TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 10:55 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:20 2 baby na mizine II. 10/24 [i] 11:50 Mike a Molly III. 12/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 13:05 Odložený prípad II. 1/23 [i] 14:05 Monk VI. 13/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 3/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 14/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 Zámena manželiek [i] 23:15 Škorpión 20/22 [i] 00:15 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 02:50 Psych, s. r. o. VI. 11/16 [i] 03:35 Monk VI. 13/16 [i] 04:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 14/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Život rýb: Nebezpečenstvá mora [i] 06:25 Berlin, Berlin: Práca snov 33 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Smrť v útrobách 115 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Stuttgart, Stuttgart 34 [i] 10:00 Nash Bridges: Dievčatá v kaši 82 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel III: Cholera 14/14 [i] 14:00 Nečakané stretnutia [i] 15:00 Postav dom , zasaď strom [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Boj o priestor [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Materský inštinkt 9/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rain Man [i] 22:25 Koniec prehliadky 3/3 [i] 23:55 Nash Bridges: Dievčatá v kaši 82 [i] 00:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Materský inštinkt 9/13 [i] 01:25 Rain Man [i] 03:35 Grand hotel III: Cholera 14/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 09:25 Piesočná potvorka: Letecký deň [i] 09:55 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 10:25 Schizofrénia - orchester bez dirigenta [i] 10:55 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 11:20 VAT [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 SIESTA: Veselo s dychovkou [i] 13:15 Trojklanný nerv [i] 14:00 Muky lásky [i] 14:15 Zborovňa: Rovnošata [i] 14:50 Milan Homolka jubiluje: Le Monde [i] 15:25 Ambulancia: Požiar v črevách (Crohnova choroba) [i] 15:50 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 17:25 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Čierna jazda [i] 18:15 Necelebrity: Klaudia Bugánová [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 19:05 Bolek a Lolek na prázdninách: Lunapark [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Z mesta do mesta: Handlová [i] 20:30 Z mesta do mesta: Svidník [i] 21:00 Bitka medzi mužmi [i] 22:55 Nesmrteľní: Projekt Alfa [i] 00:15 Cassovia jazz 1995 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Ožratý vodič [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Bez peňazí a bez lásky [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 2 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 24 hodín: Dnes neumieraj 5,6 [i] 23:55 Hawaii 5.0 III. 1/24 [i] 00:55 Modrí templári III. 16 [i] 01:55 24 hodín: Dnes neumieraj 5,6 [i] 03:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Magnum VII. 21 [i] 06:00 Doktori 50,51 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 7 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 23/23 [i] 10:45 Modrí templári III. 15 [i] 12:00 Šéf v utajení III. 7 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 14 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 15:05 Simpsonovci VI. 16,17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 7 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 17 [i] 18:00 Šéf v utajení III. 8 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 18,19 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 20:50 Ja, robot [i] 23:05 Najväčšie a ešte väčšie 4 [i] 00:05 Mafstory XI.: Ministerská párty, Oktoberfest 6,7 [i] 01:20 Skutočný svedok 4 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 02:40 Magnum VII. 22/22 [i] 03:30 Mafstory XI.: Ministerská párty, Oktoberfest 6,7 [i] 04:20 Najväčšie a ešte väčšie 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 3 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 10 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 09:50 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 10:45 Sestra Hawthornová II. 6 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 3 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 10 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 15:20 Sestra Hawthornová II. 7 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 11 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 4 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 19 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 20 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 00:00 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 02:40 Vraždy v Sandhamnu I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 9): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží 10 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 5) 53 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 13): Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Vlaky/kuličková pera 17 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Lidští pokusní králíci 6 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Ceněné zbraně 11 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 9 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Lesní požár v Lousianě 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Pryč z oblaků 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12) 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Zisky 8 [i] 14:25 Sibiřský podíl (Series 1): Udělej něco, nebo zmlkni 8 [i] 15:20 Dřevorubci v močálech (Series 1): Horečka v bažinách 8 [i] 16:15 Američtí dřevorubci (Series 1): Buchar 8 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Ceněné zbraně 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12) 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky 11 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 5 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 6 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Nashville, Tennessee 23 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Odchod Big Sis 24 [i] 22:00 Království skládek (Series 1) 2 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 00:00 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 2): Velká Británie 2 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 5 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 6 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Nashville, Tennessee 23 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Odchod Big Sis 24 [i] 03:30 Království skládek (Series 1) 2 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Pod pokličkou [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton IV 2/10 [i] 09:50 Na cestě po Sardinii [i] 10:20 Americký sen po česku [i] 11:15 13. komnata Kamily Moučkové [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Soudkyně Amy [i] 13:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:35 Panství Downton IV 3/10 [i] 15:25 Kojak V [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Oponentura 18/20 [i] 21:00 Ďáblova lest: Noc hadů 1/3 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Stín viny [i] 23:40 Motiv II [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:20 Objektiv [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:10 Designtrend [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Druhá šance 38/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Japonské vládkyně moře [i] 09:25 Válečníci: Šógun [i] 10:15 Letecké katastrofy: Lockerbie [i] 11:05 Vesmír: Hranice vesmíru [i] 11:50 Nejrychlejší mořští predátoři [i] 12:40 Historie vodíkové bomby: Jaderné závody Spojených států a 1/2 [i] 13:40 Vyšetřování leteckých nehod: Terorismus [i] 14:30 Tajemství železnic [i] 14:55 Eurofighter Typhoon [i] 15:40 Nadpřirozené jevy ve světle vědy: II: Král Artuš 3/4 [i] 16:35 Expedice Borneo 2/3 [i] 17:25 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 3/6 [i] 18:15 Deník sloní rodiny 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Do neznáma: Nad propastí 39/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kolumbie [i] 21:05 Cestománie [i] 21:35 Na cestě po Máchově kraji [i] 22:00 Zločin II 7/10 [i] 23:00 Zločin II 8/10 [i] 00:00 Kamikaze v barvě: 1945 2/2 [i] 00:45 EXPOminuty 2015 [i] 00:55 Ruská ruleta [i] 01:45 Náš venkov: Smíření nad Odrou [i] 02:15 Ta naša kapela [i] 02:40 Smrádek, bordýlek a globální teploučko [i] 03:05 Divnopis [i] 03:10 Prázdniny na chatě [i] 03:30 Zapomenuté výpravy [i] 03:50 Návraty k divočině [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Měsíc nad ránem 36 [i] 10:35 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec [i] 11:45 Dva a půl chlapa XII 9 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 22 [i] 13:15 Beze stopy VII: Pozdě litovat 6 [i] 14:15 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Kuře s kokosem 342 [i] 16:35 Máma II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 11 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Prachy, prašule, prášky 37 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Absťák [i] 21:00 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 21:30 Sígři ve výslužbě [i] 22:10 Maximální riziko [i] 00:10 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 01:00 Máma II 16 [i] 01:20 Doktorka z Dixie II 22 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Sígři ve výslužbě [i] 03:00 Áčko: Krása je mi na obtíž! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kuře s kokosem 342 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 06:50 Winx Club IV: Virtuální svět 16 [i] 07:20 M*A*S*H 234 [i] 08:15 M*A*S*H 235 [i] 09:05 To je vražda, napsala VII: Smrtelné nedorozumění 2 [i] 10:10 Žena zákona: Těžké tonáže 19 [i] 12:20 Wolffův revír VIII: Schůzka na inzerát 1 [i] 13:20 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Dva otcové 1/2 [i] 15:35 Taková normální Sonntagovic rodinka [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:20 Kdo je kdo? [i] 22:20 Právo a pořádek XVII: Charita nade vše 12 [i] 23:15 Živí mrtví III: Zrozeni k bolesti 8 [i] 00:15 Slunečno, místy vraždy III: Veřejný nepřítel 7 [i] 01:10 To je vražda, napsala VII: Smrtelné nedorozumění 2 [i] 02:00 Wolffův revír VIII: Schůzka na inzerát 1 [i] 02:45 Právo a pořádek XVII: Charita nade vše 12 [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 4/182 [i] 06:00 Teresa 37-38/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 10/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 124/182 [i] 11:20 Dila 21-22 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 17-18/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20/22 [i] 17:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:15 Priatelia [i] 18:45 Ja alebo pes [i] 19:45 Šiesty zmysel II. 11/13 [i] 20:40 Mentalista I. [i] 21:40 Dila 23-24 [i] 00:00 Druhá šanca I. 12/12 [i] 00:55 Kráľovná juhu 55-56/63 [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Kráľovná juhu 55-56/63 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Surfařská akademie0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Láska a jiné kratochvíle0 [i]