TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 5/24 [i] 06:45 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:30 Kung Fu Panda II. [i] 08:20 Tom a Jerry [i] 08:35 Teória veľkého tresku V. 17-18/24 [i] 09:30 Škorpión 7-8/22 [i] 11:25 Lovci pokladov I. 9-10/10 [i] 13:25 Žandár a mimozemšťania [i] 15:25 Vesničko má středisková [i] 17:40 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Na úteku [i] 22:40 Špión [i] 00:50 Na úteku [i] 02:45 Špión [i] 04:25 Superkočky v akcii 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Drišľakoviny [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 46/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Ďakujeme, osy [i] 08:00 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Hrdinovia mýtov a legiend: Iason a Argonauti [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Jazdi Hlavou [i] 09:45 Čarovné miesta Zeme III.: Západná Kanada [i] 10:35 Slovensko v obrazoch [i] 11:00 Svet v obrazoch [i] 11:30 Carl a Bertha [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 14:55 Zlatá klasika: Keby som mal pušku [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rómeo a Júlia 1/2 [i] 21:55 Rómeo a Júlia 2/2 [i] 23:35 Na krok od neba: Let orla 11/12 [i] 00:30 Na krok od neba: Zberateľ 12/12 [i] 01:40 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 "Jarmek aneb pokračovat a vydržet" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Čierne slnko nad Hirošimou 1/2 [i] 10:20 Nastúpiť na svoj vlak [i] 11:20 Chichôtka [i] 12:20 Família: Família - Návrat z kratšej cesty [i] 12:50 Senior klub [i] 13:30 Dozrievanie [i] 15:00 Folklórna festival Heľpa 2015: Spomienky [i] 15:55 Ktosi je za dverami [i] 16:55 Pralesy Európy: Bavorská divočina [i] 17:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Romana Lazíka [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Ladislav Chudík [i] 18:45 Večerníček: Na dvore a na pažiti [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - MORČA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dokumentárny klub: Mikrokozmos [i] 21:15 Filmoviedky: Filmoviedky - Náhradná matka [i] 22:45 Noc v archíve: Technické novinky [i] 23:50 Prvá veľká vlaková lúpež [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Timon a Pumbaa II. [i] 08:50 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 10:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:10 Otec nevesty 2 [i] 13:35 Noc v múzeu 2 [i] 15:50 Poklad Vikingov [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:20 HUSTÉ LETO [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Železná päsť [i] 23:25 New Kids Turbo [i] 01:15 Železná päsť [i] 03:30 KRIMI 03:50 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Učiteľkin zločin [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Mesiac v ohrození [i] 11:00 Agentúra Jasno 6 [i] 11:55 TOP APLIKÁCIE [i] 12:25 Ničitelia mýtov V. 3 [i] 13:40 Experti 8/8 [i] 14:45 LETNÁ 100 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. 1,2/31 [i] 17:25 Buddy mieri na Západ [i] 19:25 Zúfalí šoféri 7 [i] 20:30 Tri dni k slobode [i] 23:20 Air Force two: V rukách rebelov [i] 01:10 Črepiny [i] 02:25 Ničitelia mýtov V. 3 [i] 03:15 Buddy mieri na Západ [i] 04:40 Doktori 29,30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Falco I. 6 [i] 08:05 Vzpomínky II. 8 [i] 09:00 Vzpomínky II. 9 [i] 09:55 Grand Hotel II. 4 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 12:20 Dívka odjinud IV. 11 [i] 13:15 Bez hranic II. 9 [i] 14:15 Bez hranic II. 10 [i] 15:15 Falco II. 1 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 17:10 Vražedná čísla VI. 4 [i] 18:05 Vražedná čísla VI. 5 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 22:00 Profil zločinu V. 12 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 00:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 01:00 Vražedná čísla VI. 5 [i] 01:55 Vražedná čísla VI. 6 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Rumunsko 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 3): Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly 2 [i] 06:25 Automobilové podzemí (Series 1): Nebezpečná silnice 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Přežití potopení Titaniku 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká metra 3 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 7 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 18 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 19 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 6 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 2) 7 [i] 13:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 7 [i] 14:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 8 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Triumph Stag 3 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Lamborghini Huracan 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Ferrari FF 3 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Audi R8 4 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Závod s časem 1 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Venkovní záchod 6 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Madagascar 6 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 2): Nečekaná situace 6 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Megatajfun, 1. část 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Jak to dělají psanci 14 [i] 00:55 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 01:25 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Zimní smršť, 1. část 9 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 2): Nečekaná situace 6 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Megatajfun, 1. část 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Bolkoviny [i] 07:40 Roztomilý člověk [i] 09:10 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo [i] 11:50 To tady ještě nebylo... [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:20 Čertův švagr [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:05 Síť na bludičku [i] 17:10 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky: Slepice versus Slepička 1/39 [i] 21:30 Smrt černého krále [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:25 Případy inspektora Lynleyho V [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Kluci v akci [i] 02:35 13. komnata Štěpána Raka [i] 03:00 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 03:05 Chalupa je hra [i] 03:30 Designtrend [i] 03:45 Žiješ jenom 2x [i] 04:15 Jak se vede, sousede? [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 11/12 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1054/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pod modrou oblohou [i] 09:35 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky 9/13 [i] 10:05 Velká vlastenecká válka: Plán [i] 10:55 Kamikaze v barvě 1/2 [i] 11:35 Záhady starého Egypta: Údolí králů 6/10 [i] 11:50 Příběhy obrácení 4/6 [i] 12:20 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 12:25 Deník sloní rodiny 3/6 [i] 12:55 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 2/20 [i] 13:25 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Arapaima velká 1/6 [i] 14:20 Život savců: Návrat do vody 7/10 [i] 15:10 Špion II: Krycí název: Prověrka Examinátora 6/11 [i] 15:35 Válečníci: Napoleon Bonaparte [i] 16:25 Na cestě po Kapverdských ostrovech [i] 16:55 Omán, tajemný Orient [i] 17:50 Portugalsko, iberský poklad [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lidské tělo: Jak se natáčel cyklus [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Motýl na rameni [i] 21:40 Valachiho svědectví [i] 23:40 Americké století očima Olivera: Stonea 6/10 [i] 00:40 Tajemství železnic [i] 01:10 Letečtí stíhači v boji II.: Tajné zbraně 11/14 [i] 01:55 Letečtí stíhači v boji II.: Letci z Tuskegee 12/14 [i] 02:40 Beskydské pralesy [i] 03:05 Skály a sutě Jeseníků [i] 03:20 Škola hrou a prohrou [i] 03:45 Příběhy železné opony [i] 03:55 Schindlerova stodola [i] 04:15 Zapomenuté výpravy [i] 04:40 Návraty k divočině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Spiderman 9 [i] 07:05 Král džungle 9 [i] 07:30 Myšák Stuart Little 12 [i] 07:50 Příběhy Toma a Jerryho II 3 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 37 [i] 08:45 Dva a půl chlapa XII 1 [i] 09:10 Lovecká sezóna [i] 10:50 Smrt stopařek [i] 12:35 Ohnivý oceán [i] 15:15 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 16:55 Ztracený svět: Jurský park [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Náhradník 9 [i] 21:35 František je děvkař [i] 23:30 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 01:00 Kriminálka New York II [i] 01:45 Novashopping 02:55 Ztracený svět: Jurský park [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Friends: Holky z venkova [i] 07:40 Winx Club IV: Dárek pro Mitzi 5 [i] 08:10 Předvečer války: Válka Železné lady 5 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: A věčně zpívá slavík 3 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:35 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Big Ben I: Hledá se tělo 11 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Honba za klenotem Nilu [i] 22:25 40 dnů a 40 nocí [i] 00:25 Takoví normální Američané I: Přísaha 12 [i] 01:20 Předvečer války: Válka Železné lady 5 [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 03:50 Honba za klenotem Nilu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Loďou snov okolo sveta [i] 07:35 Frasier V. 19-20/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Rebelka z predmestia II. 11-12/22 [i] 11:20 Roztomilé mrchy II. 18/25 [i] 12:45 Dila 5-8 [i] 17:25 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 17:55 Riskni to s Polly [i] 20:00 Jonesovci [i] 22:00 Doktori 7/10 [i] 23:35 Horúca krv II. 25-26/36 [i] 01:45 Smrtiaca liečba [i] 03:40 Jonesovci [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Žít po svém0 [i] 14:00 Férovej zloděj0 [i] 16:00 Umírající zvíře0 [i] 18:00 2 dny v New Yorku0 [i] 19:45 Nepohodlný0 [i] 22:00 Arthur Newman0 [i] 23:40 Příběh mého syna0 [i] 01:50 Nepohodlný0 [i] 03:55 Arthur Newman0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Skoky na lyžích [i] 06:15 Plavání [i] 08:15 Plavání [i] 11:00 Vodní pólo [i] 12:00 Kanoistika [i] 13:00 Stolní tenis [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:15 Plavání [i] 16:15 Plavání [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Plavání [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Plavání [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Prozíravost 1: Kilimandžáro 8 [i] 06:00 Prozíravost 1: Stín 9 [i] 07:00 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 08:00 Prozíravost 2: Z-Z-změny 1 [i] 09:00 Svatba o Vánocích [i] 11:00 Beethoven [i] 13:00 Doylův okrsek 5: Buried 16 [i] 14:00 Doylův okrsek 6: Dirty Deeds 1 [i] 15:00 Doylův okrsek 6: No Rest for the Convicted 2 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Pod povrchem 17 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Nový návrat 18 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Home Run 6 [i] 21:00 Trhák pana Bowfingera [i] 23:00 Začalo to jedné žhavé noci [i] 01:00 Pavoukotřesení [i] 03:00 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 04:00 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 07:00 Lovci drahokamů 9 [i] 07:55 Věda kolem nás 4 [i] 08:05 Cesta do zemského jádra 2 [i] 09:00 Oceánští obři0 [i] 09:30 Dinosauři a jejich lovci0 [i] 10:00 Planeta mutantů 4 [i] 10:55 Pěšky podél Nilu 4 [i] 11:50 Skrytá království: Vývoj 2 [i] 12:05 Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 2 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 2 [i] 14:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 8 [i] 15:00 Skrytá království 2 [i] 16:00 Obři doby ledové 2 [i] 17:00 Tajemné hlubiny0 [i] 18:00 Utajený šéf - USA 10