka [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Borneo 1 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Průzkumníci americké námořní pěchoty 4 [i] 01:50 Mrazivé zlato (Series 3): Zlato z Eqi 9 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 5): Pobřežní katastrofa 8 [i] 04:20 Ostrov megažraloka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Na cestě po londýnském East Endu [i] 10:20 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 12:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:55 Panství Downton IV 4/10 [i] 14:45 Kojak: Nikdo není tak slepý [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hrobník [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Jak chutná smrt [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Cestománie [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracené adresy [i] 05:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 09:20 Nejrychlejší mořští predátoři [i] 10:10 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 10:20 Vesmír: Hranice vesmíru [i] 11:05 Ve znamení želvy [i] 12:00 Tajemství železnic [i] 12:25 EXPOminuty 2015 [i] 12:35 Československý filmový týdeník 1965 1056/2379 [i] 12:50 Židé 3/5 [i] 13:45 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 14:30 Věda na vlastní kůži 3/50 [i] 15:25 Scilly - ostrov narcisů [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 12/12 [i] 17:20 Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 18:15 Na houby: V pralese 11/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poutní místa: Mariazell [i] 19:10 Africká savana [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pád Singapuru 2/2 [i] 20:55 Empire State Building [i] 21:45 Nejlepší ženská mého života [i] 23:10 Drahý zesnulý [i] 23:55 Mezi životem a smrtí 9/10 [i] 00:35 Příběhy obrácení 6/6 [i] 01:00 Země stvořená lidmi: Jak cestujeme 2/3 [i] 01:50 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 1/2 [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:30 Ultrazvukový večírek [i] 03:55 Žadovjáci a Sobulanka [i] 04:35 Od Velké Moravy po gotiku [i] 04:55 Veselá je dědina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Hříšný tanec 38 [i] 10:40 Chalupáři: Svatba 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie III 2 [i] 13:20 Beze stopy VII: Dávné vzpomínky 8 [i] 14:20 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Pasivní odpor 344 [i] 16:35 Máma II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 13, 14 [i] 18:25 Ulice 2856 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Babovřesky 2 [i] 22:40 Stalker: Volání o pomoc 10 [i] 23:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Oheň 21 [i] 00:25 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 01:15 Máma II 18 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Doktorka z Dixie III 2 [i] 02:45 Áčko: Napřed kostel, potom postel! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Pasivní odpor 344 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Titanový nindža [i] 06:50 Winx Club IV: Dary osudu 20 [i] 07:20 M*A*S*H 238 [i] 08:15 M*A*S*H 239 [i] 09:05 To je vražda, napsala VII: Rozloučení s Hannigenem 4 [i] 10:10 Žena zákona: Portrét zabijáka 21 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Beze stopy 3 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Nutkání 1/2 [i] 15:35 Inga Lindström: Hanna a její narozeniny [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Vyplouváme 1 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Dveře v podlaze [i] 01:15 Okrsek 22: Pouliční párty 10 [i] 02:15 To je vražda, napsala VII: Rozloučení s Hannigenem 4 [i] 03:00 Wolffův revír VIII: Beze stopy 3 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 6-7/182 [i] 06:45 Teresa 41-42/152 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 126/182 [i] 11:20 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 More lásky 21-22/164 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 22/22 [i] 17:25 Krok za krokom [i] 17:55 Priatelia [i] 19:25 Dr. House I. 1/22 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista I. [i] 21:40 Dila 25-26 [i] 00:15 Druhá šanca II. 1/16 [i] 01:10 Kráľovná juhu 57-58/63 [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:05 Kráľovná juhu 57-58/63 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 05:45 Big Screen 14 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:10 Big Screen 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Wordplay0 [i] 13:45 Pokojný bojovník0 [i] 15:50 Koko0 [i] 18:05 Soul Kitchen0 [i] 19:50 Konspirátor0 [i] 22:00 Traffic - nadvláda gangů0 [i] 00:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 00:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 01:25 Konspirátor0 [i] 03:30 Traffic - nadvláda gangů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Atletika [i] 07:45 Atletika [i] 08:00 Atletika [i] 08:30 Lukostřelba [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Atletika [i] 12:45 Atletika [i] 13:00 Atletika [i] 15:45 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Atletika [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Atletika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Kanoistika [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i] 06:00 Námořní hlídka 1: Vítejte na palubě 1 [i] 06:55 Městečko Haven 4: Zlá krev 3 [i] 07:50 Spravedlnost v krvi 3: Palcové titulky 11 [i] 08:50 Dobrá manželka 5: Vše odposlechnuto 18 [i] 09:50 Blues Brothers 2000 [i] 12:20 Prozíravost 2: Falešná Hra 11 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Vítejte na palubě 1 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 15:20 Dobrá manželka 5: Tying the Knot 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:20 Prozíravost 2: Bratrstvo 12 [i] 19:20 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 20:20 V utajení 2: Znovu na začátku 1 [i] 21:20 Knihovníci 1: Koruna krále Artuše 1 [i] 22:20 Doylův okrsek 1: Otcové a synové 1 [i] 23:20 Křišťálová lebka [i] 01:20 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 02:20 V utajení 2: Znovu na začátku 1 [i] 03:20 Dobrá manželka 5: Tying the Knot 19 [i]