Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 15/24 [i] 06:40 Scooby-Doo v tábore duchov [i] 08:00 Deň otvorených dverí 2015 - NAŽIVO [i] 08:15 Medzi nami zvieratami [i] 10:00 Deň otvorených dverí 2015 - NAŽIVO [i] 10:15 Pestúnka (HD) [i] 11:55 Deň otvorených dverí 2015 - Špeciál - NAŽIVO [i] 12:45 Sám doma a bohatý (HD) [i] 14:50 Deň otvorených dverí 2015 - NAŽIVO [i] 15:05 Pán Včielka [i] 16:45 Sekerovci [i] 17:20 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Madagaskar 3 (HD) [i] 22:25 Poliš z obchoďáku (HD) [i] 00:15 Ťažko ho zabiť (HD) [i] 02:15 Agent v ohrození [i] 04:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 15/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Levík Raa Raa 49/52 [i] 07:20 Blanche [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Harmónia na lúke [i] 07:40 Veselá farma II [i] 07:45 Veselá farma II [i] 07:55 Hrdinovia mýtov a legiend: Psyché a Eros [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:20 Za mestskými múrmi: Spravodlivosť [i] 10:25 Muž s poslaním: Keď sú rovnaké príznaky 14/16 [i] 11:20 Toskánska vášeň 4/12 [i] 12:50 Radosť zo života: Július Satinský [i] 13:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:25 Ohňom a mečom 3/4 [i] 15:20 Ohňom a mečom 4/4 [i] 16:20 Plavkyňa [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Gazdovský dvor [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Dve letá [i] 21:50 Režisér Miloslav Luther jubiluje: Chodník cez Dunaj [i] 23:20 Elisa z Rivombrosy II 7/13 [i] 01:00 Toskánska vášeň 4/12 [i] 02:25 Plavkyňa [i] 03:55 Elisa z Rivombrosy II 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Hory, batoh, kamera [i] 09:15 Nebojme sa slovenčiny [i] 09:30 Z Medzeva do Kanady [i] 10:15 Kanoistika - MS [i] 12:15 Magický hlas rebelky [i] 13:40 Strašne ošemetná situácia [i] 14:40 ROUTE 66 REVISITED [i] 16:20 Farmárska revue [i] 16:50 Hlavne,keď sa radi máme [i] 17:15 Škriepnici [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Eva Kristínová [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - BIRDS [i] 19:00 Bolek a Lolek na prázdninách: Lov a rybolov [i] 19:05 Dráčik Tabaluga [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dve tváre Osvienčimu [i] 21:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Valihoru [i] 21:40 Underground [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:35 Pralesy Európy: Divoké Karpaty [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:05 Pasca na žraloka [i] 08:35 Dr. Dolittle 3 [i] 10:40 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:20 INKOGNITO [i] 13:40 BUČKOVCI 3 [i] 15:05 Ja, robot [i] 17:35 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Pád Bieleho domu [i] 23:15 Vnútorný nepriateľ [i] 01:25 Tenká červená línia [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Magnum VIII. 1/14 [i] 06:05 Doktori 54,55 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VI. 20,21 [i] 09:55 Šéf v utajení III. 9 [i] 10:55 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 12:20 Podraz 2 [i] 14:30 Dcérino tajomstvo [i] 16:30 Agentúra Jasno 8 [i] 17:30 TOP APLIKÁCIE [i] 17:50 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 19:50 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 20:40 Noc v múzeu [i] 22:50 Adam hľadá Evu 8 [i] 23:50 Črepiny [i] 00:25 Skutočný svedok 6 [i] 01:30 BUČKOVCI 3 [i] 02:30 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 03:00 Podraz 2 [i] 04:50 Doktori 56,57 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tajnosti a lži I. 7 [i] 07:55 Kráska a zvíře I. 19 [i] 08:45 Kráska a zvíře I. 20 [i] 09:40 Kráska a zvíře I. 21 [i] 10:35 Kráska a zvíře I. 22 [i] 11:25 Kde najdeš někoho, jako jsem já? I. 1 [i] 13:30 Vzpomínky II. 12 [i] 14:25 Vzpomínky II. 13 [i] 15:20 Falco II. 4 [i] 16:20 Vlčí mládě III. 18 [i] 17:15 Vlčí mládě III. 19 [i] 18:05 Tajnosti a lži I. 7 [i] 19:00 Tajnosti a lži I. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:45 Kráska a zvíře III. 3 [i] 23:45 Hannibal III. 1 [i] 00:40 Vlčí mládě III. 18 [i] 01:35 Vlčí mládě III. 19 [i] 02:20 Hannibal III. 1 [i] 03:05 Kráska a zvíře III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 3): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 18) 7 [i] 07:45 Pátá rychlost (Series 18) 8 [i] 08:10 Fantom Works (Series 1): Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádný podvrh 5 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zbraně bojů minulosti 6 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Gangsterova whisky 7 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Doma na střelnici 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 11:40 Odborník na bazény (Series 1): Jedinečné bazény 4 [i] 12:35 Odborník na bazény (Series 1): Bazén texaské velikosti 5 [i] 13:30 Odborník na bazény (Series 1): Bazén v duchu anglické zahrady 6 [i] 14:25 Impozantní letadla: Trump 1 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Firestorm, Iceking, Gnasher 4 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Létají jiskry 14 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Corbinovy sněhové koule 1 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 12 [i] 18:05 Troy (Series 1) 4 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Ford Mustang 7 [i] 20:00 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 21:00 Vzestup strojů (Series 1): Supervlak 4 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Bláznivosti 17 [i] 23:00 Pouliční psanci (Series 2): Trvalý strážný 9 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Superrychlé El Camino 14 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 01:25 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 01:50 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 02:40 Vzestup strojů (Series 1): Supervlak 4 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Bláznivosti 17 [i] 04:20 Pouliční psanci (Series 2): Trvalý strážný 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Hovory H z Paláce K [i] 07:20 13. komnata Kamily Moučkové [i] 07:50 Píseň pro Rudolfa III. 6/8 [i] 08:00 Píseň pro Rudolfa III.: Hrabě Monte Christo 7/8 [i] 09:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 09:55 Manželská tonutí: Nejsem líná, jsem chudokrevná 3/4 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Drátařík a hruška moudrosti [i] 14:00 O chytrém Honzovi [i] 15:15 Noční motýl [i] 16:40 Hovorově Horňas [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Řekněte mi, kdo to je [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:10 Senzační prázdniny [i] 23:35 Láska všemi deseti [i] 01:20 Schimanski [i] 02:50 Všechnopárty [i] 03:45 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:30 Zahrada je hra [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Sára a kachnička [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Biodynamické zemědělství [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Na cestě po Máchově kraji [i] 10:25 Letem světem: Malajsie [i] 10:55 Země stvořená lidmi: Jak cestujeme 2/3 [i] 11:45 Pád Singapuru 1/2 [i] 12:35 Válečné epizody z archivů: Paříž [i] 12:50 Vyšetřování leteckých nehod: Lidské selhání [i] 13:45 Horečka stoupá v El Pao [i] 15:20 Špion II: Krycí název: Pochybný bestseller 9/11 [i] 15:45 Vyznavači anděla páva [i] 16:45 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 17:40 Scilly - ostrov narcisů [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Divnopis [i] 19:00 Expedice Borneo 2/3 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Nikdo není tak slepý [i] 21:35 Tři dny ke svobodě [i] 23:45 Dealer [i] 01:35 Mezi životem a smrtí: Pravda či následky 8/10 [i] 02:15 Příběhy obrácení 5/6 [i] 02:40 Na pomoc životu - Naděje pro slané děti [i] 03:00 Slabší v ofsajdu [i] 03:25 Ztracené adresy [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Spiderman 12 [i] 06:40 Král džungle 12 [i] 07:10 Jen počkej, zajíci! 3, 4 [i] 07:35 Příběhy Toma a Jerryho II 6 [i] 08:05 Jak vycvičit draky 1 [i] 08:25 Dva a půl chlapa XII 11 [i] 08:55 Zlaté dítě [i] 10:45 Volejte Novu [i] 11:20 Krotitelé duchů 2 [i] 13:25 Výměna manželek II [i] 14:35 Operace Dunaj [i] 16:45 Zorro: Tajemná tvář [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Relikvie smrti (2. část) [i] 22:50 Domácí mazlíček [i] 00:50 Krotitelé duchů 2 [i] 02:50 Novashopping 03:55 DO-RE-MI [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:40 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus [i] 07:10 Winx Club IV: Příroda se hněvá 18 [i] 07:50 Autosalon [i] 09:05 Beethoven [i] 10:50 Zamilovaný Shakespeare [i] 13:25 Hory znají pravdu [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie: Hrob Dračího císaře [i] 22:40 Černá díra [i] 01:20 Dům v růžích III [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 65 [i] 05:50 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 07:35 Frasier VI. 1-2/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 79-80/126 [i] 13:05 Svadba za každú cenu [i] 15:10 Biely oleander [i] 17:25 Život je raz taký [i] 20:00 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 00:00 Hra pre troch [i] 01:45 Svadba za každú cenu [i] 03:10 Vráť mi moje deti [i] 04:35 Domov na kľúč [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 08:15 Big Screen 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hlava v oblacích0 [i] 14:15 Sin Nombre0 [i] 15:55 Odpor0 [i] 18:15 V rytmu soulu0 [i] 20:00 Osudový dotek0 [i] 22:00 Cesta0 [i] 23:50 Transsibiřský expres0 [i] 01:40 Osudový dotek0 [i] 03:35 Cesta0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Atletika [i] 12:15 Atletika [i] 15:30 Atletika [i] 15:45 Kanoistika [i] 16:30 Kanoistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:45 Cyklistika [i] 21:15 Atletika [i] 22:45 Cyklistika [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Atletika [i] 02:30 Závěr vysílání 02:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Ti, co přežili 2 [i] 06:00 Doylův okrsek 6: Body of Evidence 8 [i] 07:00 Doylův okrsek 6: Judgement Day 9 [i] 08:00 Doylův okrsek 6: The Last Call 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 11:00 V utajení 1: Co se stalo a nemělo stát 9 [i] 12:00 V utajení 1: Hra na špiony 10 [i] 13:00 V utajení 1: Londýnská mise 11 [i] 14:00 V utajení 1: Když se protrhne hráz 12 [i] 15:00 Zakletá Ella [i] 17:00 Smrtící sestup [i] 19:00 Protiproud [i] 21:00 Smrt jí sluší [i] 23:00 Bigfoot [i] 01:00 Zničující střet [i] 03:00 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 04:00 Prozíravost 2: Neuropozitivní 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 9 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 07:00 Lovci drahokamů 12 [i] 07:55 Nebezpečný svět: Pláže 1 [i] 08:55 Co říkají zvířata? 1 [i] 10:00 Divoké Německo 1 [i] 11:00 Essequibo: Tajemná řeka 3 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 23 [i] 12:30 Úžasná jídla: Vepřoviny 1 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 5 [i] 14:00 Objevujeme Ameriky 3 [i] 15:00 Lov dinosaurů 1 [i] 16:00 Hledání života ve vesmíru 1 [i] 17:00 Pohledy Z Kosmu 1 [i] 17:30 Pohledy Z Kosmu 2 [i] 18:00 Utajený šéf 1 [i] 19:00 Utajený šéf 2 [i] 20:00 Katastrofy, které otřásly světem 5 [i] 21:00 Vietnamská váka, Historie a důsledky 1 [i] 22:00 Wehrmacht 1 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 7 [i] 00:10 Protibombová jednotka 4 [i] 01:00 Závislost 1 [i] 02:00 Wehrmacht 1 [i] 03:00 Katastrofy, které otřásly světem 5 [i] 03:50 Louisianská věznice 8 [i] 04:45 Divoké zločiny 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cirque du Soleil: Vzdálené světy