TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Space Jam [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:40 Kung Fu Panda II. [i] 08:10 Túžba po slobode [i] 09:50 Mušketieri II. 3-4/10 [i] 12:15 Riskni to s Polly [i] 14:15 Veľká svadba [i] 16:00 Zita na krku [i] 16:45 Sekerovci [i] 17:20 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí [i] 23:10 Constantine [i] 01:45 Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí [i] 03:40 Superkočky v akcii 15-16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Drišľakoviny: Drišľak na rybačke, Drišľak a pivný fest [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 45/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Zakázané ovocie [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Hrdinovia mýtov a legiend: Atalanta, dievča z divočiny [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Sršne v úli: Kamaráti 6/7 [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď nechceme vidieť 12/16 [i] 11:00 Toskánska vášeň 2/12 [i] 12:30 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 13:05 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:10 Na krok od neba: Let orla 11/12 [i] 15:05 Na krok od neba: Zberateľ 12/12 [i] 16:20 Apači [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Slovenská Ľupča [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Carl a Bertha [i] 21:50 Zbohom, Harry! [i] 23:25 Elisa z Rivombrosy II 5/13 [i] 01:05 Toskánska vášeň 2/12 [i] 02:30 Zbohom, Harry! [i] 04:05 Elisa z Rivombrosy II 5/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Universum: Na rieke v Írsku 1/2 [i] 09:50 Kvarteto [i] 10:20 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:35 Superhrdinovia: Titáni 4/12 [i] 11:05 Superhrdinovia: Signál 5/12 [i] 11:35 Púšťou a pralesom 1/3 [i] 12:25 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 13:10 Drahí príbuzní [i] 14:35 "Jarmek aneb pokračovat a vydržet" [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:40 Horí [i] 16:40 Dievčatko z predmestia [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Milan Lasica [i] 18:45 Večerníček: Na dvore a na pažiti [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - RABBIT [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Čierne slnko nad Hirošimou 1/2 [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Romana Lazíka [i] 21:25 Prvá veľká vlaková lúpež [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Pralesy Európy: Bavorská divočina [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 Timon a Pumbaa II. [i] 08:35 Penelope [i] 10:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:25 INKOGNITO [i] 13:45 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina 5 [i] 15:25 Zamilovaný profesor [i] 17:30 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Poklad Vikingov [i] 22:40 Výchovný tábor [i] 01:00 Luxusná spoločníčka [i] 02:35 Výchovný tábor [i] 04:10 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Magnum VII. 13 [i] 06:05 Doktori 28 [i] 06:45 Max Steel 3,4 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci V. 22/22 [i] 09:25 Simpsonovci VI. 1/25 [i] 10:00 Šéf v utajení II. 21 [i] 10:55 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 12:20 Námorná polícia [i] 14:15 Učiteľkin zločin [i] 16:15 Agentúra Jasno 6 [i] 17:20 TOP APLIKÁCIE [i] 17:40 Mesiac v ohrození [i] 19:35 Haló 2 [i] 20:10 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky, Svadba 1,2/31 [i] 21:45 Experti 8/8 [i] 22:40 Adam hľadá Evu 6 [i] 23:35 Črepiny [i] 00:15 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 01:20 Kutyil s.r.o. II.: Pytačky, Svadba 1,2/31 [i] 02:30 Námorná polícia [i] 04:05 Max Steel 4 [i] 04:35 Doktori 29,30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin V. 12 [i] 07:55 Merlin V. 13 [i] 08:55 Kráska a zvíře I. 12 [i] 09:50 Kráska a zvíře I. 13 [i] 10:40 Kráska a zvíře I. 14 [i] 11:35 Sisi 1 [i] 13:30 Vzpomínky II. 8 [i] 14:25 Vzpomínky II. 9 [i] 15:20 Falco I. 6 [i] 16:25 Vlčí mládě III. 14 [i] 17:15 Vlčí mládě III. 15 [i] 18:05 Tajnosti a lži I. 3 [i] 19:00 Tajnosti a lži I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 22:00 Kráčející skála 3: Spravedlnost 1 [i] 23:45 Kráska a zvíře III. 1 [i] 00:45 Vlčí mládě III. 14 [i] 01:45 Vlčí mládě III. 15 [i] 02:30 Falco I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 3): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 18) 3 [i] 07:45 Pátá rychlost (Series 18) 4 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Riziko a odměna 6 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Zuřivá sedla 7 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Aukce v New Orleans 8 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Nákup v Louisianě 9 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 11:40 Obrovské meče (Series 1): Nestvůra z hlubin 1 [i] 12:35 Obrovské meče (Series 1): Všemohoucí Zeus 2 [i] 13:30 Obrovské meče (Series 1): Král smetišť 3 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): MV Paul R. Tregurtha 6 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Beluga, Icehammer, Goliath 2 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Pivní dům 10 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Náhlý obrat 11 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 10 [i] 18:05 Troy (Series 1) 2 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Maserati Ghibli 5 [i] 20:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajský maglev 5 [i] 21:00 Vzestup strojů (Series 1): Supervzducholoď 2 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Boj s psanci 15 [i] 23:00 Pouliční psanci (Series 2): Nejrychlejší z jihovýchodu: (Díl 7) 2 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 01:25 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 01:50 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajský maglev 5 [i] 02:40 Vzestup strojů (Series 1): Supervzducholoď 2 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Boj s psanci 15 [i] 04:20 Pouliční psanci (Series 2): Nejrychlejší z jihovýchodu: (Díl 7) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Hovory H z Paláce K [i] 07:15 13. komnata Štěpána Raka [i] 07:45 Růžová sobota [i] 08:20 Píseň pro Rudolfa III.: Albrecht z Valdštejna 4/8 [i] 09:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 09:55 Manželská tonutí: Hledání věrné ženy 1/4 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 14:00 Duch času [i] 15:10 Roztomilý člověk [i] 16:40 Divoká krev Jiřího Císlera [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 55 minut s Miroslavem Donutilem [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Tonoucí se stébla chytá [i] 23:35 Vrtěti ženou [i] 01:15 Místo činu - Schimanski [i] 02:45 Všechnopárty [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:05 Zahrada je hra [i] 04:25 Žiješ jenom 2x [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Rvačka sobotní noci 30/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Bydlím na Bydlině [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Na cestě po Plzeňské pahorkatině [i] 10:25 Letem světem: Venezuela [i] 10:55 Neviditelné světy: Mimo naše rozlišovací schopnosti 3/3 [i] 11:50 Hirošima - počátek atomového věku [i] 12:35 Vyšetřování leteckých nehod: Kolize [i] 13:25 Expedice Orchidea: Krajem Chiang Mai 1/2 [i] 13:50 Poklad Aztéků [i] 15:25 Špion II 5/11 [i] 15:50 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 16:45 Sůl Inků "Růžové zlato" z Marasu vyhledávají labužníci z celého světa a dobře za ně platí. Z [i] 17:40 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 2/6 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběh lidu Kalahari [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Květiny pro Mattyho [i] 21:35 Mělký hrob [i] 23:05 Ti, co vraždí: Smrtící hra 5/6 [i] 00:30 Mezi životem a smrtí: Společenství 6/10 [i] 01:10 Příběhy obrácení 3/6 [i] 01:40 Vzhůru dolů! [i] 02:00 Po stopách J. Y. Cousteau ve [i] 02:50 Děti bez minulosti [i] 03:15 Příběhy železné opony [i] 03:30 Svobodné Heřmanice [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:10 Návraty k divočině [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Spiderman 8 [i] 06:55 Král džungle 8 [i] 07:20 Myšák Stuart Little 11 [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 2 [i] 08:10 Hvězdné tolary [i] 09:30 Baterie nejsou v ceně [i] 11:35 Turner a Hooch [i] 13:40 Výměna manželek [i] 14:55 Erin Brockovich [i] 17:30 Sexy 40 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 23:15 Hudson Hawk [i] 01:10 Turner a Hooch [i] 02:55 Novashopping 03:25 Áčko: Svaly jsou výnosnější než mozek! [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:55 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:25 Winx Club IV: Obchod se zvířátky 4 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:15 Hannah Montana - Film [i] 11:25 Flubber [i] 13:30 Dávné vzpomínky [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie [i] 22:55 Akta X: Chci uvěřit [i] 01:05 Dům v růžích I [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 61 [i] 05:55 Pestúnom proti svojej vôli [i] 07:35 Frasier V. 17-18/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 74-75/126 [i] 13:20 Dila 1-4 [i] 18:10 Nezvestné [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 22:00 Inga Lindströmová: Svadba môjho muža [i] 00:05 Smrtiaca liečba [i] 02:10 Španglicky ľahko a rýchlo [i] 04:10 Domov na kľúč [i] 04:45 Úbohá Nasťa 62 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Hačikó - příběh psa0 [i] 08:10 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Albatros0 [i] 13:45 Big Screen 11 [i] 14:00 Zkrocená hora0 [i] 16:20 Žít po svém0 [i] 18:15 Férovej zloděj0 [i] 20:10 Dům na konci ulice0 [i] 22:00 Žena v černém0 [i] 23:45 Hamilton: V zájmu státu0 [i] 01:35 Dům na konci ulice0 [i] 03:20 Žena v černém0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Skoky na lyžích [i] 06:15 Plavání [i] 08:15 Plavání [i] 12:15 Watts [i] 12:30 Kanoistika [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:15 Plavání [i] 16:15 Plavání [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:45 Plavání [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Box [i] 02:00 Plavání [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:15 Kanoistika [i] 04:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 06:00 Doylův okrsek 5: Buried 16 [i] 07:00 Doylův okrsek 6: Dirty Deeds 1 [i] 08:00 Doylův okrsek 6: No Rest for the Convicted 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 11:00 V utajení 1: Pilot - Part 1 1 [i] 12:00 V utajení 1: Pilot - Part 2 2 [i] 13:00 V utajení 1: Malý génius 3 [i] 14:00 V utajení 1: Jižní vítr 4 [i] 15:00 Holka jako lusk [i] 17:00 Bigfoot [i] 19:00 Smrtící sestup [i] 21:00 Začalo to jedné žhavé noci [i] 23:00 Milenec nebo vrah [i] 01:00 Nevěsta přes internet [i] 03:00 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 04:00 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 5 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 3 [i] 07:00 Lovci drahokamů 8 [i] 07:55 Věda kolem nás 3 [i] 08:05 Cesta do zemského jádra 1 [i] 09:00 Horské travnaté louky: Rozmanitost a tradiční kultura0 [i] 10:00 Planeta mutantů 3 [i] 10:55 Pěšky podél Nilu 3 [i] 11:50 Skrytá království: Vývoj 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 21 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 22 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 1 [i] 14:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 7 [i] 15:00 Skrytá království 1 [i] 16:00 Obři doby ledové 1