TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:20 Kung Fu Panda II. [i] 08:10 Tom a Jerry [i] 08:30 Teória veľkého tresku V. 12-13/24 [i] 09:30 Škorpión 5-6/22 [i] 11:20 Lovci pokladov I. 7-8/10 [i] 13:20 Žandár vo výslužbe [i] 15:30 Modrá lagúna: Nový začiatok (HD) [i] 17:30 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 22:45 Všemocný [i] 00:50 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 02:50 Všemocný [i] 04:25 Bostonské vraždy III. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 44/52 [i] 07:30 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Maja veliteľkou [i] 07:50 Veselá farma [i] 08:00 Veselá farma [i] 08:10 Hrdinovia mýtov a legiend: Odyseus a Penelopa [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:30 Jazdi Hlavou [i] 09:35 Čarovné miesta Zeme III.: Laos [i] 10:30 Slovensko v obrazoch [i] 10:50 Svet v obrazoch [i] 11:15 HiSTORY [i] 11:30 Bieli vlci [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 14:55 Zlatá klasika: Deň, ktorý neumrie [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Anna Kareninová 1/2 [i] 21:55 Anna Kareninová 2/2 [i] 23:35 Na krok od neba: Netvor z jazera 9/12 [i] 00:30 Na krok od neba: Včelia kráľovná 10/12 [i] 01:25 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Zdenka [i] 10:25 Náš pán doktor [i] 11:10 Živé svetlo [i] 12:05 Família: Família - Bylinková romanca [i] 12:45 Roma Spirit [i] 14:25 SLÁVNOSTIAM NA VĎAKU [i] 16:00 Ktosi je za dverami [i] 16:50 Pralesy Európy: Nedotknuté Laponsko [i] 17:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hany Gregorovej [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Božidara Turzonovová [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - KORYTNAČKA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Poraimos [i] 21:30 Filmoviedky: Filmoviedky - Nočný trezor [i] 22:55 Noc v archíve: Košický archívny poklad [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Zdenka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 Timon a Pumbaa II. [i] 08:20 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 09:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:45 Otec nevesty [i] 13:05 Fantastická štvorka [i] 15:15 Sahara [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:20 HUSTÉ LETO [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Diablov uzol [i] 23:25 Terapia láskou [i] 02:05 Diablov uzol [i] 04:00 KRIMI 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Upírsky pes [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Agentúra Jasno 5 [i] 10:05 TOP APLIKÁCIE [i] 10:30 Ničitelia mýtov IV. 26 [i] 11:30 Posledný Deň nezávislosti [i] 13:40 Experti 7 [i] 14:45 LETNÁ 100 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. 9 [i] 16:50 Chytrák a dvaja spoločníci [i] 19:30 Zúfalí šoféri 6 [i] 20:30 Nabúchaná [i] 23:10 Vojak [i] 01:05 Črepiny [i] 01:45 Ničitelia mýtov IV. 26 [i] 02:35 Chytrák a dvaja spoločníci [i] 04:30 Doktori 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 39 [i] 07:30 Dívka odjinud II. 17 [i] 08:25 Vzpomínky II. 6 [i] 09:20 Vzpomínky II. 7 [i] 10:10 Grand Hotel II. 3 [i] 11:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 12:30 Dívka odjinud IV. 10 [i] 13:25 Bez hranic II. 7 [i] 14:25 Bez hranic II. 8 [i] 15:25 Falco I. 5 [i] 16:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 17:20 Zločin I. 3 [i] 18:15 Vražedná čísla VI. 2 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 22:00 Profil zločinu V. 11 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 00:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 01:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 01:55 Vražedná čísla VI. 3 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA V. 10 [i] 03:20 Cesty života I. 39 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Yukon 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 06:25 Automobilové podzemí (Series 1): Nepodařený kšeft 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Zákopové torpédo 1 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel 2 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 2) 6 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 16 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 17 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 4 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 2) 5 [i] 13:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 5 [i] 14:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 6 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Land Rover, 1. série 2 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Maserati Ghibli 5 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Morgan Aero Coupe 1 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Porsche 911 2 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Selhání je nepřijatelné 5 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Venkov versus město 5 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Papua Nová Guinea 5 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Pobřežní katastrofa 8 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 2): Noční můra 5 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Ultimátum 3 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Samé bouračky 13 [i] 00:55 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 01:25 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Pobřežní katastrofa 8 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 2): Noční můra 5 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Ultimátum 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bolkoviny [i] 07:10 Holka nebo kluk? [i] 08:55 Doktor z vejminku: Půjčka 7/7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Kalná voda [i] 11:50 Dneska to konečně rozjedeme [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílé paní [i] 14:05 Chytrá princezna [i] 15:15 Po stopách hvězd [i] 15:45 Čtvrtá strana trojúhelníku [i] 17:10 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pelíšky [i] 22:00 Vražda v hotelu Excelsior [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 23:30 Případy inspektora Lynleyho V [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Kluci v akci [i] 02:40 Na cestě po Madeiře [i] 03:05 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 03:15 Chalupa je hra [i] 03:35 Zahrada je hra [i] 04:00 Žiješ jenom 2x [i] 04:25 Banánové rybičky [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9/12 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1053/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pěšky a po vodě [i] 09:35 Na houby: Holubinky a ryzce 8/13 [i] 10:05 Největší tankové bitvy III.: Boje v Pacifiku [i] 10:50 Případ Adolf Hitler: analýza mysli diktátora [i] 11:40 Záhady starého Egypta: Brána do podsvětí 5/10 [i] 11:55 Příběhy obrácení 3/6 [i] 12:20 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 12:30 Deník sloní rodiny 2/6 [i] 13:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků 1/20 [i] 13:30 Paříž 3/3 [i] 14:30 Život savců: Všežravci 6/10 [i] 15:20 Špion II: Krycí název: Chybná identita 4/11 [i] 15:40 Křižácké hrady 6/6 [i] 16:30 Na cestě po Šanghaji [i] 16:55 Katar, perla budoucnosti [i] 17:50 Peru, incký skvost [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lidské tělo: Konec života [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Špión, na kterého nezapomněli [i] 21:40 Vražda na úrovni [i] 23:40 Americké století očima Olivera: Stonea 5/10 [i] 00:40 Tajemství železnic [i] 01:10 Letečtí stíhači v boji II.: Thunderbolt 9/14 [i] 01:55 Letečtí stíhači v boji II.: Rychlost jako zbraň 10/14 [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:20 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Hledači absolutní lásky [i] 04:20 Dostaveníčko na zámku [i] 04:55 Hlava nebo orel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Spiderman 7 [i] 07:00 Král džungle 7 [i] 07:25 Myšák Stuart Little 10 [i] 07:50 Příběhy Toma a Jerryho II 1 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 36 [i] 08:45 Dva a půl chlapa XI 18 [i] 09:10 Kung Fu Panda 2 [i] 10:50 Past na kachnu [i] 12:35 Moneyball [i] 15:15 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 16:55 Jurský park [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Režisér 8 [i] 21:25 Na vlastní nebezpečí [i] 23:30 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 01:00 Kriminálka New York II [i] 01:45 Novashopping 02:15 Kolotoč [i] 02:55 Jurský park [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:05 Ninjago: Ostrov temnot [i] 07:35 Winx Club III: Odhalení 24 [i] 08:10 Předvečer války: Saddám proti ajatolláhovi 4 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Výbuchy v říši zvířat 2 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Smrt v křoví 10 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Honba za diamantem [i] 22:25 Hra s nevěrou [i] 00:45 Takoví normální Američané I: Tajná válka 11 [i] 01:40 Předvečer války: Saddám proti ajatolláhovi 4 [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 04:10 Honba za diamantem [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Úbohá Nasťa 60 [i] 05:50 Inga Lindströmová: Rozhodujúce leto [i] 07:40 Frasier V. 15-16/24 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:05 Rebelka z predmestia II. 8-10/22 [i] 11:45 Roztomilé mrchy II. 17/25 [i] 13:05 Úsmev Mony Lízy [i] 15:25 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 17:25 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 18:00 Nenávidím Valentína [i] 20:00 Skutočný príbeh: Kazateľove hriechy [i] 22:00 Doktori 6/10 [i] 23:30 Horúca krv II. 23-24/36 [i] 01:45 Skutočný príbeh: Kazateľove hriechy [i] 03:10 Moll Flandersová [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 05:45 Big Screen 14 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Můj Vůdce: Skutečně skutečná0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 14:20 Charlieho malá tajemství0 [i] 16:10 Big Screen 11 [i] 16:25 Moje krásná učitelka0 [i] 18:15 Hezké sny0 [i] 19:55 Ať vejde ten pravý0 [i] 22:00 Věc: Počátek0 [i] 23:50 Poslední kondor0 [i] 01:30 Ať vejde ten pravý0 [i] 03:30 Věc: Počátek0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky do vody [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Pit Stop [i] 07:30 Motorky [i] 08:30 Plavání [i] 12:00 Motorky [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:30 Plavání [i] 16:15 Plavání [i] 18:30 Skoky do vody [i] 20:00 Motorsport [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 06:00 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 07:00 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 08:00 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 09:00 Cokoliv, jen ne Vánoce [i] 11:00 Zničující střet [i] 13:00 Doylův okrsek 5: Trik 12 [i] 14:00 Doylův okrsek 5: Vítej zpět, Crockere 13 [i] 15:00 Doylův okrsek 5: Když je to tak 14 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Pohřbená tajemství 15 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Požár v oblacích 16 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Pravý džentlmen 5 [i] 21:00 Holka jako lusk [i] 23:00 Milenec nebo vrah [i] 01:00 Nevěsta přes internet [i] 03:00 Městečko Haven 2: Kdo, kde, kam, Wendigo? 11 [i] 04:00 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 4 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 07:00 Lovci drahokamů 7 [i] 08:00 Historie světa ve dvou hodinách 2 [i] 09:00 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 09:30 Pán časového prstenu: V divočině. 3 [i] 10:05 Planeta mutantů 2 [i] 11:00 Pěšky podél Nilu 2