TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:40 Kobra 11 XVII. 5/15 [i] 10:40 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:10 2 baby na mizine II. 6/24 [i] 11:35 Mike a Molly III. 7/23 [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 13:00 Odložený prípad I. 20/23 [i] 14:00 Monk VI. 9/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 10/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Slunce, seno, jahody [i] 22:20 Gladiátor [i] 01:40 Šiesty zmysel II. 6/13 [i] 02:30 Bostonské vraždy III. 6/15 [i] 03:10 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 10/24 [i] 03:50 Kobra 11 XVII. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Život rýb: Život v piesku [i] 06:20 Berlin, Berlin: Svenja 29 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Nová krv 111 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Vero 30 [i] 10:00 Nash Bridges: Bozk na rozlúčku 78 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Poprava 10/14 [i] 13:35 Hurá do záhrady [i] 14:05 Svet v obrazoch [i] 14:40 Komisár Manara: Mŕtvola navyše 10/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Farby útesu [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Iba dom 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:20 Radosť zo života: Marian Zednikovič [i] 21:50 Mŕtvy muž prichádza [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Iba dom 6/13 [i] 01:40 Mŕtvy muž prichádza [i] 03:40 Grand hotel III: Poprava 10/14 [i] 04:50 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Profesionál [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na dvore a na pažiti [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Marínka Somarinka [i] 09:30 Leto s Katkou: Svadba 7/7 [i] 10:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:20 Z mesta do mesta: Levoča [i] 10:50 Z mesta do mesta: Komárno [i] 11:15 VAT - Veda a technika: Kvalita kávy [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 SIESTA: Keď dozrela úroda [i] 13:05 Zborovňa: Cvičenie [i] 13:40 Ašik Kerib [i] 14:55 Stopy dávnej minulosti: Hádanka zo slonoviny [i] 15:25 Ambulancia: Liečba myómov [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Televíkend [i] 17:30 Jedenáste prikázanie: Búrky na oblohe [i] 18:45 Večerníček: Ferko a Ambróz [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Marínka Somarinka [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Universum: Na rieke v Írsku 2/2 [i] 20:55 Miloslav Luther jubiluje: Skús ma objať [i] 22:55 Triptych o láske [i] 00:25 BJD 2014: James Taylor Quartet (Anglicko) [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:45 SÚDNA SIEŇ: Kožená taška [i] 07:50 SÚDNA SIEŇ: Veľké tajomstvo [i] 09:00 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 19 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Ako som prežil: Ruku na to [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ošetrovateľ [i] 22:45 Vojak 2 [i] 00:55 Votrelec vs. Predátor [i] 02:40 Kráľova priazeň [i] 04:25 KRIMI 04:50 Ako som prežil: Ruku na to [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 39,40 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci VI. 8,9 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20 [i] 10:45 Šéf v utajení III. 3 [i] 12:00 Modrí templári III. 12 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 8 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 16:55 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 13 [i] 18:00 Šéf v utajení III. 4 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 10,11 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 20:50 Dragonball: Evolúcia [i] 22:35 Dexter VIII. 10,11 [i] 00:55 It's always Sunny in Philadelphia 5,6 [i] 01:50 Ničitelia mýtov V. 8 [i] 02:40 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 03:15 Magnum VII. 18 [i] 03:55 Dexter VIII. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 40 [i] 07:30 Vražedná čísla II. 22 [i] 08:20 Havaj 5-0 II. 6 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 10:55 Sestra Hawthornová II. 3 [i] 11:50 Vražedná čísla II. 22 [i] 12:40 Havaj 5-0 II. 6 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 15:20 Sestra Hawthornová II. 3 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 7 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 23 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 20:00 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 2 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev 1 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 01:00 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 01:55 True Blood - Pravá krev 1 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 49 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Karavany 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Dopravní letadla/řetězová pila 13 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Odsouzen k záhubě 7 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 3 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Ostrov Dominica 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): V nesnázích 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): V cele smrti 4 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 2. část 6 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Mike a Mark: klaustrofobie 5 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Odsouzen k záhubě 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): MGA – Kalifornie 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce 7 [i] 20:00 Kouzlo vědy (Series 2): Bod zlomu 5 [i] 20:30 Kouzlo vědy (Series 2): Zničený bagr 6 [i] 21:00 Pozor, pozor (Series 1): Dům naruby 2 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 23:00 Nejhorší na světě (Series 1): Katastrofy 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 00:55 Běsnění (Series 1): Agresivní řidiči 2 [i] 01:50 Kouzlo vědy (Series 2): Bod zlomu 5 [i] 02:15 Kouzlo vědy (Series 2): Zničený bagr 6 [i] 02:40 Pozor, pozor (Series 1): Dům naruby 2 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 04:20 Nejhorší na světě (Series 1): Katastrofy 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Pod pokličkou [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton III 9/10 [i] 09:50 Na cestě po Bahrajnu [i] 10:20 Po stopách hvězd [i] 10:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Mezi supy [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Všechnopárty [i] 22:30 Z Televarieté [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Motiv II [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Designtrend [i] 02:15 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Velice nepříjemná pravda 34/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Deník sloní rodiny 3/6 [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 2/20 [i] 09:30 Portugalsko, iberský poklad [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Nadpřirozené jevy ve světle vědy II: Tajemství starověkých památek 2/4 [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 12:45 Život savců: Návrat do vody 7/10 [i] 13:35 Zvířata v životě člověka: Opice [i] 14:30 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Arapaima velká 1/6 [i] 15:20 Poutní místa: Sloup [i] 15:40 Válečníci: Napoleon Bonaparte [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 2/50 [i] 17:25 Boj o život: Narození 1/6 [i] 18:15 Na cestě po Bora Bora [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vzhůru dolů! [i] 19:20 Do neznáma: Láska a polibky 35/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 3/6 [i] 20:55 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Sumec velký 2/6 [i] 21:45 Krok do tmy [i] 23:45 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 12/12 [i] 00:45 CIA proti teroristům: Dronová válka 1/2 [i] 01:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 10/12 [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:10 Já jsem tam a ty jsi tady [i] 03:40 Skoroňáci [i] 04:15 František Josef I. - Soumrak habsburské monarchie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Gympl s (r)učením omezeným: Velké finále 32 [i] 10:25 Comeback: Těžká hodina [i] 11:05 Comeback: Pan Prase odchází [i] 11:45 Dva a půl chlapa XII 5 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 18 [i] 13:15 Beze stopy VII: Věkový rozdíl 2 [i] 14:15 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Jak nedostat košem 338 [i] 16:35 Máma II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 7 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Kdo s koho 33 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2Bobule [i] 22:20 96 hodin [i] 00:10 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 01:00 Máma II 12 [i] 01:20 Doktorka z Dixie II 18 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Sígři ve výslužbě [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jak nedostat košem 338 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Grandhotel [i] 06:40 Winx Club IV: Konflikt 10 [i] 07:10 M*A*S*H 225 [i] 08:05 M*A*S*H 226 [i] 08:50 M*A*S*H 227 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: Ztráta paměti 20 [i] 10:25 Žena zákona: V sobotu večer 15 [i] 12:35 Wolffův revír VII: Pondělní skupina 8 [i] 13:35 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 1/2 [i] 15:45 Osudová cesta [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Brutální Hanna [i] 23:50 Francouzská spojka II [i] 02:20 To je vražda, napsala VI: Ztráta paměti 20 [i] 03:10 Wolffův revír VII: Pondělní skupina 8 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ja alebo pes [i] 06:00 Teresa 29-30/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 6/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 120/182 [i] 11:20 Dila 15-16 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky - NOVÝ SERIÁL 9-10/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel II. 7/13 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:05 Domov na kľúč [i] 22:00 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 00:15 Láska na jednu noc [i] 02:10 Priatelia [i] 02:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15-16/22 [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Žena v Berlíně0 [i] 14:25 Big Screen 11 [i] 14:40 Django0 [i] 16:20 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 18:10 Agora0 [i] 20:20 Narušitel0 [i] 22:00 Tenkrát v Číně 20 [i] 23:55 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru0 [i] 01:30 Narušitel0 [i] 03:05 Tenkrát v Číně 20 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Watts [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Silové sporty [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 06:00 Doylův okrsek 6: When the Whistle Blows 7 [i] 07:00 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 09:00 Dobrá manželka 5: My jsme porotci 12 [i] 10:00 Beethoven 2 [i] 12:00 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 13:00 Doylův okrsek 6: When the