TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Búrlivé víno [i] 10:10 Rodinné prípady [i] 11:05 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:30 2 baby na mizine II. 8/24 [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 13:00 Odložený prípad I. 22/23 [i] 14:00 Monk VI. 11/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku VI. 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 12/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 22:00 Zámena manželiek [i] 23:15 Škorpión 19/22 [i] 00:15 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 02:55 Psych, s. r. o. VI. 9/16 [i] 03:35 Monk VI. 11/16 [i] 04:15 Kobra 11 XVII. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Život rýb: Ryby a láska [i] 06:20 Berlin, Berlin: Ženské zbrane 31 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Hráči 3/22 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Ešte raz 32 [i] 10:00 Nash Bridges: Zámena 80 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Odplata 12/14 [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Komisár Manara: Ukryté pravdy 12/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Koralové divadlo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vnútorný svet 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Slovensko chutí [i] 22:00 Kapitán Cain: Nikto nie je bez viny 7/8 [i] 22:55 Kapitán Cain: Pod nátlakom 8/8 [i] 23:50 Nash Bridges: Zámena 80 [i] 00:40 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vnútorný svet 7/13 [i] 01:20 Kapitán Cain: Nikto nie je bez viny 7/8 [i] 02:15 Kapitán Cain: Pod nátlakom 8/8 [i] 03:15 Grand hotel III: Odplata 12/14 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ferko a Ambróz [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ANTARKTÍDA [i] 09:25 Piesočná potvorka: Peniaze [i] 09:55 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1960 - 1970 [i] 10:45 Vašimi očami: Turecko [i] 11:15 VAT - Veda a technika: Ako funguje aquapark [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 SIESTA: Z hriňovských lazov [i] 13:05 Ono a onô [i] 13:50 Rodinný dom [i] 14:20 Zborovňa: Disco [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Vzostup a pád slovenskej Tróje [i] 15:25 Ambulancia: Život v pohybe aj po cievnej mozgovej príhode [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Koniari sveta: Los čaros [i] 17:30 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Volanie diaľav [i] 18:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ANTARKTÍDA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 "Věra" [i] 21:00 Je to len vietor [i] 22:35 Absolventi [i] 00:00 Kvarteto [i] 00:30 Cassovia jazz 1997 [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Vyskakovačka [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Štedrý večer [i] 09:35 DIVOKÉ KONE II. [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 20/20 [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE II. [i] 22:00 24 hodín: Dnes neumieraj 1,2/12 [i] 23:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 22 [i] 00:55 Modrí templári III. 14 [i] 01:55 24 hodín: Dnes neumieraj 1,2/12 [i] 03:40 DIVOKÉ KONE II. [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Prvé oddelenie II. [i] 06:00 Doktori 46,47 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 09:20 Gumkáči 5 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 21 [i] 10:45 Modrí templári III. 13 [i] 11:55 Šéf v utajení III. 5 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 15:00 Simpsonovci VI. 12,13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 5 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 15 [i] 18:00 Šéf v utajení III. 6 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 14,15 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 20:35 Zakázaná zóna [i] 22:40 Letecké katastrofy X. 4 [i] 23:40 Mafstory XI.: Jurčovič, Cecky 4,5 [i] 00:55 Skutočný svedok 2 [i] 01:45 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 02:20 Magnum VII. 20 [i] 03:05 Mafstory XI.: Jurčovič, Cecky 4,5 [i] 03:50 Letecké katastrofy X. 4 [i] 04:35 Magnum VII. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla III. 1 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 8 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 09:50 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 10:45 Sestra Hawthornová II. 4 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 1 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 8 [i] 13:30 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 15:20 Sestra Hawthornová II. 5 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 9 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 2 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 21:00 Příšerný host 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 23:40 Vražedná práva I. 15 [i] 00:40 Příšerný host 1 [i] 02:25 Vražedná práva I. 15 [i] 03:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 51 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Eskalátory 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Benzín/kapesní zavírací nože 15 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus 9 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 2): Opuštěné město Montserrat 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 2): Jíst prach 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Naprostá kontrola 2 [i] 13:30 Impozantní letadla: Trump 1 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Tyco Resolute 7 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Jedinečný dragster 7 [i] 16:15 Obnažená města (Series 2): New York 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty 9 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol (Series 4) 8 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 3): Zakázané vědomosti 4 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vítejte u Brownových 3 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Na život a na smrt 4 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1): Tsunami na Štěpána 3 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol (Series 4) 8 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 3): Zakázané vědomosti 4 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vítejte u Brownových 3 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Pod pokličkou [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton III 10/10 [i] 09:50 Na cestě po severozápadu [i] 10:20 Na kus řeči [i] 11:05 Záchranáři: Síla k životu 6/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 12:55 Soudkyně Amy [i] 13:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Panství Downton IV 1/10 [i] 15:50 Kojak V [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Punkce 17/20 [i] 21:00 Angelika a sultán [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Komici na jedničku [i] 23:35 Brak [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Případy detektiva Murdocha VI [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Lepší pozdě než nikdy 36/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Skotsko, zrcadlo času [i] 09:25 Uvnitř NSA [i] 10:10 Boj o život: Narození 1/6 [i] 11:05 Na cestě po Podhorácku [i] 11:30 Expedice Borneo 1/3 [i] 12:20 Příběhy obrácení 5/6 [i] 12:50 Počesku [i] 13:00 Eurofighter Typhoon [i] 13:45 Velká vlastenecká válka: Kyjev 1941 [i] 14:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 14:55 Židé 2/5 [i] 15:50 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 16:35 Vesmír: Hranice vesmíru [i] 17:20 Nejrychlejší mořští predátoři [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Expedice Orchidea: Souostroví Langkawi 2/2 [i] 19:20 Do neznáma: Minulost, přítomnost a budoucnost 37/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Bitva o [i] 20:55 Letecké katastrofy: Lockerbie [i] 21:50 Nepolepšitelný [i] 23:20 Letem světem: Maledivy [i] 23:50 Špion II: Krycí název: Legrace na place 7/11 [i] 00:10 Špion II: Krycí název: Dvojitý agent 8/11 [i] 00:35 Nadpřirozené jevy ve světle vědy II: Tajemství starověkých památek 2/4 [i] 01:25 Derren Brown - Mesiáš [i] 02:15 Tváře jsou zrcadla našich životů [i] 02:45 Otcem proti své vůli [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Zůstat nebo odejít? [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Návraty k divočině [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Tak si mě poslechni! 34 [i] 10:35 Kriminálka Anděl II: Messenger [i] 11:45 Dva a půl chlapa XII 8 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 20 [i] 13:20 Beze stopy VII: Pravda nebo lež? 4 [i] 14:15 Dr. House V: Mateřská znamínka 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžu být s tebou? 340 [i] 16:35 Máma II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 9 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Ztráty 35 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ratatouille [i] 22:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Rozený psychopat 19 [i] 23:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Misionářská pozice 20 [i] 00:20 Dr. House V: Mateřská znamínka 4 [i] 01:10 Máma II 14 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Doktorka z Dixie II 20 [i] 02:40 Stalker: Posedlost 9 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžu být s tebou? 340 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 06:50 Winx Club IV: Sedmá do party 14 [i] 07:20 M*A*S*H 230 [i] 08:15 M*A*S*H 231 [i] 09:10 To je vražda, napsala VI: Schůzka na Sicílii 22 [i] 10:10 Žena zákona: Zrádný Albion 17 [i] 12:20 Wolffův revír VII: Mumie 10 [i] 13:20 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 14:35 Doktor z hor: Nové příběhy VII: Návrat domů 1/2 [i] 15:35 Sofiino vítězství [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slunce, seno, erotika [i] 22:00 Vylomeniny [i] 22:50 Kriminálka Stuttgart V: Proces 8 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi III: Sabotáž 13 [i] 00:45 Okrsek 22: Bombový útok 8 [i] 01:40 To je vražda, napsala VI: Schůzka na Sicílii 22 [i] 02:30 Wolffův revír VII: Mumie 10 [i] 03:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Larina voľba 2/182 [i] 06:00 Teresa 33-34/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 8/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 122/182 [i] 11:20 Dila 17-18 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky 13-14/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 17:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:15 Priatelia [i] 18:45 Ja alebo pes [i] 19:45 Šiesty zmysel II. 9/13 [i] 20:40 Mentalista I. [i] 21:40 Dila 19-20 [i] 00:00 Druhá šanca I. 10/12 [i] 01:00 Kráľovná juhu 51-52/63 [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:05 Kráľovná juhu 51-52/63 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nanga Parbat0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 14:25 Emperor0 [i] 16:15 Panic je nanic0 [i] 18:00 Arn0