TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 9/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:15 2 baby na mizine I. 20/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 20/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 8/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 10/23 [i] 14:05 Monk V. 15/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 13/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Ženy v pokušení [i] 23:05 Zneužitá [i] 01:15 Šiesty zmysel II. 4/13 [i] 02:10 Bostonské vraždy III. 4/15 [i] 02:50 Odložený prípad I. 10/23 [i] 03:35 Mike a Molly II. 20/23 [i] 03:55 Kobra 11 XV. 9/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Nash Bridges: Útočisko 67 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Nadmerná veľkosť 101 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Káhira 20 [i] 10:00 Nash Bridges: Povera 68 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Posledná noc 16/16 [i] 13:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Prefíkaná banda VIII 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IX 10/10 [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Rodinné puto 6/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:30 Radosť zo života: Vladimír Dzurilla [i] 22:00 Salvador [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Rodinné puto 6/8 [i] 01:50 Salvador [i] 03:45 Grand hotel II: Posledná noc 16/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Polícia [i] 06:30 Profesionál [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 08:55 Flipper a Lopaka [i] 09:20 Zázračný ateliér [i] 09:25 V oku mora [i] 09:30 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Medvedík bez mena [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Koki stráca hlavu [i] 10:05 Z mesta do mesta: Martin [i] 10:30 Z mesta do mesta: Kežmarok [i] 11:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 11:25 VAT: Revízia dopravného lietadla [i] 11:50 Portréty vedcov : Michal Pitoňák [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 SIESTA: Na ľudovú nôtu [i] 13:15 Bakalári [i] 14:20 Zborovňa: Stromček [i] 14:55 Stopy dávnej minulosti: Raj na skale útočišťa [i] 15:25 Ambulancia: Fungujúca ruka - to je samostatnosť, i chlieb [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Extrémne v horách [i] 17:30 Miesto v dome 5/6 [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Medvedík bez mena [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dráčik Tabaluga [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Pralesy Európy: La Gomera [i] 20:50 Alergia [i] 22:20 50. výročie Studia Academica Slovaca [i] 22:50 BJD 2014: Maringotka,Gajlík-Hodek-Oravec-Ragan Group (Slovensko) [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Dcéra zmija [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Kladivárka [i] 09:20 Hoď svišťom: Zlomené srdce [i] 10:05 Kutyil s.r.o.: Sociálne dávky [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kuriér II. 11 [i] 13:40 Kosti X. 17 [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 13 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Podnájomníci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Sahara [i] 23:10 Nabúchaná [i] 02:05 Peklo na zemi [i] 03:25 KRIMI 03:50 Prvé oddelenie [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Prvé oddelenie II. [i] 06:00 Doktori 13,14 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci V. 10,11 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 15 [i] 11:55 Modrí templári III. 4 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 8 [i] 16:00 Prvé oddelenie II. [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 3 [i] 17:55 Šéf v utajení II. 16 [i] 18:55 Simpsonovci V. 12,13 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 9 [i] 20:50 Fantastická štvorka [i] 23:00 Dexter VIII. 8 [i] 00:15 It's always Sunny in Philadelphia VIII. 1,2/10 [i] 01:10 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. 9 [i] 02:50 Magnum VII. 8 [i] 03:40 Dexter VIII. 8 [i] 04:40 It's always Sunny in Philadelphia VIII. 1,2/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dívka odjinud II. 15 [i] 07:55 Komisař Rex V. 11 [i] 08:50 Kráska a zvíře II. 19 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 10:40 Vzpomínky II. 6 [i] 11:35 Vražedná čísla II. 11 [i] 12:30 Komisař Rex V. 11 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 14:20 Kráska a zvíře II. 19 [i] 15:15 Vzpomínky II. 6 [i] 16:10 Komisař Rex V. 12 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 12 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 20 [i] 20:00 Vzpomínky II. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev V. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 01:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 01:55 True Blood - Pravá krev V. 11 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 7 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 39 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 5): Elektrická energie/jeřáb 3 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 13 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Kolo štěstí Bořičů mýtů 176 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Srub pro horolezce v Kentucky 5 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Akvárium pro švédský stůl 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 11) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Neo a Joe: krysy a pavouci 3 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Thunderbird 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Vanilka/kotvy 10 [i] 20:00 Kouzlo vědy (Series 2): Damoklův meč 1 [i] 20:30 Kouzlo vědy (Series 2): Únik pod vodou 2 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Zemětřesení a pumy 7 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 23:00 Nejhorší na světě (Series 1): Bouře 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 00:55 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 01:50 Kouzlo vědy (Series 2): Damoklův meč 1 [i] 02:15 Kouzlo vědy (Series 2): Únik pod vodou 2 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Zemětřesení a pumy 7 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 04:20 Nejhorší na světě (Series 1): Bouře 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Kojak V [i] 09:50 Na cestě po Madeiře [i] 10:20 Po stopách hvězd [i] 10:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 11:40 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Dobro a zlo [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Vinnetou a míšenka Apanači [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Královský slib [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Bavíme se s imitátory [i] 23:25 Profesionálové [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Motiv II [i] 01:25 Zahrada je hra [i] 01:45 Evergreeny Gustava Broma [i] 02:15 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Údolí stínů 24/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Deník sloní rodiny 1/6 [i] 09:00 Záhada písečného netvora [i] 09:35 Gruzie, nejstřeženější tajemství [i] 10:30 Cestománie [i] 11:00 Postřehy odjinud [i] 11:10 Objevování pravdy: Tajemství [i] 11:55 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 12:50 Život savců: Masožravci 5/10 [i] 13:40 Zvířata v životě člověka: Prase [i] 14:30 Paříž 2/3 [i] 15:30 Poutní místa: Blatnice pod Svatým [i] 15:50 Křižácké hrady 5/6 [i] 16:40 Podivnosti světa: Exploze 8/8 [i] 17:25 Lidské tělo: Konec života [i] 18:15 Na cestě po Šanghaji [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vzhůru dolů! [i] 19:20 Do neznáma: Lásku si nekoupíš 25/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 1/6 [i] 20:55 Paříž 3/3 [i] 22:00 Stíhači na start! [i] 23:50 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 10/12 [i] 00:50 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 01:30 Světová náboženství: Islám 7/7 [i] 02:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 8/12 [i] 03:30 Divnopis [i] 03:35 Klub přátel dechovky [i] 04:10 Brněnské kolo [i] 04:45 Skrytý ráj Podyjí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Cukr a bič 22 [i] 10:30 Comeback: Koprovka [i] 11:10 Comeback: Narozzeniny [i] 11:45 Dva a půl chlapa XI 17 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 8 [i] 13:20 Beze stopy VI: Vánoční nálada [i] 14:15 Dr. House IV: Kdo ví, nepoví! 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Mejdan roku 328 [i] 16:35 Máma II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 19 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Hvězdná válka 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Medvídek [i] 22:30 Jedna mezi oči [i] 00:20 Dr. House IV: Kdo ví, nepoví! 8 [i] 01:05 Máma II 2 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Doktorka z Dixie II 8 [i] 02:40 Sígři ve výslužbě [i] 03:10 Áčko [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Mejdan roku 328 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Den, kdy Ninjago osiřelo [i] 06:35 Winx Club III: Křišťálové bludiště 22 [i] 07:05 M*A*S*H 205 [i] 07:50 M*A*S*H 206 [i] 08:45 M*A*S*H 207 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Poručík za katedrou 10 [i] 10:15 Žena zákona: Dvojnásobná vražda 5 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Anděl strážný 11 [i] 13:35 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Těžké rozhodnutí 1/2 [i] 15:45 Láska pod africkým sluncem 2/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Dvojí hra [i] 00:10 Potíže s Arizonou [i] 02:05 To je vražda, napsala VI: Poručík za katedrou 10 [i] 02:55 Wolffův revír VI: Anděl strážný 11 [i] 03:45 Potíže s Arizonou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:55 Teresa 9-10/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel I. 19/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 110/182 [i] 11:20 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Sila osudu 89-91/102 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:30 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 19/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:05 Domov na kľúč [i] 21:50 Twilight sága: Úsvit 2 [i] 00:05 Na linke je vrah [i] 01:50 Cudzinka 15-16/16 [i] 03:45 Priatelia [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Svatba na spadnutí0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kon-Tiki0 [i] 14:10 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 14:40 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 16:30 Flynn Carsen: Honba za kopím0 [i] 18:15 Znovu se zamilovat0 [i] 20:00 Druhá míza0 [i] 22:00 Blondýna na předpis0 [i] 23:40 Lekce umírání0 [i] 01:10 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie0 [i] 02:50 Není kam utéct0 [i] 04:30 Blondýna na předpis0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 05:30 Cyklistika [i] 06:30 Watts [i] 07:30 Fotbal [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Skoky do vody [i] 11:45 Watts [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:30 Skoky do vody [i] 16:15 Skoky do vody [i] 17:00 Jezdectví [i] 18:30 Skoky do vody [i] 20:00 Watts [i] 20:15 Skoky na lyžích [i]