TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 10:55 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:20 2 baby na mizine II. 11/24 [i] 11:45 Mike a Molly III. 13/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23/24 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 24/24 [i] 14:05 Monk VI. 14/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 4/24 *12Dolby Sur [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 15/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno a pár facek [i] 23:20 Ťažko ho zabiť (HD) [i] 01:25 Šiesty zmysel II. 7/13 [i] 02:20 Bostonské vraždy III. 7/15 [i] 03:05 Kobra 11 XVII. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Život rýb: Boj o priestor [i] 06:20 Berlin, Berlin: Stuttgart, Stuttgart 34 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Faktor Ypsilon 116 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Na prvý pohľad 35 [i] 10:00 Nash Bridges: Smotánka 83 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Za mestskými múrmi: Čierna pani [i] 13:45 Slovensko v obrazoch [i] 14:05 Slovensko chutí [i] 14:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Neviditeľné [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pád 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:20 Radosť zo života: Július Satinský [i] 21:50 Super prehnití [i] 23:30 Nikto nie je dokonalý [i] 00:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pád 10/13 [i] 01:25 Super prehnití [i] 03:10 Za mestskými múrmi: Čierna pani [i] 04:35 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Profesionál [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:35 Bolek a Lolek na prázdninách: Lunapark [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Peťka, ja a osem medvedíkov [i] 09:25 Piesočná potvorka: Ach, naše baranča! [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:20 Z mesta do mesta: Handlová [i] 10:45 Z mesta do mesta: Svidník [i] 11:15 VAT [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 SIESTA: Veselie v Branove [i] 13:00 Lákavé stredisko rýchleho vytriezvenia [i] 13:45 Veselí muzikanti [i] 14:20 Zborovňa: Voľby [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Atilovo zlato [i] 15:25 Ambulancia: Rázštep pery a podnebia nie je "chyba krásy" [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Televíkend [i] 17:30 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Café Ibrahim [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Peťka, ja a osem medvedíkov [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Hubári [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Magický hlas rebelky [i] 21:30 Čas, ktorý žijeme [i] 22:35 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak [i] 23:25 Collegium Musicum - koncert v divadle Aréna [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Bitka medzi mužmi [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Vojna bratrancov [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Búranie [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 3 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Ako som prežil: Obvinenie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Deň po tom [i] 23:10 Hviezdna pechota [i] 02:00 Noc s nabrúsenou britvou [i] 03:45 Ako som prežil: Obvinenie [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Magnum VII. 22/22 [i] 06:00 Doktori 52,53 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 8 [i] 09:50 Hawaii 5.0 III. 1/24 [i] 10:45 Modrí templári III. 16 [i] 11:55 Šéf v utajení III. 8 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 15 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 15:10 Simpsonovci VI. 18,19 [i] 16:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 8 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 18 [i] 18:00 Šéf v utajení III. 9 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 20,21 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 20:50 Zakázané kráľovstvo [i] 23:00 Dexter VIII.: - FINÁLE SERIÁLU - PREMIÉRA 12/12 [i] 00:15 It's always Sunny in Philadelphia 7,8 [i] 01:10 Skutočný svedok 5 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 02:40 Magnum VIII. 1/14 [i] 03:30 Dexter VIII.: - FINÁLE SERIÁLU 12/12 [i] 04:30 It's always Sunny in Philadelphia 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vražedná čísla III. 4 [i] 08:05 Havaj 5-0 II. 11 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 09:55 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 10:50 Sestra Hawthornová II. 7 [i] 11:45 Vražedná čísla III. 4 [i] 12:40 Havaj 5-0 II. 11 [i] 13:35 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 15:25 Sestra Hawthornová II. 8 [i] 16:20 Havaj 5-0 II. 12 [i] 17:15 Vražedná čísla III. 5 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 22 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 2 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 01:05 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev 2 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 54 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Karbonová kola/lustry/pera 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Zrcadla/reklamní potisk vozidel 18 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Úplně bez sebe 12 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 10 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Mangrovníky ostrova Andros 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pohřbeni zaživa 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12) 7 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Noční můra 5 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 5): Skrz naskrz 7 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Maricela a Mike: stromy a hmyz 6 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Úplně bez sebe 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory 12 [i] 20:00 Kouzlo vědy (Series 2): Opuštěný ústav 7 [i] 20:30 Kouzlo vědy (Series 2): Podivný zábavní park 8 [i] 21:00 Pozor, pozor (Series 1): Lodě plné bomb 3 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 23:00 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i] 00:55 Běsnění (Series 1): Běsnění živlů 4 [i] 01:50 Kouzlo vědy (Series 2): Opuštěný ústav 7 [i] 02:15 Kouzlo vědy (Series 2): Podivný zábavní park 8 [i] 02:40 Pozor, pozor (Series 1): Lodě plné bomb 3 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 04:20 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Pod pokličkou [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton IV 3/10 [i] 09:50 Jmenuji se po tátovi [i] 10:45 Dobrá zpráva [i] 11:25 13. komnata Marty Kubišové [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Soudkyně Amy [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Vinnetou - Poslední výstřel [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nesmrtelná teta [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Všechnopárty [i] 22:35 Z Televarieté [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Motiv II [i] 01:30 Český Krumlov [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Postřehy odjinud [i] 05:15 Do neznáma: Nad propastí 39/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Deník sloní rodiny 4/5 [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 3/20 [i] 09:30 Tunisko, hvězda Afriky [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Nadpřirozené jevy ve světle vědy II: Král Artuš 3/4 [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Kolumbie [i] 12:50 Život savců: Život na stromech 8/10 [i] 13:40 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Sumec velký 2/6 [i] 14:30 Poutní místa: Mariazell [i] 14:50 Věda na vlastní kůži 3/50 [i] 15:45 Boj o život: Dětství 2/6 [i] 16:35 Na cestě po Tahiti [i] 17:05 Liberecká svědectví - jiné osudy [i] 18:05 Natáčeli 21. srpen [i] 18:15 Vážený Leonide Iljiči [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zvířata v životě člověka: Delfíni [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 České století: Musíme se dohodnout 1968 [i] 21:20 Invaze 1968. Ruský pohled [i] 22:20 Pravdy a lži o srpnu 1968 [i] 23:15 Osmdesát dopisů [i] 00:30 Letecké katastrofy: Lockerbie [i] 01:20 CIA proti teroristům: Hon na strůjce 11. září 2/2 [i] 02:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Stalingradu 11/12 [i] 03:05 Dvacet bezesných let [i] 04:00 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 04:10 Není droga jako droga [i] 04:35 Zapomenuté výpravy [i] 04:55 Návraty k divočině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Prachy, prašule, prášky 37 [i] 10:30 Comeback: Absťák [i] 11:10 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 11:45 Dva a půl chlapa XII 10 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie III 1 [i] 13:15 Beze stopy VII: Vrátit čas 7 [i] 14:15 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Akce Tunel 343 [i] 16:35 Máma II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 12 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Hříšný tanec 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:55 Poslední skaut [i] 01:00 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 01:50 Máma II 17 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Doktorka z Dixie III 1 [i] 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Akce Tunel 343 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 06:50 Winx Club IV: Kouzelný ostrov 17 [i] 07:20 M*A*S*H 236 [i] 08:10 M*A*S*H 237 [i] 09:05 To je vražda, napsala VII: Na shledanou u soudu, miláčku 3 [i] 10:10 Žena zákona: Zbloudilá srdce 20 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Lapač snů 2 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Dva otcové 2/2 [i] 15:35 Osudový břeh [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Do hlubiny [i] 23:55 Až si vydechnu [i] 02:30 To je vražda, napsala VII: Na shledanou u soudu, miláčku 3 [i] 03:15 Wolffův revír VIII: Lapač snů 2 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 5/182 [i] 06:00 Teresa 39-40/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 11/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 125/182 [i] 11:20 Dila 23-24 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 19-20/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 21/22 [i] 17:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel II. 12/13 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Domov na kľúč [i] 21:55 Život je raz taký [i] 00:25 Frajer mojej frajerky [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Priatelia [i] 02:35 Smotánka [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20-21/22 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Plán B0 [i] 08:15 Big Screen 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ďáblova ruka0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 14:20 Kon-Tiki0 [i] 16:25 Hlava v oblacích0 [i] 18:35 Sin Nombre0 [i] 20:20 Je tady někdo?0 [i] 22:00 Tenkrát v Číně 30 [i] 23:55 Božská extáze0 [i] 01:25 Je tady někdo?0 [i] 03:05 Tenkrát v Číně 30 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Atletika [i] 06:00 Atletika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Atletika [i] 11:30 Atletika [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Watts [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Atletika [i] 15:45 Atletika [i] 16:00 Kanoistika [i] 17:30 Jezdectví [i] 19:30 Atletika [i] 20:30 Atletika [i] 20:45 Cyklistika [i] 21:45 Cyklistika [i] 22:45 Atletika [i] 23:00 Atletika [i] 00:00 Silové sporty [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Dopad 1