Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 10/24 [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:50 Scooby-Doo [i] 08:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 09:45 Škorpión 17-18/22 [i] 11:40 Žandár a žandárky [i] 13:45 Slunce, seno, jahody [i] 15:30 Križovatka smrti [i] 17:35 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Wanted [i] 22:40 Len strieľaj! [i] 00:40 Wanted [i] 02:25 Len strieľaj! [i] 03:45 Šiesty zmysel II. 6/13 [i] 04:25 Bostonské vraždy III. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Levík Raa Raa 48/52 [i] 07:20 Blanche [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovnou na jeden deň [i] 07:40 Veselá farma II [i] 07:50 Veselá farma II [i] 07:55 Hrdinovia mýtov a legiend: Iason a Medeia [i] 08:20 Zázračný ateliér [i] 08:50 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:20 Jazdi Hlavou [i] 09:25 Hrady a zámky Európy: Piemont 1/5 [i] 10:20 Slovensko v obrazoch [i] 10:40 Svet v obrazoch [i] 11:10 Láska pri fjorde: Žena na pláži [i] 12:40 Bud Bindi [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 15:00 Zlatá klasika: Keby som mal dievča [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Žena,ktorá sa vracia 1/4 [i] 21:55 Žena,ktorá sa vracia 2/4 [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 01:20 Žena,ktorá sa vracia 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:45 "Nic než národopis" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Čierne slnko nad Hirošimou 2/2 [i] 10:30 Svätá omša na sviatok sv. Štefana Uhorského [i] 12:15 Dúhová cesta [i] 13:10 Família: Família - Narodeniny [i] 13:40 Senior klub [i] 14:15 Pomsta starej dámy alebo na každého raz dôjde [i] 15:20 Folkl.fest.- Východná zostrihy: „Z iného sveta“ [i] 16:15 Ktosi je za dverami [i] 16:45 Pralesy Európy: Bialowieza - domov zubrov [i] 17:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dušana Hanáka [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Ivan Mistrík [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - MAČKA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovo [i] 20:10 Dokumentárny klub: Futbaloví rebeli [i] 21:45 Filmoviedky: Filmoviedky-ZRADENÍ [i] 23:05 Noc v archíve: Láska, bože láska... [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Žena za výkladom [i] 02:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 Timon a Pumbaa II. [i] 08:20 Rodinné záležitosti: Dobrá suseda, Manažérka a smrad [i] 09:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:40 Dragonball: Evolúcia [i] 12:35 Útek zo Sibíri [i] 15:40 Ošetrovateľ [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 HUSTÉ LETO [i] 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Hobit: Neočakávaná cesta [i] 00:30 New Kids Nitro [i] 02:10 Krvavá lúpež [i] 03:35 KRIMI 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Dr. Dolittle [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Sopka [i] 11:00 Agentúra Jasno I. 7 [i] 12:05 TOP APLIKÁCIE [i] 12:25 Right Said Fred na Slovensku [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 10 [i] 14:05 Životná šanca [i] 16:15 LETNÁ 100 [i] 17:15 Fórky, vtipky XXII. [i] 17:50 Dnes ja, zajtra ty! [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 20:30 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 23:10 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 02:20 Črepiny [i] 03:20 Ničitelia mýtov V. 10 [i] 04:10 Črepiny [i] 04:40 Doktori 42,43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Falco II. 2 [i] 08:05 Vzpomínky II. 10 [i] 09:00 Vzpomínky II. 11 [i] 09:50 Grand Hotel II. 5 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 12:25 Dívka odjinud IV. 12 [i] 13:20 Bez hranic II. 11 [i] 14:20 Bez hranic II. 12 [i] 15:20 Falco II. 3 [i] 16:20 Morganovi 1 [i] 18:15 Vražedná čísla VI. 7 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 21:00 Divoký Stomp 2: Nová generace 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 23:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 00:35 Vražedná čísla VI. 7 [i] 01:25 Vražedná čísla VI. 8 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 02:55 Falco II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Turecko 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 3): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 06:25 Automobilové podzemí (Series 1): Závod do přístavu 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Noc hrůzy 3 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv 4 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 2) 12 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 8 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 20 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 21 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 8 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 2) 9 [i] 13:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 9 [i] 14:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 10 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Mini Cooper MK1 4 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Ford Mustang 7 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Maserati Quattroporte 6 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Naprostá kontrola 2 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Špičkově vybavená koupelna a mobilní záchod 1 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Kmen Huacharia 8 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 2): Mayská oběť 7 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Megatajfun, 2. část 5 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Boj s psanci 15 [i] 00:55 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 01:25 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 2. část 10 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 2): Mayská oběť 7 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Megatajfun, 2. část 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bolkoviny [i] 07:25 Rukavička [i] 09:15 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo [i] 11:50 Pražská šestka [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O pyšném panovníkovi [i] 14:10 Strach má velké oči [i] 15:25 Po stopách hvězd [i] 15:55 Skládačka [i] 17:05 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Volavka 2/39 [i] 21:15 Rebelové [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 23:10 Případy inspektora Lynleyho V [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:35 Kluci v akci [i] 01:55 13. komnata Vladimíra Hrona [i] 02:25 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Žiješ jenom 2x [i] 03:45 Padající květináč [i] 04:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Derren Brown - Mesiáš [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Sára a kachnička [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1055/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Památky naší minulosti [i] 09:35 Na houby: Teplomilné 10/13 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Kyjev 1941 [i] 10:55 Kamikaze v barvě: 1945 2/2 [i] 11:40 Záhady starého Egypta: Zakázaná vesnice 7/10 [i] 11:55 Příběhy obrácení 5/6 [i] 12:20 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 12:30 Deník sloní rodiny 4/6 [i] 13:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 3/20 [i] 13:30 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Sumec velký 2/6 [i] 14:20 Život savců: Život na stromech 8/10 [i] 15:10 Špion II: Krycí název: Dvojitý agent 8/11 [i] 15:35 Válečníci: Šógun [i] 16:25 Na cestě po Bora Bora [i] 16:55 Skotsko, zrcadlo času [i] 17:50 Tunisko, hvězda Afriky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Boj o život: Narození 1/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bez motivu [i] 21:40 Anděl milosrdenství [i] 23:20 Americké století očima Olivera: Stonea 7/10 [i] 00:20 Tajemství železnic [i] 00:45 Letečtí stíhači v boji II.: Kanonové sestřely ve Vietnamu 13/14 [i] 01:30 Letečtí stíhači v boji II.: Porážka Luftwaffe 14/14 [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:50 Podhoranka a Valaška [i] 03:30 Jáma [i] 03:50 Narozen za císaře pána [i] 04:20 Alláh nemrká [i] 04:45 Legie - Patria Nostra [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Spiderman 11 [i] 07:05 Král džungle 11 [i] 07:30 Jen počkej, zajíci! 1, 2 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 5 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 39 [i] 08:50 Dva a půl chlapa XII 6 [i] 09:15 Lovecká sezóna 2 [i] 10:50 Černá punčocha [i] 12:35 Trosečník [i] 15:25 Mstitel beze jména [i] 17:40 Jurský park 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Kapřín 10 [i] 21:15 Ve stínu [i] 23:35 Mstitel beze jména [i] 01:30 Novashopping 02:05 Kriminálka New York II [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:55 Výměna manželek II [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:05 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 07:35 Winx Club IV: Velké odhalení 12 [i] 08:05 Předvečer války: Svržení diktátora Noriegy 6 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Divoká jízda 4 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:35 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Big Ben I: Ruka ruku myje 12 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Bohové musí být šílení [i] 22:35 Spolubydlící [i] 00:30 Takoví normální Američané I: Plukovník 13 [i] 01:30 Předvečer války: Svržení diktátora Noriegy 6 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 04:00 Bohové musí být šílení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Úbohá Nasťa 64 [i] 05:50 Katie Ffordeová: Maják lásky [i] 07:40 Frasier V. 23-24/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Rebelka z predmestia II. 13-14/22 [i] 11:20 Roztomilé mrchy II. 19/25 [i] 12:40 Poklad snov: Dobrodružstvo v Paname [i] 14:40 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 16:45 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 17:15 Philadelphia [i] 20:00 Zakázaný tanec [i] 22:15 Doktori 8/10 [i] 23:45 Horúca krv II. 27-28/36 [i] 02:00 Zakázaný tanec [i] 03:45 Vražda v sekte [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Klientka0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 14:25 130 [i] 16:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 16:35 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 18:25 Vražedné vzpomínky0 [i] 20:10 Železná lady0 [i] 22:00 Nic než pravda0 [i] 23:55 Cesta do pekel0 [i] 01:30 Železná lady0 [i] 03:15 Nic než pravda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:30 Kanoistika [i] 12:00 Kanoistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:15 Cyklistika [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Prozíravost 2: Slepota 3 [i] 06:00 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 07:00 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 08:00 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 09:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 11:00 Zběsilá bouře [i] 13:00 Doylův okrsek 6: The Driver 4 [i] 14:00 Doylův okrsek 6: True Lies 5 [i] 15:00 Doylův okrsek 6: The Pint 6 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Pokrevní bratři 19 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Ti mezi námi 20 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Best Man 7 [i] 21:00 Blues Brothers 2000 [i] 23:20 Nevěsta přes internet [i] 01:20 Tasmánští čerti [i] 03:00 Městečko Haven 3: Magická hodina, 1. část 7 [i] 04:00 Městečko Haven 3: Magická hodina, 2. část 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 8 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 6 [i] 07:00 Lovci drahokamů 11 [i] 07:55 Země lávy: V havajské ohnivé linii 2 [i] 09:00 Devátý život kočky divoké 1 [i] 09:30 Budapešť nadivoko 1 [i] 10:05 Planeta mutantů 6 [i] 11:00 Essequibo: Tajemná řeka 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Hledání začíná 2 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 4 [i] 14:00 Objevujeme Ameriky 2 [i] 15:00 Světlo a tma 1 [i] 16:00 Světlo a tma 2 [i] 17:00 Tajemství ukrytá pod ledem0 [i] 18:00 Utajený šéf - USA 14 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 15 [i] 20:00 Katastrofy, které otřásly světem 4 [i] 21:00 Konec války: Pád země vycházejícího slunce0 [i] 22:00 Invaze: Začátek 2. světové války 2 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 6 [i] 00:10 Protibombová jednotka 3 [i] 01:05 Diamantová cesta: Příjezd 3