TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:00 Rodinné prípady [i] 09:55 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 10:55 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:20 2 baby na mizine II. 4/24 [i] 11:45 Mike a Molly III. 5/23 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 13:10 Odložený prípad I. 18/23 [i] 14:05 Monk VI. 7/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 8/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 00:30 Zámena manželiek [i] 02:00 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 02:50 Psych, s. r. o. VI. 6/16 [i] 03:30 Superkočky v akcii 20/22 [i] 04:15 Kobra 11 XVII. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Príroda zblízka: Strážca vtákov z Trischenu [i] 06:20 Berlin, Berlin: Matky a dcéry 27 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Implantáty, transplantáty a kubánske tety 109 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Generácie 28 [i] 10:00 Nash Bridges: Znič a spáľ 76 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Nepriateľ doma 8/14 [i] 13:50 Slovensko chutí: Rybacia polievka [i] 14:30 Komisár Manara: Jazdcova smrť 8/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Život rýb: Dynamika [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vyostrenie 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc II. 11/12 [i] 21:05 Bez hraníc II. 12/12 [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks II.: Stará škola 2/3 [i] 23:30 Nash Bridges: Znič a spáľ 76 [i] 00:15 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vyostrenie 4/13 [i] 01:00 Bez hraníc II. 11/12 [i] 01:45 Bez hraníc II. 12/12 [i] 02:35 Grand hotel III: Nepriateľ doma 8/14 [i] 04:05 Križovatky medicíny: Implantáty, transplantáty a kubánske tety 109 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na dvore a na pažiti [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:20 V oku mora [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - LEN NECH JE TO SLADKÉ [i] 09:30 Leto s Katkou: Kúzelník 5/7 [i] 09:55 Útok z internetu [i] 10:45 Koniari sveta: Čikóši [i] 11:10 VAT: Slovenský elektromobil [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 SIESTA: Kračúnovce [i] 12:40 Zborovňa: Kšeft [i] 13:15 Farba granátového jablka [i] 14:25 Stopy dávnej minulosti: Na troskách krásneho sveta [i] 14:55 Kvarteto [i] 15:25 Ambulancia: Pomoc ohrozeným prieduškám [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Odkrývanie minulosti: Európska legenda - posvätná kopija [i] 17:30 Jedenáste prikázanie: Oproti dňu [i] 18:45 Večerníček: Na dvore a na pažiti [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - LEN NECH JE TO SLADKÉ [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Slovenské kino: Slovenská krčma [i] 21:00 Legenda o suramskej pevnosti [i] 22:25 Polícia [i] 22:40 Profesionál [i] 22:55 Cassovia jazz 1997 [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:35 SÚDNA SIEŇ: Vraždil kuchynský nôž [i] 07:45 SÚDNA SIEŇ: Citový tulák [i] 09:00 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 17 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Ako som prežil: Stratený [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Hody 16/16 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 18 [i] 23:00 SPOVEĎ [i] 23:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 19 [i] 00:35 Modrí templári III. 11 [i] 01:35 Kutyil s.r.o. [i] 02:25 Vinári: Hody 16/16 [i] 03:20 KRIMI 03:45 Aféry 2: Callgirl 15 [i] 04:30 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Magnum VII. 15 [i] 06:00 Doktori 35,36 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci VI. 4,5 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 18 [i] 10:45 Šéf v utajení III. 1/13 [i] 12:00 Modrí templári III. 10 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 16:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 2 [i] 17:05 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 11 [i] 18:05 Šéf v utajení III. 2 [i] 19:05 Simpsonovci VI. 6,7 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 20:50 Strážcovia pokladu [i] 22:50 Prázdna kolíska [i] 01:20 Zabiť Hitlera 1/2 [i] 02:05 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 02:50 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 03:20 Magnum VII. 16 [i] 04:05 Strážcovia pokladu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:15 Vražedná čísla II. 20 [i] 08:10 Havaj 5-0 II. 4 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 10:50 Sestra Hawthornová II. 1 [i] 11:45 Vražedná čísla II. 20 [i] 12:40 Havaj 5-0 II. 4 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 15:20 Sestra Hawthornová II. 1 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 5 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 21 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 23 [i] 21:55 Vražedná práva I. 15 [i] 22:55 Vzpomínky III. 6 [i] 23:55 Vzpomínky III. 7 [i] 00:55 Vražedná práva I. 15 [i] 01:50 Vzpomínky III. 6 [i] 02:35 Vzpomínky III. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 47 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Detektory kovů 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Vrtná zařízení/holicí strojky 11 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 1): Nejlepší klipy 7 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 1 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Utah 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Promočeni na kost 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 2): Karavan VW 9 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 15:20 Automobilové podzemí (Series 1): Nebezpečná silnice 2 [i] 16:15 Prodej klasických vozů (Series 1): Nepojízdný Mustang 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12) 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele 5 [i] 20:00 Obrovské meče (Series 1): Pekelný pes 5 [i] 21:00 Neuvěřitelné bazény (Series 1): Horská oáza 2 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Bazén v duchu anglické zahrady 6 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Bitva o Tomcod 17 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Nároky, plechovky a sruby 9 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 1): Dárci krve 2 [i] 01:50 Obrovské meče (Series 1): Pekelný pes 5 [i] 02:40 Neuvěřitelné bazény (Series 1): Horská oáza 2 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Bazén v duchu anglické zahrady 6 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Bitva o Tomcod 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton III 7/10 [i] 09:50 Na cestě po Kurzemsku [i] 10:15 13. komnata Vladimíra Hrona [i] 10:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 11:40 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Panství Downton III 8/10 [i] 15:50 Kojak V [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Vražda kočky domácí [i] 21:25 Mezi supy [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 23:00 Schimanski [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kriminalista [i] 02:00 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 O písničkách a tancování ze středních Čech [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Profesní den 32/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neviditelné světy: Mimo naše rozlišovací schopnosti 3/3 [i] 09:20 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 09:45 Život savců: Návrat do vody 7/10 [i] 10:35 Varšavské povstání [i] 11:30 Kamikaze v barvě: 1944 1/2 [i] 12:15 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 12:40 Ta naša kapela [i] 13:10 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky 9/13 [i] 13:35 CIA proti teroristům: Dronová válka 1/2 [i] 14:25 Vikingové 2/3 [i] 15:15 Záhady starého Egypta: Údolí králů 6/10 [i] 15:30 Portugalsko, iberský poklad [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 17:20 Omán, tajemný Orient [i] 18:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 2/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:15 Do neznáma: Osmnáctiny 33/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Brazílie ve víru tance [i] 21:00 Na cestě po Bora Bora [i] 21:25 Letem světem: Maledivy [i] 21:55 Serpico [i] 00:00 Americké století očima Olivera: Stonea 6/10 [i] 01:00 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 11/12 [i] 02:00 Vyšetřování leteckých nehod: Kolize [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:30 Tarogato hraje prim [i] 04:10 Recitál Pepy Nose [i] 04:50 Příběhy Staré radnice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Světlé zítřky 30 [i] 10:40 Méďa Béďa [i] 12:05 Tescoma s chutí [i] 12:15 Doktorka z Dixie II 16 [i] 13:15 Beze stopy VI: Nový začátek [i] 14:15 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (2. část) 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Ano nanečisto 336 [i] 16:35 Máma II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 5 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Volný pád 31 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pasťák 16 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Admirálova dcera 23 [i] 22:35 Disturbia [i] 00:30 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (2. část) 16 [i] 01:20 Máma II 10 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Doktorka z Dixie II 16 [i] 02:50 Áčko: Už nechci rodit v porodnici! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Ano nanečisto 336 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Andreina velká chvíle [i] 06:40 Winx Club IV: Tajuplný kruh 8 [i] 07:10 M*A*S*H 221 [i] 08:05 M*A*S*H 222 [i] 08:50 M*A*S*H 223 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: O´Malley má štěstí 18 [i] 10:30 Žena zákona: Týraná žena 13 [i] 12:35 Wolffův revír VII: Au pair 6 [i] 13:35 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 1/2 [i] 15:45 Láska mezi řádky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 III: Na volném moři 3 [i] 01:10 Živí mrtví III: Stačí jen říct 5 [i] 02:00 Okrsek 22: Místo na slunci 6 [i] 02:50 To je vražda, napsala VI: O´Malley má štěstí 18 [i] 03:35 Wolffův revír VII: Au pair 6 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ja alebo pes [i] 06:00 Teresa 25-26/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 4/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 118/182 [i] 11:20 Dila 11-12 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky - NOVÝ SERIÁL 5-6/164 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel II. 5/13 [i] 20:30 Mentalista I. [i] 21:30 Dila 13-14 [i] 23:40 Druhá šanca I. 7/12 [i] 00:35 Kráľovná juhu 45-46/63 [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Kráľovná juhu 45-46/63 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:15 Big Screen 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černý korzár0 [i] 14:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 14:45 Ztracený ráj0 [i] 16:30 Tsunami0 [i] 18:30 Flynn Carsen: Honba za kopím0 [i] 20:15 Vrtěti ženou0 [i] 22:00 Electric Slide0 [i] 23:40 Top Secret0 [i] 01:15 Vyhnanec0 [i] 02:45 Vrtěti ženou0 [i] 04:25 Electric Slide0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Plavání [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Watts [i] 17:30 Plavání [i] 18:30 Jezdectví [i] 18:40 Jezdectví [i] 18:55 Golf [i] 19:55 Golf [i] 20:10 Golf