TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:10 2 baby na mizine I. 21/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 21/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 9/24 [i] 13:00 Odložený prípad I. 11/23 [i] 14:05 Monk V. 16/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 1/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 21:35 Paul [i] 23:40 Sekerovci [i] 00:15 Zita na krku [i] 01:00 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 01:55 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 1/24 [i] 02:35 Psych, s. r. o. V. 16/16 [i] 03:20 Tajomstvo kruhu čarodejníc 22/22 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Slovensko v obrazoch [i] 06:20 Berlin, Berlin: Káhira 20 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Pôrod na výber 102 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Konkurz 21 [i] 10:00 Nash Bridges: Znovuzrodenie 69 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel III: Prvý deň 1/14 [i] 13:35 Hurá do záhrady [i] 14:05 Svet v obrazoch [i] 14:35 Komisár Manara: Dokonalý zločin 1/12 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Príroda zblízka: Ostrov tuleních mláďat [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nanič chlapec [i] 21:50 Policajti z centra: Ananás 11/14 [i] 22:45 Banditi 10/13 [i] 23:30 Nash Bridges: Znovuzrodenie 69 [i] 00:15 Policajti z centra: Ananás 11/14 [i] 01:15 Nanič chlapec [i] 02:40 Grand hotel III: Prvý deň 1/14 [i] 03:55 Križovatky medicíny: Pôrod na výber 102 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 08:55 Dráčik Tabaluga [i] 09:20 Zázračný miniateliér [i] 09:25 V oku mora [i] 09:30 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ODKAZOVÁ SLUŽBA [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Ukryté dievča [i] 10:05 Karate-gi [i] 11:05 VAT: Vírusy v mobiloch a tebletoch [i] 11:30 Portréty vedcov : Michal Puškár [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 SIESTA: A pri tom speve [i] 13:00 Dnes večer hrám ja: Emil Horváth ml.;Plášť [i] 13:40 Nohavice [i] 14:20 Zborovňa: Trójsky kôň [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Traja v spore [i] 15:25 Ambulancia: Lymfóm - choroba, ktorá sa skrýva [i] 15:50 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Vašimi očami: Maďarsko [i] 17:30 Nepokojná láska: Deti [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ODKAZOVÁ SLUŽBA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1940 - 1950 [i] 20:55 Brat Slnko sestra Luna [i] 22:50 Celnice: Útočiště interiérového člověka [i] 23:20 Cassovia jazz 1998 [i] 00:05 A predsa sa točí [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Chce byť hviezdou [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Šišky [i] 09:30 Hoď svišťom: Pôrod [i] 10:10 Kutyil s.r.o.: Černoško [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 Hotelové Áno, šéfe! II. 5 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Škorce 11 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 14 [i] 23:00 Hoď svišťom: Pôrod [i] 23:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 13 [i] 00:30 Modrí templári III. 5 [i] 01:30 Kutyil s.r.o. [i] 02:10 KRIMI 02:35 Prvé oddelenie [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ: Chce byť hviezdou [i] 04:25 Aféry 2: Černoško 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 18,19 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Zúfalí šoféri 6 [i] 09:50 X FACTOR [i] 11:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 27 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 11 [i] 16:10 Prvé oddelenie II. [i] 16:40 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 4 [i] 17:40 Šéf v utajení II. 17 [i] 18:40 Simpsonovci V. 14,15 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 12 [i] 20:30 Vojak [i] 22:20 Nahí v raji 5 [i] 23:20 Biele goliere IV.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 16/16 [i] 00:15 Mafstory X.: Atómový kryt, Zoznámte sa, Ján Zubatý 10,11 [i] 02:15 Ničitelia mýtov IV. 27 [i] 03:05 Kutyil s.r.o. 12 [i] 03:50 Magnum VII. 9 [i] 04:35 Mafstory X.: Atómový kryt 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dívka odjinud II. 18 [i] 07:55 Komisař Rex V. 12 [i] 08:55 Kráska a zvíře II. 20 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 10:35 Vzpomínky II. 7 [i] 11:30 Vražedná čísla II. 12 [i] 12:25 Komisař Rex V. 12 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 14:20 Kráska a zvíře II. 20 [i] 15:15 Vzpomínky II. 7 [i] 16:10 Komisař Rex V. 13 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 13 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 21 [i] 20:00 Vzpomínky II. 8 [i] 21:00 Profil zločinu V. 12 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 21 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 00:55 Profil zločinu V. 12 [i] 01:55 Profil zločinu V. 12 [i] 02:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 13 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 4) 40 [i] 06:25 Jak se to dělá (Series 12): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Voda/svítící diody/Ferrari 4 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Městské legendy 10 [i] 08:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 08:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 09:05 Muž, žena a divočina (Series 1): Mexiko 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 1): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (Series 3): New York 1 [i] 13:30 Troy (Series 1) 5 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): Phoenix 5 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i] 16:15 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 16:40 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Jaguar XJC 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 17): Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích 11 [i] 20:00 Mrazivé zlato (Series 3): Když se vše zhroutí 6 [i] 21:00 Připásáni (Series 1): Bažiny plné aligátorů, Louisiana 5 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 1. část 5 [i] 23:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Botswana 4 [i] 00:55 Kdo uspěje? (Series 1): Škola lehké pěchoty 1 [i] 01:50 Mrazivé zlato (Series 3): Když se vše zhroutí 6 [i] 02:40 Připásáni (Series 1): Bažiny plné aligátorů, Louisiana 5 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 1. část 5 [i] 04:20 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Bydlení je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:50 Na cestě po údolí řeky Douro [i] 10:20 Vražda v hotelu Excelsior [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:00 Panství Downton III 2/10 [i] 14:50 Kojak: Osudná chyba [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Domina [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Kriminalista [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 10/12 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Francouzské [i] 09:25 Newfoundland - drsný klenot Kanady [i] 10:10 Vesmír: Jak najít další Zemi [i] 10:55 Zvířata v životě člověka: Vlk [i] 11:45 Tajemství železnic [i] 12:15 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 12:30 EXPOminuty 2015 [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1965 1053/2379 [i] 12:55 Letečtí stíhači v boji II.: Tajné zbraně 11/14 [i] 13:45 Ronald Reagan 2/2 [i] 14:40 Podivnosti světa: Exploze 8/8 [i] 15:30 Lékařka sokolů z Abú Zabí [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 9/12 [i] 17:20 Vikingové: Kdo byli dobrodruzi ze 1/3 [i] 18:15 Na houby: Holubinky a ryzce 8/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poutní místa: Blatnice pod Svatým [i] 19:20 Do neznáma: Slavný holky 26/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hirošima - počátek atomového věku [i] 20:50 Astronauti [i] 22:25 Grošák [i] 00:00 Mezi životem a smrtí: Společenství 6/10 [i] 00:40 Příběhy obrácení 3/6 [i] 01:10 Neviditelné světy: Co oko nevidí 2/3 [i] 02:00 Vězněm v cizině 10/10 [i] 02:45 Zlaté ručičky vietnamské [i] 03:10 Příběhy železné opony [i] 03:25 Život pod hrází [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Návraty k divočině [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Hvězdná válka 23 [i] 10:40 Chalupáři: Režisér 8 [i] 11:40 Zničeno ve vteřině II [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 9 [i] 13:20 Beze stopy VI: Byt 4G [i] 14:15 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Návod na smích 329 [i] 16:35 Máma II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 20 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Dva kohouti 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Klára 13 [i] 21:30 Stalker: Fanatik 7 [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Exhumovaná tajemství 14 [i] 23:20 Námořní vyšetřovací služba IX: Tajnosti 15 [i] 00:10 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 00:55 Máma II 3 [i] 01:25 Novashopping 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Poslední naděje [i] 06:45 Winx Club III: Poslední bitva 25 [i] 07:15 M*A*S*H 208 [i] 08:05 M*A*S*H 209 [i] 08:55 Vraždy v Kitzbühelu IX: Bílý kaviár 8 [i] 09:45 To je vražda, napsala VI: Zasloužilý otec 11 [i] 10:45 Žena zákona: Upálený zaživa 6 [i] 12:45 Wolffův revír VI: Extáze 12 [i] 13:45 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 2/2 [i] 15:45 Láska na prvním místě [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři II: Drž se svých přátel 1 [i] 21:20 Tři mušketýři II: Jako prostý člověk 2 [i] 22:30 TOP STAR magazín [i] 23:40 Mapa lidského srdce [i] 02:00 Okrsek 22 1 [i] 02:50 To je vražda, napsala VI: Zasloužilý otec 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ja alebo pes [i] 05:55 Teresa 11-12/152 [i] 07:40 Rebelka z predmestia II. 8-9/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 111/182 [i] 11:20 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Sila osudu 92-93/102 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 20/22 [i] 20:30 Mentalista I. [i] 21:30 Dila 1-2 [i] 23:50 Druhá šanca I. 1/12 [i] 01:10 Kráľovná juhu 33-34/63 [i] 02:30 Bláznivá rodinka 17/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:15 Kráľovná juhu 33-34/63 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 05:45 Big Screen 12 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Justin Bieber0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Moje krásná učitelka0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 14:20 Hezké sny0 [i] 16:00 Koko0 [i] 18:10 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 19:45 Domino0 [i] 22:00 Teror0 [i] 23:40 4.3.2.10 [i] 01:35 Domino0 [i] 03:45 Teror0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Skoky do vody [i] 06:15 Plavání [i] 08:15 Plavání [i] 11:15 Motorsport [i] 11:30 Skoky do vody [i] 12:00 Skoky do vody [i] 13:00 Skoky do vody [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:15 Plavání [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Plavání [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Skoky do vody [i] 01:15 Plavání [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:15 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 06:20 Doylův okrsek 5: Expanze 15 [i] 07:20 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i] 09:20 Dobrá manželka 5: Vzácná komodita 3 [i] 10:20 Letuška 1. třídy [i] 12:20 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 13:20 Doylův okrsek 5: Expanze 15 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Jistý hrdina 19 [i] 15:20 Dobrá manželka 5: Mimo dění 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2