Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 8/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:30 Kung Fu Panda II. [i] 08:20 Tom a Jerry [i] 08:30 Krásna mimozemšťanka [i] 10:40 Mušketieri II. 1-2/10 [i] 12:55 Láska je láska (HD) [i] 15:15 Zita na krku [i] 15:55 Sekerovci [i] 16:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Green Lantern (HD) [i] 22:45 Bitkári 2 (HD) [i] 00:55 Green Lantern (HD) [i] 02:50 Bitkári 2 (HD) [i] 04:25 Šiesty zmysel II. 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Levík Raa Raa 43/52 [i] 07:30 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Poplach [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:00 Veselá farma [i] 08:10 Hrdinovia mýtov a legiend: Odyseus a jeho cesta domov [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Sršne v úli: Stará mama 5/7 [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď sa znovu narodím 11/16 [i] 11:00 Toskánska vášeň 1/12 [i] 12:30 Radosť zo života: Vladimír Dzurilla [i] 13:05 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:05 Na krok od neba: Netvor z jazera 9/12 [i] 15:00 Na krok od neba: Včelia kráľovná 10/12 [i] 16:00 Bieli vlci [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Med [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Laurin príbeh [i] 22:00 Fontána pre Zuzanu II [i] 23:55 Elisa z Rivombrosy II 4/13 [i] 01:30 Toskánska vášeň 1/12 [i] 03:00 Fontána pre Zuzanu II [i] 04:55 Drišľakoviny: Drišľak nás zabáva [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Pralesy Európy: La Gomera [i] 10:00 Ordinácia evanjelických novokňazov [i] 12:10 Celý svet nad hlavou [i] 13:45 Blízko neba [i] 14:40 Farmárska revue [i] 15:05 Mandragora [i] 16:15 Pred rokmi... [i] 16:50 Miesto v dome 6/6 [i] 18:10 Návraty k hereckým legendám: Martin Huba [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - TEDDY BEAR [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Napoleonské vojny: Napoleonské vojny v Rusku - 4. 4 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hany Gregorovej [i] 21:30 Barneyho ženy [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Pralesy Európy: Nedotknuté Laponsko [i] 00:40 Napoleonské vojny: Napoleonské vojny v Rusku - 4. 4 [i] 01:35 Blízko neba [i] 02:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 (Ne)šťastne až naveky [i] 08:55 Upírsky pes [i] 10:55 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:30 INKOGNITO [i] 14:00 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina 4 [i] 15:25 Dokonalý plán [i] 17:35 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vojak [i] 22:30 Muž so znakom smrti [i] 00:35 Boj o prežitie [i] 02:20 Muž so znakom smrti [i] 03:50 KRIMI 04:10 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Doktori 15 [i] 06:45 Max Steel 1,2/26 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci V. 12,13 [i] 10:00 Šéf v utajení II. 16 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. 25 [i] 12:20 Peklo v Ríme [i] 14:20 Čo ste urobili nášmu synovi?! [i] 16:20 Agentúra Jasno 5 [i] 17:25 TOP APLIKÁCIE [i] 17:45 Posledný Deň nezávislosti [i] 19:40 Haló 1/12 [i] 20:20 Kutyil s.r.o.: Halloweenske okno 10,11 [i] 22:10 Experti 7 [i] 23:10 Adam hľadá Evu 5 [i] 00:00 Črepiny [i] 00:50 Ničitelia mýtov IV. 25 [i] 01:50 Kutyil s.r.o. 10,11 [i] 03:20 Peklo v Ríme [i] 04:40 Doktori 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dívka odjinud II. 16 [i] 07:55 Merlin V. 10 [i] 08:50 Merlin V. 11 [i] 09:45 Kráska a zvíře I. 10 [i] 10:35 Kráska a zvíře I. 11 [i] 11:25 Julie a Julia 1 [i] 13:40 Vzpomínky II. 6 [i] 14:35 Vzpomínky II. 7 [i] 15:25 Falco I. 4 [i] 16:25 Vlčí mládě III. 12 [i] 17:15 Vlčí mládě III. 13 [i] 18:10 Tajnosti a lži I. 1 [i] 19:05 Tajnosti a lži I. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 22:00 Motel smrti 1 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 9 [i] 00:35 Vlčí mládě III. 12 [i] 01:30 Vlčí mládě III. 13 [i] 02:15 Falco I. 4 [i] 03:05 Vlčí mládě III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 8 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Vanilka/kotvy 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 18) 1 [i] 07:45 Pátá rychlost (Series 18) 2 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kaskadérská rampa 2 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kotvící hák a tiskárna 3 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Terénní vůz 4 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Betsy se rozpadá 5 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Poklady světové války 11 [i] 11:40 Králové trůnů (Series 1): Záchodová chata 4 [i] 12:35 Králové trůnů (Series 1): Venkov versus město 5 [i] 13:30 Králové trůnů (Series 1): Venkovní záchod 6 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Henry Larson 5 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Čepel, mamut a řezačka 1 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Všude samé Cadillacy 8 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Bojovník v pláštěnce 9 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 9 [i] 18:05 Troy (Series 1) 1 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Porsche 918 4 [i] 20:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Letiště Kensai 4 [i] 21:00 Vzestup strojů (Series 1): Supernáklaďák 1 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Jak to dělají psanci 14 [i] 23:00 Pouliční psanci (Series 2): Nejrychlejší z jihovýchodu: (Díl 6) 1 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Jedinečná auta 11 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 01:25 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 01:50 Fantastické inženýrství (Series 1): Letiště Kensai 4 [i] 02:40 Vzestup strojů (Series 1): Supernáklaďák 1 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Jak to dělají psanci 14 [i] 04:20 Pouliční psanci (Series 2): Nejrychlejší z jihovýchodu: (Díl 6) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Hovory H z Paláce K [i] 07:15 13. komnata Ivana Palúcha [i] 07:40 Píseň pro Rudolfa III.: Miss Diorling 3/8 [i] 09:15 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 09:40 Konec velkých prázdnin: Ztráty a nálezy 6/6 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lojzička je číslo [i] 14:05 Jak Jaromil ke štěstí přišel [i] 15:00 Holka nebo kluk? [i] 16:40 Velký mistr malých rolí [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Televarieté 45 let [i] 21:20 To je vražda, napsala: Keltská hádanka [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:50 Prázdná kolébka [i] 00:30 Místo činu - Schimanski [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Jak se vede, sousede? [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:25 Zahrada je hra [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Lásku si nekoupíš 25/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Na Bludově [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Na cestě po Vitorazsku [i] 10:25 Letem světem: Japonsko [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 11:00 Neviditelné světy: Co oko nevidí 2/3 [i] 11:55 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova rodina 6/6 [i] 12:45 Proč letadla padají: Lidský faktor [i] 13:30 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 10/10 [i] 13:55 V říši Stříbrného lva [i] 15:25 Špion II: Krycí název: Hraní rolí 3/11 [i] 15:50 Kamera na cestách: Francouzské [i] 16:45 Lékařka sokolů z Abú Zabí [i] 17:40 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 1/6 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Osudná chyba [i] 21:35 Trainspotting [i] 23:10 Ti, co vraždí: Oko za oko 4/6 [i] 00:30 Mezi životem a smrtí: Pád jedné legendy 5/10 [i] 01:15 Příběhy obrácení 2/6 [i] 01:40 Vzhůru dolů! [i] 02:00 Z očí do očí [i] 02:40 Klub přátel dechovky [i] 03:10 Tajemství [i] 03:40 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i] 04:10 Brněnské kolo [i] 04:50 Ten bílovský zámek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Spiderman 6 [i] 06:50 Král džungle 6 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 9 [i] 07:40 Tom a Jerry III 39 [i] 08:05 Princezna na hrášku [i] 09:25 Jack [i] 11:40 Bláznivá runway [i] 14:00 Výměna manželek [i] 15:20 Baba na zabití [i] 17:05 Záměna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 23:00 Hlavně nezávazně [i] 01:00 Bláznivá runway [i] 03:05 Novashopping 03:40 Áčko: Potřebuji víc než sex! [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:55 Ninjago: Poslední plavba [i] 07:25 Winx Club III: Past 23 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:15 Anastázie [i] 11:15 Junior [i] 13:30 Nečekané dědictví [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 22:45 Akta X [i] 01:10 Za nepřátelskou linií [i] 03:10 Mrtví svědci: Domov 5 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Úbohá Nasťa 59 [i] 05:40 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 07:25 Frasier V. 13-14/24 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:45 Sultán 71-73/126 [i] 14:10 Pán babysitter [i] 16:00 Dievča pre všetko [i] 18:00 Inga Lindströmová: Rozhodujúce leto [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 22:00 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 00:05 Moll Flandersová [i] 02:10 Dievča pre všetko [i] 03:40 Na linke je vrah [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Pevnost draků0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Flynn Carsen: Honba za kopím0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 14:20 Znovu se zamilovat0 [i] 16:05 Big Screen 13 [i] 16:20 Můj Vůdce: Skutečně skutečná0 [i] 18:05 Charlieho malá tajemství0 [i] 19:55 Pryč od pece0 [i] 22:00 Měsíc 440 [i] 23:45 Šílená jízda0 [i] 01:40 Pryč od pece0 [i] 03:35 Měsíc 440 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Skoky do vody [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Skoky do vody [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 13:00 Skoky do vody [i] 14:00 Plavání [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Skoky do vody [i] 18:30 Skoky do vody [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 22:00 Box [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Skoky do vody [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Box [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Tichá noc 13 [i] 06:00 Doylův okrsek 5: Trik 12 [i] 07:00 Doylův okrsek 5: Vítej zpět, Crockere 13 [i] 08:00 Doylův okrsek 5: Když je to tak 14 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 11:00 V utajení 3: Nepřítel na mušce 13 [i] 12:00 V utajení 3: Falešný útok 14 [i] 13:00 V utajení 3: Pohyblivé písky 15 [i] 14:00 V utajení 3: Hvězdný prach 16 [i] 15:00 Letuška 1. třídy [i] 17:00 Ledová zkáza [i] 19:00 Zničující střet [i] 21:00 Nevěsta přes internet [i] 23:00 Národ upírů [i] 01:00 Holka jako lusk [i] 03:00 Městečko Haven 2: Karanténa 9 [i] 04:00 Prozíravost 1: Tváře 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 3 [i] 06:00 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 07:00 Lovci drahokamů 6 [i] 08:00 Historie světa ve dvou hodinách 1 [i] 09:00 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 09:30 Pán časového prstenu: V proudu. 2 [i] 10:05 Planeta mutantů 1 [i] 11:00 Pěšky podél Nilu 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 17 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 18 [i] 13:00 Nejlepší strava na světě 1 [i] 14:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 5 [i] 15:00 David Attenborough - Zázraky přírody 8 [i] 15:30 David Attenborough - Zázraky přírody 9 [i] 16:00 Kouzelný vesmír 3 [i] 17:00 Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření 2 [i] 18:10 Utajený šéf - USA 4 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 5 [i] 20:00 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád Sovětského svazu 2 [i] 21:00 Druhá světová válka barevně a v HD 9 [i] 22:00 Kuba 50. let: Ráj mafie0 [i] 23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1 [i] 00:10