Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 06:40 Perfektné skóre [i] 08:25 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 08:55 Škorpión 15-16/22 [i] 10:45 Letné vzplanutie [i] 12:55 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 15:15 Zita na krku [i] 15:55 Sekerovci [i] 16:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Smrtonosná pomsta [i] 22:30 Let [i] 01:30 Smrtonosná pomsta [i] 03:00 Smrtiaca nákaza [i] 04:20 Monk VI. 9/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 47/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Mrzutý Vilko [i] 08:00 Veselá farma II [i] 08:05 Veselá farma II [i] 08:15 Hrdinovia mýtov a legiend: Kastor a Polydeukes [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Sršne v úli: Slávnosť 7/7 [i] 10:10 Muž s poslaním: Keď vzniknú komplikácie 13/16 [i] 11:05 Toskánska vášeň 3/12 [i] 12:40 Radosť zo života: Marian Zednikovič [i] 13:15 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:20 Ohňom a mečom 1/4 [i] 15:15 Ohňom a mečom 2/4 [i] 16:15 Ulzana [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Východná [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Žena na pláži [i] 21:50 Režisér Miloslav Luther jubiluje: Tango s komármi [i] 23:25 Elisa z Rivombrosy II 6/13 [i] 01:10 Toskánska vášeň 3/12 [i] 02:40 Ulzana [i] 04:15 Elisa z Rivombrosy II 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Universum: Na rieke v Írsku 2/2 [i] 09:50 Kvarteto [i] 10:20 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:35 Superhrdinovia: Šupina 6/12 [i] 11:05 Superhrdinovia: Medaila 7/12 [i] 11:35 Púšťou a pralesom 2/3 [i] 12:25 Zomierajú postojačky [i] 12:45 Spevák [i] 13:40 "Nic než národopis" [i] 14:20 Míliari [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:50 Baranček rovno z rozprávky [i] 16:35 Pred rokmi... [i] 17:05 Marína Kráľovičová 70 rokov na divadelných doskách: Inkognito [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Marína Kráľovičová [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE vtipná angličtina - CARROT AND PARROT [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Čierne slnko nad Hirošimou 2/2 [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dušana Hanáka [i] 21:35 Žena za výkladom [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Pralesy Európy: Bialowieza - domov zubrov [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 Timon a Pumbaa II. [i] 08:45 Dr. Dolittle [i] 10:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY: Torta pre Súdnu sieň [i] 12:05 INKOGNITO [i] 13:30 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina 6 [i] 15:00 Zamilovaný profesor 2 [i] 17:30 Rodinné záležitosti: Dobrá suseda, Manažérka a smrad [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Životná šanca [i] 23:00 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 02:20 Niet úniku [i] 04:10 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Doktori 41 [i] 06:45 Max Steel 5,6 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci VI. 10,11 [i] 09:55 Šéf v utajení III. 4 [i] 10:55 Ničitelia mýtov V. 9 [i] 12:20 Podraz [i] 15:00 Posadnutá láskou [i] 17:00 Agentúra Jasno I. 7 [i] 17:55 TOP APLIKÁCIE - PREMIÉrA [i] 18:20 Sopka [i] 20:30 Vojak 2 [i] 22:35 Adam hľadá Evu 7 [i] 23:30 Črepiny [i] 00:05 Ničitelia mýtov V. 9 [i] 01:10 INKOGNITO [i] 02:15 Podraz [i] 04:25 Max Steel 6 [i] 04:50 Doktori 42,43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tajnosti a lži I. 5 [i] 07:55 Kráska a zvíře I. 15 [i] 08:50 Kráska a zvíře I. 16 [i] 09:40 Kráska a zvíře I. 17 [i] 10:35 Kráska a zvíře I. 18 [i] 11:30 Sisi 2 [i] 13:25 Vzpomínky II. 10 [i] 14:20 Vzpomínky II. 11 [i] 15:15 Falco II. 2 [i] 16:20 Vlčí mládě III. 16 [i] 17:15 Vlčí mládě III. 17 [i] 18:05 Tajnosti a lži I. 5 [i] 19:00 Tajnosti a lži I. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 13 [i] 21:00 Nebezpečné hry 4 1 [i] 22:40 Kráska a zvíře III. 2 [i] 23:35 Motel smrti 2 1 [i] 01:15 Vlčí mládě III. 16 [i] 02:10 Vlčí mládě III. 17 [i] 02:55 Tajnosti a lži I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 3): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 18) 5 [i] 07:45 Pátá rychlost (Series 18) 6 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Výprava do Missouri 10 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Velké terno 2 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton má zbraň 3 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Stratocaster na prodej 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 11:40 Odborník na bazény (Series 1): Bazén u útesu 1 [i] 12:35 Odborník na bazény (Series 1): Bazén pro večírky s vínem 2 [i] 13:30 Odborník na bazény (Series 1): Oáza na zahradě 3 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Tyco Resolute 7 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Thunder, Wheels, Nemo 3 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Čtvrťák 12 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Výkop 13 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 11 [i] 18:05 Troy (Series 1) 3 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Lamborghini Huracan 6 [i] 20:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Airbus A380 6 [i] 21:00 Vzestup strojů (Series 1): Superloď 3 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Nad psanci 16 [i] 23:00 Pouliční psanci (Series 2): Souboj v New Orleans 8 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1) 13 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 01:25 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 01:50 Fantastické inženýrství (Series 1): Airbus A380 6 [i] 02:40 Vzestup strojů (Series 1): Superloď 3 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Nad psanci 16 [i] 04:20 Pouliční psanci (Series 2): Souboj v New Orleans 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Hovory H z Paláce K [i] 07:05 13. komnata Vladimíra Hrona [i] 07:35 Vražda v ulici Lourcine [i] 08:05 Píseň pro Rudolfa III.: Loupež století 5/8 [i] 09:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 09:55 Manželská tonutí: Hysterka 2/4 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o lidské duši [i] 14:00 Jak vyléčit Ježibabu [i] 14:50 Rukavička [i] 16:40 Americký sen po česku [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty [i] 20:55 Tak mi tedy řekněte [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:55 Křidýlko nebo stehýnko? [i] 23:35 Svatba mezi citróny [i] 01:30 Schimanski [i] 03:00 Manéž Bolka Polívky [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Bouzov [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Láska a polibky 35/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Sára a kachnička [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Smíření nad Odrou [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Na cestě po Podhorácku [i] 10:25 Letem světem: Maledivy [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 11:00 Země stvořená lidmi: Místo pro život 1/3 [i] 11:50 Varšavské povstání [i] 12:40 Vyšetřování leteckých nehod: Terorismus [i] 13:35 Expedice Orchidea: Souostroví Langkawi 2/2 [i] 13:55 Pyramida boha slunce [i] 15:30 Špion II: Krycí název: Legrace na place 7/11 [i] 15:55 Kamera na cestách: Brazílie ve víru tance [i] 16:50 Japonské vládkyně moře [i] 17:45 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 3/6 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Expedice Borneo 1/3 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Vždycky je tu něco [i] 21:35 Highlander [i] 23:30 Ti, co vraždí: Stín minulosti 6/6 [i] 01:05 Mezi životem a smrtí: To byl den 7/10 [i] 01:45 Příběhy obrácení 4/6 [i] 02:10 Vzhůru dolů! [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:10 Balet bolí [i] 03:35 Dolanka [i] 04:15 Smrt Anežky Hrůzové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Spiderman 10 [i] 07:05 Král džungle 10 [i] 07:30 Myšák Stuart Little 13 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 4 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 38 [i] 08:50 Miláčku, zvětšil jsem naše dítě [i] 10:40 Volejte Novu [i] 11:15 Krotitelé duchů [i] 13:25 Výměna manželek II [i] 14:40 Těžká rozhodnutí [i] 16:50 První rytíř [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Relikvie smrti (1. část) [i] 23:05 Policajt ze San Franciska [i] 01:20 Krotitelé duchů [i] 03:05 Novashopping 03:40 Áčko: Mám elixír mládí! [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:50 Marvel Superhrdinové [i] 07:20 Winx Club IV: Winx klub si věří 11 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Princezna a žabák [i] 11:20 Tanec na vlnách [i] 13:30 Volání Afriky [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie se vrací [i] 23:05 Eragon [i] 01:10 Dům v růžích II [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Úbohá Nasťa 63 [i] 05:50 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 07:40 Frasier V. 21-22/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 76-78/126 [i] 14:15 Rodinné tajomstvá [i] 18:00 Neublíž mojej dcére [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 22:00 Katie Ffordeová: Maják lásky [i] 00:05 Vražda v sekte [i] 01:45 Láska na jednu noc [i] 03:20 Neublíž mojej dcére [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Cesta za snem0 [i] 08:15 Big Screen 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 14:25 Agora0 [i] 16:35 Klientka0 [i] 18:25 130 [i] 20:10 V tátově stínu0 [i] 22:00 Kšeft na jeden den0 [i] 23:35 99 franků0 [i] 01:20 Instruktor Schmidt0 [i] 02:55 V tátově stínu0 [i] 04:35 Kšeft na jeden den0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Kanoistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:45 Cyklistika [i] 02:00 Plochá dráha [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Cyklistika [i] 04:45 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 06:00 Doylův okrsek 6: The Driver 4 [i] 07:00 Doylův okrsek 6: True Lies 5 [i] 08:00 Doylův okrsek 6: The Pint 6 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 11:00 V utajení 1: Bez milosti 5 [i] 12:00 V utajení 1: Vyšší princip 6 [i] 13:00 V utajení 1: Za vlast 7 [i] 14:00 V utajení 1: Selhání komunikace 8 [i] 15:00 Beethoven 2 [i] 17:00 Super cyklón [i] 19:00 Zběsilá bouře [i] 21:00 Letuška 1. třídy [i] 23:00 Tasmánští čerti [i] 01:00 Národ upírů [i] 03:00 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 04:00 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 07:00 Lovci drahokamů 10 [i] 07:55 Země lávy: V havajské ohnivé linii 1 [i] 09:00 Budapešťské podzemí 1 [i] 09:30 Budapešťské podzemí 2 [i] 10:00 Planeta mutantů 5 [i] 10:50 Skrytá království: Vývoj 3 [i] 11:00 Essequibo: Tajemná řeka 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Hledání začíná 1 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 3 [i] 14:00 Objevujeme Ameriky 1 [i] 15:00 Skrytá království 3 [i] 16:00 Obři doby ledové 3 [i] 17:00 Poslední let raketoplánu0 [i] 18:15 Utajený šéf - USA 12 [i] 19:10 Utajený šéf - USA 13 [i] 20:05 Katastrofy, které otřásly světem 3 [i] 21:00 Druhá světová válka barevně a v HD 13 [i] 22:00 Invaze: Začátek 2. světové války 1 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států: Eisenhower, atomová bomba a země třetího světa 5 [i] 00:10 Protibombová jednotka 2 [i] 01:05 Diamantová cesta: Dělící kámen 2 [i] 02:00 Invaze: Začátek 2. světové války 1 [i] 03:00 Poslední let raketoplánu0