TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 11/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:15 2 baby na mizine I. 22/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 22/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 10/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 12/23 [i] 14:05 Monk VI. 1/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 15/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 2/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 22:00 Mušketieri II. 3/10 [i] 23:00 Lovci pokladov I. 9/10 [i] 00:00 Škorpión 7/22 [i] 01:00 Myšlienky vraha III. 18/20 [i] 02:00 Kobra 11 XV. 11/14 [i] 02:50 Psych, s. r. o. VI. 1/16 [i] 03:35 Superkočky v akcii 11/22 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 11/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Príroda zblízka: Ostrov tuleních mláďat [i] 06:20 Berlin, Berlin: Konkurz 21 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Transplantácia 103 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Boj s časom 22 [i] 10:00 Nash Bridges: Živá voda 70 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Valtejar 2/14 [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Komisár Manara: Neskorý zber 2/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Príroda zblízka: Netopiere v ohrození [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Temná minulosť 7/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Kapitán Cain: Obete 5/8 [i] 22:55 Kapitán Cain: Strata pamäti 6/8 [i] 23:45 Nash Bridges: Živá voda 70 [i] 00:30 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Temná minulosť 7/8 [i] 01:15 Kapitán Cain: Obete 5/8 [i] 02:05 Kapitán Cain: Strata pamäti 6/8 [i] 02:55 Grand hotel III: Valtejar 2/14 [i] 04:20 Križovatky medicíny: Transplantácia 103 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 08:55 Dráčik Tabaluga [i] 09:20 Zázračný miniateliér [i] 09:25 V oku mora [i] 09:30 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ÁZIA [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Jamesovo dedičstvo [i] 10:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1940 - 1950 [i] 10:50 Vašimi očami: Maďarsko [i] 11:15 VAT: PC hry pre deti s obmedzenými schopnosťami pohybu [i] 11:40 Portréty vedcov : Milan Buc [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Brat Slnko sestra Luna [i] 14:20 Zborovňa: Konope [i] 14:55 Prví slovenskí biskupi [i] 15:25 Ambulancia: Reprodukčná medicína [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Koniari sveta: Kirgizi [i] 17:30 Nepokojná láska: Otec [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ÁZIA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 UFO - v archívoch ZSSR [i] 20:50 Sabrina [i] 22:40 Interview s Fidelom [i] 23:40 Cassovia jazz 1998 [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Trezor: Prvá budova Matice slovenskej [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Potrebujem peniaze! [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Keď ty, tak aj ja! [i] 09:30 Kutyil s.r.o.: Helovín [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Hotelové Áno, šéfe! II. 6 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Vinobranie 12 [i] 22:00 Kosti X. 18 [i] 23:00 TAXI 10 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 14 [i] 01:05 Modrí templári III. 6 [i] 02:00 Kutyil s.r.o. [i] 03:05 Prvé oddelenie [i] 04:05 KRIMI 04:30 Aféry 2: Posadnutý svokor 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Prvé oddelenie II. [i] 06:00 Doktori 20,21 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci V. 14,15 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13 [i] 10:45 Šéf v utajení II. 17 [i] 12:00 Modrí templári III. 5 [i] 13:10 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 12 [i] 16:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 5 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 18 [i] 18:55 Simpsonovci V. 16,17 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 13 [i] 20:50 Terapia láskou [i] 23:15 Letecké katastrofy X. 2 [i] 00:15 Mafstory X.: Krstný otec, Talian 12,13 [i] 02:00 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 02:50 Kutyil s.r.o. 13 [i] 03:25 Magnum VII. 10 [i] 04:10 Mafstory X. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex V. 13 [i] 07:55 Dívka odjinud II. 19 [i] 08:50 Kráska a zvíře II. 21 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 10:40 Vzpomínky II. 8 [i] 11:35 Vražedná čísla II. 13 [i] 12:30 Komisař Rex V. 13 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 14:25 Kráska a zvíře II. 21 [i] 15:20 Vzpomínky II. 8 [i] 16:15 Komisař Rex V. 14 [i] 17:15 Vražedná čísla II. 14 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 19:05 Kráska a zvíře II. 22 [i] 20:00 Vzpomínky II. 9 [i] 21:00 Ghost Rider 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 23:55 Vražedná práva I. 13 [i] 00:50 Ghost Rider 1 [i] 02:45 Vražedná práva I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 17): Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 41 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Vyprošťovací nůžky 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí 5 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 1): Domácí hrdinové 1 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Aitutaki 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Panika v džungli 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Selhání je nepřijatelné 5 [i] 13:30 Impozantní letadla: Omega 5 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Henry Larson 5 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Těžkotonážní helikoptéra 5 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Podzemní město – Londýn 5 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Audi TT 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 17): Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva 12 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol (Series 4) 6 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 3): Rozpolcená víra 2 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Hlasití místní křupani 2 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 1 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol (Series 4) 6 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 3): Rozpolcená víra 2 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton III 2/10 [i] 09:50 Na cestě po Nairobi [i] 10:20 Na kus řeči [i] 11:05 Záchranáři: Ženské spiknutí 4/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:40 Panství Downton III 3/10 [i] 15:30 Kojak V [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Setkání 13/20 [i] 21:00 Angelika, markýza andělů [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Komici na jedničku [i] 23:50 Tělo jako důkaz III [i] 00:35 Případy detektiva Murdocha VI [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Postřehy odjinud [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Slavný holky 26/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Katar, perla budoucnosti [i] 09:25 Lidské tělo: Konec života [i] 10:15 Na cestě po Vitorazsku [i] 10:45 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 11:40 Jak se žije kastelánům podle [i] 11:55 Příběhy obrácení 3/6 [i] 12:20 Astronauti [i] 13:50 Největší tankové bitvy III.: Boje v Pacifiku [i] 14:40 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 15:00 Letečtí stíhači v boji II.: Letci z Tuskegee 12/14 [i] 15:45 Zmizelý konkurent Egypta [i] 16:35 Vesmír: Podivné objekty a jevy [i] 17:20 Po stopách J. Y. Cousteau ve [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 10/10 [i] 19:20 Do neznáma: Spencer má novou holku 27/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Plán [i] 20:55 Letecké katastrofy: Nebeský [i] 21:45 Všichni moji blízcí [i] 23:20 Letem světem: Japonsko [i] 23:50 Špion II: Krycí název: Hraní rolí 3/11 [i] 00:10 Špion II: Krycí název: Chybná identita 4/11 [i] 00:35 Objevování pravdy: Tajemství [i] 01:20 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9/12 [i] 01:45 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 10/12 [i] 02:10 Záhada písečného netvora [i] 02:45 Vlastenci bez sexu [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Stále zemědělec [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Návraty k divočině [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Dva kohouti 24 [i] 10:35 Kriminálka Anděl III: Klára 13 [i] 11:45 Dva a půl chlapa XI 20 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 10 [i] 13:20 Beze stopy VI: Článek 32 [i] 14:15 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Vdova na plný úvazek 330 [i] 16:35 Máma II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 21 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Hozená rukavice 25 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Cesta do středu Země [i] 22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Smrtící ambice 15 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX: Hrátky s myslí [i] 23:45 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 00:35 Máma II 4 [i] 00:55 Doktorka z Dixie II 10 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Kolotoč [i] 02:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Návod na smích 329 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Vdova na plný úvazek 330 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Návrat Pána temnot [i] 06:35 Winx Club III: Zúčtování 26 [i] 07:10 M*A*S*H 210 [i] 07:55 M*A*S*H 211 [i] 08:50 Vraždy v Kitzbühelu IX: Den pomsty 9 [i] 09:40 To je vražda, napsala VI: Sbohem, Charlie 12 [i] 10:40 Žena zákona: Zbloudilá kulka 7 [i] 12:45 Wolffův revír VI: Nešťastný rozchod 13 [i] 13:45 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Smutek 1/2 [i] 15:45 Nečekaný záskok [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slunce, seno, jahody [i] 21:50 Vylomeniny [i] 22:40 Kriminálka Stuttgart V: Otázka cti 6 [i] 23:40 Spravedlnost v krvi III: Palcové titulky 11 [i] 00:35 Okrsek 22: Únos 2 [i] 01:25 To je vražda, napsala VI: Sbohem, Charlie 12 [i] 02:15 Wolffův revír VI: Nešťastný rozchod 13 [i] 03:05 Prima ZOOM SVĚT [i] 03:40 Autosalon [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Ja alebo pes [i] 06:00 Teresa 13-14/152 [i] 07:45 Šiesty zmysel I. 20/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 112/182 [i] 11:20 Dila 1-2 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Sila osudu 94-95/102 [i] 16:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 9/22 [i] 17:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:10 Priatelia [i] 18:40 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 21/22 [i] 20:30 Mentalista I. [i] 21:30 Dila 3-4 [i] 23:35 Druhá šanca I. 2/12 [i] 00:35 Kráľovná juhu 35-36/63 [i] 01:55 Bláznivá rodinka 18/22 [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:10 Kráľovná juhu 35-36/63 [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 05:45 Big Screen 14 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Koko0 [i] 14:20 Big Screen 11 [i] 14:35 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 16:10 Cukr, med a feferonka0 [i] 18:10 Tamara Drewe0 [i] 20:10 Legionář0 [i] 22:00 Speciální jednotka0 [i] 23:55 Mistři magie0 [i] 01:55 Legionář0 [i] 03:40 Speciální jednotka0