TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:15 2 baby na mizine I. 23/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 23/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 11/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 13/23 [i] 14:05 Monk VI. 2/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 16/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 3/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Veľká svadba [i] 23:45 Myšlienky vraha III. 19/20 [i] 00:40 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 01:45 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 3/24 [i] 02:30 Psych, s. r. o. VI. 2/16 [i] 03:10 Superkočky v akcii 12/22 [i] 03:50 Kobra 11 XV. 12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Príroda zblízka: Netopiere v ohrození [i] 06:20 Berlin, Berlin: Boj s časom 22 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Krutá realita 104 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Ja ťa nemilujem, ty ma nemiluješ 23 [i] 10:00 Nash Bridges: Hra na skrývačku 71 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Predaj 3/14 [i] 13:35 Slovensko chutí [i] 14:10 Slovensko v obrazoch [i] 14:40 Komisár Manara: Rapsódia v modrom 3/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Príroda zblízka: V pavúčej sieti [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Odchody a návraty 8/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc II. 9/12 [i] 21:10 Bez hraníc II. 10/12 [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks II.: Zvláštny prípad 1/3 [i] 23:35 Nash Bridges: Hra na skrývačku 71 [i] 00:15 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Odchody a návraty 8/8 [i] 01:00 Bez hraníc II. 9/12 [i] 01:50 Bez hraníc II. 10/12 [i] 02:40 Grand hotel III: Predaj 3/14 [i] 04:00 Križovatky medicíny: Krutá realita 104 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Dráčik Tabaluga [i] 09:10 Zázračný miniateliér [i] 09:15 V oku mora [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ŠTVORLÍSTOK [i] 09:25 Mozart a jeho skupina: Bláznivá opera [i] 09:50 UFO - v archívoch ZSSR [i] 10:35 Koniari sveta: Kirgizi [i] 11:05 VAT: 3D skenovanie interiérov [i] 11:35 Portréty vedcov : Vedecko-technický tím [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 SIESTA: Zabudnuté piesne a tance [i] 12:45 Sabrina [i] 14:35 Zborovňa: Absencia [i] 15:10 Gen.sk: Michal Kováč [i] 15:25 Ambulancia: Inovatívne operácie kolien [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Odkrývanie minulosti: Dedičstvo Inkov - Objavy v Peru [i] 17:30 Nepokojná láska: Sestry [i] 18:45 Večerníček: Na dvore a na pažiti [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ŠTVORLÍSTOK [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovenské kino: Neviditeľný hrdina [i] 21:00 Smiešna tvár [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Profesionál [i] 23:10 Cassovia jazz 1998 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Plašíš vtákov aj nás [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Konečne rozvod [i] 09:30 Kutyil s.r.o.: Mikuláš [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 14 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Tour de Burčák 13 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 15 [i] 23:00 TAXI 11 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 15 [i] 01:05 Modrí templári III. 7 [i] 02:05 Prvé oddelenie [i] 03:05 KRIMI 03:30 SÚDNA SIEŇ: Plašíš vtákov aj nás [i] 04:15 Aféry 2: Prekliata dedina 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 22,23 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci V. 16,17 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 14 [i] 10:45 Šéf v utajení II. 18 [i] 12:00 Modrí templári III. 6 [i] 13:10 Ničitelia mýtov IV. 29 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 16:55 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 6 [i] 17:50 Šéf v utajení II. 19 [i] 18:50 Simpsonovci V. 18,19 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 14 [i] 20:50 Až vyjde mesiac [i] 22:50 Princezná z Montpensier [i] 01:45 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 2/2 [i] 02:35 Ničitelia mýtov IV. 29 [i] 03:20 Magnum VII. 11 [i] 04:10 Až vyjde mesiac [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Dívka odjinud II. 20 [i] 08:05 Komisař Rex V. 14 [i] 09:05 Kráska a zvíře II. 22 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 10:50 Vzpomínky II. 9 [i] 11:45 Vražedná čísla II. 14 [i] 12:40 Komisař Rex V. 14 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 14:30 Kráska a zvíře II. 22 [i] 15:20 Vzpomínky II. 9 [i] 16:15 Komisař Rex V. 15 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 15 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 20:00 Vzpomínky II. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 22:00 Vražedná práva I. 14 [i] 23:00 Vzpomínky III. 5 [i] 23:55 Bez hranic II. 12 [i] 00:55 Vražedná práva I. 14 [i] 01:50 Vzpomínky III. 5 [i] 02:30 Bez hranic II. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 17): Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva 12 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 42 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Teploměry 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka 6 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Oblast řeky Amazonky 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Nezdařilý výstup 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 2): Fiat 500 8 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – (Díl 4) 2 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 15:20 Automobilové podzemí (Series 1): Nepodařený kšeft 1 [i] 16:15 Prodej klasických vozů (Series 1): Noví partneři 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): VW s děleným předním sklem 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 17): Turbokompresory/enchilady/hodinky 13 [i] 20:00 Obrovské meče (Series 1): Zabiják draků 4 [i] 21:00 Neuvěřitelné bazény (Series 1): Plavání s rybami 1 [i] 22:00 Odborník na bazény (Series 1): Bazén texaské velikosti 5 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nechtěná pauza 16 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Tajemství kovboje 8 [i] 00:55 Přežili jsme (Series 1): Cesty 1 [i] 01:50 Obrovské meče (Series 1): Zabiják draků 4 [i] 02:40 Neuvěřitelné bazény (Series 1): Plavání s rybami 1 [i] 03:30 Odborník na bazény (Series 1): Bazén texaské velikosti 5 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nechtěná pauza 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton III 3/10 [i] 09:50 Na cestě po Střední Jávě [i] 10:20 13. komnata Štěpána Raka [i] 10:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Panství Downton III 4/10 [i] 15:30 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Místo činu - Schimanski [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Kriminalista [i] 01:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 01:55 Cestománie [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Spencer má novou holku 27/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neviditelné světy: Co oko nevidí 2/3 [i] 09:20 Život savců: Všežravci 6/10 [i] 10:15 Hirošima - počátek atomového věku [i] 11:00 Případ Adolf Hitler: analýza mysli diktátora [i] 11:50 Náš venkov: Na Bludově [i] 12:15 Ta naša kapela [i] 12:45 Má Malá Skála [i] 13:05 Na houby: Holubinky a ryzce 8/13 [i] 13:35 Lidské orgány na prodej [i] 14:25 Vikingové: Kdo byli dobrodruzi ze 1/3 [i] 15:20 Záhady starého Egypta: Brána do podsvětí 5/10 [i] 15:35 Peru, incký skvost [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 17:20 Katar, perla budoucnosti [i] 18:15 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 1/20 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:15 Do neznáma: Pravda bolí 28/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 21:00 Na cestě po Kapverdských ostrovech [i] 21:30 Letem světem: Venezuela [i] 22:00 Hraběnka z Hongkongu [i] 23:45 Americké století očima Olivera: Stonea 5/10 [i] 00:45 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 10/12 [i] 01:40 Proč letadla padají: Lidský faktor [i] 02:25 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 02:45 Kde je ta země mléka a strdí [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Na hody do Banátu [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Návraty k divočině [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Hozená rukavice 25 [i] 10:35 Cesta do středu Země [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 11 [i] 13:20 Beze stopy VI: Úplné vypnutí [i] 14:15 Dr. House IV: Někdo mrzne, někdo taje 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Sokol v síti 331 [i] 16:35 Máma II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 22 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Bolavá hlava 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Osmé nebe 14 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Střelec 22 [i] 22:40 Skleněný dům [i] 00:40 Dr. House IV: Někdo mrzne, někdo taje 11 [i] 01:25 Máma II 5 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Doktorka z Dixie II 11 [i] 03:00 Stalker: Fanatik 7 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Sokol v síti 331 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Nejvyšší mistr Spinjitzu [i] 06:35 Winx Club IV: Nový školní rok 1 [i] 07:05 M*A*S*H 212 [i] 07:50 M*A*S*H 213 [i] 08:45 Vraždy v Kitzbühelu IX: Zbytkové riziko 10 [i] 09:35 To je vražda, napsala VI: Červené světlo značí smrt 13 [i] 10:35 Žena zákona: Mělo to jedinou vadu 8 [i] 12:45 Wolffův revír VII: Případ Kramer 1 [i] 13:45 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 2/2 [i] 15:45 Scénář lásky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 III: Pochybnost 2 [i] 01:10 Živí mrtví III: Pojď se mnou 3 [i] 02:00 Okrsek 22: Autonehoda 3 [i] 02:50 To je vražda, napsala VI: Červené světlo značí smrt 13 [i] 03:35 Wolffův revír VII: Případ Kramer 1 [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Ja alebo pes [i] 06:00 Teresa 15-16/152 [i] 07:45 Šiesty zmysel I. 21/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 113/182 [i] 11:20 Dila 3-4 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Sila osudu 96-97/102 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 22/22 [i] 20:30 Mentalista I. [i] 21:30 Dila 5-6 [i] 23:45 Druhá šanca I. 3/12 [i] 00:45 Kráľovná juhu 37-38/63 [i] 02:00 Bláznivá rodinka 19/22 [i] 02:20 Adela show [i] 03:10 Kráľovná juhu 37-38/63 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Aladinova kouzelná lampa0 [i] 07:45 Big Screen 13 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Cukr, med a feferonka0 [i] 14:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 14:35 Tamara Drewe0 [i] 16:35 Radostná událost0 [i] 18:30 Highlander 50 [i] 20:05 Mobius0 [i] 22:00 Oldboy0 [i] 23:50 Ve spárech yakuzy0 [i] 01:35 Mobius0