TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:00 Búrlivé víno [i] 10:20 Rodinné prípady [i] 11:15 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:40 2 baby na mizine II. 9/24 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 23/23 [i] 14:00 Monk VI. 12/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 13/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 Život je raz taký (HD) [i] 00:15 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. [i] 02:35 Psych, s. r. o. VI. 10/16 [i] 03:20 Monk VI. 12/16 [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Život rýb: Koralové divadlo [i] 06:20 Berlin, Berlin: Ešte raz 32 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Hľadanie diagnózy 114 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Práca snov 33 [i] 10:00 Nash Bridges: Lož má krátke nohy 81 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Obeť 13/14 [i] 13:45 Hurá do záhrady [i] 14:15 Nebíčko v papuľke: Slovenská Ľupča [i] 15:00 Nebíčko v papuľke: Východná [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Nebezpečenstvá mora [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Dôsledky omylov 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tichá vojna [i] 22:15 Vrchný inšpektor Banks II.: Nevinné hroby 3/3 [i] 23:45 Nash Bridges: Lož má krátke nohy 81 [i] 00:30 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Dôsledky omylov 8/13 [i] 01:15 Tichá vojna [i] 03:05 Grand hotel III: Obeť 13/14 [i] 04:25 Križovatky medicíny: Hľadanie diagnózy 114 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SLNKO V DUŠI [i] 09:25 Piesočná potvorka: Každý chce Baranča [i] 09:50 "Věra" [i] 10:45 Koniari sveta: Los čaros [i] 11:15 VAT - Veda a technika: Výroba jogurtov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 SIESTA: Tanečné miniatúry [i] 12:45 Nápadníci [i] 14:00 Ja že mám strach? [i] 14:20 Zborovňa: Inzerát [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Cesty Edwarda Browna [i] 15:25 Ambulancia: Návrat do života po ťažkých úrazoch chrbtice [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 17:25 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Osedlaný jazdec [i] 18:20 Necelebrity: Anna Zabloudilová [i] 18:30 Tempo [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SLNKO V DUŠI [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 20:30 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 Cassovia jazz 1997 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Revízor [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Špekulant [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 1/16 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 24 hodín: Dnes neumieraj 3,4 [i] 23:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 23/23 [i] 00:55 Modrí templári III. 15 [i] 01:55 24 hodín: Dnes neumieraj 3,4 [i] 03:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Doktori 47 [i] 06:00 Doktori 48,49 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 6 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22 [i] 10:45 Modrí templári III. 14 [i] 12:00 Šéf v utajení III. 6 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 15:05 Simpsonovci VI. 14,15 [i] 16:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 6 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 16 [i] 18:00 Šéf v utajení III. 7 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 16,17 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 20:50 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i] 22:45 Bojová jednotka [i] 00:50 Zabiť Hitlera 2/2 [i] 01:40 Skutočný svedok 3 [i] 02:30 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 03:00 Magnum VII. 21 [i] 03:50 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 2 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 9 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 09:50 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 10:45 Sestra Hawthornová II. 5 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 2 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 9 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 15:20 Sestra Hawthornová II. 6 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 10 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 3 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 2 [i] 22:55 Hannibal III. 1 [i] 23:55 Vzpomínky III. 8 [i] 00:50 Hannibal III. 1 [i] 01:45 Vzpomínky III. 8 [i] 02:25 Sestra Hawthornová II. 6 [i] 03:10 Hannibal III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty 9 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 52 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Motory pro motocykly 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Koberec/lego 16 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye 10 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Ztraceni na moři 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Ošetření rány 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 2): Mercedes 450SL 10 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 6) 2 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i] 15:20 Automobilové podzemí (Series 1): Závod do přístavu 3 [i] 16:15 Prodej klasických vozů (Series 1): Problematický kombi 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12) 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 9): Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží 10 [i] 20:00 Obrovské meče (Series 1): Ničitel 6 [i] 21:00 Neuvěřitelné bazény (Series 1): Ráj v zátoce 3 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Oheň a voda 7 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Odplata 18 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Výprava na ostrov Perl 10 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 1): Místo napadení 3 [i] 01:50 Obrovské meče (Series 1): Ničitel 6 [i] 02:40 Neuvěřitelné bazény (Series 1): Ráj v zátoce 3 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Oheň a voda 7 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Odplata 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Pod pokličkou [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton IV 1/10 [i] 10:10 Holka na zabití [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Soudkyně Amy [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Panství Downton IV 2/10 [i] 15:30 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky: Jízda v uzavírkách [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Škodná [i] 21:45 Vinnetou - Poslední výstřel [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 23:15 Schimanski [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Kriminalista [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Toulavá kamera vychutnává Česko [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Minulost, přítomnost a budoucnost 37/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Země stvořená lidmi: Místo pro život 1/3 [i] 09:20 Život savců: Život na stromech 8/10 [i] 10:10 Pád Singapuru 1/2 [i] 11:05 Kamikaze v barvě: 1945 2/2 [i] 11:50 Náš venkov: Smíření nad Odrou [i] 12:15 Ta naša kapela [i] 12:45 Na houby: Teplomilné 10/13 [i] 13:10 Recyklační architektura [i] 13:35 CIA proti teroristům: Hon na strůjce 11. září 2/2 [i] 14:20 Vikingové 3/3 [i] 15:15 Záhady starého Egypta: Zakázaná vesnice 7/10 [i] 15:30 Tunisko, hvězda Afriky [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 17:20 Skotsko, zrcadlo času [i] 18:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 3/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:10 Divnopis [i] 19:20 Do neznáma: Druhá šance 38/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 20:55 Na cestě po Tahiti [i] 21:25 Letem světem: Malajsie [i] 21:55 Requiem pro panenku [i] 23:30 Americké století očima Olivera: Stonea 7/10 [i] 00:30 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 12/12 [i] 01:25 Vyšetřování leteckých nehod: Terorismus [i] 02:15 Benedikto! aneb Jak jsme vítali [i] 02:45 Dítě jako bůh [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Na počátku byl Palacký [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Návraty k divočině [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Ztráty 35 [i] 10:30 Mimzy [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 21 [i] 13:20 Beze stopy VII: Pýcha a pád 5 [i] 14:15 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Mrtví nestárnou 341 [i] 16:35 Máma II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 10 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Měsíc nad ránem 36 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Slušný chlapec [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Cti otce svého 24 [i] 22:35 Turbulence [i] 00:40 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 01:30 Máma II 15 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Doktorka z Dixie II 21 [i] 03:00 Áčko: Miluje hokejku a mě [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mrtví nestárnou 341 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Blackout [i] 06:50 Winx Club IV: Zlá kouzla 15 [i] 07:20 M*A*S*H 232 [i] 08:10 M*A*S*H 233 [i] 09:05 To je vražda, napsala VII: Strasti Jessiky Fletcherové 1 [i] 10:10 Žena zákona: Obchod s uprchlíky 18 [i] 12:20 Wolffův revír VII: Horká polévka 11 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Návrat domů 2/2 [i] 15:35 Báječní sousedé [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Kulový blesk [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 III: Rána osudu 4 [i] 01:15 Živí mrtví III: Když mrtví klepou na dveře 7 [i] 02:10 Okrsek 22: Zlosynové a milenci 9 [i] 03:05 To je vražda, napsala VII: Strasti Jessiky Fletcherové 1 [i] 03:55 Wolffův revír VII: Horká polévka 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Larina voľba 3/182 [i] 06:00 Teresa 35-36/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 9/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 123/182 [i] 11:20 Dila 19-20 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 More lásky 15-16/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 19/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:10 Priatelia [i] 18:40 Ja alebo pes [i] 19:45 Šiesty zmysel II. 10/13 [i] 20:40 Mentalista I. [i] 21:40 Dila 21-22 [i] 00:00 Druhá šanca I. 11/12 [i] 01:00 Kráľovná juhu 53-54/63 [i] 02:20 Adela show [i] 03:10 Kráľovná juhu 53-54/63 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Panic je nanic0 [i] 13:50 Arn0 [i] 16:10 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 18:00 Blue Valentine: Milostný příběh0 [i] 20:00 Tvář anděla0 [i] 22:00 Beowulf: Král Barbarů0 [i] 23:50 Revenge of the Green Dragons0 [i]