TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:10 2 baby na mizine II. 1/24 [i] 11:40 Mike a Molly III. 2/23 [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 13/24 [i] 13:00 Odložený prípad I. 15/23 [i] 14:00 Monk VI. 4/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 18/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IX. 1/24 [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 5/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vesničko má středisková [i] 22:45 Bojovník: Brat proti bratovi [i] 01:30 Šiesty zmysel II. 5/13 [i] 02:25 Bostonské vraždy III. 5/15 [i] 03:05 Superkočky v akcii 14/22 [i] 03:50 Kobra 11 XV. 14/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Príroda zblízka: Dravce severu [i] 06:20 Berlin, Berlin: Sven alebo Alex? 24 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Cudzie telá 106 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Ber dvoch! 25 [i] 10:00 Nash Bridges: Anjel milosrdenstva 73 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel III: Slovo šľachtica zaväzuje 5/14 [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Komisár Manara: Zelený lúč 5/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Príroda zblízka: Chladnokrvníky z Meklenburska [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Príznaky otravy 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:25 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 22:00 Čata [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Príznaky otravy 2/13 [i] 01:50 Čata [i] 03:45 Grand hotel III: Slovo šľachtica zaväzuje 5/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Profesionál [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na dvore a na pažiti: Dáždnik [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výprava na more [i] 08:45 Dráčik Tabaluga: Múdrejší neustúpi [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:20 V oku mora [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Do Tramtárie [i] 09:30 Leto s Katkou: Kamaráti 2/7 [i] 09:55 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 10:20 Z mesta do mesta: Vysoké Tatry [i] 10:45 Z mesta do mesta: Medzilaborce [i] 11:15 VAT: Najväčší ďalekohľad na Slovensku [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 SIESTA: Husličky z pasie [i] 13:00 Akcia D [i] 13:35 Bakalárske návraty 1997: Študent [i] 14:00 Bakalárske návraty 1997: Starý spolužiak [i] 14:20 Zborovňa: Kofein [i] 14:55 Stopy dávnej minulosti: Sabat bosoriek [i] 15:25 Ambulancia: Deformity nosa a nosovej priehradky [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Televíkend [i] 17:30 Nepokojná láska: Rodina [i] 18:45 Večerníček: Na dvore a na pažiti [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Do Tramtárie [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Universum: Na rieke v Írsku 1/2 [i] 20:55 Tromfové eso [i] 22:55 Festivaly 2014: BÁBKARSKÁ BYSTRICA [i] 23:10 BJD 2014: Ed Partyka Jazz Orchestra (USA) [i] 00:10 Tromfové eso [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:40 SÚDNA SIEŇ: Berie si ho, kedy chce [i] 07:40 SÚDNA SIEŇ: Horúca hlava [i] 08:50 Kutyil s.r.o.: Vešiak [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 16 [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Noc v múzeu 2 [i] 22:45 Tri dni k slobode [i] 01:45 Hory majú oči [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:20 EXTRÉMNE PRÍPADY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 26,27 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci V. 20,21 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 16 [i] 10:45 Šéf v utajení II. 20 [i] 12:00 Modrí templári III. 8 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 1/30 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 15 [i] 16:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 17 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 8 [i] 17:55 Šéf v utajení II. 21 [i] 18:55 Simpsonovci V. 22/22 [i] 19:25 Simpsonovci VI. 1/25 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 16/16 [i] 20:50 Kuriér 2 [i] 22:50 Dexter VIII. 9 [i] 00:00 It's always Sunny in Philadelphia 3,4 [i] 01:00 Ničitelia mýtov V. 1/30 [i] 02:00 Kutyil s.r.o. 16/16 [i] 02:35 Magnum VII. 13 [i] 03:25 Dexter VIII. 9 [i] 04:25 It's always Sunny in Philadelphia 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dívka odjinud II. 22 [i] 08:00 Havaj 5-0 II. 1 [i] 08:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 10:45 Vzpomínky II. 11 [i] 11:40 Vražedná čísla II. 16 [i] 12:35 Havaj 5-0 II. 1 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 15:20 Vzpomínky II. 11 [i] 16:15 Havaj 5-0 II. 2 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 17 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 20:00 Vzpomínky II. 12 [i] 21:00 Kráska a zvíře III. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev V. 12 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 01:05 Vraždy v Sandhamnu I. 1 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev V. 12 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 18): Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 44 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Kombinované klíče 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Silnice/mince 8 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Botswana 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): BMW Z1 12 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Na život a na smrt 3 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 1. část 5 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Joe a Claire: výšky 4 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Veterán 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 18): Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát 2 [i] 20:00 Kouzlo vědy (Series 2): Smrtelný zdvih 3 [i] 20:30 Kouzlo vědy (Series 2): Nebezpečný skok 4 [i] 21:00 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 23:00 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 00:55 Běsnění (Series 1): Bouření davu 1 [i] 01:50 Kouzlo vědy (Series 2): Smrtelný zdvih 3 [i] 02:15 Kouzlo vědy (Series 2): Nebezpečný skok 4 [i] 02:40 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Jen o vlásek 12 [i] 04:20 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton III 5/10 [i] 09:50 Na cestě po soutoku Bílého a [i] 10:15 Po stopách hvězd [i] 10:45 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 RumplCimprCampr [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Z Televarieté [i] 23:25 Profesionálové [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Motiv II [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:45 Chalupa je hra [i] 02:10 Designtrend [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Potírání zločinu 29/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Deník sloní rodiny 2/6 [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 1/20 [i] 09:30 Peru, incký skvost [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Nadpřirozené jevy ve světle vědy II: Život mezi hvězdami: Jsme ve vesmíru skutečně sami? 1/4 [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 12:45 Život savců: Všežravci 6/10 [i] 13:35 Zvířata v životě člověka: Vlk [i] 14:25 Paříž 3/3 [i] 15:25 Poutní místa: Vranov u Brna [i] 15:45 Křižácké hrady 6/6 [i] 16:30 Věda na vlastní kůži 1/50 [i] 17:25 Lidské tělo: Jak se natáčel cyklus [i] 18:15 Na cestě po Kapverdských ostrovech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vzhůru dolů! [i] 19:20 Do neznáma: Rvačka sobotní noci 30/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní: Pacifik 2/6 [i] 20:55 Za obřími rybami s Jakubem: Vágnerem: Arapaima velká 1/6 [i] 21:50 Touha smrti [i] 23:20 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 11/12 [i] 00:20 Letecké katastrofy: Nebeský [i] 01:05 Lidské orgány na prodej [i] 01:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 9/12 [i] 02:55 Osamělí bojovníci [i] 03:20 Ta kobylka vychrtlá [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:00 Návraty k divočině [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Prstýnek 27 [i] 10:35 Comeback: Rozzvod [i] 11:10 Comeback: Prohozz [i] 11:50 Dva a půl chlapa XI 22 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 13 [i] 13:20 Beze stopy VI: Déja vu [i] 14:15 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Banální zákrok 333 [i] 16:35 Máma II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XII 2 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Štěnice 28 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bobule [i] 22:20 Červená Karkulka [i] 00:20 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 01:05 Máma II 7 [i] 01:25 Doktorka z Dixie II 13 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Sígři ve výslužbě [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Banální zákrok 333 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Friends: Utajená oslava [i] 06:45 Winx Club IV: Poslední víla na Zemi 3 [i] 07:15 M*A*S*H 216 [i] 08:10 M*A*S*H 217 [i] 08:55 Vraždy v Kitzbühelu IX: Prokletý koberec 12 [i] 09:50 To je vražda, napsala VI: Riziko podnikání 15 [i] 10:55 Žena zákona: Kradené děti 10 [i] 12:55 Wolffův revír VII: Mrtvý, nebo živý 3 [i] 13:50 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 14:50 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 2/2 [i] 15:45 Z lásky k tobě [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Mr. & Mrs. Smith [i] 00:10 Francouzská spojka [i] 02:15 To je vražda, napsala VI: Riziko podnikání 15 [i] 03:05 Wolffův revír VII: Mrtvý, nebo živý 3 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ja alebo pes [i] 06:00 Teresa 19-20/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel II. 1/13 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 115/182 [i] 11:20 Dila 7-8 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Sila osudu 100-102/102 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel II. 2/13 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:05 Domov na kľúč [i] 21:55 Španglicky ľahko a rýchlo [i] 00:40 Vražda v lepšej rodine [i] 02:15 Priatelia [i] 02:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10-11/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Upíří sestry0 [i] 08:15 Big Screen 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Highlander 50 [i] 13:40 Divoké husy0 [i] 15:55 Albatros0 [i] 17:30 Zkrocená hora0 [i] 19:50 Věž smrti0 [i] 22:00 Tenkrát v Číně0 [i] 00:10 Mnich0 [i] 01:50 Věž smrti0 [i] 03:50 Tenkrát v Číně0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Vodní pólo [i] 06:15 Plavání [i] 08:15 Plavání [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Vodní pólo [i] 15:15 Plavání [i] 16:15 Plavání [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:45 Plavání [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Plavání [i] 03:00 Box [i] 03:00 Závěr vysílání 04:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 06:20 Doylův okrsek 6: Smash Derby 3 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Den matek 22 [i] 09:20 Dobrá manželka 5: Další týden 7 [i] 10:20 Beethoven [i] 12:20 Prozíravost 1: Světlo 10 [i] 13:20 Doylův okrsek 6: Smash Derby 3 [i] 14:20