Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XVII. 4/15 [i] 10:45 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:10 2 baby na mizine II. 5/24 [i] 11:35 Mike a Molly III. 6/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i] 13:00 Odložený prípad I. 19/23 [i] 14:00 Monk VI. 8/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 9/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Škorpión 17-18/22 [i] 23:55 Zámena manželiek [i] 01:15 Kobra 11 XVII. 4/15 [i] 02:10 Psych, s. r. o. VI. 7/16 [i] 02:50 Superkočky v akcii 21-22/22 [i] 04:20 Kobra 11 XVII. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Život rýb: Dynamika [i] 06:20 Berlin, Berlin: Generácie 28 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Prestrihávanie pupočnej šnúry 110 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Svenja 29 [i] 10:00 Nash Bridges: Sanfranciské blues 77 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel III: Výstraha 9/14 [i] 13:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Komisár Manara: Vražda vo vile Paradiso 9/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Život v piesku [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Smútok z rozlúčky 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kramerová versus Kramer [i] 22:00 Koniec prehliadky 2/3 [i] 23:30 Nash Bridges: Sanfranciské blues 77 [i] 00:15 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Smútok z rozlúčky 5/13 [i] 01:00 Kramerová versus Kramer [i] 02:40 Grand hotel III: Výstraha 9/14 [i] 04:00 Križovatky medicíny: Prestrihávanie pupočnej šnúry 110 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na dvore a na pažiti [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:20 V oku mora [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 09:30 Leto s Katkou: Pohroma 6/7 [i] 09:55 Slovenské kino: Slovenská krčma [i] 10:50 Odkrývanie minulosti: Európska legenda - posvätná kopija [i] 11:15 VAT - Veda a technika: Linka na spracovanie mliečnej srvátky [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 SIESTA: Piesne a tance;Detva 1986 [i] 12:55 Zborovňa: Reportáž [i] 13:25 Legenda o suramskej pevnosti [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Veľké dobrodružstvo v jaskyni pračloveka [i] 15:25 Ambulancia: Klinec v päte - inovatívne operácie zlomenej päty [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 17:25 Jedenáste prikázanie: Skala sa rozostupuje [i] 18:35 Necelebrity: Marta Vyrosteková Ondeková [i] 18:45 Večerníček: Na dvore a na pažiti [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Z mesta do mesta: Levoča [i] 20:30 Z mesta do mesta: Komárno [i] 21:00 Ašik Kerib [i] 22:15 Nesmrteľní: Hon na legendu [i] 23:30 Cassovia jazz 1997 [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 SÚDNA SIEŇ: Zbaľ sa a vypadni! [i] 07:35 SÚDNA SIEŇ: Masaker [i] 08:50 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 18 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Ako som prežil: Až kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 19 [i] 23:00 SPOVEĎ [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 20 [i] 00:45 Modrí templári III. 12 [i] 01:45 Kutyil s.r.o. [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:05 Aféry 2: Dvojitá tvár 16 [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 37,38 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci VI. 6,7 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 19 [i] 10:45 Šéf v utajení III. 2 [i] 12:00 Modrí templári III. 11 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 12 [i] 18:00 Šéf v utajení III. 3 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 8,9 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 20:50 Zamilovaný profesor 2 [i] 23:00 Najväčšie a ešte väčšie 3 [i] 00:00 Mafstory XI.: Milanko guvernérom, Oneskorený orgazmus 2,3 [i] 01:15 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 02:35 Magnum VII. 17 [i] 03:20 Mafstory XI.: Milanko guvernérom, Oneskorený orgazmus 2,3 [i] 04:10 Najväčšie a ešte väčšie 3 [i] 04:55 Magnum VII. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:20 Vražedná čísla II. 21 [i] 08:15 Havaj 5-0 II. 5 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 2 [i] 11:55 Vražedná čísla II. 21 [i] 12:50 Havaj 5-0 II. 5 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 15:35 Sestra Hawthornová II. 2 [i] 16:30 Havaj 5-0 II. 6 [i] 17:20 Vražedná čísla II. 22 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 00:00 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 02:40 Vraždy v Sandhamnu I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele 5 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 48 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Pojízdné sekačky na trávu 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla 12 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 2 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Tennessee 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Po bouři 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12) 1 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Namáhavá rutina 7 [i] 14:25 Sibiřský podíl (Series 1) 7 [i] 15:20 Dřevorubci v močálech (Series 1): Skrz naskrz 7 [i] 16:15 Američtí dřevorubci (Series 1): Všichni musí zabrat 7 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy 6 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 3 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 4 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Síťomety 21 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Hra ze síně slávy 22 [i] 22:00 Království skládek (Series 1): Můj život, mé harampádí 1 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 00:00 Rození obchodníci (Series 12): Ford F100 – Seattle 2 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 2): Austrálie 1 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 3 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 4 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Síťomety 21 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Hra ze síně slávy 22 [i] 03:30 Království skládek (Series 1): Můj život, mé harampádí 1 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton III 8/10 [i] 10:10 Na cestě po Malých Antilách [i] 10:35 Hobby naší doby - letní speciál [i] 11:05 Divoká krev Jiřího Císlera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:50 Panství Downton III 9/10 [i] 15:40 Kojak V [i] 16:30 Cestománie [i] 16:55 Besipky: Omyly cyklistů [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Zánět 16/20 [i] 21:00 Nezkrotná Angelika [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Manželka Ronalda Sheldona [i] 00:05 Motiv II [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Toulavá kamera [i] 01:45 Objektiv [i] 02:15 Postřehy odjinud [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Do neznáma: Osmnáctiny 33/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sůl Inků "Růžové zlato" z Marasu vyhledávají labužníci z celého světa a dobře za něj platí. Z [i] 09:25 Válečníci: Napoleon Bonaparte [i] 10:15 Letecké katastrofy: Srážka století [i] 11:45 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 11:55 Vesmír: Kosmické síly [i] 12:40 330 metrů pod hladinou moře [i] 13:30 Uvnitř NSA [i] 14:20 Tajemství železnic [i] 14:45 Ferarri Fiorano 599 [i] 15:40 Nadpřirozené jevy ve světle vědy II: Tajemství starověkých památek 2/4 [i] 16:30 Expedice Borneo 1/3 [i] 17:20 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 2/6 [i] 18:10 Deník sloní rodiny 3/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Záhady starého Egypta: Údolí králů 6/10 [i] 19:15 Do neznáma: Velice nepříjemná pravda 34/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Na cestě po Podhorácku [i] 22:00 Zločin II 5/10 [i] 22:55 Zločin II 6/10 [i] 00:00 Kamikaze v barvě: 1944 1/2 [i] 00:40 EXPOminuty 2015 [i] 00:50 Derren Brown - Mesiáš [i] 01:40 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 02:05 Ta naša kapela [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Hádejte, kteří jsou vlastní [i] 03:45 Bojané [i] 04:30 Sedm živlů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Volný pád 31 [i] 10:35 Kriminálka Anděl III: Pasťák 16 [i] 11:50 Dva a půl chlapa XII 4 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:25 Doktorka z Dixie II 17 [i] 13:20 Beze stopy VII: Řešení 1 [i] 14:20 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Spálená minulost 337 [i] 16:35 Máma II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 6 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Velké finále 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Těžká hodina [i] 21:00 Comeback: Pan Prase odchází [i] 21:35 Sígři ve výslužbě [i] 22:15 Boeing 747 v ohrožení [i] 00:45 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 01:30 Máma II 11 [i] 01:50 Doktorka z Dixie II 17 [i] 02:30 Novashopping 03:00 Áčko: Děsí mě barvy mé aury! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Spálená minulost 337 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Táborový ostrov [i] 06:40 Winx Club IV: Nebula 9 [i] 07:10 M*A*S*H 223 [i] 08:05 M*A*S*H 224 [i] 08:50 M*A*S*H 225 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: Zloděj se nezapře 19 [i] 10:30 Žena zákona: Klinická smrt 14 [i] 12:35 Wolffův revír VII: Ve dvojím světle 7 [i] 13:35 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 2/2 [i] 15:45 Odstíny lásky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:20 Kdo je kdo? [i] 22:20 Právo a pořádek XVII: Soumrak dne 11 [i] 23:15 Živí mrtví III: Štvanice 6 [i] 00:15 Slunečno, místy vraždy III: Staré časy 6 [i] 01:10 To je vražda, napsala VI: Zloděj se nezapře 19 [i] 01:55 Wolffův revír VII: Ve dvojím světle 7 [i] 02:45 Právo a pořádek XVII: Soumrak dne 11 [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ja alebo pes [i] 06:00 Teresa 27-28/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 5/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 119/182 [i] 11:20 Dila 13-14 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky - NOVÝ SERIÁL 7-8/164 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:10 Priatelia [i] 18:40 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel II. 6/13 [i] 20:30 Mentalista I. [i] 21:30 Dila 15-16 [i] 23:50 Druhá šanca I. 8/12 [i] 00:50 Kráľovná juhu 47-48/63 [i] 02:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:15 Kráľovná juhu 47-48/63 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 O myšce a medvědovi0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tsunami0 [i] 14:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 14:35 Flynn Carsen: Honba za kopím0 [i] 16:15 Big Screen 13 [i] 16:30 Žena v Berlíně0 [i] 18:45 Django0 [i] 20:25 Snajpr0 [i] 22:00 V hlavní roli já0 [i] 23:35 Ochránce0 [i] 01:05 Zorro0 [i] 03:05 Snajpr0 [i] 04:35 V hlavní roli já0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Plavání [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Watts [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Jezdectví [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Magická hodina, 2. část 8 [i] 06:20 Doylův okrsek 6: The Pint 6 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 09:20 Dobrá manželka 5: David a Goliáš 11 [i] 10:20 Super cyklón [i] 12:20 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 13:20 Doylův okrsek 6: The Pint 6 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 15:20 Dobrá manželka 5: My jsme porotci 12 [i] 16:20 Beethoven 2