TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:40 Kobra 11 XVII. 1/15 [i] 10:45 Dva a pol chlapa IX. [i] 11:10 2 baby na mizine II. 2/24 [i] 11:35 Mike a Molly III. 3/23 [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 14/24 [i] 13:00 Odložený prípad I. 16/23 [i] 14:00 Monk VI. 5/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 6/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 21:35 Tisíc slov [i] 23:35 Sekerovci [i] 00:15 Zita na krku [i] 01:00 Kobra 11 XVII. 1/15 [i] 02:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 6/24 [i] 02:50 Psych, s. r. o. VI. 4/16 [i] 03:30 Superkočky v akcii 18/22 [i] 04:15 Kobra 11 XVII. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Počasie [i] 05:50 Príroda zblízka: Chladnokrvníky z Meklenburska [i] 06:20 Berlin, Berlin: Ber dvoch! 25 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Panenský pôrod 107 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Mladá, dynamická, nezamestnaná 26 [i] 10:00 Nash Bridges: Presilovka 74 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Dražba 6/14 [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Komisár Manara: Reťazová reakcia 6/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Príroda zblízka: Fotograf zo Syltu [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Na hrane [i] 22:05 Policajti z centra: Trofej 12/14 [i] 23:00 Banditi 11/13 [i] 23:50 Nash Bridges: Presilovka 74 [i] 00:30 Policajti z centra: Trofej 12/14 [i] 01:30 Na hrane [i] 03:15 Grand hotel III: Dražba 6/14 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na dvore a na pažiti [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁKUPNÁ HORÚČKA [i] 09:30 Leto s Katkou: Vohľady 3/7 [i] 09:55 Mikrokozmos [i] 11:10 VAT: Tatranská ozubnicová železnica [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 SIESTA: Už sme žitko zožali [i] 12:45 Dnes večer hrám ja: Martin Huba;Ako si Grétka trochu zdriemla [i] 13:20 Bakalárske návraty 1997: Tri sudičky [i] 13:40 Osem a pol [i] 14:20 Zborovňa: Pegas [i] 14:55 Stopy dávnej minulosti: Pribinov stratený kostol [i] 15:25 Ambulancia: Zranenia ramena - s rukou nad hlavou [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Vašimi očami: Poľsko [i] 17:30 Jedenáste prikázanie: Vzdialené hrmenie [i] 18:45 Večerníček: Na dvore a na pažiti [i] 18:50 Rozprávanie o víle Amálke [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁKUPNÁ HORÚČKA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1950 - 1960 [i] 20:50 Tiene zabudnutých predkov [i] 22:25 Colnica: Ruky v hlave [i] 22:55 Cassovia jazz 1995 [i] 23:30 A predsa sa točí [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:40 SÚDNA SIEŇ: Chcem milenku, nie manželku [i] 07:45 SÚDNA SIEŇ: Nie som tyran [i] 09:00 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Hotelové Áno, šéfe! II. 7 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 Ako som prežil: Osudové rozhodnutie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Lovecká sezóna 14 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 17 [i] 23:00 Hoď svišťom: Ďurova žena [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 17 [i] 00:30 Modrí templári III. 9 [i] 01:30 Kutyil s.r.o. [i] 02:15 Prvé oddelenie [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 Aféry 2: Zlatokopka 13 [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 31,32 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Zúfalí šoféri 7 [i] 09:50 X FACTOR [i] 11:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 4 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 16:05 Prvé oddelenie II. [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 9 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 22/22 [i] 18:55 Simpsonovci VI. 2,3 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 20:50 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 22:35 Nahí v raji 6/6 [i] 23:35 New Kids Turbo [i] 01:20 Ničitelia mýtov V. 4 [i] 02:20 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 02:55 Magnum VII. 14 [i] 03:40 Doktori 31,32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla II. 17 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 2 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 10:45 Vzpomínky II. 12 [i] 11:40 Vražedná čísla II. 17 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 2 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 15:20 Vzpomínky II. 12 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 3 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 18 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 20:00 Vzpomínky II. 13 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 01:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 01:50 Bez hranic II. 9 [i] 02:40 Bez hranic II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Ideální akvárium 14 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 45 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Autosoučástky z uhlíkových vláken 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Nákladní lodě/nákladní auta 9 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Louisiana 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Každý sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (Series 3): Ibiza 2 [i] 13:30 Troy (Series 1) 6 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): New York 1 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 16:15 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 16:40 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Lincoln Continental 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče 3 [i] 20:00 Mrazivé zlato (Series 3): Uvězněni na ostrově Cloud 7 [i] 21:00 Připásáni (Series 1): Great Smoky Mountains, Severní Karolína 6 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 2. část 6 [i] 23:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Záchranářská jednotka amerického letectva 2 [i] 01:50 Mrazivé zlato (Series 3): Uvězněni na ostrově Cloud 7 [i] 02:40 Připásáni (Series 1): Great Smoky Mountains, Severní Karolína 6 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 2. část 6 [i] 04:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Smrt černého krále [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 12:55 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:05 Panství Downton III 6/10 [i] 14:55 Kojak: Květiny pro Mattyho [i] 16:25 Cestománie [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Muž, který vycházel z hrobu [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Kriminalista [i] 23:25 Profesionálové [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 00:50 Cestománie [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 12/12 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 09:25 Jak cestoval Franz Kafka [i] 09:35 Po stopách J. Y. Cousteau ve [i] 10:30 Vesmír: Podivné objekty a jevy [i] 11:15 Zvířata v životě člověka: Opice [i] 12:05 Tajemství železnic [i] 12:35 EXPOminuty 2015 [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1965 1054/2379 [i] 13:00 Letečtí stíhači v boji II.: Kanonové sestřely ve Vietnamu 13/14 [i] 13:45 Zmizelý konkurent Egypta [i] 14:35 Věda na vlastní kůži: Nadšení experimentátoři 1/50 [i] 15:30 Sůl Inků "Růžové zlato" z Marasu vyhledávají labužníci z celého světa a dobře za něj platí. Z [i] 16:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 10/12 [i] 17:25 Vikingové 2/3 [i] 18:15 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky 9/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poutní místa: Vranov u Brna [i] 19:15 Do neznáma: Gay Pride 31/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Varšavské povstání [i] 21:00 Ferarri Fiorano 599 [i] 21:50 Kupec benátský [i] 00:00 Mezi životem a smrtí: To byl den 7/10 [i] 00:40 Příběhy obrácení 4/6 [i] 01:10 Neviditelné světy: Mimo naše rozlišovací schopnosti 3/3 [i] 02:00 Aquanauté [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:35 Sinusoida [i] 04:00 Brňáci [i] 04:45 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Štěnice 28 [i] 10:35 Chalupáři: Náhradník 9 [i] 11:45 Zničeno ve vteřině II [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:25 Doktorka z Dixie II 14 [i] 13:20 Beze stopy VI: Sen o bohatství [i] 14:15 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Polibek od princezny 334 [i] 16:35 Máma II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 3 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Stůj nebo střelím 29 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Krása bolí 15 [i] 21:28 Stalker: Skin 8 [i] 22:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Podivná láska 16 [i] 23:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Utajované informace 17 [i] 00:15 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 01:00 Máma II 8 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Doktorka z Dixie II 14 [i] 02:30 Áčko: Pomoc! Jsem hysterická! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Polibek od princezny 334 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Emma má dilema [i] 06:40 Winx Club IV: Víla v nebezpečí 6 [i] 07:10 M*A*S*H 217 [i] 08:05 M*A*S*H 218 [i] 08:50 M*A*S*H 219 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: Velká show roku 1965 16 [i] 10:25 Žena zákona: Justiční omyl 11 [i] 12:35 Wolffův revír VII: Taxi na Měsíc 4 [i] 13:35 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 1/2 [i] 15:45 Zvláštní chůva [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři II: Užitečný zrádce 3 [i] 21:20 Tři mušketýři II: Emilie 4 [i] 22:30 TOP STAR magazín [i] 23:40 Téměř bez šance [i] 01:40 Okrsek 22: Neznámý zachránce 4 [i] 02:30 To je vražda, napsala VI: Velká show roku 1965 16 [i] 03:20 Wolffův revír VII: Taxi na Měsíc 4 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ja alebo pes [i] 06:00 Teresa 21-22/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 2/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 116/182 [i] 11:20 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 More lásky - NOVÝ SERIÁL 1-2/164 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22 [i] 17:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Ja alebo pes [i] 19:20 Šiesty zmysel II. 3/13 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Mentalista I. [i] 21:30 Dila 9-10 [i] 00:00 Druhá šanca I. 5/12 [i] 01:00 Kráľovná juhu 41-42/63 [i] 02:20 Bláznivá rodinka 21/22 [i] 02:45 Adela show [i] 03:10 Kráľovná juhu 41-42/63 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Umírající zvíře0 [i] 14:05 2 dny v New Yorku0 [i] 15:50 Dvojí nepřítel0 [i] 17:40 Vášeň v tanci0 [i] 19:40 Barneyho ženy0 [i] 22:00 Limit0 [i] 23:30 Pravidla násilí0 [i] 00:50 Píseční žraloci0 [i] 02:20 Barneyho ženy0 [i] 04:35 Limit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Fotbal [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:00 Watts [i] 08:30 Lukotřelba [i] 09:00 Plavání [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Plavání [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:45 Plavání [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:15 Plavání [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Skoky na lyžích